Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 135. epizoda

5

Raizadini pokušavaju da spreće Akašev odlazak, ali bezuspešno.
Mahinder je jako ljut na Manoramu: “Šta se to dešava ovde? Manorama, celu kuću si dovela u haos!”
Kod bazena, Kuši zove Arnava da ide da što pre ubedi ujnu, pre nego što se stvari još pogoršaju. Njih dvoje žurno odlaze u dnevnu sobu.
U dnevnoj sobi baka kaže Mano: “Napustio je kuću nakon onako oštrih reči! Akaš je tvoj sin! Čak i nakon što je čuo onako nešto, pokušao je ostati smiren. Ćutao je. Ali, do kada?”
Mano se buni: “Da, da! Sad je Manorama pogrešila! Vidiš problem u svemu što ja uradim! Kako da se složim s tim, znaš da devojka dolazi iz siromašne porodice! Nemaju novca, nemaju status! Siromašni su! Kako da dopustim da se Akaš oženi takvom sirotinjom?”
Anđeli, i sama potrešena, pokuša da je umiri: “Ujna, smri se. Razmisli šta radiš…”
Mano: “Kako da se smirim?”
Prikazuju nam Kuši i Arnava kako posmatraju šta se dešava sa sprata.
Kuši kaže Arnavu: “Idi i razgovaraj sa njom. Sad je pravi trenutak. (Arnav taman krene, kad ga Kuši zaustavi.) I upamti, Bog spaja parove, cilj nam je srećan kraj… Važi?”
Arnav prevrne očima, taman da krene, Kuši ga opet zaustavi: “Slušaj, zapamtio si, ili da ti zapišem?”
Arnav: “Šta?”
Kuši: “Na puškicu?”
Arnav samo odmahne glavom u stilu “ova je luda” i ode. Kuši na brzinu sklopi ruke kao molbu boginji i pođe i ona za njim.
Arnav silazi u dnevnu sobu: “Ujna!” (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

51 Komentar(a)

  • mirsada

    Bravo Mahinder, bravo Arnav, zna Arnav kako ide sa Mano, nema ona pojma što se tiče osjećaja, ni kao supruga ni kao majka, ni kao snaha ni kao uopšte živo biće .Sanaja kao i uvijek gluma vrh vrhova, gledam rejting 50 najboljih glumaca ona prva, Barun drugi, DD treća, Vivi četvrti ali sa gotovo duplo manjim brojem bodova od Sanaje, nije ni čudo za našu Kushi pored ovakve svestrane glume.

    • DINA

      Ode Mano i s obzirom kako se brzo spremila vjerovatno je samo nakit pokupila. Jedva vuče onaj kofer. Kako nije shvatila da je sama protiv svih i da svojom pobunom ne dobija ništa. Mahinder me oduševio. Čovjek svo vrijeme šuti a kada treba donijeti odluku veoma je jasan. Voli Akaša i želi mu sve najbolje. Poštuje njegov izbor. Takođe je odlično poznaje i siguran je bio da će se vratiti. Arnav joj je napravi način sve rekao. Nije je vukao za rukav nego se sama morala dovući nazad. Što se tiče rejtinga, postoje razne liste, čak i one gdje je obuhvaćen cijeli istok. Kada je Indija u pitanju Barun i Sanaja su na prvim mjestima. Njih dvoje su za mena par broj 1 u svakom pogledu.
      slika

        • mirsada

          Goco ja ulazim svugdje, prvo krenem od njihovih foruma, fb.Twitter , a sto se tiče rejtinga, uđem u TRP i otvaram redom, od najboljih 5 serija, najboljih 10, pa onda po kanalima, pa u Indiji, pa online, ima mnogo toga što glasaju različitog, tako kad mi nešto zapadne što me interesuje onda i dalje otvaram, nema šta nema, ove naše cure to dobro znaju.

      • mirsada

        Dino i za mene su on glumac br 1 a ona glumica br 1.Ima još dobrih i kvalitetnih glumaca a svi imamo nešto što nas kod osobe posebno privuče, meni je njena gluma savršenstvo, a Arnavove face da čitaš sa lica tako prirodne i opuštene rijetko ko posjeduje.

  • Goca

    Ipak je Arnav mnogo mudrije postupio nego što mu je Kuši predložila. Vrlo dobro je znao, gde treba ujnu ubosti, to je i uradio, pravo u srce sa pitanjem hoce li se vratiti natrag i poceti sve izpocetka, ili ce nasrtaviti dalje. Sad su nam konacno potvrdili da ujna potice iz nižih slojeva društva, i covek kad se jednom uzdigne, u njemu uvek postoji strah da se ponovo ne nađe na dnu lestvice. Zato ona i ne može da prihvati siromašnhu devojku, jer bi u njoj uvek videla sebe, a ona to ne želi,, želi da izbegne i zaboravi.

    • DINA

      Mislim da su Arnav i Kuši 1:1. Kuši je u pravu kada je njena sestra u pitanju. Da je Arnav govorio Payal da će dobiti bogatstvo i status sigurno ne bi pristala i priznala da voli Akaša. Ona je drugi tip i Kušina je metoda upalila kod nje.
      Manorami je prioritet status, bogatstvo itd pa je Arnaov metod upalio kod nje.
      Svako ima svoju slabu žicu. Drago mi je što je Arnav počeo gledati i u nebo, možda vidi kakva je njemu sudbina zapisana. A ta Mano, Sonja je već napisala da je ona radila u kući kao služavka, pa valjda tako uhvatila Mahindera. To bi značilo da je siromašna i iz niže kaste. Vjerovatno zbog toga stavlja one maske da bude svjetlija i još uvijek nije oprostila Kuši jer je prvi put kada je došla u kuću pomislila da je Mano sluškinja.

