Mala nevesta,05.08.2013

V informise B na tel.za bebu.Svi su srecni.Svi cestitaju Singovima.Sumi I K se zahvaljuju Devi ma na kcerci/unuci.Signovi odlaze od Sugne.
Mahi je izgubljen u mislima,priseca se Ashime.On kuca svoje emocije na laptopu I izrazava svoja osecanja koliko je voli.Na drugoj strani se prikazuje Ashima koja se ljuti na sebe jer je Mahi Sivov brat.Mahi razmislja da prizna Ashimi svoja osecanja I da se oslobodi krivice.Zeli da je pozove,ali shvata da je najbolje da joj to kaze u lice.Ashima se priprema za odlazak u London narucujuci kartu za London.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
G dolazi kod Manua.J dolazi I zahvaljuje joj.G kaze da ona nema nikakve zasluge u tome.Svi zajedno odlaze da vide bebu.J proverava bebu I kaze da je odlicno.J vidi K,B,Sumi I Nandua.Ganga se krije sa Manuom.Nandu je presrecan zbog bebe.K I Sumi takodje.Manu prica nesto I G mu stavlja ruku na usta da ih niko ne otkrije.Sumi krivi sebe sto nije bila sa Genom kad joj je bila potrebna.K daje slatkise Geni.K pita kako je porodjaj nastupio pre termina.Sestra kaze da je Gena bila napeta I zato se to pre termina desilo.Sumi krivi za sve RS.Svi razgovaraju.Nandu napomenjuje nesto svoju sestru.Manu se na to nasmeje.Svi su zabrinuti.J spasava situaciju govoreci da je to iz susedne sobe.K hvali sestru,ali ona se skoro izlece da kaze da je sve G zasluga.
Gledacete//Ira govori svima da se Sanci promenila.A se slaze sa Irom I kaze da I ona zeli da joj pomogne.Ira grli A.Sanci je srecna.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
329 Komentar(a)
VERICA
Kako je beba slatka, ma med medeni. Jeste da je malo porasla za dva tri sata, cak se slatko osmehuje svojoj majci i rasplakanom tata Vasantu. Ocekivala sam da gukne Maaaaaaaa I Papusaaaaaaaaa. Dobar dan.
ANITAA
hahah dobar dan verice..da i ja sam to primjetila cak se i babi nasmjesila,ali mi beba mnogo ljepsa dansa nego juce kao da se neradi o istoj bebi,to je moje misljenje,ona od juce je imala tamniji ten,a ova danas svetlija i ima preddivne okiceee
Srecica
Hahahah Verice, pa gdje si ti ženo draga nema te danima, nisam gledal ajuče epizodu tako da ne mogu da primjetim razliku, mada je za očekivati da će je promijeniti još koji put tokom narednih epizoda…
lilica
JESTE
VERICA
Sta je ovo, nikog nema,
samo moj AVATAR drema????????
Boze, sto je ruzan, uvek se uplasim
kad SE POGLEDAM.
lilica
🙂 :*
VERICA
JUhu, ima li koga? Citam na starom sajtu neke nebuloze, lepse mi je ovde, sa friskom porodiljom i porodicom, a sta ce biti za godinu dana u MN, to ni scenarista pojma nema. Dok oslusne glas INDIJE.
ANITAA
tacno verice danas se na starom sajtu pisu takve stvari,koje nisu za poverovat, anandi misli da je sterilna,siv se zeni ponovo,anandi umire,ima dosta tih gluposti..bolje ovdje
lilica
😉
VERICA
Vidis ti Anita sta je brzorastuca populacija u Indiji. Od juce, beba lepsa, belja, nasmejana, a ja verujem da ima i lepu dugu kosicu, ona juce mali celavko.
ANITAA
hahahah tako ti je to kad dobijes ulogu u MN,A vidjet cemo kada joj kapicu skinu sigurno ima kosicu :),bez obzira na sve beba je predivna
lilica
:*
Nena.S
Verice, svi su kod epizode od juce. I tamo pricaju nebuloze, kao po obicaju. Bolje ti je ovde.
****
Meni je beba ista. Ne izgleda mi kao da ima svetliji ten. Ali kako je slatka i prelepa. 🙂 🙂 🙂
VERICA
Cao Nence. Mene nema, al` kad me ima, onda NAVAZDAN
lilica
🙂
VERICA
Anita draga, jel` to neki virus na novom sajtu, ili nedaj boze kakva bolescina udarila? Gde je drustvo? Mozda su na starom sajtu?
ANITAA
hahaha sigurno im sherlok daje neke nove teme za raspravu,evonena nam je ovdje 🙂
VERICA
Videla sam je. Ta zenturaca samo siri negativnu energiju, lazi i uvrede. Vidim dovela i pojacanje. Verovatno pise pod trecim nikom. Nisam bas raspolozena za raspre, ali ako treba, TU SAM!
Sale085
evo i mene drage moje drugarice,i najdraza tetka 🙂 .
ANITAA
dobro dosla 🙂
zivko brate zena ti se zabrinula,usput da nisi gdje sreo moju kreketusu 🙂
Sale085
nisam 🙂
Srecica
Nije me sreo 😛
ANITAA
sva sreca da nije 🙂
ANITAA
neznam ja samo danas usla vidjela o cemu pisu i izisla,ova/j sherlok je gori nego ona crvena furija,tacno neodustaje.Svima nama je bilo zao kada je Prat otisla dosla nova i donekle smo se privikli na nju,ali on/a je toliko zapeo za nju kao da mu je rod rodjeni..samo svadju stavlja medju one koji su se navikli na novu glumicu,serija je takva kakva je,ko hoce da gleda gledat ce kada bi se jos 5 anandi zamjenilo..bas je negativan/a
lilica
🙂
Nena.S
Ja sam tu ali nekako mi se ne “prica”. Evo Srecica je na starom sajtu, mozda dogje ovde da vas druzi.
ANITAA
sto je bilo neno.s to tebi fali tvoj Zivko 🙂
Nena.S
hahaha Da, bez mog Zileta nemam inspiraciju. Jos kako je poceo da se sece sa kreketusom/zecicom…
ANITAA
nema ni meni moje kreketuse,da se oni nisu smuvali sa strane dok mi ovdje njih zeljno iscekujemo 🙂
Srecica
Eto vidiš kako je meni kad si ti po cijeli dan na snimanju i na plesu, sreća pa imamo onu teretanu 😀
ANITAA
hahaha pa ja se pitam danas gdje si ti,ja slobodan danas nisam bio na setu a tebe nigdje ,vidimo se u teretani 🙂
Sale085
ma drga moja lepa zenica 🙂 .sta vise reci 🙂
ANITAA
ljubav je to 🙂
bez interesa hahaha
VERICA
A sto se ti zderez zbog nebitnih ljudi?. Ko to ima pravo da ti pokvari raspolozenje? Ko to ima pravo da ti uskrati zadovoljstvo druzenja? Ma ne obracaj paznju na *zagadjivace okoline*!
Sale085
ziveo govornik 🙂
VERICA
Gde si Sale, cedo moje? Kako je bilo kod cika zube?
Sale085
bilo ok verka, dva sata sedenja,malo bolova,zujanja,al zato su mi sad zubi kao biseri 🙂 . prezivela,ljubazan,strpljiv zubar,i prodje danasnji dan. sutra opet 🙂 .
lilica
😉
VERICA
Lepa mi Ganga, uplasena kao srna. Gena prava porodilja, cak joj lepo stoji i uplakani Vasant. Bebi lepo stoji uz ten ona zuta kapica.A vide li Dadisu, ode od Sugne ni ZBOGOM DA KAZE?
Nena.S
Jos se mislili da li uopste da idu na ispracaj, a Anandi pravili ispracaj dva puta. Malo bezveze. I scenaristi zaboravili na Sungu odkad su promenili glumicu nekako je sve drze po strani.
VERICA
Volela sam i staru Sugnu, mislim glumicu i onog Sijama, bili mi miliji, al ova glumica je mnogo lepa, steta sto su joj dali tako malo prostora, sad` ce otici u drugo mesto i vise je ni od korova.
