Kako da nazovem ovu ljubav? – 212. epizoda - Kuši teroriše Arnava! :D
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 212. epizoda – Kuši teroriše Arnava! :D

BeFunky Collage

Kako da nazovem ovu ljubav? – 212. epizoda – Kuši teroriše Arnava! 😀
Arnav se penje na sprat, vratio se sa trčanja. Kuši je u njihovoj sobi, očekuje da on stigne svakog trena i spremna je da se sa svojim stvarima uputi u kupatilo, jer zna da će i Arnav hteti isto. Arnav ulazi u sobu, kreće ka kupatilu, a naravno kreće i Kuši i opet se u isto vreme uhvate za kvaku. Ponovo kreće svađa, Arnav izgovara svoje čuveno “what the…” i reži kako on ide prvi, a Kuši naravno veli da mora ona i namerno kine na njega. Smeška se. Arnav se jedva suzdržava da ne prasne, cedi kroz zube da kasni na posao, a ta kuća je njegova, kao i soba i kupatilo. No, Kuši dodaje da je i njeno sve to.
Arnav: “Kako to misliš i tvoja je (kuća), Kuši Kumari Gupta??”
Kuši nastavlja i pokazuje mu mangalsutru: “… Sing Raizada! Vidi, imam puno posla i moram brzo da se spremim! Pola sobe i pola kupatila je moje!”
Arnav: “Baš me briga, ja sad idem da se istuširam! Ako žuriš, možeš da koristiš drugo kupatilo.”
Kuši namerno pecka: “Razmisli! Ne znam šta da kažem porodici ako vide da muž i žena ne koriste isto kupatilo! Biću primorana da otkrijem da smo u braku samo 6 meseci! Onda više neće biti problema.”
Arnav se nervira: “Nećeš ništa slično reći, Kuši! Jasno??”
Kuši mu je okrenula leđa i smejulji se. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

147 Komentar(a)

  • Martina (EMDE)

    zna Kusi kako da dobija sta hoce bas je smislila plan msm da se Arnav pusio kad je video kako Kusi slozi svoje stvari jos kad je pocela da trese svoje papuce a njegove cipele sklonila jao ovaj Siljam je pravi gad pored svoje zene on prica onako sa Kusi jos kaze da ne otvara oci celu je epizodu pokvario svolim prisustvom slike

  • jasna kesic

    Ona je preslatka sa ovim pokusajima da ga izbaci iz cipela,A on ocaran njenom lepotom.Polako popusta ,sad moze da spava u sobi, a uspela da mu uzme pola sobe jer je Kushi kKumari Gupta Sing Raizada i ima pravo na to.Preslatka je sa isticanjem da mu je zena.A onom baci avan na nogu bolje da ga je gadjala a i ovo je dobro.Jer je ipak jaci od nje pa makar i ovako da ga povredi, A andjeli i sa otvorenim i sa zatvorenim ocima nista ne vidi tako da je svejedno,Kako ne primeti u glasu razliku kako se obraca ,ona stvarno nema mozga.,ili ona toliko njemu veruje da nista joj nije bitno ,Samo da je on tu. Prije ga nije vidjala mesecima a sad ni on ne izlazi iz kuce. Meni bi bilo malo cudno to.ali nismo svi isti/

      • jasna kesic

        E to je dvosmisleno.Kako da otvori oci da ga pogleda ili da ga pogleda.Kao da vidi sta radi inace ili samo sad.Vidis u ovoj seriji ima stvarno ono sto neko juce iskomentira prica u prici i slika u slici

        • Hanni

          Znas Jasna , ovaj prvi dio epizode je za mene bio smijeh do suza ,ona se budi ,kise i on joj govori da usuti ,pranje vesa u bazenu pa ona njena pjesma a da ne govorim za njegove izraze lica kad je vidio kako slaze ves u ormar a nista joj nemoze .
          Dok me je onaj dio gdje Kusi Andjeli maze kosu izludio ,kao prvo se pitam a zbog cega je Kusi uopste i isla u Anjelinu sobu ,zasto joj nije rekla da dodje kod nje jer svakako visi u njihovoj sobi i kad treba i kad netreba . Jos poslije one Sijamove akcije u kuhinji ni po koju cijenu nije trebala da sjedne na onaj njihov krevet . Ja neznam sta su ovi reziseri htjeli da pokazu ,Sijama koji se sav uspiho gledajuci nju u njegovom krevetu i ne gubi nadu da ce Kusi kad tad biti njegova ili su htjeli pokazati Kusi kako ne promisljeno radi ili cak Andjeli koja je slijepa i kad bi joj covjek sve na tanjiru serviro opet nebi vidila .

