Kako da nazovem ovu ljubav? – 73. epizoda
Indijske Serije,  Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon/ Kako da nazovem ovu ljubav

Kako da nazovem ovu ljubav? – 73. epizoda

5 6

Kuši priča La priču o tome kako je Krišna pobegao sa Rukmini. I, šta je zatim bilo? OŽENIO SE! La se nervira, pita Kuši zašto, zaboga, svaku priču mora završiti brakom. Kuši veli da se tad priča ne završava, već naprotiv, tek počinje. Brak je početak svete veze, o tome svaka devojka sanja. La prevrće očima i izgovara svoje čuveno “kako god”. Dolaze Anđeli i baka. Baka pita Kuši kad će učiti La da šije i kuva.
Kuši: “Chikan (misli na stil veza)?”
La se šokira jer, ona u glavi ima na umu englesku reč “chicken” koja znači pile: “Piletina?? U kući?”
Baka prevrne očima.
Arnav je sa klijentima, razgovaraju o poslu. U jednom trenutku, jednom od klijenata zazvoni telefon. Svi se pogledaju među sobom. Klijent traži telefon, jedva ga pronalazi. Izvinjava se Arnavu zbog prekidanja.
S druge strane, La govori Kuši kako u toj kući nije dozvoljena piletina. Mano, koja je došla, veli La da oni ne misle na piletinu, već na “chikan” vez. Kuši ugleda slugu kako nosi posluženje Arnavovim klijentima, te se izvini kod ostalih, kaže da se odmah vraća. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

111 Komentar(a)

  • Tempesta

    E, koja je lujka ova Kuši xD Nestade strah od đavola Arnava. Epizoda je ono baš za relax, da se nasmeje čovek. Mano je carica sa svojim izrazima, a La je stvarno lik neviđeni xD
    Šijam je neviiiđeno đubre, ali neviđeno. Vidi ti mozga šta je smislio… Nema veze što bi Kuši mogla završiti iza rešetaka i doživeti neviđeni stres i uvrede, bitno da će to učiniti da ona više ne radi za Raizadine… Idiot. Ovaj razvoj događaja mi se uopšte ne sviđa. Arnav ionako nema baš najbolje mišljenje o Kuši, misli da joj je stalo samo do novca, još samo fali da ispadne da je ukralaogrlicu njegovoj voljenoj sestri…
    Slika

    • DINA

      Tempi epizoda je super. Drago mi što nije izazvala štetu i što je na kraju sve ispalo kao dobar vic na Arnaov račun. Sada je mogao da iskusi kako to izgleda kada ti se neko smije. Izraz lica kada je čuo zvuk svog mobitela je nezaboravan. O cipelama da ne govorim. Čini mi se da je u svojoj sobi našao komadić slatkiša koje Kuši stalno jede. Sve mu je bljesnulo pred očima. Pametan je on i brzo je sve povezao, Vjerovatno će sada on cijelu noć razmišljati kako da joj zagorča život. Naravno, morao je spomenuti njen status. Najava me podsjeća na horor. Toliko o Šljamovoj ljubavi. Izvagao čovjek prioritete. Ne može da se vrati kući zbog Kuši pa je sada nastoji izbaciti po svaku cijenu.

    • Irma

      Slika ti je dobra, ali ovo sto ceka Kushi u sledecoj epizodi ne mislim da ce se zavrsiti kao na sliku, vidjala sam puno negativaca u serijama ali ovakvog kretena kao sto je Sijam jos nisam…

    • Hanni

      Tempi ,svaka ti je na mjestu ,ovo sa djubretom si me nasmijala .Ja iako nisam bila odusevljena Kusinom osvetom ipak me je scena sa telefonom nasmijala ,za cipele da ne govorim ,jest da su tu scenaristi malo pretjerali ,on stize sa sprata a da nije primijetio da su mu noge mokre.:)
      La nije u stanju caj napravit a hoce da cuva laksmi.
      Za Sljama mogu samo potvrdit tvoje rijeci ,on je jeedno veliko djubreee,toliko je zaljubljen u Kusi da bi rizikovo da joj totalno unisti zivot .
      slika