Nena.S
Da, glumica je bas lepa. Gledala sam neke njene slike, daleko leposa nego u seriji.
Izgleda da ona snima neku drugu seriju pa je zato nema u MN, a sad ce skroz da je otklone.
Srecica
Dobro su to smislili, i onako se narod pitao zašto je nigdje nema što znači da su to trebali ranije da urade, jeste lijepa glumica, ali mi ona stara bila nešto draža, dok mi se novi Šijam uopšte ne sviđa jer mi je onaj stari samom pojavom popravljao raspoloženje, i moje a i babino on joj je bio melem na ranu bio je podrška za Anandi a ovaj mi kao tuta-muta nikako ne može da bude onako vrckast kao onaj..
lilica
😉
Sale085
e odo ja da pogledam epizodu 🙂 .sad cu da se vrnem. nemojte pobeci 🙂
lilica
😉
Sale085
cekaj ,hahhahaha. kako je lep disica,onako pokisao 🙂 jaoooooo,pravi macan.
VERICA
Kako serija odmice, nas pokajatelj sve lepsi nesto, samo da ne baci u zasenak naseg OMILJENKA?
Sale085
kako je krenuo,sta znam. danas mi bas bio drag i mio u epizodi. jos onako pokisao, uze malog manu,ma pravi muskarac.
Srecica
Jao i meni se svidio, košulja sa kariranom postavom ispod dugmića, kopira Šiva, hahah dobili su istog stilistu 🙂
NENA80
Ja vidim poznata mi kosulja ..hahaha 🙂
ANITAA
hhaha svima kosulja zapala za oko 🙂
VERICA
Srecice moja, a kome se ta kosulja ne svidja? Oridjinale *Burberry*, svidja se i Sivu, verovatno reklamira brend, necu da kazem da Jagiju ne stoji lepo, STOJI, al` SHIV je SHIV.
Nena.S
Jes vala, i meni lepuskast onako mokar.
Voda cini cuda. 🙂 🙂
Sale085
a jesi videla?? ma prava je dusica 🙂 .
ANITAA
dobro nije los ,lijpo mu pristaje ona kosulja sto se presvukao,cak mi je simpatican kada je dosao po gangu i manua,puno mu vise pristaje ganga nego ona skorpija sanci
Sale085
tako kazi 🙂 . slazem se 100% . bas kad su na okupu deluju kao mala srecna porodica.
ANITAA
da a manu se bas navikao na jagdisa,a i jagdis se pokazao dosta dobro,bice odlican otac
Sale085
najbolji 🙂
VERICA
Mali Manu i lici na Jagdisa, bar meni. Kao da mu je pravi otac. Jagi ima sve predispozicije za PAPUSU.
Srecica
MAnu se bolje slaže sa Jagijem nego sa Gangom, davno sam ja to govorila,a li moje niko ne piše 😀
ANITAA
da bas ima,savrseno se uklapa sa manuom,bas umije sa djecom,opusten je,pitam se kako ce Siv posto je on ozbiljan,strog,kako li ce on izgledati sa malom bebom
NENA80
Mmmmmm ma savrseno, kako drugacije..Videcete vi 🙂
Srecica
Biće strog kad treba a dovoljno nježan i pažljiv kao prema svojoj ženici, nemojte mi srećicu kuditi prije vremena 😀
ANITAA
nesumljam ja da ce biti savrsen,ma ne srecice nekudimo gdje bi njega kudili :)u privatnom zivotu voli mnogo djecu snaci ce se on i tekako,ali da sto rece srecica kada treba bit ce ozbiljan i stroga,a umije dobro da pokaze i svoju ljepsu njezniju stranu 🙂
lilica
😉
Sale085
oooo mahi se zaljubio 🙂 jaoooooo mladosti lepa li si 🙂
ANITAA
da bas se zaljubio cak zeli da joj to licno kaze,a asima mi nedjeluje tako,cak kupuje kartu za london da se sto pre vrati kuci,
lilica
😉
VERICA
Srce mi puklo na pola. Vidim pati , a Asima POBEGULJA. Hvata tutanj za London.
Sale085
mozda je pitanje glupo,al sta bi izmedju njih??
ANITAA
neznam i ja se pitam sta je bilo,dali je bilo vise od poljupca ili ne neznam,ali asimino mi ponasanje djeluje kao da je bilo nesto vise medju njima
Sale085
ma zar se zbog cmakanja razbijaju vaze i ukrasi?? nema mi logike,mora da je bilo malo vise od tog!!
VERICA
Ja mislim Anita, da izmedju njih nije bilo NISTA znacajno. Mozda one ruke na ramenima, ali boze moj, to je kod njih strsno, iritantno i nemoralno.Sumnjam da je bio i poljubac, mada su nas naveli da to pomislimo.
ANITAA
bas zbog toga ili je kod njih zgrijesio i onaj ko se ljubakaoo
Srecica
Indijci su to Sale, hahahaha
ne znam , baš i ja mislim da je nešto bilo više, jer baš ona njena histerija i plakanje su previše za jedan obični poljubac, bolje joj je da kupi povratnu kartu, jeftinije će biti ako je “zabebila” 😀
Srecica
Hahaha ja mislim da oni rade “ono” ali bez poljubaca, i ako je ikako moguće sa što manje dodira 😀 hahaha
sale
ma kako bez poljubaca,hahahahha.!! kako to onda ide?? hahahahha. e jesi luda 😛
ANITAA
hahah mislis srecice da to rade bez poljubca,hahahpa kako krenu u akciju hahaha to oni masineriju spreme zacas ispucaju municiju i svak sebi hahha
lilica
🙂
NENA80
Jeste jadan zaljubio se 🙂 Samo nece mu biti lako…Asima nije htela da vidi Shiva, a kamoli sad jos da se zabavlja sa njegovim bratom…Neke ljubavi ne mogu da se zaborave, zato opet bezi…Eeee, samo ne pali uvek ono “daleko od ociju, daleko od srca” 🙁
lilica
😉
sale
LIKICE,PA DANAS NAM SE SAMO SMESKAS 🙂
Sale085
od sanci poludim. cim je vidim padne mi roletna!!! epizoda super. al zasto se krije ganga??
VERICA
Sancita postaje *DOBRICA-DOMACICA*, al` kad bi se ze*ali.*Vuk dlaku menja, al` cud nikako*.
Sale085
tacno tako. mene bas iritira,kad je vidim opadne mi raspolozenje!! mala zmija!
ANITAA
ni ja joj nevjerujem da se promjenila,pitam se samo kada ce da je otkriju..citam anandi zeli da pomogne sanci,jer misli da se doista promjenila.
Dali je zaista i anandi nasjela na njeno pretvaranje?
Sale085
Moguce da jeste,AL U LAZI SU KRATKE NOGE!!
VERICA
Vara li me utisak , ili Sancita nema blage veze sa glumom. To bi Nena odmah iskopala, da li je , ili nije, negde pre ove serije igrala.
NENA80
Sanci se nije promenila, samo nisam sigurna da li joj je Anandi poverovala…Ili se pretvara da joj veruje kako ne bi strcala od ostalih..Jer u sustini ona nista tu ne moze da promeni dok ostali ne vide i shvate sami…
ANITAA
mozda se i pretvara,mozda ce na taj nacin uspjeti da je razotkrije,jer sto kaze nena80,ona nista nemoze sama
Nena.S
Verice, Sanci je glumila u seriji koja se zove “Bal Vir” (mislim da to znaci Mali mladozenja, ali nisam sigurna). ALi je tamo dala otkaz zbog MN posle MM kada je postala glavna glumica.
Srecica
Ne vara te verice utisak, ona ne zna da glumi, to sam nedavno pričale NenaS i ja, zaključile smo da je na nivou prve godine na dramskom fakultetu, po meni ona glumi kao da je u pozorištu štreberski…
Neno80 i ja sam tako nešto pomislila, vrlo je moguće da se pretvara da joj vjeruje i onda će je navući na tanak led, tek sad sam vidjela ove vaše komentare, samo trčim gore dole
Srecica
Jeste nasjela, mudra Anandi je pogriješila, ali kad shvati da se pretvara navešće je ona pa će Sanči pokazati pravo lice pred svima a Anandi neće biti kriva, baš kao što je radio DM u Bandini…
Nena.S
Ne verujem da je nasela. Cula je onaj razgovor Sanci i prijateljice. 100% sam sigurna da se pretvara da bi razotkrila Sanci, jer kad progovori niko joj ne veruje. Pa mora da im dokaze.
