Kako da nazovem ovu ljubav? – 242. epizoda
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 242. epizoda

Kako da nazovem ovu ljubav? – 242. epizoda
Arnav pita Ankuša zašto se ženi Pritikom.
S druge strane, i Kuši isto to pita Ankuševu familliju. Pita ih zašto sad prave problem kad su već znali sve o Pritiki.
Ankuš govori Arnavu da on Pritiku voli,voli sve u vezi nje i želi tu da se oženi njome. Shvata da je verovatno otpušten jer se onako ponašao (tačnije nije reagovao uopšte) prema njenoj porodici. Pita Arnava hoće li ga vratiti na posao, on će srediti sve. Arnav ne pristaje.
Ankuševa porodica zahteva od Kuši da im se izvini zbog načina na koji im se obraćala, ali upravo tad se pojavi sam Ankuš i objasni svojoj ujni i ujaku da on apsolutno nema ništa protiv bilo čega u vezi sa Pritikom, ne smeta mu način na koji živi. Svi su zadovoljni. Ujak i ujna govore Ankušu da su oni samo želeli ono što je najbolje za njega, ako je on zadovoljan onda su i oni. Sve je sređeno.
Počinje Sangeet. Arnav sa strane posmatra veselje. Ankuš ga tera da im se pridruži. Arnav isprva odbije, ali se napokon složi. Igra u Kušinoj blizini. Tetki i Garimi je toplo oko srca. Arnava gurnu bliže Kuši i ide romantičan trenutak i gledanje uz „Rabba ve“. Međutim, magičan trenutak se prekine kad se Arnav priseti scene Šjama i Kuši i gurne je od sebe.

Venčanje je gotovo. Ankuš priđe Arnavu pa mu zahvali i pita ga može li dobiti posao natrag pošto želi da Pritu obezbedi dobar život. Arnav je srećan što je Ankuš naučio lekciju. Kuši je sve ovo čula i šokirana je. Pita se zašto je Arnav takav, kao da ima dva lica. Sve je ovo uradio zarad Ankuševog braka, a za svoj brak ne čini ništa. Doda kako ga mnogo voli, ali ga i mrzi kad vidi kako se ponekad ponaša. Mora saznati razlog iza njihovog naprasnog venčanja. Garima dolazi kod Kuši u sobu i kaže joj kako je srećna što je Ankuš pred svima stao uz Pritiku i sve je prošlo u redu. Doda kako je srećna što se Arnav lepo prilagodio kod njih, on je jako dobar momak. Prizna i da je malo zabrinuta jer, iako vidi očitu privrženost njih dvoje, tako isto vidi da i među njim akao da postoji neka napetost. Pita Kuši da li je sve u redu. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

114 Komentar(a)

  • jasna kesic

    Moram da se zahvalim Tempesti za ovako brzo postavljanje epizode,Ova mi je epizoda dirnula u srce,Dragi boze,kad se ustao i poceo da se seca Kushinih reci da je najbolji muz na svetu on je to i zelio da joj bude.Nije mogao da se smiri od navale emocije koja je izazlala ta recenica,Kad se okrenuo i pogledao Kushi koja je bas u tom trenutku jako se umotala jer joj je bilo malo hladno zbog klime,on je kao najbolji muz na svetu ugasio klimu,I kad joj je uzeo ruku i onako bolno uzdahnuo jer je svestan da samo dok spava moze da je gleda ovako nezno i da je drzi za ruku,Njemu nista vise i ne treba samo da je sa njom,E to je ono sto treba i da bude i da napokon se sredi situacija da moze normalno bez ikakve barijere i da je gleda i da je grli i da je drzi za ruku,Samo da skloni tu sliku iz svoje glave koja ga koci i sputava, koja mu neda mira, koja ga izjeda,

