Kako da nazovem ovu ljubav? – 73. epizoda

Kuši priča La priču o tome kako je Krišna pobegao sa Rukmini. I, šta je zatim bilo? OŽENIO SE! La se nervira, pita Kuši zašto, zaboga, svaku priču mora završiti brakom. Kuši veli da se tad priča ne završava, već naprotiv, tek počinje. Brak je početak svete veze, o tome svaka devojka sanja. La prevrće očima i izgovara svoje čuveno “kako god”. Dolaze Anđeli i baka. Baka pita Kuši kad će učiti La da šije i kuva.
Kuši: “Chikan (misli na stil veza)?”
La se šokira jer, ona u glavi ima na umu englesku reč “chicken” koja znači pile: “Piletina?? U kući?”
Baka prevrne očima.
Arnav je sa klijentima, razgovaraju o poslu. U jednom trenutku, jednom od klijenata zazvoni telefon. Svi se pogledaju među sobom. Klijent traži telefon, jedva ga pronalazi. Izvinjava se Arnavu zbog prekidanja.
S druge strane, La govori Kuši kako u toj kući nije dozvoljena piletina. Mano, koja je došla, veli La da oni ne misle na piletinu, već na “chikan” vez. Kuši ugleda slugu kako nosi posluženje Arnavovim klijentima, te se izvini kod ostalih, kaže da se odmah vraća. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

111 Komentar(a)
Tempesta
E, koja je lujka ova Kuši xD Nestade strah od đavola Arnava. Epizoda je ono baš za relax, da se nasmeje čovek. Mano je carica sa svojim izrazima, a La je stvarno lik neviđeni xD
Šijam je neviiiđeno đubre, ali neviđeno. Vidi ti mozga šta je smislio… Nema veze što bi Kuši mogla završiti iza rešetaka i doživeti neviđeni stres i uvrede, bitno da će to učiniti da ona više ne radi za Raizadine… Idiot. Ovaj razvoj događaja mi se uopšte ne sviđa. Arnav ionako nema baš najbolje mišljenje o Kuši, misli da joj je stalo samo do novca, još samo fali da ispadne da je ukralaogrlicu njegovoj voljenoj sestri…
Slika
DINA
Tempi epizoda je super. Drago mi što nije izazvala štetu i što je na kraju sve ispalo kao dobar vic na Arnaov račun. Sada je mogao da iskusi kako to izgleda kada ti se neko smije. Izraz lica kada je čuo zvuk svog mobitela je nezaboravan. O cipelama da ne govorim. Čini mi se da je u svojoj sobi našao komadić slatkiša koje Kuši stalno jede. Sve mu je bljesnulo pred očima. Pametan je on i brzo je sve povezao, Vjerovatno će sada on cijelu noć razmišljati kako da joj zagorča život. Naravno, morao je spomenuti njen status. Najava me podsjeća na horor. Toliko o Šljamovoj ljubavi. Izvagao čovjek prioritete. Ne može da se vrati kući zbog Kuši pa je sada nastoji izbaciti po svaku cijenu.
Irma
Ja sam se citavo vreme smejala dok sam citala prevod, sve dok nisam stigla do najave, tada mi je nestao osmeh sa lica, koliko je odvratan ovaj Slijam i ove njegove bolesne ideje, pravi izopacenik.
mirsada
Hallo Irma, mene epizoda odusevila, rado sam je gledala i to sa uzivanjem do najave,Scizofrenko misli samo na sebe, ne mare takve osobe za osjecaje drugih, svemu je sklon da ostvari ono sto je zamislio.
Irma
Ali mi nije jasno kako mu uvek polazi za rukom, nikako da ga otkriju, kao da ga 1000 djavola cuva…
ANESA
haahahahahahahhaha ljubim ja moju sestru IRMU
Irma
Poljupci i za tebe, princezo moja.
ANESA
https://www.youtube.com/watch?v=pbPcrV37yjA&feature=share
ANESA
https://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/2228/2734/original.gif
Irma
Gde nadje ovu sliku srce?
ANESA
https://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/2228/2734/original.gif
Tempesta
Definitivno extra epizoda. Kuši je dosta to što Arnav misli samo na novac i posao i zato je rešila da ga izblamira pred strankama. U suštini, tako nešto mu je i trebalo, obzirom da je večito on taj koji nekoga kudi. Šijam… pa, verovatno je imao na umu da mu neće biti teško da izvuče Kuši iz zatvora, obzirom da je advokat… A možda je mislio i da ne bi bilo teško ubediti Anđeli da ne podigne tužbu protiv nje i njemu opet problem rešen.