Srecica
I meni je to palo na pamet posliej ovog mog komentara napisala sam dole, pa sad gore, neću se ponavljati po treći put, ali Anandi će nju raskrinkati… Sanči će ispasti najgora i završiti u internatu ponovo hahahah
Nena.S
AKo je ne udaju za nekog tutu-mutu. hahaha
lilica
😉
Jeremić
solidne epizode, beba je prelepa….Mahi je zaljubljen, sto mu bas i ne stoji, navikla sam na njega da bude smekerica,ali dobro…mozda ce mu i ljubav lepo stajati naravno ako mu Asima uzvrati osecanja..A. i S.su jos zaduzeni oko pravljenja bebe cim ih nema danas u epizodi, neka bar cemo gledati jos koji porodjaj,ma sve je lepo kad se dobro svrsi…idemo dalje..
lilica
😉
dragica
Ma beba je baš slatka ,žaomi Mana što mu stavlja ruku na usta da šuti baš pretjeraše satim,,a vidim da nema Šiva i Andi danas ..
Lelita
Oni su zauzeti,pokusavaju da *ubodu*bebu.Osecma bice sutra ope najava da oni to nameravaju,cim smo videli da se gasi svetlo.Onako*moralni * Indijci nista po danu,samo je mrak rezervisan za intimu.
lilica
😉
dragica
Ašima po običaju će opet kidnit nekužim mora da ima neki problem i ona .
Sale085
ima,problem sto je izgleda dala *kolacic*
VERICA
Od kad se to Sale zove *kolacic*, mislim da ona nema pojma sta je zapravo *kolacic*, mozda je bio samo *bomboncic*?
sale
HAHAHAHAHHAH.SKORO SAM CITALA KNJIGU OD STIVENA HARLIJA,ON TO ZOVE *KOLACIC* AHHAHAHA.
ANITAA
mozda je sale ona dala *kolacic*ali kolacic nije niko probao,salu na stranu,cudna mi je njena reakcija
NENA80
Ma cim ne moze da bude sa onim kog voli, ona zeli da je sto dalje od njega i nema sa njim vise nista zajednicko..Jer to bi je jos vise povredjivalo…Steta, jer bi joj Mahi pomogao svojom vedrinom i smekom da zaboravi i prihvati novu ljubav, njegovu..Isto kao sto je Shiv pomogao Anandi…
Lelita
Njen je problem sto je bila intimna sa mahijem,pa se sad kaje i opt ponavlja da je Mahi Sivov brat.mada mi ni tomnije jasno.Pa sta ako je Sivov brat.Ne razumem.Siv i Asima su dobri prijatelji.Jedan trenutak slabosti i posle nista joj ne vredi od kajanja.O tome je trebala pre da misli.
lilica
😉
VERICA
Gde nam je Srecica? Brinem, nisam te videla. Jesi li kod kuce? Kuc, kuc. Gde si?
Srecica
Svrati Verice na kafu 😀
Ja se malo bavila seoskim poslovima 😀
lilica
😉
Sale085
srecica nestala u akciji 🙂 .uziva negde 🙂
lilica
😉
Sale085
odo ja sad malo u zivot 🙂
ANITAA
lijepo se provedi sale 🙂
lilica
😉
VERICA
I ja idem malo u setnju, mozda posle svratim, ako ne, lep pozdravcic i do gledanja.
ANITAA
lijep pozdrav verka,odoh i ja malo na svjez vazduh!
pooozzz 🙂
lilica
😉
dragica
Kod mene vidim sve mlađe osobe imaju srčane udare osoba 26 godina ususjestvu možda od vrućine ..
Lelita
Dragice,izvini ja taj prethodni komentar sto napisah,bas sam izgresila.Zazvonio mi mobilni,kad sam ga zavrsila i odmah sam ga poslala,a nisam prethodno ispravila greske.Ni kod mene nista nije boilja situacija.Juce sam bila kod roditelja i u susedstvu covek,star 32 god.imao srcani udar i umro.Sta li nam je sa Radici?Verovatno je u setnji.
dragica
Draga Lelita sad će Radić neznam još šta se dešava sa tom mladom osobom vidim da se ljudi nešto skupljaju potarasama meni je svakog mladog života žao ..
lilica
😉
dragica
Gledala sam na Pinku Malu nevjestu malo pri završi ,bijo M M u Kašmiru, iznenadijo me grimasa na Andinom licu Šiv sve odradijo idealno i vidi se dase jako trudijo da sve ispadne oke ,to je moje viđenje ..
Lelita
Mojim iznenadjenjima nikad kraja.Stano i iznova se iznenadim.
Nena.S
Dobro vece. Ja i moj muz se jurimo ceo dan. Ja dogjem – on ode, on ode – ja dogjem.
Danas sam nadrndana nisu mi dali ni jednu scenu u epizodi. Zivko potrosio pare na privatni film sa kreketusom/zecicom koji ce se emitovati na Star Plusu pa sad ja moram da cekam.
Srecica
Ko ti je kriv kad si nesposobna da odradiš scenu kako valja pa ti je ne mogu ni prikazati kad je najavljena 😛
Eto vidiš rekla sam da će cijel aep. da prođe i da neće biti scene iz najave, još samo ako mi se ostvari ona moja šala da je Anandi sterilna, bruka
Nena.S
Ma znam ja tebe, ti sapuces mom Zivku na uvo svasta dok vi setate pa zato ja sad camim tri dana kao ne valja scena. Jos ces bez dece da me ostavis.
Ili se Sid uplasio da ga ne obuce u roze kurtu pa bezi jadan od mene dok ovaj ne legne na brasno.
Srecica
Hahahah gudim mu na uvce ko Miša Žiki, nas dvoje se baš lijepo slažemo, a kad sjednemo u parkić sjedimo k’o Jagi i Kačan (kako li se zvala ona njegova potencijalna udavača) metar rastojanja (da ne kažem ko ti i Sid kad snimate) hahah
Nena.S
hahahaha Pa kad mu ti pustis buvu u uvo dok sedite u zumici na klupici, posle mi mora da sedimo ne metar nego u dve razlicite sobe.
Srecica
Jao što je slatka bebica, k’o da nije Vasantova, hahahah e odoh da poglwedam na preskoke, pa ću da se javim, možda 😀
Srecica
Ehh Ganga nikako da dođe sebi i da shvati da je ipak to uradila i da je ispalo kako treba, bravo djevojčice 😀
Nena.S
Jedna je Ganga. Pogubila se jadna. Ali imala zelju da izgrli Doktor Shaba kad ga je videla, sto od srece, sto od straha koji je prezivela poragjajuci Genu (ipak to nije lako), a i on nju al ne mogu od Tausa i Taisa.
Srecica
Jeste, zove ona njih i dalje stric i strina 😀 i to nešto znači 😀
Svaka joj čast, kako se onako izgubila baš je slatka, treba neko da je uštine da shvati da ne sanja, suze radosnice od nevjerice..
lilica
😉
Lelita
Ganga ne samo da je uplasena nego i kad prica podrhtava joj glas.Ne razuemem dokle je vise tako prikazuje.ratan Sing je u zatvoru.Koga se sada plasi?Nece Jagi da se ona vrati u haveli,jer je video i razumeo iz Suminih reci i reakcija da Sumi ima prema njoj veliku ne trpeljivost.Jagi je bas bio lju na sve Singove.Zbog toga i mislim da je on danas zamolio Vasanta i Genu da nikome ne kazuju da je Ganga u bolnici.
Srecica
Jao MAhi se zaljubio, jadniče moje malo slatko, šta ćemo sada ?