          • jasna kesic

            Ti to tako dozivljavas a ja opet to gledam da se ona ponasa kao da on ne postoji i ona radi sve normalno sto bi i radila inace.Znamo svi da je on idiot ali to zna Kushi i Arnav i niko vise e sad da ona promeni ponasanje to bi bilo sumljivo svima ovako opet kazem moje vidjenje ona prolazi pored njega kao pored zida.A Andjeli, ja napisa gore negde bilo zatvorenih ociju ili otvorenih ona nista ne vidi

          • Hanni

            Ja mislim da i jest problem u tome sto se ona ponasa kao da nista nije bilo ,on postaje sve bezobrazniji i bezobrazniji a ona se ponasa kao da ga nema . Na kraju epizode je rekla da mora nesto poduzeti ,nadam se da je sad vidila da ovako nemoze dalje ,jer onako kako ju je posmatro i dodirivo mislim da je krajnje vrijeme da i njega notira u onu svoju svescicu .

          • Hanni

            Sredila je velikog ASR pa mislim da nebi bio za nju problem da sredi i jednog Sijama ,samo je problem u tome sto je Sijam jedna veoma zla i opasna osoba pa mislim da sama nece puno postic .

          • Tempesta

            Ma za nju je Arnav cica maca, videla da može da mu radi šta hoće i za njega zna koju igricu da igra 😀 Ali Šjam… Nije nimalo za potcenjivanje, od njega ga podilaze žmarci, odvratan joj je.. Ne znam šta bi mogla smisliti protiv njega..

          • Hanni

            U sobi je se dobro izvukla kad je Andjeli rekla da otvori oci ,i u kuhinji je se snasla ali se sada nadam da ce poduzeti nesto jer je primijetila da definitivno nije odusto od nje .

          • Tempesta

            Red bi bio, jer ovako više ne ide… Stvarno je sve bezobrazniji i bezobrazniji, pred rođenom ženom ne preza ni od čega…

          • Tempesta

            Ja razmišljam ovako, ta masaža je trebalo da uspava Anđu, pa se zato samim tim i odvijala u njenoj sobi, na njenom krevetu. U suštini, Kuši nije ni znala da će Šjam prisustvovati, on je došao tek kasnije. Što se Anđeli tiče, toliko je zaljubljena i slepa da čak ne može ni u glasu svog dragog razaznati ironiju i odvratnost koja izbija iz svake njegove reči. Ovom glumcu što glumi Šjama svaka čast, toliko nam je odvratan njegov lik u seriji, odlično glumi psihopatu.

          • Hanni

            Meni je sve to prolazilo kroz glavu ,zbog cega se ta masaza morala obavit u Anjelinoj sobi ,ali eto recimo da je uspava . Ali mislim da poslije ovoga Kusi definitivno mora nesto poduzet ,a sto se Anjeli tice mogu samo reci koliko tvrdi da voli muza a ne osjeti mu na glasu kad je uzbudjen . Nekoga koga tvrdis da tolko dobro poznajes i volis osjetis mu na glasu kad je uzrujan ,tuzan ,umoran a da ne govotim uzbudjen . Meni je toliko izgledo odvratan da mislim da ovog glumca nebi mogla gledat i kad bi andjela glumio .

      • jasna kesic

        Hani reci mi ovo kad susi kosu peskirom jel ona celu kosu pere ili samo vrhove nikako nemogu da dokucim.I u drugim serija kad gledam cini mi se da samo vrhove suse a da ne peru celu kosu

        • Hanni

          San me prevari pa nisam mogla odgovorit ,ja vjerujem kad peru kosu da je citavu pokvase i poslije nanesu neko ulje ,mislim da im se zbog tog ulja kosa onako sija .

  • Goca

    Epizoda je super, šta Arnavu radi Kuši pa to je idealno, kada bi se sve tako ponašale prema muškarcima, mislim da bi ih nacisto izludeli, smeh mi nije silazio sa usta. Ali sam shvatila da mi tabla za recke ko vodi i pobeđuje, nije potrebna. Jer kuši ima svoju svesku gde sve beleži, a ideje su joj…. E tako se ostvaruje sve što se finim postupcima nemože. Ona lepo prisvoji kupatilo, dobi pola ormana za svoje stvari, makar i deo njegovih izbacila. a o krevetu i da ne govorim. Ipak je uspela i to da mu oduzme, i ja vas sad pitam ko vodi, šta ce mi tabla kada znamo vadi je mangalstra. A o Šljamu šta reci bolje da mu je ceo avan pao na nogu , teže bi se kretao, a možda bi i bio u gipsu, i koracao sa štakama.Strašno bezobrazan psihopata.

