Indijske Serije,  Mala Nevesta

Mala nevesta,05.08.2013

ZDYBlf9V ulazi kod Gene I vidi svog malog andjela u Geninim rukama.Ganga mu cestita.V je emotivan kad vidi bebu.Zahvaljuje se Gangi sto je spasila bebu I Genu.Ganga daje sve zasluge J.V je emotivan zbog njene skromnosti.U to vreme stize J.V ga grli.Ganga kaze da je beba skroz u redu.J je presrecan,zeli da se presvuce I potpuno proveri bebu.Ganga odlazi jer je Manua ostavila samog u sobi.V I Gena su tihi,razmisljaju o Gangi.J trazi od njih da nikome ne otkrivaju da je Ganga ovde,jer joj to nije utociste,jer za nekoliko dana ide na kurs za Bangalore.Oni se slazu.

V informise B na tel.za bebu.Svi su srecni.Svi cestitaju Singovima.Sumi I K se zahvaljuju Devi ma na kcerci/unuci.Signovi odlaze od Sugne.

Mahi je izgubljen u mislima,priseca se Ashime.On kuca svoje emocije na laptopu I izrazava svoja osecanja koliko je voli.Na drugoj strani se prikazuje Ashima koja se ljuti na sebe jer je Mahi Sivov brat.Mahi razmislja da prizna Ashimi svoja osecanja I da se oslobodi krivice.Zeli da je pozove,ali shvata da je najbolje da joj to kaze u lice.Ashima se priprema za odlazak u London narucujuci kartu za London.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

G dolazi kod Manua.J dolazi I zahvaljuje joj.G kaze da ona nema nikakve zasluge u tome.Svi zajedno odlaze da vide bebu.J proverava bebu I kaze da je odlicno.J vidi K,B,Sumi I Nandua.Ganga se krije sa Manuom.Nandu je presrecan zbog bebe.K I Sumi takodje.Manu prica nesto I G mu stavlja ruku na usta da ih niko ne otkrije.Sumi krivi sebe sto nije bila sa Genom kad joj je bila potrebna.K daje slatkise Geni.K pita kako je porodjaj nastupio pre termina.Sestra kaze da je Gena bila napeta I zato se to pre termina desilo.Sumi krivi za sve RS.Svi razgovaraju.Nandu napomenjuje nesto svoju sestru.Manu se na to nasmeje.Svi su zabrinuti.J spasava situaciju govoreci da je to iz susedne sobe.K hvali sestru,ali ona se skoro izlece da kaze da je sve G zasluga.

Gledacete//Ira govori svima da se Sanci promenila.A se slaze sa Irom I kaze da I ona zeli da joj pomogne.Ira grli A.Sanci je srecna.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

329 Komentar(a)

  • VERICA

    Kako je beba slatka, ma med medeni. Jeste da je malo porasla za dva tri sata, cak se slatko osmehuje svojoj majci i rasplakanom tata Vasantu. Ocekivala sam da gukne Maaaaaaaa I Papusaaaaaaaaa. Dobar dan.

    • ANITAA

      hahah dobar dan verice..da i ja sam to primjetila cak se i babi nasmjesila,ali mi beba mnogo ljepsa dansa nego juce kao da se neradi o istoj bebi,to je moje misljenje,ona od juce je imala tamniji ten,a ova danas svetlija i ima preddivne okiceee

      • Srecica

        Hahahah Verice, pa gdje si ti ženo draga nema te danima, nisam gledal ajuče epizodu tako da ne mogu da primjetim razliku, mada je za očekivati da će je promijeniti još koji put tokom narednih epizoda…

  • VERICA

    JUhu, ima li koga? Citam na starom sajtu neke nebuloze, lepse mi je ovde, sa friskom porodiljom i porodicom, a sta ce biti za godinu dana u MN, to ni scenarista pojma nema. Dok oslusne glas INDIJE.

  • VERICA

    Vidis ti Anita sta je brzorastuca populacija u Indiji. Od juce, beba lepsa, belja, nasmejana, a ja verujem da ima i lepu dugu kosicu, ona juce mali celavko.

  • Nena.S

    Verice, svi su kod epizode od juce. I tamo pricaju nebuloze, kao po obicaju. Bolje ti je ovde.
    ****
    Meni je beba ista. Ne izgleda mi kao da ima svetliji ten. Ali kako je slatka i prelepa. 🙂 🙂 🙂

  • VERICA

    Anita draga, jel` to neki virus na novom sajtu, ili nedaj boze kakva bolescina udarila? Gde je drustvo? Mozda su na starom sajtu?