Sve se nadam shvatiće i Ašima da se zaljubila i ona, samo što je i kod nje slučaj “prva ljubav zaborava nema” ali kad je Anandi mogla da zavoli Šiva kao da Jagi nikad nije ni postojao, može i Ašima Mahija jer sa Šivom nikad nije imala ništa više od prijateljstva
Srecica
Jao klempo mi ima novu košuljicu, baš mi je cakani 😀 nisam ironična baš je fin nešto danas 😀
ANITAA
hahah znaci primjetila si i ti novu kosulju :)bas je zgodan u njoj
sale
PRAVI JE SMEKER POSTAO 🙂
dragica
Koju oni sad igru igraju sa Gangom šta oće je napravit slabićem..
Srecica
MA ne Dragice,naprotiv, hoće od nje da naprave sposobnu ženu i da tako pokažu da se i samohrana majka može snaći i uspjeti u životu i sama bez ičije pomoći sa strane,samo ako ima jaku volju, Ganga ima volju a sada je učinila prvi korak pred njom je budućnost..
dragica
Ona je meni djelovala uvjek sposobna svaka rječje bila na mjestu,sjećam se kadse upoznala sa Jagijem i poslje nježna ismirena ali imala je tonu problema abila je prava ..
Srecica
ona je izuzetno pamwetna osoba, da nije tako džaba bi joj bila sva podrška i pažnja koju su joj pružili Singovi, dobila je malo podstrijek i uspjeće u životu u to ne sumnjam, izuzetno je pametna e sad je druga stvar što je život nije mazio, ali to ne znači da sunce ne može da grane i polije kiše, uspjeće ona i biće prava osoba…
Lelita
Dragice,od Gange ne bi bilo nista da je Jagi nije doveo u palatu.Ganga je imala srecu sto joj pomazu i materijalno i skoluju je.Inace da nije tako nista od nje ne bi bilo.Nema nikoga,ni roditelje,ni rodbinu.Ne znam sta de dalje sa njom.Tu je sto sta ne definisano.Videcemo sta ce scenarista smisliti za nju.
lilica
😉
Lelita
Ova najava za sutra/ako to budemo gledali/posto danas ne gledasmo najavu od subote samo ukazuje koliko je A.postala naivna i glupa pa da poveruje da se Sanci odista promenila.To je,po meni nenjanje A.lika i karaktera/na zalost nije prvi put/.Mama Ira u znak zahvalnosti odmah izljubi A.Pa iver ne pada dalje od klade.Ili kakava majka takva i cerka.Od sveg srca bi volela da se Sanci odista promenila,ali nije.Ona je proracunata i sve radi sa odredjenim ciljem.
Dragana
Dobro vece svima, vidim ima puno komentara al ne da mi se citat 😀 pa cu samo prokomentarisat seriju 🙂 bebica je preslatka 😀 Ganga se krije, al ko zna mozda ce ona med. sestra da rekne da je Ganga porodila Genu il ce je Jagi prekinut, ma ko zna sta ce tu bit.
Sto se tice najave, pa neznam dali Anandi stvarno misli da se Sanci promenila, svi tako misle osim Gange 🙂
a nesto nam izbacise nase mladence 😀
ANITAA
mladenci ce nam biti sutra sigurno,nevjerujem da i anandi vjeruje u njenu promjenu,mozda je to samo Anandin nacin da je otkrije
lilica
😉
dragica
Idoživit da Ira grli Andi,, što joj reče dase Sanči promjenila baš da vidimo koliko će njijova ljubav trajati…
Lelita
Ta *ljubav*ce trajati do prve svadje.Sve dok Ira i ostali Sekarovi,ukljucujuci i Siva ne shvate kakva je zapravo Sanci i da se samo pretvara bice svadja.A.samo cuti.ni rec da kaze u svoju odbranu,kad ju je Ira grdila.A.uopste ne razume .Tu je ispala prava tuta muta.To mi ne lici na nju.
dragica
Jednu rječ reći protiv Sanći opet će Andi izvisit kod nje ,jer ona neda ništa reći sa svoju kćer bez daljnog što svi znaju da je umišljena …
Srecica
Jeste Anandi povjerovala,već sam gore napisala ali evo ponovo ću, lako je povjerovati jer Sanči nije napravila nijednu grešku od kako je čvrsto odlučila da ubjedi Anandi u to da se mijenja, a Anandi ne poznaje sanči toliko dugo tako da je i logično da nasjedne na priču, kad joj nije primjetio rođeni brat kako će primjetiti žena koja je poznaje manj eod godinu dana, ali čim Sanči napravi grešku anandi će mudro da izvede svoju taktiku i Sanči će pokazati svoje pokvareno lice pred svima a Anandi će samo doprinijeti tome bez nekog direktnog učešća, možda ona to već radi a da nismo svjesni, mudra je ona…
Srecica
Uz put Anandi nikad nikom nije odgovarala kad su je grdili, tako su je učili od malena, da ćuti i trpi, nikad na uvrede nije odgovarala, ali je uvijek na kraju svojim postupcima a ne riječima dokazala suprotno i osvjetlala svoj obraz, anandi zna šta radi , žao mi je samo što osobe koje su je branile do prije pola godine sad joj kažu da je mutava i da je postala glupa, a pravila je ona i veće gluposti pa su je pojedinci branili i opravdavali, zato mi sada ne može u glavu zašto imaju potrebu da je opanjkavaju i da kritikuju apsolutno svaki njen postupak…
Nena.S
Kad svekrva vice na tebe ponekad i trebas, ponekad morad da precutis. Kad se sadasnja zena tvog jos uvek muza izdire na tebe normalno bi bilo da se branis. Da li je Anandi to ikad ucinila? Nije. Molim, lepo. Pa ona je sad i pametnija nego sto je nekad bila, jer je ipak zrelija nije vise devojcica.
lilica
😉
Nena.S
I ja ponavljam isto, po treci put, da se Anandi takogje pretvara.
Aj da vidimo ko je u pravu. 🙂
Srecica
Složile smo se dakle, evo ja po četvrti put se izjašnjavam da je to tako, nikad nikom ona nije odgovarala, uvijek je bilo ćuti i trpi…ali dobro dug je period 3 godine gledanja, sve se to zaboravi nije lako držati sve u glavi mozak se vremenom istroši, ja nekad ne znam šta je bilo prije pola sata. dešava se a samo su mi 22
Nena.S
Oooo, pa ti imas godina kao tvoja kreketusa/zecica, a ja kao moja strelica. Bas smo prigladna imena odabrali. 😀
ANITAA
slazem se neno i ja mislim da se i anandi pretvara,uzela sancinu taktiku
Nena.S
Vec smo apslovirali da je Anandi “promenila svoj karaktor odkad je promenila lik”. Al neki ljudi imaju potrebu da jedno te isto ponavljaju svaki Boziji dan kao svaba tralala. Stalno isti komentari kao copy-paste.
Nici 88
Imali koga,gde ste svi nestali 🙂
lilica
🙂
dragica
Ovo ispravljanje pritvaranje nema više svrhe već par mjeseci ispravljaju Sanči koliko vidimo ona sviju njih vrti oko malog prsta ,,i kad otkrijušta joj mogu napravit ništa jer će ona njih sve skupa obrlatit ..
Srecica
Dragice, poradi malo na tasteru +space+, molim te, ja moram tvoje komentare da čitam po 5 puta pa muku mučim da rastavim gdje šta treba 😀
Niko nju ne ispravlja u tome i jeste problem…ali Anandi će da je sredi ova neće znati šta je snašlo..
dragica
Srećice ja radim dva posla odjednom ako nešto pobrkam to je od brzine, sori draga ako imaš djecu razumićeš, uvjek nešto traže a ja taka uvjek skačem da pomognem ..
Srecica
Hahaha ma ok, i ja nekad pogriješim zbog brzine, jer prebrzo kucam, ali nekad ne mogu da shvatim tvoj komentar, previše riječi nekad sastavljeno bude, izvini ali morala sam da kažem 😀 ako su djeca mala razumljivo je , samo ti njima pomaži ja djecu obožavam ne bi ni meni bilo teško 😀
Lelita
Dragice,sta ce dugo prikazivati.Koliko dugo je trajala Sanci drama.nastupila potom Ratan drama.Sada ce izgleda ponovo Sanci drama.Ko zna sta su zamislili i sta ce to sanci uraditi/neku tesku glupost/moja pretpostavka/pa da konacno shvate da se samo pretvarala.