    • jasna kesic

      Nista Gocili, ipak ti pripremi tablu, utakmica tek pocinje potreban je rezultat na kraju da se ispise.A sta reci za psihopatu.Mislim da sad koristi ovo sto je cuo od Kushi pa jadan misli da mu je otvoren put ka njoj.

    • jasna kesic

      A jesi li primetila da ona ni jednog trenutka nije skinula ni mangalsutra ni sindur.Izlazi iz kupatila ona vec ima sindur na glavi.Znaci da njoj ovaj brak znaci puno .a on nijednom nije sponenuo to.Jeste on njoj rekao za javnost su u braku ali sad su sami pa ona opet stavlja sindur.

      • DINA

        U suštini oboje žele ovaj brak. Arnav je sam naziva Kuši Kumari Gupta Sing Raizada i to sa simpatijom. Kada je štiti i kaže ona je moja žena, zvuči tako vjerno. Ona nosi mangalsutru koju joj je on stavio, kao i sindur. Obećanje postoji da će se držati dogovora, ali ni jednom nije pokazala gađenje ili netrpeljivost.
        Kada sagledaju stvarnost, njoj je nepodnošljiva pomisao da živi u lažnom braku koji treba da traje 6 mjeseci.Tu je sretna okolnost što je to Arnav u pitanju kojeg voli , a nesretna jer pod ovim uslovima ta veza nema budućnost pa to što ga voli dođe kao dodatni teret.
        Opet Arnav voli da je ona tu uz njega jer je voli, ali njegovo ubjeđenje da je ona bila u vezi sa Šijamom rasprši sve lijepo i dovodi ga do ludila.
        Radi svih ovih okolnosti oni se nekada mrze a nekada vole.
        slike

        • jasna kesic

          Ali oboje naglase ono Sing Raizada.On kad izgovara njeno ime jesi li primetila napravi stanku da vidi da li ce ona dodati njegovo prezime a ona kao iz topa Sing Raizada.Nijednom nije neprijatno da se tako ona oslovljava.Ni njemu da nosi njegovo prezime a ni njoj nije mrsko.Cak sto vise sad joj se otvaraju mala vrata da ga malo zeza.Zna ona sta moze kao njegova zena i sta treba da dobije.To joj sad ne moze uskratiti a i ona se ne plasi da mu trazi ali na fin nacin,mislimda je lujka nevidjena.Samo da joj se to ne odbije od glavu pa da i on ne trazi njegova prava a to bi bilo zanimljivo.

          • DINA

            Sjećaš se kada je najavio vjeridbu sa La pa im čestitaju i neko ih nazva Gospodinom i gospođom Raizada. Arnav kao da je tek tada shvatio šta je uradio i baš je burno reagovao pa istrčao iz Šantivana, stigao Kuši ….itd. Sada mu to ne smeta.
            Više mu smeta što je okupirala njegov ormar ili možda ne..

    • DINA

      Ćao draga moja Goco, Arni joj je rekao da se moraju ponašati kao normalni bračni par narednih 6 mjeseci, pa ga Kuši poslušala hehe. Šta bi Manorama rekla da vidi njenu odjeću u torbama. Očigledno o ovome Arni nije razmišljao kada je postavljao uslove braka. Kuši je djevojka iz malog grada pa umjesto na potok otišla na bazen da opere veš i to s pjesmom. Mislim da se više Kuši neće smrzavati vani. Evo dole imaš sliku Kuši sa sveskom.

      slike

      • Goca

        Srce moje kako mi je slatka i osvojila mi je srce, kao da mi je kcerka. Mirsada gde si sasumice da vidiš šta radi moja Kuši tvome sinu. Znam sada patiš zbog njega,ali bice sve u redu nebrini, nije ona toliko zla. Samo voli da zeza tvoga sina.

        • jasna kesic

          Moram nesto da ti ispricam kao vic.Imala jedna zena sina i kcerku i otisla u poseti kod jednog i kod drugog,Kad se vratila dosle komsinice da je pitaju o utiscima A ona ce Moja kcerka se udala svaka cast muz leti oko nje sprema, rucak sve zivo radi a ona nista.Stvarno nesto prelepo. A komsinica je pita.A sta ti je sa sinom. A ona ce>Jadan on ona njegova nista ne radi,jadan moj sin sve mora i da sprema i da kuha i da cisti a ona samo sedi.