    • Goca

      Jao mukica kako je celu noc skoro držao za ruku, da je ne izgubi. Lepo sam ja rekla mogao je Sijam još 100 curica da zavodi on bi to lako rešio, ali ova curica je njegova ljubav i neda je nikome, a pogotovo svom lažljivom zetu. Da je neka druga u pitanju on bi mu rekao da napusti kucu kako god zna i neka nađe neki izgovor i da zauvek napusti njegovu sestru, jer kao takav prevtljiv prevarant je nije ni dostojan. Ali ovako u pitanju je devojka koja mu je ne želeci osvojila srce i ljubav je u pitanju.Ne samo da je zbog nje došao u naselje, kupao se hladnom vodom ispred javne cesme. Zbog nje je dizao i one palice. Jadan popravlja sve živo i ucestvovao je u spremanje svadbe njene drugarice. Pa je cak i mladoženju doveo u red. Ma skidao bi i zvezde sa neba ako treba, i sada je cvrsto drži jer je takvu kakva je nikome neda. Nisam odgledala još epizodu, ali i prevod mi je dovoljan.

      • Mahpeyker Kosem Sultan

        Pa što se ti onda brineš šta će biti za šest meseci .
        Ja se brinem hoće li diktator biti čovek od reči i prekinuti.Kad je već rekao.

        • Goca

          Da znaš upravo sam vrtela predhodnu epizodu da vidim da nije slucajno tamo. Ja ipak mislim da se pakuje za Indiju, sve je nabavila da od Indijki ne odudara. Vidiš da je Arnav poludeo zbog Kuši i ona mora da sve sredi. Možda je izašla sa društvom, ili je legla i zaspala od umora, a kada se probudi navalice sa komentarima.

          • jasna kesic

            tu je ona sigurno samo cuci negde u cosku i ceka priliku da uleti sa njenim komentarom,A mozda ceka sari pa da sredi Arnava da se ne prehladi,ako mu slucajno padne peskir.

          • Goca

            Gde si Jaco, što ne izbacuješ slike iz ove epizode, ja cekam, a ono ništa. Danas si mi nešto tiha, i meni nedostaje Dina, sad ce nam se i ona prikljuciti, cim se naspava.

          • Goca

            Hvala ti dušice moja, prva i poslednja su mi najlepše, a i ostale su lepe . Ali šta mu se desilo kada na poslednjoj slicici ima ovaku facu.

          • Goca

            Joj vidi mu ove suzice, covece pa i diktator je zaplakao, nemogu da verujem, on tako okrutan bez osecanja je prilazio devojkama. To smo saznali da mu ljubavnica La ništa nije znacila, a vidi ga sada.

          • Mahpeyker Kosem Sultan

            Ja trenutno listam epizode sa La jer skupljam slike za zajedno.
            Opet sam našla propust kod Kušinog lika.

          • Mahpeyker Kosem Sultan

            U tekstu.

            Kuši koja toliko zna o venčanim običajima traži od La da obuče venčanicu ispred ASR . Kuši bi valjda trebala da zna za ono da mladoženja ne sme videti mladu u venčanici pre svadbe.

          • sonja

            Tek ces se ti lepa moja iznenaditi. Ali posto ti mene drzis u neizvesnosti za Bajrona ( tako si mi sama rekla da cu se jos nacekati do neke scene hahahaha ) tako cu i ja sad tebe . Rec ti necu reci 🙂

          • sonja

            Goco , ja sam obigrala moj slavljenicki ples sto sam uspela i ovo da prokomentarisem. Ja stvarno ne znam da li je do mog neta ili je nesto drugo u pitanju.

          • Mahpeyker Kosem Sultan

            Čekanje će se isplatiti.

            Jednom Bajron uhvatio Pando za dupatu a jedan lik, čitalac, pomislio da ju je uhvatio za zadnjicu.

          • Goca

            Cuj Mah ne mora da znaci da ona to sve zna. Možda zna sve drugo, ali da nesme mladoženja da te vidi pre vencanja sigurno i nije znala. Seti se da ni Ica nije znala da nesme da vidi Vira pre vencanja, a ona ga je videla sa prozora i mahala mu.

          • sonja

            Ima bas puno nelogicnosti u scenariju. Hajde to smo navikli svuda i preko necega i moze da se predje ali ovde sto su pravljeni propusti, to je stvarno van pameti. Ali drasticni propusti. I to bas sto se tice Kushi. Videces i sama .