Goca
Da Tempi u pravu si, ali sigurno da on ima opciju i za to rešenje. Može da optuži La da ih je ona ubacila u Kušinu torbu, I da krivicu svali na La. Tako bi La otišla i Kuši onda ne bi trebala da je poducava, i da radi u toj kuci.
Irma
Slika ti je dobra, ali ovo sto ceka Kushi u sledecoj epizodi ne mislim da ce se zavrsiti kao na sliku, vidjala sam puno negativaca u serijama ali ovakvog kretena kao sto je Sijam jos nisam…
Hanni
Tempi ,svaka ti je na mjestu ,ovo sa djubretom si me nasmijala .Ja iako nisam bila odusevljena Kusinom osvetom ipak me je scena sa telefonom nasmijala ,za cipele da ne govorim ,jest da su tu scenaristi malo pretjerali ,on stize sa sprata a da nije primijetio da su mu noge mokre.:)
La nije u stanju caj napravit a hoce da cuva laksmi.
Za Sljama mogu samo potvrdit tvoje rijeci ,on je jeedno veliko djubreee,toliko je zaljubljen u Kusi da bi rizikovo da joj totalno unisti zivot .
slika
mirsada
Moja Hanni a tek djetinjasti dijalog izmedju La i Mano,nezna se koja je gluplja.
Sinderella
Mislim da je Mano malo gluplja od La.. mada ni La nije daleko, ozbiljno preti da je prestigne.. Ma mrtva trka. XD
mirsada
Sindi, ako La dalje bude slusala Mano, onda ce je i prestici.
Sinderella
Vec je pocela da je slusa.. ma cuj La i Lakshmi… Ne mirise na dobro.
mirsada
Kad je Mano sta pametno rekla i uradila nikad nista, nevolim je uopste.
Sinderella
Ni ja je ne volim, jest’ da je prodala zlato kako bi Arnav započeo posao. Ali toliko loših stvari je uradila Guptinim. Unistila sari i optuzila Kushi a ti sariji su bili vrlo vaznim Guptinim jer bi dobili novac koji im je prekopotreban. Ista stvar i sa kolacima, unistila ih i a optuzila Kushi i Pajal. A da ne pominjemo koliko je taj novac potreban Kushi i njegovoj porodici.
Tempesta
Da, epka je bila onako za opuštanje, akcenat nije bio na tome da je Kuši mogla napraviti ozbiljan problem, već onako jedna mala, slatka osvetica 😀 Haha, što kažu, La ne bih ni nacrtanu kozu dala da čuva, a kamoli živu 😀
mirsada
Evo jos jednom pozdrav za nasu Sonju, drago mi je da si se javila, znala sam, osluskujem te.
mirsada
Moja Sonja, cuvam ja Arnava jos uvijek za tebe, samo je bio sa Hanom u mojim snovima, misli sasuma na tebe , e bas si mi uljepsala dan.slika, vidis kako Arnavko tebe ceka. Ljubim te puno.
mirsada
Jao samo ti mislis na mene, ove nase sajtovke se otimaju oko Arnavka, zaboravile na moje zelje, dobar je, kako Mah rece, pokretna karizma, bas me obradovala sa tim komplimentom za mog Ronita.ponovo te ljubim, i kad dobro ove nase zaguzvaju, dodji u pomoc. Slika
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Jel su mu ovo zena i dete ?
mirsada
Jesu, simpaticna mu zena.
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Medena mu je bebica. Znaci i Barun je zauzet. Vivian ozenjen,Barun ozenjen,Mrunal ozenjen…
Goca
Šta bi ti htela da svi budu slobodni, e pomiri se sa tim, i oni imaju svoj život,
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Salim se .
Goca
Ma i ja se šalim ne brini nisu ni oni baš tako mladi stižu ih godine Arnav 27 Mrunal 30, a još nije postao otac, da se Tina ne pojavi sa detetom, zato i ne snima ništa hahaha. Videla kako lako prihvata dete, dovoljno je da mu kaže da je njegovo, i eto bude prihvaceno i posta on iznenada otac.Jedino neznam koje je godište Vivian i koliko mu je leta.
