Kako da nazovem ovu ljubav? – 158. epizoda
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 158. epizoda – Kuši i Arnav – srećna Nova godina! :)

qhsahil.tumblr.com1Pajal i Akaš sede za stolom, ona žmuri dok Akaš odbrojava sekunde do ponoći.
Kuši i dalje viče Pajal da se probudi. Nastavi sa odbrojavanjem. Arnav ugleda svoj telefon na podu pa požuri da ga uzme. Kuši je odbrojala do kraja, stavlja đalebi u usta (kako bi joj NG počela slatko :D), pali svetlo. U tom trenutku je Arnav uzeo svoj telefon i podigao se.
Kuši otvara oči: “Sestro…!”
Međutim, pred sobom ugleda Arnava i zgrane se. Kez joj nestane sa lica. Trepne kao usporeni snimak 😀

U sledećoj: Kuši se panično vraća u svoju sobu i gura Arnava nazad jer će ga tetka videti. Stavlja mu ruku na usta 😀

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

11 Komentar(a)

  • Tempesta

    Jadan Akaš šta je sve preživeo, haha (slika). Arnav presladak, ekstra su mi bili kad je Arnav vukao stolicu kako bi oslobodio Akaša pa umalo sto ne poljubiše 😀 Pa onda uplašene face, da nisu nekoga probudili 😀 Ekstra kraj epizode! Al će Kuši da mu natrlja nos!

  • Martina(EMDE)

    bas lepa epizoda kako je samo Akas sladak i smesan sve bi trepeo samo da u ponoc vidi voljenu cela epizoda je super sem Siljama koji je pravi gad

        • mirsada

          Hallo Tempi, tu sam ja uz vas, ali još uvijek nisam u situaciji da vam se pridružim sa komentarima, mnogo smo u pokretu, sledeće sedmice ostajemo sestra i ja same, tako da ću imati više vremena, vjeruj da mi nedostajete, prevode sam pročitala ali moram priuštiti sebi to zadovoljstvo da vidim kako to sve izgleda. Voli vas vaša sasuma.

  • DINA

    10,9.8,7….3,2,1,,,Didiii…Arnavjiii. E Kuši, dosta si ti iz ormara i gepeka iskakala, sada je red na Arnava. Mogu zamisliti kakav je šok doživjela kada je upalila svjetlo i vidjela Arnaovo lice. Akaš će biti modar od tetkinih udaraca , a Arnav od muke. Momci su aktivni i još nam nedostaje NK da začini ovu njihovu novogodišnju avanturu. Dobro ono njihovo ljepilo, da su Akaša ekserom zakucali za stolicu lakše bi ga odvojili. Kada je Buaji donijela klofer da ispraši deku pomislila sam da Akaš neće dočekati ponoć.

    • Goca

      Hahahahaha, sve sam zaboravila, ali ti, ali ti, nebi bila ti kad me nebi, ponovo nasmejala, Jaoj Dina stomak me boli. Šta reci gde bi Arnav nego direktno u Kušinu sobu, a ono 00 .I šta bi dođe novi dan dođe i nova godina, a on nezna šta ga snašlo.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!