  • VERICA

    Lepa mi Ganga, uplasena kao srna. Gena prava porodilja, cak joj lepo stoji i uplakani Vasant. Bebi lepo stoji uz ten ona zuta kapica.A vide li Dadisu, ode od Sugne ni ZBOGOM DA KAZE?

    • Nena.S

      Jos se mislili da li uopste da idu na ispracaj, a Anandi pravili ispracaj dva puta. Malo bezveze. I scenaristi zaboravili na Sungu odkad su promenili glumicu nekako je sve drze po strani.

      • VERICA

        Volela sam i staru Sugnu, mislim glumicu i onog Sijama, bili mi miliji, al ova glumica je mnogo lepa, steta sto su joj dali tako malo prostora, sad` ce otici u drugo mesto i vise je ni od korova.

        • Nena.S

          Da, glumica je bas lepa. Gledala sam neke njene slike, daleko leposa nego u seriji.
          Izgleda da ona snima neku drugu seriju pa je zato nema u MN, a sad ce skroz da je otklone.

          • Srecica

            Dobro su to smislili, i onako se narod pitao zašto je nigdje nema što znači da su to trebali ranije da urade, jeste lijepa glumica, ali mi ona stara bila nešto draža, dok mi se novi Šijam uopšte ne sviđa jer mi je onaj stari samom pojavom popravljao raspoloženje, i moje a i babino on joj je bio melem na ranu bio je podrška za Anandi a ovaj mi kao tuta-muta nikako ne može da bude onako vrckast kao onaj..

      • ANITAA

        ni ja joj nevjerujem da se promjenila,pitam se samo kada ce da je otkriju..citam anandi zeli da pomogne sanci,jer misli da se doista promjenila.
        Dali je zaista i anandi nasjela na njeno pretvaranje?

          • VERICA

            Vara li me utisak , ili Sancita nema blage veze sa glumom. To bi Nena odmah iskopala, da li je , ili nije, negde pre ove serije igrala.

          • NENA80

            Sanci se nije promenila, samo nisam sigurna da li joj je Anandi poverovala…Ili se pretvara da joj veruje kako ne bi strcala od ostalih..Jer u sustini ona nista tu ne moze da promeni dok ostali ne vide i shvate sami…

          • ANITAA

            mozda se i pretvara,mozda ce na taj nacin uspjeti da je razotkrije,jer sto kaze nena80,ona nista nemoze sama

          • Nena.S

            Verice, Sanci je glumila u seriji koja se zove “Bal Vir” (mislim da to znaci Mali mladozenja, ali nisam sigurna). ALi je tamo dala otkaz zbog MN posle MM kada je postala glavna glumica.

          • Srecica

            Ne vara te verice utisak, ona ne zna da glumi, to sam nedavno pričale NenaS i ja, zaključile smo da je na nivou prve godine na dramskom fakultetu, po meni ona glumi kao da je u pozorištu štreberski…
            Neno80 i ja sam tako nešto pomislila, vrlo je moguće da se pretvara da joj vjeruje i onda će je navući na tanak led, tek sad sam vidjela ove vaše komentare, samo trčim gore dole

        • Srecica

          Jeste nasjela, mudra Anandi je pogriješila, ali kad shvati da se pretvara navešće je ona pa će Sanči pokazati pravo lice pred svima a Anandi neće biti kriva, baš kao što je radio DM u Bandini…

          • Nena.S

            Ne verujem da je nasela. Cula je onaj razgovor Sanci i prijateljice. 100% sam sigurna da se pretvara da bi razotkrila Sanci, jer kad progovori niko joj ne veruje. Pa mora da im dokaze.

          • Srecica

            I meni je to palo na pamet posliej ovog mog komentara napisala sam dole, pa sad gore, neću se ponavljati po treći put, ali Anandi će nju raskrinkati… Sanči će ispasti najgora i završiti u internatu ponovo hahahah

  • Jeremić

    solidne epizode, beba je prelepa….Mahi je zaljubljen, sto mu bas i ne stoji, navikla sam na njega da bude smekerica,ali dobro…mozda ce mu i ljubav lepo stajati naravno ako mu Asima uzvrati osecanja..A. i S.su jos zaduzeni oko pravljenja bebe cim ih nema danas u epizodi, neka bar cemo gledati jos koji porodjaj,ma sve je lepo kad se dobro svrsi…idemo dalje..