Sinderella
Vivian je goco rođen 28 juna 1988 godine, što znači da ima 26 godine a prekosutra puni 27 godine.
atv
Jeste Sindi je u pravu. Za 2 dana će naš Vivi imati 27 god. OMG *—*
Sinderella
Bas bi bilo lepo da mu Drashti dodje na rodjendan.
atv
Da. Ali msm da neće. Ipak sada je i ona udata, on je oženjen…. 🙁
Goca
Porodicno druženje, šta od toga ima lepše , a još kolege ma sjajno.
atv
Eh kad bi bilo tako. 😮
Goca
E hvala, pa kako da se ne ženi vec je zreo za brak. Eto da se i on slucajno nije oženio preko slike, ili mu je ugovoren brak, da li znate.
Sinderella
Ozenio se 2013 godine ako se ne varam. Zena mu sa valjda zove Vahbbiz Dorabjee.. i pravi je namcor(njegova zena.)
Goca
Da li je otkrio, da li je taj brak iz ljubavi, ili ugovoren kao kod Mrunala?????
Sinderella
E to ne bih znala da ti odgovorim tacno, ali mislim da nije ugoveren. Inace i ona je glumica i model. Ali je mnogo ljubomorna, zbog nje Drashti i Vivian nisu bili dobri na setovima kad se snimala Madhubala.
atv
Upravo tako. Puno mi je ljepša Drashti ali ok. To je njegov izbor
Sinderella
Ma Drashti i ova Vahbbiz su k’o nebo i zemlja.. Drashti je puno puno lepsa. A i Vivi je lepsi od ovog Drashtinog..
atv
I meni je isto tako ljepša Drashti. Nzm za ovog njenog kakav je, ali ona jeste ljepša od Vahbiz 100 puta. Ali ok Vivi je tako izabrao i to terba da poštujemo
Sinderella
Svako ima svoj ukus.
atv
Aham <3
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Vivian je ’88.
Goca
A koje je Barun godište
Mahpeyker Eyshan Tezcan
84 to
Vivianovke kome je u nedelju divan dan ?
Goca
Haha cestitacemo mu i otpevati rođendansku pesmicu. RAK u horoskopu, to su jako emotivne osobe i dobre.
Sinderella
Viviju, hahaha..
Sinderella
Odgovorila ti je Mah. Evo ja da dodam da je rođen 21 augusta 1984.
Goca
Šta Barun stariji od Mrunala ko bi rekao,
mirsada
Primijetila si, prilicno mladi se zene i postuju tradiciju.
mirsada
Moja Sonja, vidjela sam ja te krvave oci, dusa me boli, sve cemo mi to srediti, do sada sam ga obozavala a sad ga volim. Slika
Goca
E Dina i Hane dok se vas dve dogovorite ciji je Arnav. Vidite li vi koliko Arnav skace od radosti što se pojavila Sonja hahahaha.Dok se dve svađaju treca koristi haha, pa sad vi vidite štacete hehehe
sonja
I ja tebe ljubim sasuma. Neka je on bio kod tebe u snovima, znam ja da ces ga ti dobro cuvati.
mirsada
Dobila sam poklon od Sonje.
Goca
Draga hoce li on sad biti tvoj avater, da znam .,,, Možda bi i ja moj da menjam, ali neznam koga da stavim, ima ih više koje obožavam,heheehe
mirsada
Hahahahaha, konacno i ja imam avatar, ma hajd stavi Mrunala.
Goca
Najbolje Tinu i Mrunala zajedno hahahaha ne bih ja njega od nje razdvajala.
atv
Koga je on glumio. Nešš mi je poznat ali je mali avatar pa se ne vidi baš najbolje
mirsada
On je Daramraj Mahijavansci iz Bandini.
atv
Aham da vidim da mi je poznat. xD
Inače ga obožavam, ali pojma nemam kako se zove. xD
mirsada
Zove se Ronit Roy.
atv
Aham ok hvala puno <3
sonja
Sasuma i divno ti stoji
mirsada
Ma sta da ti kazem.
Goca
Nanaste,, još jednom URA, URA URA, Sonja nam se vratila, dobro nam došla <3,<3, <3…. ……. Posle ove najave baš nešto i neznam kako cu progutati narednu epizodo. Arnav je shvatio da iza svih neprijatnosti stoji Kuši, besan je na nju, a zamislite, ako joj nađu Anđelinu ogrlicu bice strašno . Nikako ne bih da sam na njenom mestu.
mirsada
Jao Goco ukrala si mi misljenje, ja mislila da preskocim sledecu epizodu zbog najave, dok nevidim kako ce proci, a to cu naravno vidjeti po vasim komentarima, ako bude uredu pogledacu, a ako ne, preskocicu, apizoda je super, ima svega, kad bi sve interesantno komentarisali puko bi sajt, ali moram reci da je Akas pao u amneziju, dala mu Payal vode, da da Sonji se javila, malo smo caskale.