        • DINA

          Hahahaha e Goco, dok se ovdje dame vrte oko Arnava preko sasume i laktaju se ti izabrala pravu kćerku, a time automatski dobila dobrog zeta- zgodnog, lijepog multimilijardera. Svo vrijeme si šutila i čekala da budeš sigurna da se oni vole i onda si se izjasnila..
          slike-

          • jasna kesic

            ovo je nesto sto svi mi najverovatnije prizeljkujemo.Majko rodjena ovako ja njih i dozivljavam u stvarnom zivotu.Samo puste zelje i na tome se zavrsava

          • DINA

            Slika super, a Goca napravila pravi plan hahaha
            I ja bi voljela da ovako realno izgleda ali šta je tu je…
            Evo dole slike, kada je Kuši radila u ASR firmi pa je on išćekivao i čekao da završi ono što joj je zadao.. hehe
            slika

          • DINA

            Hahaha ja sam već napravila montažu sebe i njega haha.
            Još trebam sitne detalje da doradim i to je to 🙂 Vidiš mu tu hladne i samouvjerene face. Jadan još nije svjestan šta ga snašlo

          • jasna kesic

            Mora se priznati stvarno je borac.Mislim da se on i zaljubio u njenu ludost i kreativnost.Stvarno je kreativna u svojoj ludosti i ama i dosledna je u svemu.

          • DINA

            Uvijek ga iznenadi. Ona je neobična i iskače iz šablona. On se zarekao da mu ni jedna djevojka neće dotaknuti srce i zbilja je na neki način stvari postavio na svoje mjesto. Strast je našao u biznisu, vidio je kolika je moć novca pa je na pretek imao i žene i sva su mu vrata bila otvorena.
            Reklo bi se da se iz dosade htio poigrati s njom i kada je vidio da je skoro glavu izgubila a ostala je dosljedna onda je počeo poštovati. Tada je rekao uposlenicama da je ne zovu Čamkili i da ona ima svoje ime -Kuši Kumari Gupta. Ali Kuši se više nije htjela vratiti. Ipak su je okolnosti na kraju dovele do njega.
            slika

          • Goca

            Izjasnila sam se pa mislim vreme je. Vidim svi hvalite i ljubite Mirsadinog sina, e pa dosta je moram i ja moju kcerkicu da hvalim.

          • DINA

            Imaš moju punu podršku. Nešto mi pada na pamet da zamjenima avatar i ime pa da se zovem Kuši.. haha
            Slika

          • DINA

            Mislila sam da me prisvojiš umjesto Kuši pa da tako dođem do Mirsadinog sina haha. I ja imam plan
            slika

          • Goca

            Može, ali vidiš da nema ni mame ni snaje obe su ljute. Šta ja tu mogu, nisam ja terala Kuši da se on zaljubi u nju. Morace Mirsada da mu održi jedno predavanje. Ona je njemu izabrala snaju, samo neznam da li je ugovoren brak. Nebrinite dušice moje Brak između Arnava i Kuši je samo na 6 meseci, ugovoren. Šalim se nemojte se više ljutiti Mirsada i ti i Sonja, pridružite nam se sada idu lepe epizode, a vaši komentari nam fale, jedan veliki pozdrav za vas od srca <<<<<<<<<<3

        • Mahpeyker Kosem Sultan

          Zar nije Arni Mirsadin sincic?Sve ga prisvajate.

          Nego gledah ja holi epizodu,ono kad igraju,i nisam mogla doci sebi kad je Buaji pocela mlatiti pletenicom.

    • Hanni

      Joj Goco ja sam se umirala od smijeha kad je prala ves u bazenu ,a ona njena pjesma je vrh . Samo se pitam ako je osvojila pola sobe to znaci i pola kreveta ,kako ce oni u jednom krevetu zajedno da spavaju ,nece se smit pomjerit citavu noc .