  • dragica

    Ma beba je baš slatka ,žaomi Mana što mu stavlja ruku na usta da šuti baš pretjeraše satim,,a vidim da nema Šiva i Andi danas ..

        • NENA80

          Ma cim ne moze da bude sa onim kog voli, ona zeli da je sto dalje od njega i nema sa njim vise nista zajednicko..Jer to bi je jos vise povredjivalo…Steta, jer bi joj Mahi pomogao svojom vedrinom i smekom da zaboravi i prihvati novu ljubav, njegovu..Isto kao sto je Shiv pomogao Anandi…

    • Lelita

      Njen je problem sto je bila intimna sa mahijem,pa se sad kaje i opt ponavlja da je Mahi Sivov brat.mada mi ni tomnije jasno.Pa sta ako je Sivov brat.Ne razumem.Siv i Asima su dobri prijatelji.Jedan trenutak slabosti i posle nista joj ne vredi od kajanja.O tome je trebala pre da misli.

    • Lelita

      Dragice,izvini ja taj prethodni komentar sto napisah,bas sam izgresila.Zazvonio mi mobilni,kad sam ga zavrsila i odmah sam ga poslala,a nisam prethodno ispravila greske.Ni kod mene nista nije boilja situacija.Juce sam bila kod roditelja i u susedstvu covek,star 32 god.imao srcani udar i umro.Sta li nam je sa Radici?Verovatno je u setnji.

  • dragica

    Gledala sam na Pinku Malu nevjestu malo pri završi ,bijo M M u Kašmiru, iznenadijo me grimasa na Andinom licu Šiv sve odradijo idealno i vidi se dase jako trudijo da sve ispadne oke ,to je moje viđenje ..

  • Nena.S

    Dobro vece. Ja i moj muz se jurimo ceo dan. Ja dogjem – on ode, on ode – ja dogjem.
    Danas sam nadrndana nisu mi dali ni jednu scenu u epizodi. Zivko potrosio pare na privatni film sa kreketusom/zecicom koji ce se emitovati na Star Plusu pa sad ja moram da cekam.

    • Srecica

      Ko ti je kriv kad si nesposobna da odradiš scenu kako valja pa ti je ne mogu ni prikazati kad je najavljena 😛

      Eto vidiš rekla sam da će cijel aep. da prođe i da neće biti scene iz najave, još samo ako mi se ostvari ona moja šala da je Anandi sterilna, bruka

      • Nena.S

        Ma znam ja tebe, ti sapuces mom Zivku na uvo svasta dok vi setate pa zato ja sad camim tri dana kao ne valja scena. Jos ces bez dece da me ostavis.
        Ili se Sid uplasio da ga ne obuce u roze kurtu pa bezi jadan od mene dok ovaj ne legne na brasno.

        • Srecica

          Hahahah gudim mu na uvce ko Miša Žiki, nas dvoje se baš lijepo slažemo, a kad sjednemo u parkić sjedimo k’o Jagi i Kačan (kako li se zvala ona njegova potencijalna udavača) metar rastojanja (da ne kažem ko ti i Sid kad snimate) hahah

          • Nena.S

            hahahaha Pa kad mu ti pustis buvu u uvo dok sedite u zumici na klupici, posle mi mora da sedimo ne metar nego u dve razlicite sobe.

  • Srecica

    Jao što je slatka bebica, k’o da nije Vasantova, hahahah e odoh da poglwedam na preskoke, pa ću da se javim, možda 😀

      • Nena.S

        Jedna je Ganga. Pogubila se jadna. Ali imala zelju da izgrli Doktor Shaba kad ga je videla, sto od srece, sto od straha koji je prezivela poragjajuci Genu (ipak to nije lako), a i on nju al ne mogu od Tausa i Taisa.

  • Lelita

    Ganga ne samo da je uplasena nego i kad prica podrhtava joj glas.Ne razuemem dokle je vise tako prikazuje.ratan Sing je u zatvoru.Koga se sada plasi?Nece Jagi da se ona vrati u haveli,jer je video i razumeo iz Suminih reci i reakcija da Sumi ima prema njoj veliku ne trpeljivost.Jagi je bas bio lju na sve Singove.Zbog toga i mislim da je on danas zamolio Vasanta i Genu da nikome ne kazuju da je Ganga u bolnici.