Hanni
Cao Mirsada ,nema preskakanja ,moras svaki detalj pregledat :):)
mirsada
Hajd dobro, poslusacu te, zajedno cemo lakse prezivjeti prevaru koju Shizofrenko sprema Kushi.
Hanni
Jest brate mili bas jedan veliki gad ,a mi cemo se drzat za ruke dok budemo njegove gadosti gledale 🙂
sonja
Sasuma, slobodno gledaj, bice epizoda kad ces pozeleti Sijamka da udavis pa pregazis pa obesis pa stavis na sto muka. Ovo je jos bezazleno koliko je covek odvratan.
mirsada
Moja Sonja, zbog Sljamovog ponasanja i simptona koje sam prepoznala a nasa medicinska radnica potvrdila dala sam mu ime Shizofrenko, ako bude po simptomima bice opasno, ali pouzdam se u ove sa jacim nervima da utjese nas sa slabijim.
sonja
Cmokic Goco , divan je osecaj kad nekog obradujes a jos lepsi kad znas da se neko raduje tvom dolasku
Goca
Kako da ne sad sam srecan smajlic, ulepšala si nam dan vidiš da si nas sve obradovala i iznenadila. 🙂 🙂 xD
Sinderella
Uff, najava mi pokvari tako lepu epizodu..
Ivana Nina
Epizoda je vrh,Kusi i njene slatke spletke su savrseno odradjene da ne spominjemo njene face i ostalih ukucana na jadnog mi Chotija kada mu je zazvonila ona pesma,koju nisam sigurna ali mislim da se nesto zove kao djalebi mislim kako Kusi bez toga da zivi.Pesma je urnebesna pogotovo kad je zazvonila strogom ASR na telefon kad je prethodno rekao da ne bi trebalo nikom telefon da bude ukljucen.Onda sok od manga u cipelama,Kusi bas trazi “lardgavanjara” i izgleda da ce ga dobiti po svemu sudeci od kraja epizode.Sljamko u najavi resen da “voljenoj” Kusi podmetne da je ukrala nakit pod cuvenom izrekom:”U ljubavi i ratu je sve dozvoljeno.” Sad pre bih rekla da to i nije prava ljubav….
Pozdrav svima sa Kushinim plesom 😀
Tempesta
Opa, je l moguće da nam se Arnavko stidi 😀
Ivana Nina
Ni ja nisam mogla verovati ali kad se nasla slika i prilika treba to pokazati..Presladak je tako.:)
DINA
Uvijek je ozbiljan i strog pa neobićno ga vidjeti u ovakvom elementu
DINA
Hahah meni izgleda kao da će prasnuti od smijeha, a s druge strane imam osjećaj da će kao mačak skočiti na nju,
Slika
mirsada
Hallo Hani, da i meni drago sto se Sonja javila, nesto razmisljam mozda se udala pa dok su prosli svi rituali nije imala vremena, vazno je da je dobro.
Goca
To bi bila sjajna vest, ali i da se udala i da nije, mislim da se ona nece odreci Arnava i drugih obožavanih likova iz raznih serija, bez obzira bila u braku ili ne. Možda ce nam i reci zašto nam se nije javljala, ali predpostavljam da nas je pratila redovno.
Hanni
Ma gdje bi ona ostavila Arnavka ,vazno je da nam se javila i da je dobro a ono sve ostalo manje vise :):)
Hanni
Uh taman ostade meni Arnavko :):)
mirsada
Pase, tebi Arnav a Sonji Barun.
sonja
Ja strasno volim taj tvoj optimizam . Sta rece , taman meni ostade Arnavko …..ahaaaaa 🙂 Ali navikla sam ja sve da delim s tobom , tako i ovaj put necu biti sebicna, tebi cu dati one gace sa Supermenom a meni Supermen
Hanni
Hahaha ,znas kako je kod mene ,daj sta das ,pa makar i gace, a sve sto od tebe dolazi meni slatko :):)
slika
sonja
Drage moje devojke , sve bih redom da vas pozdravim. Sa mojom sasumom najdrazom vec sam se malkice ispricala u ranim jutarnjim satima . Uhvatila me sasuma kako se krisom prikradam ali kakva bi ona bila sasuma kad ne bi svoju snajku docekala u bilo koje doba. Nisam znala da li ce me grditi ili hvaliti, za svaki slucaj, poklon sam joj donela 🙂
Zao mi je sto sam toliko vremena propustila, razlozi su opravdani , nisam jos uvek u mogucnosti da puno provodim vremena sa vama ali tolika pozitivna energija koja zraci sa ove stranice prosto me privukla da i iz nemoguceg napravim moguce pa da vas bar na kratko pozdravim.