  • DINA

    Jao ludila, šta uradi od bazena. Pola bazena pripada meni i tvoja polovina je čista.Mora da je naredila vodi iz svog dijela bazena da se ne miješa sa vodom iz njegovog. Još kada je pitao šta to radi, a ona maše onom palijom za veš i govori mu da igra kriket. Još su mi bili smješnije kada je Arnav na engleskom pita: “Koja je poenta?”, a ona ne razumije šta je rekao pa umjesto poente misli da govori o boji (slične riječi point-poenta, paint-boja). Arnav izvrće očima što ga ne razumije, a ona ga podbada jer nije svjestan da je uzeo njenu haljinu umjesto svoje odjeće. Hmm kako li bi Arnav Sing Raizada izgledao u toj haljini?! Jao smiješni su mi bili!
    Dakle , to je Kušin plan! U suštini ona ispunjava uslove koje je sam Arnav postavio kada je natjerao na ovaj brak od 6 mjeseci. Između njih neće biti ništa ali za ostali svijet oni moraju izgledati kao bračni par. Hahaha kako će to Kuši zdušno iskoristiti.
    Moraju dijeliti kupatilo kao svaki normalni bračni par. Nema logike da neko ko je u braku drži svoju odjeću u koferima i logično je da mora biti zajedno sa suprugovom.
    Već je krevet i spavanje na terasi izazvalo sumnju pa mislim da bi i tu moglo doći do podjela. itd itd. Dakle moraju izgledati kao svaki normalni, sretni bračni par narednih 6 mjeseci.
    Ne znam da li ste vi primjetili da je Arni samotnjak, voli da mu niko ne narušava mir i red koji je postavio. Jednom je i sam rekao da postoji veoma malo osoba koje ga ne nerviraju nakon 10 minuta…. Ajme njemu, ode mu sav protokol do vraga..
    Uz to , valja gledati ovu ljepoticu kako se šepuri , mokre kose u njegovoj blizini , a po uslovima koje je sam postavio ne može je dirati. Još do sada nisam vidjela Arnava da zamuckuje, s pa dođe i to na red..fascinirala ga ljepota njegove vlastite “žene na određeno vrijeme”.
    Šijam , perverznjak, vidi dvije žene u svom krevetu pa mu proradila mašta. Šta može Kuši da uradi. Trpi ga oba , trpi ga Arnav, radi Anđeli i njene trudnoće. Da razglasi ili digne prašinu Manorama bi jedva dočekala da izbaci Payal i Kuši. Šijamu bi odgovaralo da ih izbace iz Šantivana i da se Kuši razvede.Arnav i ona nemaju povjerenje jedno u drugo…Ovako, hinjski ga zveknuti je možda jedino što za sada i može uraditi s obzirom u kojoj su zabludi svi redom.
    slike

    • jasna kesic

      Dina dobro jutro,Nisam mogla sinoc do kasno da ostanem budna valda ovo vreme utice na mene pa sam bila malo pospano.Reci mi, pitala sam Hani pa mi ona ne odgovara mozda nije procitala komentar.Da li ti znas, one kad peru kosu posto uvek vidim samo vrhove mokre jel one samo peru vrhove ili celu kosu.A s obzirom da znam da stavljaju i neka ulja ili tecnost neku na kosu nikako ne mogu da dokucim to.

      • DINA

        Na setovima je nakvase samo da izgleda mokra u zavisnosti od scene. Ovdje je trebala izgledati prelijepo pa su je manje nakvasili. Ako se sjećaš scene na parkingu, tu je Kuši trebala izgledati jadno pa je bila potpuno umočena u vodu. Zamisli da moraju ponavljati više puta neku scenu, a kosa mora izgledati mokro.
        Inače, što se održavanja tiče, čitala sam da je masiraju tjeme i kosu kokosovim uljem . Takođe, nim prah koriste za utrljavanje u tjeme radi dezinfekcije, protiv peruti i valjda kosa sporije sijedi. Ja sam nabavila i jedno i drugo. Nim se stavlja i na posjekotine, ima antibakterijska svojstva. Kora nima je dobra za desni i zube…

          • DINA

            Kokosovo ulje sam kupila u Konzumu. Pakovanje je od 1/2 l i cijena je oko 12 KM (6 Eura). Porijeklo je , čini mi se Tajland. Nema mirisa i stegne se na hladnoči. U DM marketima imaju manja pakovanja ali nije čisto, nego prave kombinacije i aromatizirano je.
            NIM prah sam kupila u apoteci. Takođe je upakovan u teglu. Ne mogu se sjetiti koja mu je tešina. To je kao pola one normalne tegle. On je svijetlo zelene boje i nikada nisam probala tako nešto gorko. Mora se držati na tamnom mjestu.
            Ako neko ima problem sa aknama odličan je. I njegova cijena je koliko se sječam kao i kokosovo ulje.

