Kako da nazovem ovu ljubav? – 270. epizoda - Otmičar pronađe Kuši i Mano u svojoj kući!
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 270. epizoda – Otmičar pronađe Kuši i Mano u svojoj kući!

1

Kako da nazovem ovu ljubav? – 270. epizoda – Otmičar pronađe Kuši i Mano u svojoj kući!
U jednom od salona za tetovažu, Kuši i Mano naiđu na sliku otmičareve tetovaže. Kuši se obraduje pa pošalje radnika da im donese još neki album sa slikama tetovaža. Nakon što ovaj ode, Kuši prepiše otmičareve podatke – Vimal se zove. Radnik se vraća, doneo je nov album. Mano se izgovara da se plaši igala i one odlaze odatle. Napolju, prolaze pored nekog gradilišta. Zastanu tu da vide šta će sad. Mano pita da li da idu do otmičareve kuće, šta da ga pitaju, zna li on gde je Arnav? Kuši veli da ne zna, ali zna da moraju otići na tu adresu. Možda nađu neki trag. Mano je podseća na preteći poziv. Kuši pokuša da zaustavi rikšu. Neko ih posmatra sa gradilišta, gurne na njih tešku dasku. Kuši, na koju je stalno padala prašina sa gradilišta, pogleda na gore u pravom trenutku. Ona zgrabi Mano za ruku i cimne je. Daska padne na zemlju. Ove dve su zaprepašćene. Kuši dobija poziv od osobe koja je bacila dasku. Ta osoba joj kaže da to nije bila nesrećna slučajnost i sledeći put ko zna hoće li preživeti. Kuši je zgranuta. Nakon završenog razgovora, ona samo zgrabi Mano za ruku i povuče je sa sobom. Mano je zbunjena. Kuši joj govori da ne pita ništa i da se ne okreće, ti ljudi su namerno hteli da ih povrede, prate ih. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

12 Komentar(a)

  • Sinderella

    Epizode su sve neizvesnije i neizvesnije… I koliko god bile napete, na momente dođu i smešne zbog Mano i Khushi. Baš me zanima kako će se ovog puta izvući. I baš lepo što se vratio NK.
    Pozdrav devojke 🙂

    • DINA

      Ćao Sindi, Kuši i Mano su smiješne ali ipak im dobro ide. Dopada mi se ova njihova saradnja. Razumijem, Kuši voli Arnava i sve je u stanju učiniti za svoju ljubav. Manorama se pokazala u ovoj nevolji izuzetno hrabra. Po ovome se vidi koliko joj je stalo do Arnava i Anđeli i šta osjeća prema njima. Takođe, neće Mano da ostavi ni Kuši samu…. Svjesne su obje u kakav se rizik upuštaju. U pravu je Manorama kada kaže da trebaju otići kući jer ako im se nešto desi niko neće znati da je Arnav kidnapovan.
      Jednog otmičara je nadmudrila tako što aktivirala alarm u prodavnici. Ovaj drugi je opasniji, sada su pale u klopku. E sada je zbilja Mano bila u pravu što je htjela da se bolje organizuju. Sada otmičari znaju da Manorama zna da je Arnav kidnapovan. Svo vrijeme ih prate. Baš me zanima kakav će Shyamov odnos biti prema Manorami.
      slike

  • Goca

    Namaste, najava je baš cudna, naš Arnav postace super heroj u narednoj epizodi. Samo neznam kako može da se tuce kada su mu vezane ruke.Samo ako mu nisu stavili ruke na leđa, i vezali onda bi i mogao da reaguje i nasumice da lema bandite jer ima povez preko ociju. U ovoj epizodi dve inspektorke su upale u zamku jednom huliganu.Bolje da su se i one sakrivale i da su bandita pratile, a ne obrnuto, videcemo kako ce se osloboditi bandita.

    • DINA

      Ćao Goci! Najava baš dobra. Izgleda da Arnava sada dobro čuvaju jer im je jednom pobjegao. Zavezali su mu i oči. Ne kontam kako će da se bije ako ne vidi protivnike. S druge strane Kuši je u problemu jer ih je otkrio bandit. Možda Arni osjeća da je Kuši u opasnosti pa tako reaguje. Znaš da između njih postoji onaj instinkt pa osjećaju kada je neko od njih u nevolji. Kada se nešto loše dešava jednom drugo instinktivno reaguje.
      slika

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!