Lelita
Osobe koje su je nekada kritikovale i nazivale glupom i mutavom sada je u svemu brane.A.je uvek bila strpljiva i babi je cutala sve do momenta dok baba nije shvatila kakav je njen J.Veoma dobro se secam kako je znakla babi da odsbrusi i to vise puta.Siv joj je rekao vise puta da je u vsmeu posdrzab\va i da treba da bude samosvojna.Nju Ira kritijuje ona sve vreme cuti.Tu me je iznenadila,jer toi nisam ocekival,kao sto nisam ocekivala ni da udje u svadju,ali sam ocekivala da ce izneti reci u svoju odbranu,tacnije svoj stav.Ona je sad starija i zrelija,nije vise tinejdzerka.
Srecica
Ja je bar napadam kad treba a branim kad treba, imam moć rasuđivanja još uvijek…
I šiva sam nazvala konjinom kad je trebalo, a srećicom skoro uvijek…
Nena.S
Cekaj sada se secamo kada je A obrusila Babi par puta, a pre dva dana nikad nismo videli A da tako razgovara sa Babom. Je li ja ovde nesto pogresno shvatam, ili???
Srecica
Pa Neno, različitost mišljenja, danas mislim ovako sutra onako, a ti moraš znati kad je koji dan rezervisan za koje raspoloženje i mišljenje, nekima izgleda Alchajmer dolazi u posjetu, srećom to nisi ti 🙂
ANITAA
ma kako se neces sjecat,znas kako je Anadi reagovala kada je saznala da je baba hoce da uda za Siva pa nije htjela da prica sa njom neko vrijeme(nesto kratko)a inace Anandi je uvijek znala da odbrusi svakome,mozda ova glumica nije nikako pa su neki zaboravili,
lilica
😉
Dragana
Vidim svako ima svoje misljenje, neki misle da se Anandi pretvara a neki ne, ja mislim da je Anandi nesigurna, ne zna ni ona sta da misli, ma jos ce ona nadgledat Sanci, pa vidjecemo sta ce bit.
A nisu rekli kako se beba zove 😀
Srecica
Prvo treba onaj njihov duhovni vođa (sveštenik) prema horoskopu da odredi početno slovo imena, i onda će oni da odluče kako će se beba zvati i onda ide ona ceremonija ja bih je poredila sa krštenjem (tako je bar bilo sa Nanduom)
Ja sam joj dala ime, Toral, ili Živka, neki od milošte mogu da je zovu i Prats ako hoće, hahahaha 😀 šalim se , za onaj prvi dio sam ozbiljna 😀
Dragana
Aha nisam gledala to sa Nanduom, a ne znam dali je to bilo i sa Varunom i Sagun, znaci malo ce oni to odugovlacit 😀
a mogu je zvat i Kaljani 😀 ahaha
ANITAA
e bas da se nastavi loza hahaha mala Kaljani
Dragana
bas to a mozda ce biti Anandi br. 2 ahaha 😀
Srecica
Sa šagun nisu prikazivali ni porođaj jer je bio preskok od 5 godina, a za Varuna se nešto ne mogu sjetiti procedure sa tim sveštenikom, mislim da je čin tog njihovog krštenja bio, ali sa Nanduom se sjećam jer je bilo par dana polemike oko imena, i onda ispade Nandukišro (za moj ukus najružnije u haveli)
sale
Dragana novi clan il samo na novom sajtu drugo ime?? 🙂 .znaci sad imamo i babu dragu :). e pa lepo,skoro pa svi na okupu 🙂
ANITAA
hahah ostavi toral i zivka(ako bude jedno musko,ako ne onda zivku) za mladence,ovu mozemo da zovemo Prrats
Srecica
Može, može 😀 😀
lilica
😉
Nena.S
Dragana, mozda si ti u pravu. Mozda Anandi nije sigurna sta da misli pa zeli da ima Sanci blizu da moze da je prouci. “Prijatelje cuvaj blizu, neprijatelje jos blize”
Beba se tek rodila, potrajace malo dok je krste. Bas me zanima koje ime ce da joj daju.
Srecica
pa Toral 😀 hahahhaha
pozdravljam vas
Lelita
Dragice ima li kod tebe zaboravnih.Kod mene komsija sad zapalio tepih,pala mu cigara,a nije video.Hvala bogu dobro me sluzi pamcenje.Sta vise odlicno.A taj covek je 20 god.mladji od mene.Vidim i tebe dobro sluzi,a boga mi ima bas onih koje uopste ne sluzi,ili selektivno zaboravljaju ili selektivno pamte.Zatvorila sam prozore zbog dima.
lilica
dobro vece familijo. Samo kad bi mi neko objasnio ko je kome ko? Živko sa kim u vezi, itd?
Dragana
Dobro vece, sto se tice toga ko je kome ko, ne znam nisam u toku 😀 bar znam da ja nisam jos nikom familija ahaha 😀
ANITAA
hahaha,zar ti sale jos nije dala ime haha mislim da nam ganga fali,evo neke koje ja znam Sale nam je Zivko Toralin suprug,Toral nam je nena.s,ja sam Sid,srecica je Prats,nena80 jagdis imamo itetku minu samo mi nemoze pasti na pamet ko je
Dragana
ma ko ce to sve popamtit, pa jesam li ja ganga 😀
ANITAA
a zanci imamo gangu,dragana mjenjam tebe i dragicu slicna vam imena onda je dragica tetka minu mislim dragice ispravime ako grijesim,a sanci neznam ni ja ko je
NENA80
E pa draga Ganga, sad znas osnovno, resto ce ti se samo kasti 🙂
Ja kao Jagi imam duznost da te uputim 🙂
sale
ganga nam fali 🙂
Dragana
a ko je Sanci???
ANITAA
haha dobro vece lilice,nesto sam zaboravila ko si ti,jeli tebi sale dala ime
lilica
JA HOCU DA BUDEM RATAN KONDUKTER I NIKO DRUGI
ANITAA
hahah e reci cu kad dodje sale da od danas imamo i Ratana
NENA80
Auuu lilice, gde ga nadje….Necu s’tobom da se bijem 🙂
ANITAA
hahaha eto ako lilica prihvati da bude manu,nemoras da se bijes moras da je pazis 🙂
Nena.S
Bices joj tata hahaha
lilica
VOLECU GA, PAZIĆU GA I ZVAĆU GA ĐOLE, NISAM TI JA NI ZA TUČU NI ZA NEŠTO DRUGO, BAŠ SAM TUŽNA OVIH DANA, ČAK NISAM NI ZA ,,ONU STVAR,,. TAKO SE KOD MENE KAŽE
radici
Ja se slazem da bude Manu bas je dobrocudan
NENA80
Tako mi vese odgovara 🙂
lilica
😉
Srecica
PA tebe smo liki krstili kao Manua, pa zar nećeš 🙂 ne možeš tako cakana da budeš kondukter i to Ratan ?? 🙁
VERICA
I rece Lilica posle duzeg smeskanja. A bre Liki, ruka mi utrnula listajuci komentare da vidim sta kazes, a ti udarila u smeh. Jel` ti torba pri ruci? Da znas, jedno ti moram reci, TI SI NAJLEPSA DAMA NA SAJTU.Izvinjavam se drugim avatarima, narocito onima muskog roda.
sale
pa likice,zivko je sa svima po malo ,hahhaha. naarvno da je meni toral zenica,to se zna,al evo i kreketusica se nabacuje po malo,a ni brat sid ne zaostaje 🙂
ANITAA
hahah,pa moras se povinovat visima od tebe hahah,ipak Zivko vedri i obalci na Colorsu hahaha
sale
eto kako je sid pametan ovek hahahh 🙂
ANITAA
hahaha
🙂
radici
Drage djevojcice sve vas posdravljam Eoizodu nisam stigla da gledam,ali vase komentare sam procitala. Za Sanci, Ubijedjena sam da ce se SANCI DOPASTI DA BUDE NORMALNA I DA CE SE POPRAVITI ,NARAVNO Anandi ce je mudro PREVASPITATI i uputiti na pravi put
Srecica
Ili neka je pošalju u internat, možda joj se i svidi da bude fina i lijepa, ali mora prethodno negdje da uprska,pa možda posliej toga krene i pravim putem, pa ne može se do vijeka pretvarati, znam iz iskustva…do sada sam par puta pomislila da se promijenila prije nego što je počela da se interesuje za Jagija, ali uvijek nečim uprska, npr. kad su išli da kupuju odjeću za Anandi bila je baš slatka i umiljata a kasnije uprska sa onim kolačem i sličnim stvarima, ona je kako vjetar duva čas ovako čas onako, u zadnje vrijeme je negativna ali možda ima nade…
dragica
LJudska nepažnja u mojoj kući niko nepuši ja , nikad nisam pušila jer sam protiv toga, mogo je sve zapalit i sebe i okolo sve šta ćemu cigareta poovoj vrućini ,,
dragica
Lelita naljutijo me sori na reakciju ,,
Lelita
To ne *normalno*jeftini trikovi*Spolja gladac,a unutra jadac.nadam se da si me razumela.Za takve stvari nemam oci,nista.Jednostavno ne vidim,jer nema sta videti.Opusteno.
dragica
Radić kako si mi šta ima kod tebe, jeli tebi vruće..
