Feride i Mahir
Karadaji,  Turske Serije

Karadaji 37. epizoda – Feridina i Mahirova ljubavna priča u novinama!

Mahir želi da zaštiti oca
Mahir želi da zaštiti oca

Mahir: Mene kaznite, ja sam ubio tužioca. Moj tata je nevin, on me je samo hteo zaštititi, ali ja ne mogu više živeti sa tim velikim teretom!
Nazif viče Feride da Mahir laže, njegov sin nije ubica. Viče Mahiru da ne prihvata krivicu za zločin koji nije počinio.
Feride pravi pauzu od 15 minuta i moli Bahar da joj pomogne da popriča sa Mahirom tajno. Turgut dolazi kod Feride u kancelariju, zazvoni joj telefon. On se javi i čuje Nedždeta kako govori (misleći da se javila Feride) da je promenio mišljenje i da želi da priča sa njom.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Feride pita Mahira šta to radi, zašto je rekao da je on ubica. Mahir joj odgovori da na njenu pravednost i odluke ne sme niko uticati, neka sudi kao da ga ne poznaje. Ona mu kaže da on to pokušava da dobije na vremenu. Svaka presuda ne može biti sprovedena odmah, čak može potrajati i nekoliko meseci. U međuvremenu, njegov će otac izaći, a on će pokušati i sam da se izvuče. Govori mu da je zatražila izveštaj od vatrogasnog odeljenja. Nada se da će se dokazati da je požar u Kaderinoj kući bio podmetnut. Onda može početi preispitivati sve to kao zaveru prema njegovoj porodici i dokazati da ništa ne izgleda kao što se čini. No, on celom svetu priča da je ubio tužioca. Nema ni jednog dokaza koji bi dokazao njegovu nevinost. Ima motiv, ima svedoka. Nateraće je da potpiše naredbu za njegovo pogubljenje. Opet ga pita zašto to radi, zašto sve koji ga vole čini tužnim. Mahir joj kaže da ga pusti, neka oslobodi njegovog oca, a njega kazni.

Vraćaju se u sudnicu.
Feride: Znate li da je varanje suda kažnjivo?
Mahir: Da, dobro znam.
Feride: Još jedno pitanje. Na dan zločina, pre ubistva glavnog tužioca, on i ja smo pili kafu. Prolila sam kafu po celoj njegovoj košulji, imao je veliku tamnu mrlju, sigurna sam da ste to primetili?
Mahir: Da, primetio sam.
Feride: U redu. Gde je bila mrlja?
Mahir: Kao što ste i rekli, po celoj košulji. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

7 Komentar(a)

    • Lana

      Ne pratim baš redovno,al posle neke od epizoda me zaintrigiralo,pa vidim ovde ima pa pročitam 🙂 Gledam Silu,mama je opčinjena Boran agom,moj komšiluk takodje,a meni nije jasno da se u celoj seriji,bar do sada nisu ni jednom poljubili kako treba,sve je ok sa Boranom,al meni malo deluje ukočeno,tj. neprirodno,u stvari,imam utisak da ne ume da se nasmeje…

      • Tempesta

        Jao, znam, i kod mene ista prica i svi me pitaju da li gledam Silu 🙂 E, jeste to bas cudno… Mada, mozda i nije kad se uzme u obzir da je u to vreme Dzansu bila s jako ljubomornim deckom koji je dolazio na setove. A i u Seherezadi je bilo tako, koliko se secam…

  • Lana

    Slažem se ja sa tobom Tempesta,ali Džansu je glumica i trebala bi da razgraniči poslovno i privatno,možda su oboje osetili hemiju,a zaljubljeni momak (od Džansu)to provalio pa da je zato dolazio..Može biti da je scenario tako zahtevao,ali kad su sami ko bi ih video :),ko to zna,deluju kao da je stvarno..

    • Tempesta

      Da, da, tu se slazemo, ona je glumica i treba da razgranici neke stvari ako ce vec da se bavi tim poslom. Ali eto… ko zna sta je tu po sredi.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!