        • Sinderella

          Mislim da je Mano malo gluplja od La.. mada ni La nije daleko, ozbiljno preti da je prestigne.. Ma mrtva trka. XD

          • Sinderella

            Ni ja je ne volim, jest’ da je prodala zlato kako bi Arnav započeo posao. Ali toliko loših stvari je uradila Guptinim. Unistila sari i optuzila Kushi a ti sariji su bili vrlo vaznim Guptinim jer bi dobili novac koji im je prekopotreban. Ista stvar i sa kolacima, unistila ih i a optuzila Kushi i Pajal. A da ne pominjemo koliko je taj novac potreban Kushi i njegovoj porodici.

      • Tempesta

        Da, epka je bila onako za opuštanje, akcenat nije bio na tome da je Kuši mogla napraviti ozbiljan problem, već onako jedna mala, slatka osvetica 😀 Haha, što kažu, La ne bih ni nacrtanu kozu dala da čuva, a kamoli živu 😀

  • Goca

    Nanaste,, još jednom URA, URA URA, Sonja nam se vratila, dobro nam došla <3,<3, <3…. ……. Posle ove najave baš nešto i neznam kako cu progutati narednu epizodo. Arnav je shvatio da iza svih neprijatnosti stoji Kuši, besan je na nju, a zamislite, ako joj nađu Anđelinu ogrlicu bice strašno . Nikako ne bih da sam na njenom mestu.

    • mirsada

      Jao Goco ukrala si mi misljenje, ja mislila da preskocim sledecu epizodu zbog najave, dok nevidim kako ce proci, a to cu naravno vidjeti po vasim komentarima, ako bude uredu pogledacu, a ako ne, preskocicu, apizoda je super, ima svega, kad bi sve interesantno komentarisali puko bi sajt, ali moram reci da je Akas pao u amneziju, dala mu Payal vode, da da Sonji se javila, malo smo caskale.

          • Hanni

            Jest brate mili bas jedan veliki gad ,a mi cemo se drzat za ruke dok budemo njegove gadosti gledale 🙂

          • sonja

            Sasuma, slobodno gledaj, bice epizoda kad ces pozeleti Sijamka da udavis pa pregazis pa obesis pa stavis na sto muka. Ovo je jos bezazleno koliko je covek odvratan.

          • mirsada

            Moja Sonja, zbog Sljamovog ponasanja i simptona koje sam prepoznala a nasa medicinska radnica potvrdila dala sam mu ime Shizofrenko, ako bude po simptomima bice opasno, ali pouzdam se u ove sa jacim nervima da utjese nas sa slabijim.

  • Ivana Nina

    Epizoda je vrh,Kusi i njene slatke spletke su savrseno odradjene da ne spominjemo njene face i ostalih ukucana na jadnog mi Chotija kada mu je zazvonila ona pesma,koju nisam sigurna ali mislim da se nesto zove kao djalebi mislim kako Kusi bez toga da zivi.Pesma je urnebesna pogotovo kad je zazvonila strogom ASR na telefon kad je prethodno rekao da ne bi trebalo nikom telefon da bude ukljucen.Onda sok od manga u cipelama,Kusi bas trazi “lardgavanjara” i izgleda da ce ga dobiti po svemu sudeci od kraja epizode.Sljamko u najavi resen da “voljenoj” Kusi podmetne da je ukrala nakit pod cuvenom izrekom:”U ljubavi i ratu je sve dozvoljeno.” Sad pre bih rekla da to i nije prava ljubav….

    Pozdrav svima sa Kushinim plesom 😀

  • mirsada

    Hallo Hani, da i meni drago sto se Sonja javila, nesto razmisljam mozda se udala pa dok su prosli svi rituali nije imala vremena, vazno je da je dobro.

