Indijske Serije,  Mala Nevesta

Mala nevesta Maha epizoda 27.09.2015.,(2012 epizoda)

page 2Ganga obavestava Kajljani da je Jagi pronasao Nandini i pozvao tamo Anandi.Govori joj da je Nimboli ustvari Nandini i da ju je Akira kindapovao.Kajljani joj kaze da pozove Anandi.Ganga zove Jagija.Ganga daje tel.Kajljani, a Jagi Anandi.Anandi place i kaze da nije pronasla svoju kcerku, jer je Akirina snaja pobegla sa njom. Govori joj da ih traze.Kajljani pita zbog cega je pobegla sa njom.Anandi kaze da Mangla voli Nandini i govori joj o Akirinim postupcima.Govori joj da se Mangla uplasila da ce joj oni oduzeti Nandini i da je zbog toga pobegla sa njom.Kajljani pita za Sivama.Anandi kaze da je Nidhi sa njim, a da je Anant sa njom i Jagijem.Govori joj da idu u policijsku stanicu da posete Akiru i da ce mozda tamo saznati nesto o Mangli.Kajljani se slaze i kaze da i Mangla treba da razume njenu bol.

Policijski inspektor zaustavlja bus i kaze ljudima da ga pretraze. Disa budi Nimboli i skriva sebe i nju.Policajac se penje i na krovu i ne nalazi ih.Disa i Nimboli su prikazane kako se kriju.Inspektor cuje neciji glas i penje se na krov ponovo.Razmislja da je cuo glas, ali posle shvata da mu se mozda to ucinilo.Inspektor kaye da autobus moze da krene.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kamli odvodi Puskara u svoju sobu.Harki vice na nju sto je dovela Puskara kod sebe i pita je da li je zaboravila oceve batine.Govori da ce ih Akira oboje ubiti.Kamli pita Harki dokle ce ziveti u iluziji i govori joj da se Akira nece vratiti.Govori joj da se cak ni Kundan nece skoro vratiti i govori joj da se ponasa kao ljudsko bice.Harki joj kaze da je Disa pobegla sa Nimboli i nju ostavila samu u kuci.Nemas nikoga ko ce te zastititi.Kamli gleda.Harki odlazi.Kamli kaze da ona ne zna sta se dogodilo pre nego sto je Disa otisla.
Nastavak na sledecoj strani

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

16 Komentar(a)

  • Dada

    E pa ne mogu da verujem! Koliko sam gotivila Disu a ona sad ispade gora nego Akira. Shvatam ja da ona voli Nandini, ali zbog svoje sebicnosti zaboravlja na bol jedne majke. Nista nije bolja nego Harki.

          • sonja

            Pa ja te danima i nocima mesecima cekala na raskrsnici, stvarno mi doslo da se ko onaj Muktin mamlaz bacim pod auto od muke sto te nema 🙂 Kad sad provirim slucajno i vidim sa strane izaslo Dada u poslednjim diskusijama. Sunce me ogrejalo i sreca i vidis neka tajna veza koja me naterala da bas malopre provirim i da te vidim. Bas si mi nedostajala !!!

          • Dada

            Hahahaha, e bas znas kad trebas da se pojavis, celo vece nervozna a posle tvog komentara konacno se nasmejah 🙂 vi ste meni svi nedostajali ali nisam mogla pre da pisem iako sam htela 🙂

          • sonja

            Sta god bilo da bilo dodji kad mozes. Zajedno smo jace i sve cemo lakse prebroditi zajedno . I probleme cemo podnositi lakse i zajedno cemo se smejati. Samo da znas, sad sam te stvarno uhvatila slucajno jer sam sa strane videla tvoj komentar na Maloj nevesti. A ja sam uglavnom na IPKKND . Tamo pisem Rat i mir a uskoro i doktorsku disertaciju o glavnim junacima hahaha. Ne moras da diskutujes o seriji ako ne gledas ali lepo bi bilo da procaskamo o svemu i svacemu kao u dobra stara vremena. Odoh sad da zavrsim prevod sledece epizode pa na spavanje. Nadam se da se kuckamo uskoro.Voli te tvoja Sonja.

          • Mica<3Veer

            Cao Dado, mozda mi neces verovati, ali pre neki dan sam pomislila na tebe, kako te nisam skoro videla ovde! ne znam koje serije pratis, toplo ti preporucujem Ek tha raja ek thi rani, serija je relativno skoro pocela, zaista obecava, isto se odnosi i na tebe @@disqus_tLEQCug3dp:disqus serija je stvarno fenomenalna, i tamo itekako ima materijala za disertaciju, a meni zaista nedostaju tvoji komentari, secam ih se jos sa odbacene javi kad stigne disertacija volela bih da je procitam 😀 Ljubim te, pa se nadam da cemo se vec sresti na nekoj seriji. poljubac i za tebe Dado <3

          • Dada

            Cao Mico, pratim Malu nevestu i Simar. Videla sam tu seriju ali samo na blic, cini mi se da je zanimljiva ali nikad nisam citala ili gledala o cemu se radi. Ako budem mogla rado cu pogledati pa ako mi se svidi, eto mene s komentarima 🙂 <3 :-*

    • Hanni

      Cao Dado ,ni ja nemogu svojim ocima da vjerujem da sam te nasla . Dugo te nije bilo i vjeruj mi da sam cesto na tebe mislila ,drago mi je da vidim da si tu . Jedan veliki pozdrav od mene ,navrati nam ponekad na IPKKND.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!