Nena.S
Lilicinog avatara sa repicem i blagim izrazom lica smo krstili Manu, a Nicinog robota koji unistava sve pred sobom Sanci. Samo se jos nisu oglasili da li prihvataju.
Dragana moze da bude Ganga, avatar i nema neke slicnosti ali makar nije neki da se uplasis od njega.
E, a teta Verica/odnosno njen avatar/ nam je baba Kalijani.
ANITAA
auuu neno.s svaka cast sviju si ih zapamtila jeli onda dragica tetka minu
Nena.S
Teta Minu nam je Radici, ona je stub porodice Sekar, Radisin avatar lici na neko drvo.
Srecica
Da da Radici 🙂
radici
Neno.S bas mi se svidja ,TETKA MINU ma odusevljena sam
ANITAA
aha,znaci Radici je tetka minu,ja mislila dragica zbog onog repica,znam nesto da je sale govorila kao kod tetke minu kosa uvjek lijepo pokupljena,ali ja pogrijesi,ali kao sto kazes ona je stup porodoce,najsmirenija,i najrazumnija a radicin avtar je poput drveta 🙂
Dragana
Pa ja kao Ganga da se pohvalim, porodila sam juce (Jagijevu) strinu i sve je dobro proslo, to je za mene veliki korak naprijed ahaha 😀
Srecica
Porodila si ti i svoju strinu, nego toga još nisi svjesna 🙂 😀 😀
Tvoj avatar liči na pacmana 😀 ali Ganga je savim ok, i tako se skrasi i moj klempo (Jagi)
VERICA
Ko je RATAN-kondukter? Ima li ga? A HES Sing? Pa kako bese onaj Sivov pomocnik? Pa gde nam je GUDIJA, hocu reci Gori, al` nesto volim da je zovem pravim imenom u MN.
sale
a ko si nam ti tetka??
Srecica
Pa ja sam joj dala ime Kalijani, njena žirafica mi baš liči na babu 😀 😀
NENA80
Hahaha BIM SING 🙂
ANITAA
hahaha,skrasi se nego sta i odmah postade otac 🙂
Sale085
klepma je postao pravi smeker 🙂 .juce usi nisam ni primetila.samo lepu kosulju u mokru kosicu 🙂 . ma kao upisan je,eto sad imamo i gangu. jel tetka kaljani,a likica mali manu?? da zapamtim sve
ANITAA
mislim da jesi,i ja sam juce bila sve pobrkala,sreca tu je tvoja Toral ona je sve zapamtila, jao brate Zivko imas jako pametnu zenu 😀
Nena.S
Da nisam pametna ne bi navatala muza poput Zivka. 😀
ANITAA
haha tako je toral moja lijepa znas i ti sta hoces 🙂
VERICA
Nisam nista manje ni ocekivala. Strahovala sam da cu postati DEDISA
(mislim zbog brkova). Zahvaljujem kumovima, imate poklon od mene. Moze neki kolacic uz kaficu?
Srecica
Pa red bi bio da se pojaviš i da nas častiš kolačićima 😀 😀
Meni je tvoja žirafica baš slatka, prvo sam mislila da je kravica ali sam onda skontala da je žitafica 😀
VERICA
Malo je reci Srecice kravica, ovo je nesto sto se mece u spajs da plasi nestasnu decicu, kakva crna kravica, joj kuku mene grdne, al` u inat necu da SE MENJAM. Ja sam SEBI LEPA I OVAKO, kome se ne svidjam, neka me zaobidje u sirokom luku.
Srecica
Jeste jeste žitrafica, znaš kako one imaju ove loptice na rogovima,I nemoj da se mijenjaš, možeš samo da dobiješ nekog goreg i ružnijeg avatara, a meni se baš ovakva sviđaš, poslije likicinog MAnua ti si mi najslađa moja Kalijanita 🙂 😀
Dragi su meni i Živko i Toral, al’ ja svoju babu naviše volim 😀
Onog širokogrudog neću ni da spominjem,još se nije dovukao kući a ja kore za pitu razvukla, krompirušu, a on počeo da radi na nekom projektu o migraciji indijskih krava hahaha 😀
ANITAA
hahhaha,gdje si ti moja Prats jesu to za mene kore spremne,samo ti nje napravi stizem ja
=D
Srecica
Smotaću ti ja pitu iza ušiju, kući se dovlači stalno se smucaš okolo, još mi samo fali i da sa Gangom počneš da ocijukaš 😛
Ajde ljubavi dosta sam te grdila, pohitaj i donesi nam jogurt 😀 “moju kravicu” ako može 😀
Srecica
Veliš u spajs, sad skontah, hahahahhaha
ANITAA
hahaha,ma kakva gnaga meni si ti dovoljna,ja ovako umoran dosao sa plesa ti bi da ti idem po jogurt,i to bas da bude moja kravica joj sto su ti zenene hahah al ljubavi moja ovako umoran odoH skoknit do prve radnje a ti krompirusu potSavi stizem ja.
A sta ako nebude “moja kravica” jel moze neki drugi 😀
Srecica
Hajde može, samo donesi 😀
Sale085
zirafica,taman ide uz babu kaljani. sve vidi i onda mudro deluje 🙂 . babu jos niko nije uspeo da prevari 🙂
VERICA
Sale, `ceri moja, znas ti kako mene da raznezis. Sujetna sam ja baba, kao i sve babe u okolini. A sto volem kad` su mi deca pozitiva, vidi mi Srecicu,sva blista, pa moje drage bliznakinje Nene, pa moja Likica, pa Anita, pa , pa pa sve vas vasa baba VOLE. Al` NE VOLEM negativce u svakom pogledu. Ja sam sebicna, nedam one sto su moji.
radici
Dragice, hvala ti dobro sam,danas je bilo vruce da te bog sacuva.
Isla sam na sahranu , bas u najvecu vrucinu tako da sam se skuvala.
Sad sam se malo rashladila.
Kako si ti?
dragica
Koje umro obože sveti ,danas baš čudan dan samo pričamootome ,i kod mene u susjestvu žena 26 god srčani iumarla a friško udata a djete od 3 god , normalno da mi žao i neznam je ..
Lelita
Dragice ti izgleda bas brzo kucas kao i ja .Sa greskama ili bez njih odlicno se snadjem da ga procitamVidim i ti dobro i vidis,pamtis i rasudjujes.Vidis miu srednjim godinama mnogo zdravije od mladih.Zdravo zivimo,zdravo razmisljamoi nema za nas problema.
Lelita
Radici,dobro vece i dobro ti nama dosla.Kako si?Bila si sigurno u setnji?
NENA80
sad moram da idem…Laku noc 🙂
radici
Imam obaveza ,druzi mo se sutra
Laku noc vam zelim
Dragana
Sta je to nema nikog, a dzabe sam se hvalila ahahaha 😀
Laku noc 😀
lilica
LAKU NOĆ, POZDRAVLJA VAS VAŠ NESTAŠNI MANU.