    • Goca

      To bi bila sjajna vest, ali i da se udala i da nije, mislim da se ona nece odreci Arnava i drugih obožavanih likova iz raznih serija, bez obzira bila u braku ili ne. Možda ce nam i reci zašto nam se nije javljala, ali predpostavljam da nas je pratila redovno.

      • sonja

        Ja strasno volim taj tvoj optimizam . Sta rece , taman meni ostade Arnavko …..ahaaaaa 🙂 Ali navikla sam ja sve da delim s tobom , tako i ovaj put necu biti sebicna, tebi cu dati one gace sa Supermenom a meni Supermen

  • sonja

    Drage moje devojke , sve bih redom da vas pozdravim. Sa mojom sasumom najdrazom vec sam se malkice ispricala u ranim jutarnjim satima . Uhvatila me sasuma kako se krisom prikradam ali kakva bi ona bila sasuma kad ne bi svoju snajku docekala u bilo koje doba. Nisam znala da li ce me grditi ili hvaliti, za svaki slucaj, poklon sam joj donela 🙂
    Zao mi je sto sam toliko vremena propustila, razlozi su opravdani , nisam jos uvek u mogucnosti da puno provodim vremena sa vama ali tolika pozitivna energija koja zraci sa ove stranice prosto me privukla da i iz nemoguceg napravim moguce pa da vas bar na kratko pozdravim.
    PS. nisam se udala, Barun mi je zauzet snimanjem filmova, odlozili smo za jesen ( to sto je vec ozenjen, zanemaricemo je l da 🙂

    • Hanni

      Hello Sonjic ,ma sasuma mislila da si se udala a ja jedva docekala ,kolko se borim da joj srce osvojim ,dobijem Arnava a ona neda pa neda ,cuva ga za tebe ,obecano je obecano :):)
      slika

      • DINA

        E moja Hanni, ti se polomi oko sasume, a Sonja dođe i ubaci sasumi sliku ovog runje i dobi Baruna u jednom potezu. Opet si na početku i moraš novu strategiju smisliti.
        slika

    • mirsada

      Pozdrav Sonja, osjetila sam ja prisustvo nekog dragog, ustanem u 2 sata upalim ovo cudo da vidim ko je i pun pogodak, znale smo mi da ti nas posmatras i da ces se javiti, cuvaj se pa nam opet navrati.slika

    • DINA

      Oooo konačno si se vratila iz pošte. Koliko sam puta prošla pored ptt i pitala se “Hoće li više ona Sonja izaći…” Nego sestro, davno smo mi zaključile da nam kroz vene ista krv teče, pa u kasne sate kada tipkam i kudim ovog mog Arnava, osjetim nečiji dah za vratom i kao da me neko nožem u srce probode. Evo me opet u kasnim satima, znaš petak pa otišla da vidim šta se dešava u realnom životu U ovo je vrijeme bi ti ipak trebala da spavaš.
      Kažeš, na jesen se udaješ za Baruna. Od srca ti čestitam, doći ćemo vam Arnav i ja na svadbu. Malo sam pogledala komentare dok sam ovo pisala pa vidim da si prispjela na Vivijev rođendan. Moja Sonja, neku noć sam nabila na uši beats studijske slušalice , pustila seriju i ona j Arnaov glas sa svim tim efektima …Kada je dreknuo “Get out!!!”, ne samo da sam pošla proletiti kroz zid nego sam izbrisala sve Vivijeve slike. Idem sada pogledati šta ste dole pisale
      Slika

        • DINA

          O ima još budnih! Došla u kasne tj. rane sate pa da vidim šta se ovdje dešava, kad ono Sonja došla. Ajde što sam ja budna , nego šta ti radiš. Nije valjda da gledaš cijelu noć u ovaj poklon od Sonje hahah

          • mirsada

            Moja Dino, Sonja se vratila prije 2 dana, ja radim subotom, ustajem rano dok popijem kafu pogledam nasu stranicu malo fb. malo vremensku prognozu zbog planova i onda na posao.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!