Kako da nazovem ovu ljubav? – 261. epizoda - Kuši priznaje Mano svoje strahove!
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 261. epizoda – Kuši priznaje Mano svoje strahove!

1

Kako da nazovem ovu ljubav? – 261. epizoda – Kuši priznaje Mano svoje strahove!
Kuši zaliva Arnavovo cveće. Zamišljena je. Ne zna lepo šta da radi, da li bi trebalo da se dogovori sa onim detektivima ili ne. Kako da nabavi toliki novac? A policiju ne može da obavesti. Mogla bi bar reći Anđeli… Ne, ne može nikome da kaže. Seti se kako joj je Arnav rekao da je voli. Odlučno kaže kako će ga pronaći, to obećava i njemu i sebi.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Baka grdi Akaša koji umesto da izvede Pajal na večeru, on od nje traži da dođe u firmu i donese mu neka poverljiva dokumenta. Baka gunđa da je Choti napravio od njega vernu kopiju sebe.

Pajal odnosi Akašu dokumente. Pita ga da li je večerao. Akaš potvrdi. On je pita može li ga sačekati, pošto ima još puno da radi. Pajal klimne glavom. Nije joj baš pravo. Akaš ode. Odjednom, upali se video bim i Pajal shvati da je Akaš napravio video prezentaciju za nju sa slikama sa svadbe. Napisao joj je i da je morao do kasno da radi, izvinjava se što je otkazao večeru i što je slagao. Pajal je raznežena. Dolazi Akaš i nosi poslužavnik sa hranom. Pajal ga pita šta ju je to slagao. Akaš veli da je slagao da je večerao. Nažalost, nema ništa posebno od hrane. Pajal veli da nema veze, ona mu je donela domaću hranu. Oni hrane jedno drugo. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

26 Komentar(a)

  • Tempesta

    Najava ekstra. Drago mi je što će se Mano i Kuši udružiti. Eh ta Mano… Skače mi po živcima samo tako, ali da voli Raizadine, voli ih i ne da na njih. Drago mi je što bar za sad, koliko vidimo, ova serija ima samo jednog pravog negativca – Šjama. Jedan, al vredan 😀 Mano nije prava negativka. Ne voli Kuši i Pajal, al bar im ne podmeće razne smicalice, kao što to rade u drugim serijama. Obično neka tetka, ujna, majka, baba i sl. prave spletke. Ali ovde je cela porodica (sem eto tog zeta) dobra. I po tome se ova serija razlikuje. Me like it! :))

    • Hanni

      Manu nemoze nista promaci ,bas me je obradovali sto nije htjela otkrit Kusi . Sad ce i Kusi biti lakse ,dobila je pomocnika . Kusi ide da trazi detektiva a nije znala da ima u kuci jednog 🙂
      Slika

          • Goca

            Da hahaha, ona ce prvo da osmotri situaciju sa svojim dvogledom, a onda kada krene u akciji niko je nece moci zaustaviti.

          • DINA

            Mogu zamisliti na šta će to ličiti. Njih dvije su slikovite svaka na svoj način i ta kombinacija će biti interesantna. Valjda neće pasti u neki problem. Samo , drago će mi bit ako se zbliže. Još kada NK dođe, ima da bude trio fantastikus
            slike

  • DINA

    Znači Mano je bila “crna ruka” koja je pratila Kuši. Ne čudi me , jer ona je uzela ulogu zaštitnika Šantivana kaja stoji na bedemima i prati šta se vani i unutra dešava. Iza njenog ekscentričnog izgleda i ponašanja krije se mudrica koja uglavnom prva primjeti ako nešto nije u redu ali je niko ne uzima za ozbiljno. Za Shyama je davno rekla šta joj se ne dopada ali to je Anđelin život i niko se ne smije miješati. Znamo da je bila nesebična prema Arnavu kada je to trebalo. Ono što se meni dopada je što nikada nisam vidjela da pravi razliku između djece. Anđeli, Arnav, NK, Akaš uvijek imaju podršku od nje. Snahe su nadrljale i grozna je prema njima. Mislim da joj je Kuši draža od Payal. To sam u nekoliko navrata primjetila. Uloga detektiva je njen san i vidim da se odmah uživila u ulogu. Uopšte nije loše što je neko od članova porodice uključen. Po najavi vidim da će njih dvije napraviti neki plan. Manorama je iskrena i u njoj ne može ništa ostati. To je dobro jer Arnav i Kuši nisu nikome govorili o Shyamu pa evo gdje ih je to na žalost dovelo.
    Akaš napravio romantično veće za Payal. Sve je lijepo isplanirano ali meni nešto tu ne paše… Ljepšami je bila scena kada je Arnav pustio Kuši da padne iz njegove kancelarije, više mi je tu strasti bilo :-))
    slike

