Kasautii Zindagii Kay – 14. epizoda – Anurag i Prerna završe u zatvoru!
Jedna od prijateljica oduševljeno prokomentariše da se nje treba plašiti. Ono dvoje će sutra biti u zatvoru… Komolika dovrši: a ona će da kulira i gleda vesti!
U vili Basuovih, Anupam dođe kod Navina u sobu sa pivom.
Ovaj mu pokaže žešće piće: “Završi školu i pređi na fakultet.” xD
Anupam uzme to piće pa prokomentariše da sad i on ima osećaj da je odrastao i ostario. Navin mu kaže da zbriše iz sobe. Anupam kaže da ne može otići dok mu nešto ne preda. Šašavo počne da mu priča kako je svestan da je on (Navin) pod stresom od neprestanih igrica. Ako “njihove” ruke dodirnu njegovo telo – ima da mu nestane sav umor. Navin već zamišlja neke ženske i pita ga nešto raspoloženije gde se nalazi ta magija? xD Anupam potom nazove nekoga telefonom, neka oboje dođu u gostinjsku sobu. I, da! Pažljivo, Maloj ne sme saznati ništa. Navin ga pita je l puk*o potpuno? Kući ih je zvao?
Anupam: “Ma hajde, zabavno je, iskuliraj malo!”
Da znak i unutra uđu…. dva muškarca. Navin se skandalizuje i malo i uplaši kad ih ugleda. Izgrdi Anupama samo tako.
Mohini dođe kod Maloja sa telefonom i zamoli ga da nazove kod Šarminih i raspita se o Prerni. Maloj se složi i nazove. Vina se javi, kaže da Prerna i Rađeš nisu kod kuće. Da li je sve u redu? Maloj je zamoli da prenese Prerni da ga nazove, malo je hitan slučaj. Mohini insistira da Maloj sve kaže Vini. Vina ovo čuje i začudi se. Mohini potom preotme telefon Maloju i ispriča Vini šta se dogodilo. Tvrdi da je Prerna uvukla njenog Anuraga u celu zbrku, zašto je to uradila?! Neka je dobro sasluša: ne namerava da toleriše ovakve stvari! (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!