  • Srecica

    Jao MAhi se zaljubio, jadniče moje malo slatko, šta ćemo sada ?
    Sve se nadam shvatiće i Ašima da se zaljubila i ona, samo što je i kod nje slučaj “prva ljubav zaborava nema” ali kad je Anandi mogla da zavoli Šiva kao da Jagi nikad nije ni postojao, može i Ašima Mahija jer sa Šivom nikad nije imala ništa više od prijateljstva

    • Srecica

      MA ne Dragice,naprotiv, hoće od nje da naprave sposobnu ženu i da tako pokažu da se i samohrana majka može snaći i uspjeti u životu i sama bez ičije pomoći sa strane,samo ako ima jaku volju, Ganga ima volju a sada je učinila prvi korak pred njom je budućnost..

      • dragica

        Ona je meni djelovala uvjek sposobna svaka rječje bila na mjestu,sjećam se kadse upoznala sa Jagijem i poslje nježna ismirena ali imala je tonu problema abila je prava ..

        • Srecica

          ona je izuzetno pamwetna osoba, da nije tako džaba bi joj bila sva podrška i pažnja koju su joj pružili Singovi, dobila je malo podstrijek i uspjeće u životu u to ne sumnjam, izuzetno je pametna e sad je druga stvar što je život nije mazio, ali to ne znači da sunce ne može da grane i polije kiše, uspjeće ona i biće prava osoba…

    • Lelita

      Dragice,od Gange ne bi bilo nista da je Jagi nije doveo u palatu.Ganga je imala srecu sto joj pomazu i materijalno i skoluju je.Inace da nije tako nista od nje ne bi bilo.Nema nikoga,ni roditelje,ni rodbinu.Ne znam sta de dalje sa njom.Tu je sto sta ne definisano.Videcemo sta ce scenarista smisliti za nju.

  • Lelita

    Ova najava za sutra/ako to budemo gledali/posto danas ne gledasmo najavu od subote samo ukazuje koliko je A.postala naivna i glupa pa da poveruje da se Sanci odista promenila.To je,po meni nenjanje A.lika i karaktera/na zalost nije prvi put/.Mama Ira u znak zahvalnosti odmah izljubi A.Pa iver ne pada dalje od klade.Ili kakava majka takva i cerka.Od sveg srca bi volela da se Sanci odista promenila,ali nije.Ona je proracunata i sve radi sa odredjenim ciljem.

  • Dragana

    Dobro vece svima, vidim ima puno komentara al ne da mi se citat 😀 pa cu samo prokomentarisat seriju 🙂 bebica je preslatka 😀 Ganga se krije, al ko zna mozda ce ona med. sestra da rekne da je Ganga porodila Genu il ce je Jagi prekinut, ma ko zna sta ce tu bit.
    Sto se tice najave, pa neznam dali Anandi stvarno misli da se Sanci promenila, svi tako misle osim Gange 🙂
    a nesto nam izbacise nase mladence 😀

  • dragica

    Idoživit da Ira grli Andi,, što joj reče dase Sanči promjenila baš da vidimo koliko će njijova ljubav trajati…

    • Lelita

      Ta *ljubav*ce trajati do prve svadje.Sve dok Ira i ostali Sekarovi,ukljucujuci i Siva ne shvate kakva je zapravo Sanci i da se samo pretvara bice svadja.A.samo cuti.ni rec da kaze u svoju odbranu,kad ju je Ira grdila.A.uopste ne razume .Tu je ispala prava tuta muta.To mi ne lici na nju.

  • dragica

    Jednu rječ reći protiv Sanći opet će Andi izvisit kod nje ,jer ona neda ništa reći sa svoju kćer bez daljnog što svi znaju da je umišljena …

  • Srecica

    Jeste Anandi povjerovala,već sam gore napisala ali evo ponovo ću, lako je povjerovati jer Sanči nije napravila nijednu grešku od kako je čvrsto odlučila da ubjedi Anandi u to da se mijenja, a Anandi ne poznaje sanči toliko dugo tako da je i logično da nasjedne na priču, kad joj nije primjetio rođeni brat kako će primjetiti žena koja je poznaje manj eod godinu dana, ali čim Sanči napravi grešku anandi će mudro da izvede svoju taktiku i Sanči će pokazati svoje pokvareno lice pred svima a Anandi će samo doprinijeti tome bez nekog direktnog učešća, možda ona to već radi a da nismo svjesni, mudra je ona…