          • jasna kesic

            Nije bitna cena vec dejsto imam nekih problema sa desnima nesto me mnogo bole pa sam sve probala pa nista

          • DINA

            Prah kurkuma je takođe dobar. Koru nim drveta koriste Indijci umjesto kaladonta. Valjda vrši dezinfekciju desni, izbjeljuje . Takođe i kurkuma izbjeljuje zube.

          • jasna kesic

            Kurkumu koristim stalno u jelima ali probala sam sa mazanjem pa neide sad cu to sutra da probam da nabavim pa cu probati

          • DINA

            Prvo malo probaj i ne trljaj puno da vidiš kako će reagovati.
            Nim se i pije. Na vrh noža stavi se prah u ćej. Znaći veoma , veom malo. Jako je gorak. Čisti organizam od bakterija itd. Baci oko na net pa vidi da li ima nekih nus pojava ili nešto što znaš da ti ne bi odgovaralo. Koliko znam i jedno i drugo je zdravo i prirodno ali ipak pogledaj.

          • jasna kesic

            sad sam gledala nema nista sto moze da utice na mene negativno ima dio za dijetu.To cu da probam ali kurkumu koristim i za dijetu zajedno sa lanom sa jogurtom popijem i mogu ti reci da ima efekta plus caj poslala mi prijateljica Kirkolinase zove caj kaze da je njoj pomogao pa sad ja probam.

    • jasna kesic

      Ja reko da pocnem i ja stavljati slike kad ono sve slike vi vec uzeli jadna ja ,sad moram kopati sto dublje da nadjem nesto sto jos niste postavili

      • DINA

        Ćao, evo me konačno. Po malo sam danas uskakala jer sam bila u poslu. Bogu hvala eto i vikenda. Naišla sam na totalno lude gifove i nekakvu stranicu. Sve izvrnuto, napravili parodiju od svega.
        Ovo je snimak sa seta. Ne zmam koliko su ovu scenu puta pokušali snimiti kada su zaglavili u magacinu firme
        slika

          • DINA

            Ovdje je poletio da uhvati boginju, pa pao na nju. Vidi gore kako se koprca ispod, a Barunu se ne žuri haha

          • jasna kesic

            a ja se nebi koprcala. Tu mi je ispo kul.On u nista ne veruje a spasava njenu boginju ona pada on niti gleda u nju,a leti boginju spasava.

          • DINA

            Zna da je njoj stalo do do boginje pa se junački bacio. To što je usput pao na nju…to njemu “ništa ne znaći”. Važno da je idol ostao čitav..
            Tada je pokušavao da razgovara s njom i nikada nije uspio. Baš me zanimalo šta je htio reći. Znam da mu je bilo krivo radi dešavanja u ruševini ali imam osjećaj da je još nešto imao namjeru predložiti, reći…Tada je davao znake da mu se dopada evo baš jedne scene iz hrama, tada joj je između ostalog i prekinuo post
            slika

          • Goca

            Reci ti meni kog konja je uzjahao, da nije jednorog, na poslednjem snimku. Ajme lepo ti rece bice tu svaššta, ako je to insert iz serije,

          • DINA

            Nije draga Goco , fanovi malo prave cirkus . To je onaj snimaka kada su zaglavili u magacinu pa se Arnav bacio da uhvati figuru boginje haha. Evo tebi tvoje kćerkice i zeta-
            slika

          • Goca

            Vidiš kako mi je lepa kcerkica, Mirsadin sin se skinuo, a ona ga sapunja da bude cist. E baš su slatki.

  • Goca

    Hahaha, gde nađe ove grifove. Ona se jadnica polomi oko njega, a on ništa. E ovo jedva cekam. Pitala bih nešto,ali nemem više ništa da pitam strah me je.

      • jasna kesic

        nego sta ti mislis nisam ni ja od juce sad cu ubaciti jos nesto samo nesto GIF nemogu da skinem kako ti ides sa tim

        • DINA

          Ako je sa onom strelicom na sredini ni ja ne mogu ovdje da ubacim i skinem . Ovi ostali idu normalno kao i fotografije.
          Većina onih sa strelivom imaju u donjem redu opciju za ton. Ovdje ih ne prihvata sajt. Valjda prave opterećenje.
          Šta bi ja ovdje sve ubacivala da može.
          Evo slike ručke-glavnog krivca. Ovo im je fazon da se drže za ruke
          slika

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!