          • DINA

            La i Arnav žive u vanbračnoj vezi u kojoj su konzumirali brak prema tome, pošto je Arnav vidio La bez ičega na sebi, mislim da tu nema propusta.
            Ona je htjela da razbije Arnaovu averziju prema braku time što će mu pokazati da je Lavanja lijepa u vjenčanici i da će ga ta scena ostaviti bez daha.
            Međutim, Arnav je ostao bez daha kada je vidio Kuši u vjenčanici kako trči prema njemu. To je bilo na službenom putu kada je morala obući vjenčanicu jer je djevojka koja je pobjegla sa svog vjenčanja ukrala njenu odjeću a osavila svoju.
            Te dvije situacuje su povezane upravo da bi nam pokazali koga Arnav želi. Bio je bijesan kada je vidio da je La u vjenčanici a kada je vidio Kuši nije mogao sebi doći.

          • jasna kesic

            Ovo se Dino moja on prepao da ne mora da je ozeni kad je video u vencanici,Mislio da mu trci u susret kao mladozenji,hihihhi,Jadan kakav isprepadan pogled,da ga neka ne uhvati da je ozeni,Tad je prvi put i pomislio na prvu bracnu nos pa je odneo u sobu i ostavio je u mraku

          • Goca

            Gluma im je fenomenalna, nesmem dalje da pricam zaplakala sam, bože pre nisam bila ovoliko osetljiva, a u zadnje vreme me sve pogađa.

          • DINA

            Jaco je li to misliš na Shyama? Vidim ga na slici iznad.
            Dušo , nemoj biti tako emocionalna, ne gleda on tebe ovako ljutito nego ovog tipa što je otkrio gdjaa mu je pećna .

          • jasna kesic

            Dobro jutro,ti bas poranila.A moj komentar se odnosi na Arnava kako uzdise na Kushi a sad je ispod ove slike,hihihih.Je si li nasla slicice.????

          • Goca

            Hahaha, i jeste lepo samo je promašila malo, morala je malo desnije da ide, ali i ona spava, mora da mesecari.

          • viktoria

            to je dio kad bi se udala .. Kushi iz ARNAV htjeti napustiti .. one noći kad je umotan stvari daje mu poljubac zbogom.
            U ovoj fazi sam suza kapala. Dirljiva scena.

          • Goca

            UH 🙁 :(:(, taj mi je poljubac baš žalostan, koliko još ima do njega, i šta ce on posle bez nje. Osecam da su one suze sa slike što nam je izbacila Jaca, suze rastanka, kada je shvatio da ga zauvek napušta, mukica baš mi ga je žao. Šta ce jadan navikao se na nju, i ostao bez nje na kraju.

          • viktoria

            Ona mu daje poljubac. .. Diže i nađe uhvaćen na nešto joj je šal. On se okrene i vidi da ARNAV držeći šal. On ju pita kamo ide. ostavivši ga?? Kushi mu da mora reći. ARNAV kaže da ne može živjeti bez. ARNAV Khushi zagrljaji.
            lijep prizor. dira.

          • DINA

            Tu sam Goco, sada pažljivo otvaram svaku novu stranicu, treba imati dobar želudac da se sve svari što Jaca preporući.
            U pravu si, Arnav cijelu noć drži Kuši za ruku, a ujuto je doziva kao da nije par centimetara od nje. Ovaj puta njegovim osjećanjima vlada scena od prethodne noći gdje Kuši govori o Arnavu onakvom kakvog bi željela uz sebe. Laže Garimu da bi je ubijedila da je sve u redu, laže i plaće. On je kroz ove zadnje epizode vidio dosta toga kao način na koji žive, tegobe kroz koje prolaze i upoznao je karakter tih ljudi. Sigurno mu je godilo slušati Kuši kada ga hvali a istovremeno ga bolilo jer je istina sasvim drugačija. To se vidjelo po scenama koje mu prolaze kroz glavu.

        • DINA

          Jesam, pronašla sam, pa sam krenula abecednim redom. Vidim da svi imaju zdravstvene probleme, imaju nekakve kvrge po cijelom tijelu. Rekoh odo da pogledam na preskok, a tamo ista situacija, jedni izlaze iz vode, drugi iz pećine…svugdje ih ima.. Na smrt sam isprepadana, nisam cijeli noć mogla oka sklopiti
          slike

          • jasna kesic

            Vidim ja da si ti dobro savladala tehniku rukovanja pretrage misica.Svaki na svom mestu a ono ostalo nek ostane tamo pa kad pozelimo da uzivamo u fotomontazi odemo tamo.

