Mala nevesta 01.12.2014.(1754 epizoda),Gena napušta Haveli bez dece???
Gena napušta Haveli bez dece???
Epizoda počinje kako Alok informiše Iru da Sanči ne izlazi iz svoje sobe. Menu joj kaže da spava. Oni otvaraju vrata i vide da Sanči plače u snu. Ira joj kaže da se probudi.Sanči se budi i grli je.Sanči je grli i kaže da je loše sanjala.Ira joj kaže da se smiri i da je to san, a ne stvarnost.Obećavamo ti da će sve biti u redu. Sanči je grli i plače. Seljači pričaju sa Sarpandjem.On kaže da ne mogu da prihvate odluke Kajljani.Seljani govore da su njihove žene prisustvovale Geninim ceremonijama. Seljani kažu da nisu sprečili njeno venčanje, ali da niko neće moći da može da prisustvuje venčanju.Seljani protestuju.

Badji kaže da su trpeli dovoljno torturu. Ona im govori da se žene preudaju nakon muževljeve smrti.Sarpandji se ljuti.Badji kaže da je ovo sada problem žena.K je preudala Sugnu, a zatim i A i donela promene u društvu. Vreme je da je podržimo. Došli smo da vas obavestimo da smo uz Genu i da će da prisustvujemo venčanju.Ona obaveštava Vishambara da i njrgova žena dolazi na venčanje.
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2
10 Komentar(a)
Niki
Ovo mi je bas glupo sto je Gena planirala ostaviti decu i otici,ali mislim da ce ostati posle ove Nanduove scene.Sad vidimo zasto je Nandu ovako reagovao,njegov drug mu je punio glavu..Mislim da Nandu nije bas toliko mali da ne zna da ce Genin novi muz spavati sa njom,malo mi je bilo cudno kad je pitao babu..
Marizza
Da Niki, Nandu je veliki za takve stvari, čudi me da već nije imao svoju
sobu, doduše i ne znam zašto me to čudi, njemu je sada trebalo biti 17-18
godina, tako da je kod njih sve van pameti.
Marizza
Ja sam u šoku, evo sam se nekako pomirila sa činjenicom da će da je udaju, al’ da l’ su oni normalni kad su planirali da ostave djecu kod babe. Djevojčicu od jedva godinu dana?! Očigledno nisu.
Znam da će djeca na kraju ipak otići sa Genom, ili će svi đuture da žive u haveli kod Kalijani, a Niranjan će da bude domazet 😀
Pozdrav za sve.
michel
slozicu se sa Niki…….sve oko Gene i njene udaje je suvisno i glupo……i po mom misljenju ona je trebala ostati udovica, a vidim i po njenom………..ustvari ona se udaje samo zato sto Kaljani tako zeli…….opet kazem Vasantov lik nisu trebali gasiti, imalo bi tu mesta i za njega a ne da sada prave sprdacinu i udaju zenu ……..pa nije prva udovica u seriji da se udaje a da mi to nismo videli………..mali Nadnu………….bi vec odavno trebalo da nije MALI……preteruju..ili su zaboravili da dete raste, on bi vec trebao biti momak a ne deckic……..njegova reakcija je ne zrela, bas zato sto su ga ostavili u ranijem detinjstvu,valda ce da poraste dok se ne zavrsi serija……
michel
slozicu se sa Niki…….sve oko Gene i njene udaje je suvisno i glupo……i po mom misljenju ona je trebala ostati udovica, a vidim i po njenom………..ustvari ona se udaje samo zato sto Kaljani tako zeli…….opet kazem Vasantov lik nisu trebali gasiti, imalo bi tu mesta i za njega a ne da sada prave sprdacinu i udaju zenu ……..pa nije prva udovica u seriji da se udaje a da mi to nismo videli………..mali Nadnu………….bi vec odavno trebalo da nije MALI……preteruju..ili su zaboravili da dete raste, on bi vec trebao biti momak a ne deckic……..njegova reakcija je ne zrela, bas zato sto su ga ostavili u ranijem detinjstvu,valda ce da poraste dok se ne zavrsi serija……
VERICA
Nisam sokirana, ni iznenadjena Geninog udajom, pre svega, iz prostog razloga sto je normalno svugde u svetu, pa evo i u Indiji, da se udovice koliko god godina imale udaju, ako to zele! Mozda nije volja Genina da se udaje, ali je Dadisina! Kaljani je i BOG i BATINA, pa kako ona kaze tako mora biti, ne samo u kuci kao sto smo se uverili, nego i u seoskoj zajednici. Elem, cinjenica je da scenaristi po obicaju izmisljaju *toplu vodu*, sto cine vec dugi niz godina, pa sto da se sokiram na jos jedno vencanje?
Sokiracu se evo, na saznanje, da je Gena trebala da ide u mladozenjinu kucu (mozda samo na *bracno putovanje*, ali Nanduovom reakcijom, sigurno ce ostati u Haveliju, sa svojom decom, a Nirandjan ce biti Dadisi kao sin, isto kao sto joj je i Anandi kcer! Cak sta vise, sta ce Baba sama u Haveliju sa Jagdisem i njegovima, kada je naucila na celu bulumentu!
Inace sto se Nandua tice, tu se slazem sa devojkama. Nandu mi je smesan kao klinac, a po godinama u odnosu na majku trebalo bi brkove da suce!
P.S. Da ne bismo imale duple arsine, setimo se Sugne udovice koja se udala trudna, pa male Puli udovice koja se udala, pa Sijamove sestre udovice koja se udala i bla, bla, truc, verovatno jos nekih koje mi ne padaju na pamet.
Veliki pozdrav za sve devojke i Aleksu posebno.
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Ne gledam ovu seriju jer nemam Pink al je čitam s vremena na vreme.
Čitala sam epizodu kad je Sanći silovana i koji silovatelj šalje žrtvi snimak silovanja kao najveći dokaz krivice i uprkos tome ne bude uhvaćen.Ista stvar se desila i u Bandiniju silovanje i snimak žrtvi mislim se…
Marizza
Podsjeti me, molim te, ko je tamo bio silovan?
Gledala sam Bandini, ali stao mozak 🙂
A to što su ponovili scenu, nimalo me ne čudi, već su to učinili bezbroj puta, to rade u svim serijama, bilo da su španske, indijske, turske, ruske…
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Baguje mi odgovori.
U Bandiniju je Višal (sin glavnih protagonista Santo i DM) silovao Triveni verenicu njihovog unuka tj svog bratanca.
Najpre sledi klišej da devojka zatrudni pa se zbog toga pod prisilom udaje za Višala zatim sledi Apsurd apsurda Višal se brzinom svetlosti menja,Triveni se zaljubljuje u njega i svi oni Santo,DM,ostatak porodice ali najpre sin silovatelj,silovana snaja i njen bivši plešu kao VELIKA SREĆNA PORODICA.
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Ah da,ne radi se o ponavjanju scene nego o Apsurdu apsurda koji silovatelj daje žrtvi snimak silovanja?.
Oni uglavnom sačekaju da se žrtva probudi/priseti pa joj zaprete da će joj ubiti celu porodicu itd.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!