    • mirsada

      Hvala lijepo, auu najave, pa da Sasi je već vidio Anđeli, kakav će šok biti za njega, Sizofrenko je dotjeran do zida, šta sad.

      • Tempesta

        Eee, al naš ti Šaši ne može da govori, i naravno, ne sumnjam da će to sve opet olako proći… Jedino ako ovi baš ne zateknu tamo Šizofrenka.

      • Hanni

        Joj steta sto Sasi nemoze pricat ,cisto simnjam da ce iko skontat sta se sa njim desava kad ugleda Andjeli .Kad nisu onaj dan skontale kad je Sasi Kusin prsten svuko sa ruke nece ni sada.

          • Tempesta

            Joj, ja sve neke jedne iste vrtim, ne znam ni jednu novu. Ako neko ima neki predlog, neka slobodno kaže.

          • Sinderella

            Tempi, ako ne znas indijsku, mozes nam neku drugu. Jest da je ovo indijska, ne znam.
            Ja bih ti predlozila neku indijsku da znam, ja ne znam nijednu indijsku te novu..
            Inace, hvala na prevodu, odlican je kao i slike..

          • Hanni

            Sad sam na godisnjem ,moram iskoristit do kraja godine inace mi propada a nisam mogla dobit u decembru inace bi mi tad bilo povoljnije. Pisem sa telefona ,tablet mi se pokvario pa ga moram odnijet popravit. Moram se malo ovih dana prihvatit knjige i ucenja a sto se zdravlja tice ide hvala bogu na bolje.
            Iskreno da ti kazem da mi nedostaje diskutovanje sa mojim dragim djevojkama :):)

          • Goca

            Pa dobro draga bitno je da se ti dobro odmoriš, pa nije ni važno kad, ako nemaš nameru da negde ideš, a u decemru baš ako te stgne umor uzmi koji dan bolovanja, ako je moguce.

          • Hanni

            Problem je moja Goco sto ja radim i idem u skolu i cim sam na bolovanju nemogu ni u skolu a nemogu da izostavljam predavanja .
            Sad necu nikuda nego cu ovaj odmor probat da sto vise ucim i da se od ovog stresa u zadnje vrijeme dobro odmorim.

  • Goca

    Ala ovaj Šljam ima srece, sad ce biti obavešten da porodica Raizada dolazi da prosi Payel, taman da se izgubi iz kuce. Cudna je ova Anđeli znaci muž joj radi i celu noc, kad ce tek sutra ujutro da ga obavesti. Znaci da on stvarno nespava svojoj kuci svaku noc.E glupa li Anđeli, ona vidi trn u tuđem oku, a balvan u svom nevidi, rešava tuđe probleme, a njen problem dođe najveci. Šljam je osetio da pored takve individue, može da prolazi i da vodi dvostruki život, što to i da ne koristi. Bila sam njegov veliki protivnik, ali sad sam shvatila, da je on veoma inteligentno pokvarena licnost, koji koristi život najbolje što može, pa ako i treba onda da bude i dvostruki. Samo Arnav mu to nece oprostiti, što je toliko obmanjivao njegovu glupu sestru, koja je uvek imala razumevanje za njega i njegov rad. Da Šljam i u toku noci mora da ide na suđenje, zbog njega sud radi 24 sati, ili stalno putuje, a još nevidesmo da nosi putnu torbu, svaki put kad odlazi.
    Jadan Šaši nemože da govori, zato je i u strahu, kad je video Anđeli, a još nezna povod njenog dolaska.

    • DINA

      Da Šljam mora raditi dvije smjene jer jadan mora “izdržavati” dvije porodice. Mogu zamisliti kako će poluditi kada sazna za vjeridbu Akaša i Payal. Da je znao ranije vjerovatno bi napravio neku smicalicu. Ovom vjeridbom se završava njegova priča. Nema šansi da ne bude otkriven.
      Šteta što Šaši ne može da govori. On sve zna.

    • Hanni

      Cao Goco ,srecom pa Sljam nije nista znao za prosidbu ,ko zna kome bi sad ugrozio zivot da bi to sprijecio. Mogu znat kad Manu dodje kod Payal u kucu kako ce dignit nos .

      • Goca

        Cao Hannci, drago mi je da si se javila, i da ti je bolje.
        Dobro kažeš, da je sreca što Šljam ništa nije znao o prosidbi, inace verujem da bi opet svoj gnev izbacio na najslabijeg tu, a to je Kušin tata, Zbog tog psihopate on se razboleo i dospeo u kolicima, slabic i kukavica na koga bi drugog on i mogao da iskali svoj bes. Pravi nadimak je i dobio – Šljam – ono mu baš i dobro stoji, sa ušima poput slepog miša samo što ne poleti. Pored nadimka Šljam dala bi mu i ime – ŠIŠMIŠ —- SLEPI MIŠ.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!