          • DINA

            Jaco, nisam naišla na fotomontaže. Naišla sam na spisak svih glumaca u ovakvom izdanju kao što je gore. Ukucala sam ono što je na slici posalo. Možda postoji još nešto gore, ajme meni!

          • DINA

            Link u kafiću se odnosi na slike od Vivijana Dsene i Baruna Sobtija. Ni tu ne vidim fotomontaže.

          • jasna kesic

            Klikni na slicicu iz svlacionice i kad ti izadje ono na crnoj podlozi tu prelistaj ostale slike

          • DINA

            Draga moja nema kod mene te na crnoj podlozi. Reci u kom je redu. Ili kada bucemo istovremeno na sajtu ubaci link da ga kopiram pa ga izbriši.

          • jasna kesic

            Dina evo ti link ali odma mi javi da ga izbrisemhttps://www.google.rs/search?q=Barun+Sobti+images+Vivian+Dsena&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved

          • DINA

            Jaco nisi ga dobro uhvatila. Ušlo je i izbrišem pa mi otvara google preglednik. Izbriši i probaj ponovo , odmakni od teksta komentara.

          • DINA

            Dobro je , nema ga više. Ja sam našla nešto sa umjetničkom notom i moram ti reći da mi se dopalo. Rusi su napravili. Da li si još tu?

          • DINA

            Nemam ovdje kod kuće je. Samo ne znam da li će se neko buniti jer bi morala izbaciti sliku. Nema nikakvih detalja ali scenski je urađeno fenomenalno. Ne znam da li imam link pa da ti pošaljem. Radi se o nekoliko slika Barun i Sanaja. Meni se dopalo. Crnobijela tehnika i voljela bih je i sama naslikati ali sa dodatkom jedne ili dvije boje.

          • jasna kesic

            ej, imam i ja jednu celu stranu njihovih crnobelih slicica meni su predivni tako.hajde kasnije kad dodjes kuci pa cu ti poslati par ili cu ovde staviti

          • jasna kesic

            Dina ,Goca hoce da joj posaljem link,Nisam sigurna da sam toliko sposobna da odgovaram za njeno srce hahahha

          • DINA

            Ni u kom slučaju, rizik je prevelik. Jeste da je inspirativno ali s obzirom na tvoje stanje ja njoj ne bih preporučila.
            Kada Gurmeta pogledam poslije ovog iskustva, posmatram ga sa strahopoštovanjem.

          • jasna kesic

            joj Dina ja placem od smeha,upi….se zeno draga ovo je nesto sto mi je bilo potrebno ovaj zdrav smeh

          • DINA

            Draga Goco, šta mi se desilo! Bolje ne pitaj, čednost je za mene postala prošlost. Kada bi ti htjela opisati, iako sam rječita, teško bi našla adekvatne izraze…haha

          • jasna kesic

            Goco,ne smem nije to za svacije srce hihihih pitaj Dinu,jadna trebace joj nekoliko dana da dodje sebi

  • Goca

    Hvala ti Tempi na prevodu, javi mi kada da nastavim i da znam da li ti sve stiže. Jer vidim da još uvek imaš problem sa netom.

  • Mahpeyker Kosem Sultan

    Ma,ma je l’ to ona konačno priznala da ga voli!?

    Lepo je pričala o njemu a on se zaista uprkos načinu na koji ju je oženio zna brinuti za nju.
    I bole ga njene suze,iako to neće da prizna.

    • Mica<3Veer

      ona jeste na neki nacin priznala sta oseca, ali mi se cini da je to vise podsvesno uradila, rekla bih da ona nije ni svesna sta je sve o njemu lepo rekla, ali to manje-vise, ono sto me je posebno ganulo je ovaj poslednji deo epi, mnogo mi je bilo tesko dok sam je slusala kako opisuje svoj bracni zivot, slazem se ja, arnav o njoj dobro brine s obzirom na to pod kakvim su se okolnostima vencali, ali je cinjenica da je njen ideal o braku, najvecim delom samo to i ostao-ideal, ja za to ne krivim arnava, daleko od toga, zivotne okolnosti, a sljam pogotovo (nije greska u kucanju, vec samo adekvatan nadimak) su krivci, ali svejedno, jako je bolno, pogotovo kad pomislim da se to mnogim devojkama desi i u stvarnosti…

