Indijske Serije,  Ishq Mein Marjawan

Ishq Mein Marjawan – 3. epizoda- Arohi uspije pobjeći Lakšu!

Epizoda je emitovana 22.9.2017. na Kolorsu.

Arohi meditira na nekom proplanku. Dip je zaneseno posmatra. Jedan momak joj se približava sa leđa i ukrade joj torbu. Dip to vidi i potrči za njim, dok Arohi ništa nije primjetila i meditira i dalje. Dip konačno stigne lopova i oduzme mu torbu. Pogleda ga, ovaj izgleda siromašno, sklopi ruke. Dip vadi novčanik i da mu novac. Kaže mu da ne krade više, neka uzme taj novac i ode. Ovaj mu vikne da je on, Dip jako dobar čovjek. Dip mu kaže da onda ne krade više. Ovaj obeća da neće i ode. Arohi završava sa meditacijom i shvati da joj nema torbe.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Potom ugleda Dipa koji dolazi noseći torbicu. Ona veli da mu dobro stoji. on skine torbu i daje joj pitajući je zar ga neće nazvati lopovom. Arohi negira, on ima sve, zašto bi krao. On je upita zašto ga izbjegava. Arohi govori da ne voli da se viđa sa strancima. Dip veli da može te strance da dobro upozna za kratko vrijeme. Pita i dobija odgovore i tako se upoznaje. Evo on će nju pitati nekoliko pitanja. Ona voli zabave? Ona negira. On pita da li mrzi bogate ljude. Ona opet negira, samo ima druge snove i ciljeve. Pozdravi se i krene, ali saplete se i Dip je uhvati u zagrljaj. “Ishq Mein Marjawan” svira u pozadini. Gledaju se. A onda se Arohi odmakne. Pokupi svoje stvari i ode. Dip ugleda njen sat na podu i podigne ga.

(NASTAVAK NA SLED. STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Fanaa - Ishq Mein Marjawan

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

19 Komentar(a)

    • Vivian :D

      Moram da te upozorim romanticarko da se ne smiju stavljati linkovi u komentar, mogu slike, gifove, ali linkovi ako nisu od naseg sajta ne smiju. Linkove mozes ostavljati u kaficu koji je na pocetnoj strani sajta, pise ” caskanje uz kafu”. Pozdrav. 😀

  • helena

    Odlicna serija, radjena po uzoru na dobre americke trilere, puna intriga i spletki. Bez, naroucitih negativaca, iako mi sve ovo lici na polu krimic sa primesama horora. Sve ukazuje na uzbudljivu ljubavnu pricu, akcije nece faliti sigurno. Mada, ne opravdavam sve ove silne zlocine, vise mi godi da je Ahori taj serijski ubica, jer su mi se nevine svetice smucile. Ovako, dobili smo podvojenu licnost, dve devojke jedna je danju misteriozna i krije se od sveta, dok se druga ne boji nicega, a policija joj ne moze apsolutno nista. Ova Laks je vec sad prezire, nece se msiriti dok je ne pronade, a njihovo suocavanje ce biti neminovno. Sto se tice Dipa, on me e posteno nasmejao, video curu prvi put i odmah zenidba, eh kad bi siv muskarci bili takvi haha. Zelela bih da cestitiam Vivi na novoj seriji koja je stvarno odlicna, s vremena na vreme cu je pratiti, reko neko me je bas prozvao pa sam morala da se javim haha. A mislila sam da ce ovo bez mene proci.

    • Vivian :D

      Pozdrav Leno, pronasla sam se u ovome da te neko prozvao, pomenuh te u prosloj jer kao sto Romanticarka kaze, vi ste uz mene od pocetka. 😀
      I meni su se vala smucile svetice i silna zrtvovanja. Vise volim ovako misteriju, da se covjek zapita sta ce dalje i kako. A ne ono, vec znamoo unaprijed da ce glavna biti svetica, zrtvovati se i to.
      Osim sto mi je smijesan, meni je Dip i prilicno sumnjiv. Ima tako dvosmislenih recenica da se Arohi zbuni. Mislim sumnjivo i cudno mi sto je vidio prvi put i odmah da je zeni. Pritom ne zna nista o njoj. Tacnije zna joj adresu, a da mu nije ni rekla.

      • helena

        Samo sam se salila, mora malo. Ja znam da me Vivi uvek pozove na zabavu. Kad malo bolje razmislim, i jesi u pravu. Previse je dvosmislen. Zna previse toga, a to nije slucajno. Čula sam ja za tu verziju priče, gde se spominje da on Arohi smešta ubistvo i brani psihički poremećenu suprugu. Mada, uzimam u obzir ovu varijantu kao logičnu. Dvojnici su za mene prevaziđena tema, a tu Ališu bi mnogi videli, ova devojka na zabavi bi bila onda Ališa, a ne Arohi. Jedino ako su negde zatvorili pravu Arohi, a zašto bi Naira njena prijatelica skrivala tako nešto. Previše je tajni, toliko da upadam u konfuziju. Bolja varijanta barem po meni jeste sledeća. Arohi ima skriveni motiv zbog koga ubija dame sumnjivog morala, koje nisu nevine. Osim Šarme, svedoka, sve ostale devojke nisu bile čiste, ona se tako sveti jer ima razloga. Ona je takođe ljudsko biće i ima prava na greške. Svidelo bi mi se da je Dip neki tajni agent naprimer, a ne negativac, jer ako je negativac započinje osveta i već viđeno ma znaš kako to ide. I da veliki pozz za tebe.

        • Vivian :D

          Slazem se sa tobom u vezi Dipa. I ja bih voljela da je neki tajni agent, ali poznati je biznismen, sumnjam da je agent. Ali on sigurno nesto zna, mislim previse spominje ubistvo i to dvosmisleno uvijek. Bas mi ga je tesko procitati. A bilo bi fora da jr Arohi ubica zaista, malo drugacije. Laks joj je na tragu. Sumnja u nju i samo trazi da je uhvati u zamku. A i Dip je ometa. Tek ce po najavama za vjencanje da bude ubistvo sledece, mislim.

  • helena

    Pa nema veze, ja sam odgledala sve epizode, inače zbog slabog rejtinga serija je skinuta s programa, nisu previše obraćakli pažnju na realne činjenice, mnogo su oni ubacivali gluposti nije ni čudo što je završena. Da te obavestim, Hritik se možda uskoro ženi zvanično.

    • Irma

      Ubacili su onaj njegov Film na ovim stranicama, ima i uvodni deo na pocetku stranice, Film je fenomenalan, ja bih mogla uvek da ga ponovo gledam i nikako mi nebi dosadilo… A ko je ta srecnica sto je upecala ovog slatkisa?

    • Irma

      Meni je ipak sve ovo previse ocigledno da je ona “ubica” ja verujem da se ipak nesto drugo skriva iza ovog njenog ponasanja, jer da je ona stvarno ubica ne bi oni odmah na pocetku serije u 3 epizode otkrili ko je ubica nego bi sigurno tu misteriju razvlacili jedno 50 epizoda i svaki put kad bi trebalo da je razotkriju iskrslo bi nesto sto bi ih sprecilo u tome kao po obicaju, ovako to meni izgleda nestvarno, a ako se ispostavi da ona ipak jeste ubica onda nemamo nikakvo opravdanje za ovo njeno ponasanje bez obzira koji se Motiv krije iza ovih ubistva…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!