Kasautii Zindagii Kay – 468. epizoda – Srećan kraj za Anuraga i Prernu!
Ipak, on je uhvati i stisne. Povuče je na krevet. Poljube se. U tom trenutku u sobu uđe Sneha. Anurag je ugleda pa brzo skoči i kaže Prerni da ne plače. Pogledom joj daje znakove. Prerna je zbunjena, pita ga o čemu on to, zar plače, šta joj namiguje tu… Shvati sad i ona da je došla Sneha pa počne da se pretvara da cmizdri. Sneha se zabrine, sedne između njih dvoje. Pita Prernu zašto plače, neka ne krije. Prerna ne zna šta da kaže, a Anurag je zločesto tera da kaže ćerki zašto plače i još pući usne ka njoj dok mala ne gleda. xD
Sneha kaže Anuragu: “Tata, znam da je mučiš svaki dan.”
Prerna: “Mnogo me muči!”
Anurag negira.
Sneha: “Znaš da ti treba peškir za kupanje, a uvek zaboraviš da ga poneseš! Zašto?”
Prerna ga zeza: “Da, da, zašto??”
Anurag joj odgovara: “Ma pustite vi mene… Da, zaboravim… Ali ti to i želiš, zapravo! Da bi mi donela, a onda posle plačeš…”
Prerna: “Svašta… Svaštaaa!”
Počnu da se gađaju jastucima i da se jure po sobi. Perje leti na sve strane. Ide “Kasautii zindagii kay” pesma. Kraj serije
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!