  • Srecica

    Uz put Anandi nikad nikom nije odgovarala kad su je grdili, tako su je učili od malena, da ćuti i trpi, nikad na uvrede nije odgovarala, ali je uvijek na kraju svojim postupcima a ne riječima dokazala suprotno i osvjetlala svoj obraz, anandi zna šta radi , žao mi je samo što osobe koje su je branile do prije pola godine sad joj kažu da je mutava i da je postala glupa, a pravila je ona i veće gluposti pa su je pojedinci branili i opravdavali, zato mi sada ne može u glavu zašto imaju potrebu da je opanjkavaju i da kritikuju apsolutno svaki njen postupak…

    • Nena.S

      Kad svekrva vice na tebe ponekad i trebas, ponekad morad da precutis. Kad se sadasnja zena tvog jos uvek muza izdire na tebe normalno bi bilo da se branis. Da li je Anandi to ikad ucinila? Nije. Molim, lepo. Pa ona je sad i pametnija nego sto je nekad bila, jer je ipak zrelija nije vise devojcica.

    • Srecica

      Složile smo se dakle, evo ja po četvrti put se izjašnjavam da je to tako, nikad nikom ona nije odgovarala, uvijek je bilo ćuti i trpi…ali dobro dug je period 3 godine gledanja, sve se to zaboravi nije lako držati sve u glavi mozak se vremenom istroši, ja nekad ne znam šta je bilo prije pola sata. dešava se a samo su mi 22

  • Nena.S

    Vec smo apslovirali da je Anandi “promenila svoj karaktor odkad je promenila lik”. Al neki ljudi imaju potrebu da jedno te isto ponavljaju svaki Boziji dan kao svaba tralala. Stalno isti komentari kao copy-paste.

  • dragica

    Ovo ispravljanje pritvaranje nema više svrhe već par mjeseci ispravljaju Sanči koliko vidimo ona sviju njih vrti oko malog prsta ,,i kad otkrijušta joj mogu napravit ništa jer će ona njih sve skupa obrlatit ..

    • Srecica

      Dragice, poradi malo na tasteru +space+, molim te, ja moram tvoje komentare da čitam po 5 puta pa muku mučim da rastavim gdje šta treba 😀

      Niko nju ne ispravlja u tome i jeste problem…ali Anandi će da je sredi ova neće znati šta je snašlo..

      • dragica

        Srećice ja radim dva posla odjednom ako nešto pobrkam to je od brzine, sori draga ako imaš djecu razumićeš, uvjek nešto traže a ja taka uvjek skačem da pomognem ..

        • Srecica

          Hahaha ma ok, i ja nekad pogriješim zbog brzine, jer prebrzo kucam, ali nekad ne mogu da shvatim tvoj komentar, previše riječi nekad sastavljeno bude, izvini ali morala sam da kažem 😀 ako su djeca mala razumljivo je , samo ti njima pomaži ja djecu obožavam ne bi ni meni bilo teško 😀

    • Lelita

      Dragice,sta ce dugo prikazivati.Koliko dugo je trajala Sanci drama.nastupila potom Ratan drama.Sada ce izgleda ponovo Sanci drama.Ko zna sta su zamislili i sta ce to sanci uraditi/neku tesku glupost/moja pretpostavka/pa da konacno shvate da se samo pretvarala.

  • Lelita

    Osobe koje su je nekada kritikovale i nazivale glupom i mutavom sada je u svemu brane.A.je uvek bila strpljiva i babi je cutala sve do momenta dok baba nije shvatila kakav je njen J.Veoma dobro se secam kako je znakla babi da odsbrusi i to vise puta.Siv joj je rekao vise puta da je u vsmeu posdrzab\va i da treba da bude samosvojna.Nju Ira kritijuje ona sve vreme cuti.Tu me je iznenadila,jer toi nisam ocekival,kao sto nisam ocekivala ni da udje u svadju,ali sam ocekivala da ce izneti reci u svoju odbranu,tacnije svoj stav.Ona je sad starija i zrelija,nije vise tinejdzerka.