🙂
TRAŽILI STE GLEDAJTE, HA HA
P.S. NIJE MI BILO DOSADNO DA STAVLJAM SMAJLIĆE
Srecica
Hehehe znam ja što ti samo smjaliće pišeš 😀 😀 Manu samo to i zna za sada, molim te ako sretneš Sanči uz put prilijepi jooj još jedan šamarčić 😀 😀
Sherlok Holms
[img]http://www.dodaj.rs/f/2S/fb/3Vtdr3ib/1/561928282673858534182879.jpg[/img]
Srecica
Ponavljaš se sa tim linkom već 4 put,i ti imaš nekih problema sa gosn Alchajmerom neću više da se družim sa tobom, ponovo si se registrovala i sad ti je nestala “Srećica” sa avatara 😛
baš si bezobrazna, hahahahahahah 😛 😛
Srecica
Ovaj ti više liči na nekog mutanta, nešto kao som i rak u jednom,som je priglupa riba, a rak se povlači unatraške…možeš Biti Sanči, hahaahah
Nena.S
Meni lici na karakondzulu ovaj avatar.
ANITAA
hahaha moze bas,ionako nam sanci preko potrebna hahah
VERICA
Gle mu Srecice *POPRAVNOG* avatara. Musko, al` nista mu ne visi! Zauzeo raskoracni stav, a PREDAO se. Ponovna registracija jos gora, NISTA JOJ NE VREDI.
Srecica
Hahaha a nove od skakavca 🙂 kako je meni moja Prats prirasla za srce ma ne bih je mijenjala ni za šta na svijetu a ti me Sherlok za srce ujede,skloni me sa avatara uhhh a taman sam bila umislila da ti se i ja sviđam 😀
Srecica
noge*
ANITAA
nemoj srecice da mijenjas Prats,pa pogledaj je kako je medena,sva je buckasta,usne napucene,rumene predivna je 🙂
Srecica
Tebi za ljubav neću 🙂 😀
NENA80
Ako vec hoces, daj nesto sto moze da se otvori…
ANITAA
dobro jutro!
radici
Manu nam bas bio vrijedan sve iscita i osmjehnu se kako kome ,neko dobio smjesak
neko osmijeh Bravo za naseg LJUBIMCA
Za sve veliki pozdrav
Joksi15
Ćao svima! 🙂 I ja mislim da Anandi ima taktiku. Zna ona da se Sanći folira, a evo citata iz epizode od 13.jula koji to potvrđuje:
Sanci se zahvaljuje njenoj drugarici sto je savetovala kako da se ponasa prema J porodici.Drugarica je pita sta je obukla za tu priliku.Sanci kaze strasnu tradicionalnu haljinu sta bi drugo.A prolazi tuda I cuje to.Zaustavlja se I slusa ostatak razgovora.Drugarica je pita sta ako I posle braka traze od nje da se oblaci tradicionalno.Sanci kaze da nema sanse.Ja sam vec impresionirala sve u kuci,ali ako me ne slusaju,recicu J da objasni svojoj porodici.Drugarica je pita da li ide da gleda film za odrasle.Sanci kaze zasto da ne…kaze da ne mora za sve da trazi dozvolu roditelja.Dodaje da je odrasla I da se udaje tako da moze da gleda filmove za odrasle.Drugarica joj kaze da nakon udaje morace da trazi dozvolu da izadje negde.Sanci kaze da nema sanse I da niko ne moze da diktira u njenom zivotu,jer ona zivi na svoj nacin.A odlazi,veoma je zabrinuta za obe porodice I za Sanci I J.Ne zna sta da radi.
Pročitaj više na: Mala nevesta,13.07.2013. http://turske-serije.net/maal-nevesta13-07-2013/
Srecica
Poslije toga je Anandi razgovarala sa porodicom i IRa je izgrdila, Sanči je čula šta Anandi misli i onda je počela još bolje da se pretvara, sve su napravili tako da izgleda da joj Anandi vjeruje, tako da se i ja nadam da je to njena taktika da je navuče na tanak led, zamislite da Sanči pređe u naviku pa da i dalje bude dobra, hahahah
Nena.S
Tako je, Joksi, zna Anandi sve. Rekla je otvoreno, napravili su je budalu. Sad ce ona njima da dokaze.
Nici
U prave ste,i ja sam pomislila da joj je taktika,ali videcemo sta su smislili s obzirom da se kod njih nikad nezna sta mozemo ocekivati
Sale085
drage moje lepe moje,opet sam sama,al doro,navikavam se 🙂 . znaci sad je porodice na okupu 🙂 . imamo prats,babu,toral,sida,zivka r. ,jagdisa,tetku mini,manua,gangu, ostale uloge vesticara : sancu,ira, za sumi jos ima nade ,hahha!! odo sad imam neke obaveze,nadam se da cu vam pohvatati veceras. lepo sam sve procitala,od srca se nasmejala. samo dragana 🙂 znamo li se sa starog sajta il’ si nova drugarica 🙂 ? pozdravcic od mene,kako ono bese *kuckamo se kasnije 😛 * ps.nadam se da mi ne mutite iza ledja,dogovor je gomila,sendvic !!
ANITAA
hahaha nista zivko iza ledja,dogovor je dogovor
hajde “kuckamo se veceras” 🙂
Nena.S
Jeste li pogledali spoiler koji je Nici postavila na starom sajtu? Meni se dopada, sve sto pise u njemu zvuci zanimljivo nadam se da tako i izgleda. MN nastavljaju tamo gde su stali. Sidovo takmicenje je jos malo gotovo. On pocetnik sa dve leve noge a ona Sonja je htela da od njega napravi vrhunskog plesaca, tacno se vidi promena odkad je promenio koreografa. Kad se to sve konacno zavrsi bice jos bolje.
Nena.S
http://www.youtube.com/watch?v=cv_-yE3Tl00
ANITAA
e neno.s vidjela sam i ja jutros taj promo,to Anadi odlazi kod one zene sto ju je muz maltretirao,drago mi je da se Anadin lik ponovo vraca na onaj stari,neka nesto radi a ne samo da kuha,i slaze odjecu
Srecica
U čovječe kakav pogled, to se zove autoritet, svaka čast…
dragica
Jeste vidjeli kako Šiv ljepo pleše ovaj zadnji na ,…Andi and Shiv ..ima snimka sinpa su ,, sve je bolji vidi se da oće da uči …
ANITAA
da postao je jako dobar,prosle sedmice sa novom koreografkinjom dobio je najbolje ocjene,da bi ove semice ponovo dobio dvije 8 i 7
dragica
Meni se čini da je Andi najbolja kad rješava tuđe probleme,tu joj najbolje ležii tu se pokaže daje prava ,,dobro dase ovaj nije zaletijo koliko vidim ona bi njega izlupala …
ANITAA
hahah sigurno bi.. a dobro joj to lezi,po meni je dobra sada,kako su najavili sada je zrelija Anandi i u skladu tome treba da se tako i ponasa
Srecica
Jeste, njoj baš idu ove scene, ima svu potrebnu oštrinu, napokon je vraćaju u život poslije godinu dana…
ANITAA
da neka malo dosta je kuhala od kako se udala,samo ih tovila nista pametno nije radila 🙂
Sherlok Holms
http://www.youtube.com/watch?v=QooJIP2QefU
NENA80
Auuuuu Serloce, pa nemojte kasti..
Nemoj sad da te “dijagnoziram”….
Nena.S
http://www.youtube.com/watch?v=KEGn8NCS2jY
NENA80
Jojjj Neno, cak se i boja slaze 🙂
ANITAA
hahahah neno.s jel ovo pjesma sa posvetom 😀
Srecica
Dr saaabe i dijagnoza i terapija što brže to bolje, hahahha
Tako je Sanči poklopi se i ćuti 😀
Sale085
jaooo neno ludaco,pa crce od smeha,hahahhahahahha,jaoooooooo zivote,hahahahhahahhaha.
Srecica
Jesi ti to sa sela 🙂 hahahhahha gdje se tele veže, ha??