    • viktoria

      scena u kojoj ARNAV tisak Khushi ruku iz ureda … je vrlo jak na svoj način .. to je sve. iako, s druge strane, to je odvratno da ju je pustio. ake scena je zanimljiva.

      • DINA

        Hahaha šalim se Viktorija. Naravno da je taj Arnaov postupak grozan. Nije trebao pustiti Kuši da padne iz njegove kancelarije.
        Samo hoću da kažem da mi je Arnav draži od Akaša.
        Ne dopadaju Akaševi postupci u prethodnim epizodama pa mi ne djeluje iskren.

        • viktoria

          Akash mi ovdje duže pitanjima. Na trenutak kako ćete održavati će se ošamario. Drago mi je da je kasnije tamo će biti manje.

    • Goca

      Hehehhe, ponavljam se kao papagaj, ova Mano je kul. Sada kada ona krene u akciju sa sa svim pratecim inspektorskim stvarima, ni obicna mušica joj nece promaci. Vidimo po ovim slikama da se dobro opremila, i spremna je za akciju, mislim da joj ništa ne nedostaje, ali dvogled, rukavice i naocare je vade.

  • Goca

    Namaste, i ja vam se pridružujem u svim pohvalama za Mano. Iz epizode u epizodu mi postaje stvarno savršen lik, koja nema dlaka na jeziku i uvek kaže ono što misli. Sve njene sumnje su na svom mestu i njoj ništa ne može promaci. Za cas je raskrinkala malu, ali zamalo da u potpunosti oda i Kuši. Ona nepreza ni od cega pa tako ne želi ni da Anđeli sacuva od istine koju je otkrila. Nije joj važno da li bi neprijatna saznanja koja otkriva,na Anđeli delovali stresno, nema veze što je Anđeli trudna ona se ne obazire na to smatra ako je žena jaka, onda ona mora biti jaka i u trudnoci. Prava inspektorka veoma preka na recima, ali u srcu je veoma iskrena. Ona veoma mudra, a Kuši uporna i snalažljiva, i kada se njih dve uortace tu promašaja nema sve ce izneti na cistinu. Najava je izvanredna i veoma me je obradovala gde Mano stupa u akciju zajedno sa Kuši. Samo njih dve mogu otkriti ko je kidnapovao Arnava i tako ga spasiti.

    • Goca

      Cao Dina hvala ti za ove kafe , vidim da si nas sve pocastila, a ja sam jednu izabrala za sebe. Hahahaha, pošto trnutno pijem kafu, zamišljam je kao da je baš jedna od tvojih.

      • DINA

        Nema na čemu. Danas je 5 godina IPKKND pa moramo da pozovemo i komšije na kafu. Znači postoji poseban povod. Baš gledam prekrasne slike i čestitke koje se vrte povodom godišnjice. Baš je lijepo gledati. Trebala bi se i ti prijaviti na twitter. Mogla bih ti slati razna videa. Ne znam da li si pogledala u kafiću. Evo malo slika za 5 godin IPKKND.
        slike

  • Sinderella

    Pozdrav devojke, kako ste?
    Usput, Dina, mozes li mi u kaficu ostaviti link stranice gde si gledala film Bairajo Mastani sa prevodom? Unapred hvala.

    • DINA

      Ćao Sindi, Pa gdje si ti. Postavit ću ti sa engleskim titlom i na na naš pa šta ti se dopada. Film je odličan i izaberi video sa puno sličica i u sredini je strelica. Neće ti se odmah otvoriti nego od 3-4 puta i čisti prozore koje ti izbacuje prije no što otvoriš. Nema potrebe da se zahvaljuješ i ti bi meni isto učinila.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!