  • Srecica

    Ja je bar napadam kad treba a branim kad treba, imam moć rasuđivanja još uvijek…
    I šiva sam nazvala konjinom kad je trebalo, a srećicom skoro uvijek…

  • Nena.S

    Cekaj sada se secamo kada je A obrusila Babi par puta, a pre dva dana nikad nismo videli A da tako razgovara sa Babom. Je li ja ovde nesto pogresno shvatam, ili???

    • Srecica

      Pa Neno, različitost mišljenja, danas mislim ovako sutra onako, a ti moraš znati kad je koji dan rezervisan za koje raspoloženje i mišljenje, nekima izgleda Alchajmer dolazi u posjetu, srećom to nisi ti 🙂

    • ANITAA

      ma kako se neces sjecat,znas kako je Anadi reagovala kada je saznala da je baba hoce da uda za Siva pa nije htjela da prica sa njom neko vrijeme(nesto kratko)a inace Anandi je uvijek znala da odbrusi svakome,mozda ova glumica nije nikako pa su neki zaboravili,

  • Dragana

    Vidim svako ima svoje misljenje, neki misle da se Anandi pretvara a neki ne, ja mislim da je Anandi nesigurna, ne zna ni ona sta da misli, ma jos ce ona nadgledat Sanci, pa vidjecemo sta ce bit.
    A nisu rekli kako se beba zove 😀

    • Srecica

      Prvo treba onaj njihov duhovni vođa (sveštenik) prema horoskopu da odredi početno slovo imena, i onda će oni da odluče kako će se beba zvati i onda ide ona ceremonija ja bih je poredila sa krštenjem (tako je bar bilo sa Nanduom)

      Ja sam joj dala ime, Toral, ili Živka, neki od milošte mogu da je zovu i Prats ako hoće, hahahaha 😀 šalim se , za onaj prvi dio sam ozbiljna 😀

      • Dragana

        Aha nisam gledala to sa Nanduom, a ne znam dali je to bilo i sa Varunom i Sagun, znaci malo ce oni to odugovlacit 😀
        a mogu je zvat i Kaljani 😀 ahaha

        • Srecica

          Sa šagun nisu prikazivali ni porođaj jer je bio preskok od 5 godina, a za Varuna se nešto ne mogu sjetiti procedure sa tim sveštenikom, mislim da je čin tog njihovog krštenja bio, ali sa Nanduom se sjećam jer je bilo par dana polemike oko imena, i onda ispade Nandukišro (za moj ukus najružnije u haveli)

        • sale

          Dragana novi clan il samo na novom sajtu drugo ime?? 🙂 .znaci sad imamo i babu dragu :). e pa lepo,skoro pa svi na okupu 🙂

  • Nena.S

    Dragana, mozda si ti u pravu. Mozda Anandi nije sigurna sta da misli pa zeli da ima Sanci blizu da moze da je prouci. “Prijatelje cuvaj blizu, neprijatelje jos blize”
    Beba se tek rodila, potrajace malo dok je krste. Bas me zanima koje ime ce da joj daju.

  • Lelita

    Dragice ima li kod tebe zaboravnih.Kod mene komsija sad zapalio tepih,pala mu cigara,a nije video.Hvala bogu dobro me sluzi pamcenje.Sta vise odlicno.A taj covek je 20 god.mladji od mene.Vidim i tebe dobro sluzi,a boga mi ima bas onih koje uopste ne sluzi,ili selektivno zaboravljaju ili selektivno pamte.Zatvorila sam prozore zbog dima.

  • radici

    Drage djevojcice sve vas posdravljam Eoizodu nisam stigla da gledam,ali vase komentare sam procitala. Za Sanci, Ubijedjena sam da ce se SANCI DOPASTI DA BUDE NORMALNA I DA CE SE POPRAVITI ,NARAVNO Anandi ce je mudro PREVASPITATI i uputiti na pravi put

    • Srecica

      Ili neka je pošalju u internat, možda joj se i svidi da bude fina i lijepa, ali mora prethodno negdje da uprska,pa možda posliej toga krene i pravim putem, pa ne može se do vijeka pretvarati, znam iz iskustva…do sada sam par puta pomislila da se promijenila prije nego što je počela da se interesuje za Jagija, ali uvijek nečim uprska, npr. kad su išli da kupuju odjeću za Anandi bila je baš slatka i umiljata a kasnije uprska sa onim kolačem i sličnim stvarima, ona je kako vjetar duva čas ovako čas onako, u zadnje vrijeme je negativna ali možda ima nade…

  • dragica

    LJudska nepažnja u mojoj kući niko nepuši ja , nikad nisam pušila jer sam protiv toga, mogo je sve zapalit i sebe i okolo sve šta ćemu cigareta poovoj vrućini ,,

    • Lelita

      To ne *normalno*jeftini trikovi*Spolja gladac,a unutra jadac.nadam se da si me razumela.Za takve stvari nemam oci,nista.Jednostavno ne vidim,jer nema sta videti.Opusteno.