Sale085
to je pravo pitanje,il dal kod vas drska ima dva kraja,haha 🙂
VERICA
Znam ja da si ti iz naseg sokaka, samo se pravis malko blesava. *TI ZNACI MALKO REPUJES, U STILU ALIGATORA*? A sta bi ti falilo da se lepo zezamo, hoces ti da teras KERA, al` si PROCITANA. Udaras onako nisko, bas u Doku. Djoleta ne diraj ni kad spavas. MOZ` SVASTA DA SANJAS. Sta ce ti Zika reci? Jesu li krave pomuzene? Cvece zaliveno? Kako je svekrva na ovu vrucinu? Popije li koju rakijicu?
Sale085
JA SAM OVDE ZADNJA SUSA NEMA MENE KO DA POSLUSA 🙂 HAHAHHAHAHAH. SAMO CE TI SE KASTI 🙂 . ubo si ga,ko prstom u d*** 🙂 . svaka ti cast,haha.
Sale085
DOK JE MENI MOJE BUBICE
MOJE BUBICE
I GOLUBICE ,AHHAHAHA. samo odletela ti u nepovratno 🙂 sad cak ni na star tv 🙂
dragica
Najbolje da otvorimo želje čestitke i pozdrave sa pjesmama ,genijalni ste ,,vi mene samo oraspoložite neka vas sviju…
Sale085
ej naopako,hahahha,pa sta nam je sa srecixom,osladilo mu se 🙂 .malo-malo on bi da se igra 🙂 .eeeeeeee covece ,hahha/
ANITAA
hahah jesi vidjela,ma nasli oni prolaz do zbunica,potkresali ga,nema smetnji,pa sada ucestili,valja sve to odrzavat 🙂
Sale085
ma ko je sumitri drmao kavez?? sta je zenu spopalo,kao pas sa lanca!! ooo blesave zene,u sve se mesa *zacin c* .
ANITAA
neznam ali postala je zaista naporna,pokvarla je ovako lijepu epizodu. 😀
Srecica
A tu ste, ja pišem na starom, sve čekam da izađe prevod ovdje, čini li mi se ili je baba tražila od Anandi da razmisli o imenu za bebu, ma sigurno će da bude Toral, hahhahahahaahha
Srecica
A ne, pozvala je na ceremoniju davanja imena…pihh hahahah
Lelita
Pozdrav svima. Od najavljene romantika A.i S.osta trala,lala.Lov u mraku.Ulovice valjda nesto.Zao mi Mahija,zaljubio se ali odleprsala mu Asima za London.Sanci ponovo stupa na scenu.Sumi je obozava/istopila se od srece dok je sa njom pricala preko telefona/Ganga se krije kao najveci zlikovac,jer Sumi ne moze ocima da je gleda.Zato je onako u najavi dreknula na Jagija.Opet ljubavni tougao.Pocinju da smaraju sa tim.
Nena.S
Siv cuo da su ga prozvali mlakonjom pa poceo da pokazuje silu. Prosli put ju je povukao za ruku, umalo da je obali, i stisnuo za polovinu. A sada je povukao za rame kao “ma hajde dolazi ovamo”. Ili se on to jako uzeleo??
ANITAA
pa dobro neno covjek je dugo cekao,valja nadoknadit izgubljeno vrijeme 🙂
Nena.S
hahha Izgleda da se nacekao pa je postao nestrpljiv…
VERICA
Znas sta Nence bre. Nas ljubimac naucio da bude sto Misel kaze smekerica u JDJ, vidis kako brise patos s partnerkama, pa ko veli, mogu i kod svoje kuce, sa svojom zenom, u svom povelikom krevetu, a i da stavi do znanja ko je glavni u kuci. Dosta je bilo femkanja, ko seljacka mlada se stidi, al` nema vise kec-mec kod kolektora. Ima deca da se prave, vreme je.
Nena.S
U pavu si, Verice. Ako colektor sahab zeli decu, colector sahab ima da dobije decu! Ako, ako valja se da se zna ko u kuci nosi kurtu a ko sari.
Srecica
Dobro donekle je logična Sumitrina reakcija, ne mogu da kažem da griješi u potpunosti, jeste njena netrpeljivost prema jednoj Gangi prevršila svaku mjeru, ali gledano sa druge strane, nije lako gledati sina koji je vjeren sa drugom kako ide kod druge žene kući,i to kakve žene-razvedene zbog koje su imali problema, to je i dalje konzervativna Indija a ona pazi na svoj ugled i na kućno vaspitanje, a Sumi je planula u najavi jer je Jagi valjda rekao da će on da joj dostavi rješenje o razvodu, što znači da on zna gdje se nalazi. tako da ne mogu ja nju skroz da krivim, ali mi i dalje ide na živce da se razumijemo ne podržavam ja nju u svemu, nego eto gledano objektivno činjenice su činjenice…
Nici
Epizoda nista posebno,smaraju sa Sanci,Asima pobjegla u london,mozda< se pojavi sa bebom kasnije hahaha….Zamislite ona i anandi ostanu trudne i rode upar 😀
IAKO JA MISLIM DA aSIMA NEBI NI REKLA MAHIJU ZA BEBU AKO BI SE DESILA
Srecica
S obzirom da je ona navikla d ase skriva ne bi me čudilo da tako bude, a sve nešto mislim dda bi je u tom slučaju Anandi pronašla…
Nena.S
Mozda bude kao u Bandini da Anandi i Siv uzmu i Asiminu bebu pored svoje [kao kobajagi blizanci].
Srecica
Ne sviđa mi se 🙁 Mahi zaslužuje da zna da ima sina/ćerku 🙂
Tako da ako je ostala trudna nadam se da će oni to riješiti na najbolji način, neće valjda i to uprskati, i dalje mi jejžao što nisu spojili Mahija i Guli…
Nena.S
Ne svigja se ni meni, ali kazem da je moguca kombinacija.
Sto se tice Mahija i Guli, oni bi tek bili savrsen par. Kuca Sekeravih bi bila puna smeha svaki dan. A pored Asime samo vene zbog neuzvracenu ljubav.
Srecica
Jeste, njih dvoje su baš oboje pozitivni i veseli, kako se scenarista nije toga sjetio,nek on lijepo ženi Guli a nek mu Ašima pošalje dijete u paketu 😀 super bi se slagala sa Anandi, i sve bi bilo ok, ona mi je najslađa u seriji što se tiče ženskih likova…
ANITAA
haha ona bi bila gora od Anandi kad se tek udala za Siva,vjecito neraspolozena,zivi pod istim krovom sa voljenom osobom a spava u dr.sobi..ma nebi bio fer prema mahiju da asima bude sa njim a jos voli siva,
Nena.S
Na sanget proslavi su bili genijalni.
Lelita
Nici to za Asimu je vrlo moguce.Ona je prikazana kao devojka modernih shvatanja.Pitanje je da li bi uopste i rodila dete kad bi nekim slucajem ostal u drugom stanju.
Nici
Ja mislim da ce da ostane trudna jer nisu dzabe ubacili tu njihovu zajednicku noc,mozda i nebude tako videcemo
ANITAA
haha nici pa mogle bi zajedno da budu trudne,u blizini obje su obavile posao mislim da su dvije tri noci razmaka :)haha onda zajedno Siv i Anandi,Mahi i Asima imaju bebice
dragica
Ovdje kodnjija legneš samo jednom odmah stižu djeca,, a kod Andi i Shiva ništa izgleda njima treba duže da nešto naprave …
Lelita
Nekima od prvog puta da li planirano ili ne planirano,a nekima nesto nece odmah.Tako A.i S.nesto im se ne da jos uvek.Oni stalno treniraju,ali jos nisu sve ozgleda,dobro savladali.Pitam se zasto kriju G.kao da je zlikovac.Jedino,to je moja pretpostavka da bi sad napravili zbog nje novu dramu kod Singovih,jer ce se Jagi i Sumi svadjati zbog G.U sve to sad ce Sekarovi sa Sanci na celu u selo da cestitaju Geni i Vasantu kcer.Uh,kakvih ce tu sve jos zavrzlama biti.Moraju komplikovati,da bi trajali sto duze.
ANITAA
ma naravno Lelita moraju nas zavlaciti treba snimiti 2000 epizoda.
monika
kada ce biti nastavak serije ????
Lelita
Monika,svaki dan je nova epizoda,izuzev nedelje.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!