PS. nisam se udala, Barun mi je zauzet snimanjem filmova, odlozili smo za jesen ( to sto je vec ozenjen, zanemaricemo je l da 🙂
Sinderella
Pozdrav!
sonja
Pozdrav Sindi
Hanni
Hello Sonjic ,ma sasuma mislila da si se udala a ja jedva docekala ,kolko se borim da joj srce osvojim ,dobijem Arnava a ona neda pa neda ,cuva ga za tebe ,obecano je obecano :):)
slika
sonja
E Hannic bogat je onaj ko ima takvog prijatelja i takvu sasumu
DINA
E moja Hanni, ti se polomi oko sasume, a Sonja dođe i ubaci sasumi sliku ovog runje i dobi Baruna u jednom potezu. Opet si na početku i moraš novu strategiju smisliti.
slika
mirsada
Pozdrav Sonja, osjetila sam ja prisustvo nekog dragog, ustanem u 2 sata upalim ovo cudo da vidim ko je i pun pogodak, znale smo mi da ti nas posmatras i da ces se javiti, cuvaj se pa nam opet navrati.slika
DINA
Moja Mirsada, tebe naši duhovi po čitavu noć ganjaju.,
mirsada
Osjetim ja sve te duhove, zato moram ustati .
DINA
Dobro je dok te bude naši duhovi, možeš zamisliti kada ti dođe taj sa avatara
mirsada
Raja s Bulevara , nisam ja te srece ni sa avatara ni bez avatara.
DINA
Oooo konačno si se vratila iz pošte. Koliko sam puta prošla pored ptt i pitala se “Hoće li više ona Sonja izaći…” Nego sestro, davno smo mi zaključile da nam kroz vene ista krv teče, pa u kasne sate kada tipkam i kudim ovog mog Arnava, osjetim nečiji dah za vratom i kao da me neko nožem u srce probode. Evo me opet u kasnim satima, znaš petak pa otišla da vidim šta se dešava u realnom životu U ovo je vrijeme bi ti ipak trebala da spavaš.
Kažeš, na jesen se udaješ za Baruna. Od srca ti čestitam, doći ćemo vam Arnav i ja na svadbu. Malo sam pogledala komentare dok sam ovo pisala pa vidim da si prispjela na Vivijev rođendan. Moja Sonja, neku noć sam nabila na uši beats studijske slušalice , pustila seriju i ona j Arnaov glas sa svim tim efektima …Kada je dreknuo “Get out!!!”, ne samo da sam pošla proletiti kroz zid nego sam izbrisala sve Vivijeve slike. Idem sada pogledati šta ste dole pisale
Slika
mirsada
Postala si nocna ptica, zora ti je drugarica.
DINA
O ima još budnih! Došla u kasne tj. rane sate pa da vidim šta se ovdje dešava, kad ono Sonja došla. Ajde što sam ja budna , nego šta ti radiš. Nije valjda da gledaš cijelu noć u ovaj poklon od Sonje hahah
mirsada
Moja Dino, Sonja se vratila prije 2 dana, ja radim subotom, ustajem rano dok popijem kafu pogledam nasu stranicu malo fb. malo vremensku prognozu zbog planova i onda na posao.
DINA
Ja ću tek sada na spavanje. Već bi zaspala nego me razbudi Sonja.
mirsada
Pa lijep San ti zelim, a ja cu u podne malo prileci.
Tempesta
STIGLA 74. EPI. ! Uživajte! 😀 Mirsada, nemoj da preskočiš ovu epi 😀
Goca
Hvala Tempi, vidim preživela si prevod znaci i nije tako strašno, pa da se bacimo na citanje. E nastava tek pocinje Mirsada preživecemo kao i razredna. RAZREDNA JE PROBILA LED.
Tempesta
Epi je fantastična, za sad nije strašno, ali videćemo šta nam sledeća epi nosi.
mirsada
Hvala i dogovoreno .
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!