      • sonja

        Mico sreco moja , ja sam procitala tvoj komentar ali sta da radim kad mi pred ocima titra samo ovaj zadnji deo ”to se mnogim devojkama desi u stvarnosti”. Boze smiluj se da se meni desi jedan Arnav hahahajah

    • DINA

      Priznali su oni jedno drugom ljubav i da se vole za vrijeme Holli-ja ali neće da se sjete.
      Prije one nesrećne scene Kuši je priznala šta osjeća prema Arnavu tako što je izabrala sari koji se njemu dopadao. Nani je shvarila šta se tada događalo pa joj je rekla da joj je dobar izbor. U stvari izbor je bio između NK i Arnava.
      Arav je njoj priznao da mu je stalo do nje kada je stavio tiku na ogledalo.
      To je način na koji oni komuniciraju. Ni jedno nije imalo petlju da kaže direktno šta osjeća jer se plaše jedno drugog kao i svojih osjećanja.

      Kuši je shvatila šta osjeća prema Arnavu kada su joj same suze krenule vidjevši Arnava i La zagrljene, kada ih je uspjela pomiriti.
      Arnav je iskusniji pa je davno znao da mu se ona sviđa. Do koje mjere je to otišlo shvatio je kada zamalo nije ubio čovjeka radi nje. A priznao je sebi kada je osjetio ljubomoru radi NK.
      Kupio joj narukvice ali nije mogao reći zašto. Tada su bili oboje srećni i trčali su jedno prema drugom da to kažu ali…
      Sada , ona njega voli kada vidi tračak onoga Arnava koji je s ljubavlju gledao i kada osjeti onu njegovu dobru stranu kao što je u ovoj seriji prikazano. Plaši se kada se transformiše u njoj nešto nepoznato..pa postane grub i pun bijesa.
      On ponesen njenim živopisnim karakterom zaboravi na momente bolnu scenu na koju je naišao. Kratki momenti kada su blizu , kada ga nasmije ili ga izazove odvuku ga pa je sretan i zanesen.A onda se vrati ona kobna scena pa u njemu probudi bijes i mržnju, rasplamsa nepovjerenje pa misli da sve što radi je gluma.

  • Tempesta

    UBAČENA 243. EPIZODA. Napokon sam uspela da odradim detaljnije. Ja sam zapravo kod svoje sasume (bog sam zna do kad ću tu biti), i net je dosta loš, odnosno prinuđena sam da ga kradem od komšiluka xD Tako da, ako me nema, da znate šta je. Uživajte, ljubim vas!

    • DINA

      Tempi, konačno si tu! Znala sam da je sasuma u pitanju. Uživaj i odmori se.
      Vjerovatno ste skupa proveli praznike.

      • Tempesta

        Tako je Dina, kod sasume sam od maja, pa cemo boraviti tu jos mesec-dva, ako ne i duze. Bas ste mi nedostajale.

        • DINA

          Takođe i ti nama. I ja sam bila danima u poslu pa sam s pola snage bila ovdje. Završila sam i sada dolazim k sebi.
          Znači tako dugo ćeš biti kod sasume!

    • jasna kesic

      Cao draga moja Temp vidim u istu recenicu stavljas i boga i svekrvu ccccc to je dobro zar ne, Nek se ti nama javljas da znas nije isto bez tebe,Dini nije dobro nesto danas neke kvrge vidi ispred ociju ali nista je ne pitaj hihihih ubice me ona zbog ovoga

      • Tempesta

        Hello Jaco 🙂 Ma ubi ovaj net, bogoradala sam svaki dan. A i ovaj komsiluk, sta se stisli toliko, sto ne daju malo taj net, haha 😀 Haha, znaci da ne pitam sta je? Cutim, cutim.. 😀

        • jasna kesic

          Joj verujem ti i ja sam jedno vreme tako a sad sam ostavila otvoren pa ko se nakaci nakaci,mada ovde imaju vecinom svi ali neke su stipse pa onda zbog njih pustim otvoreno,

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!