  • Nena.S

    Lilicinog avatara sa repicem i blagim izrazom lica smo krstili Manu, a Nicinog robota koji unistava sve pred sobom Sanci. Samo se jos nisu oglasili da li prihvataju.
    Dragana moze da bude Ganga, avatar i nema neke slicnosti ali makar nije neki da se uplasis od njega.
    E, a teta Verica/odnosno njen avatar/ nam je baba Kalijani.

    • Dragana

      Pa ja kao Ganga da se pohvalim, porodila sam juce (Jagijevu) strinu i sve je dobro proslo, to je za mene veliki korak naprijed ahaha 😀

    • VERICA

      Nisam nista manje ni ocekivala. Strahovala sam da cu postati DEDISA
      (mislim zbog brkova). Zahvaljujem kumovima, imate poklon od mene. Moze neki kolacic uz kaficu?

      • Srecica

        Pa red bi bio da se pojaviš i da nas častiš kolačićima 😀 😀
        Meni je tvoja žirafica baš slatka, prvo sam mislila da je kravica ali sam onda skontala da je žitafica 😀

        • VERICA

          Malo je reci Srecice kravica, ovo je nesto sto se mece u spajs da plasi nestasnu decicu, kakva crna kravica, joj kuku mene grdne, al` u inat necu da SE MENJAM. Ja sam SEBI LEPA I OVAKO, kome se ne svidjam, neka me zaobidje u sirokom luku.

          • Srecica

            Jeste jeste žitrafica, znaš kako one imaju ove loptice na rogovima,I nemoj da se mijenjaš, možeš samo da dobiješ nekog goreg i ružnijeg avatara, a meni se baš ovakva sviđaš, poslije likicinog MAnua ti si mi najslađa moja Kalijanita 🙂 😀
            Dragi su meni i Živko i Toral, al’ ja svoju babu naviše volim 😀
            Onog širokogrudog neću ni da spominjem,još se nije dovukao kući a ja kore za pitu razvukla, krompirušu, a on počeo da radi na nekom projektu o migraciji indijskih krava hahaha 😀

          • Srecica

            Smotaću ti ja pitu iza ušiju, kući se dovlači stalno se smucaš okolo, još mi samo fali i da sa Gangom počneš da ocijukaš 😛
            Ajde ljubavi dosta sam te grdila, pohitaj i donesi nam jogurt 😀 “moju kravicu” ako može 😀

          • ANITAA

            hahaha,ma kakva gnaga meni si ti dovoljna,ja ovako umoran dosao sa plesa ti bi da ti idem po jogurt,i to bas da bude moja kravica joj sto su ti zenene hahah al ljubavi moja ovako umoran odoH skoknit do prve radnje a ti krompirusu potSavi stizem ja.
            A sta ako nebude “moja kravica” jel moze neki drugi 😀

          • VERICA

            Sale, `ceri moja, znas ti kako mene da raznezis. Sujetna sam ja baba, kao i sve babe u okolini. A sto volem kad` su mi deca pozitiva, vidi mi Srecicu,sva blista, pa moje drage bliznakinje Nene, pa moja Likica, pa Anita, pa , pa pa sve vas vasa baba VOLE. Al` NE VOLEM negativce u svakom pogledu. Ja sam sebicna, nedam one sto su moji.

  • radici

    Dragice, hvala ti dobro sam,danas je bilo vruce da te bog sacuva.
    Isla sam na sahranu , bas u najvecu vrucinu tako da sam se skuvala.
    Sad sam se malo rashladila.
    Kako si ti?

    • dragica

      Koje umro obože sveti ,danas baš čudan dan samo pričamootome ,i kod mene u susjestvu žena 26 god srčani iumarla a friško udata a djete od 3 god , normalno da mi žao i neznam je ..

      • Lelita

        Dragice ti izgleda bas brzo kucas kao i ja .Sa greskama ili bez njih odlicno se snadjem da ga procitamVidim i ti dobro i vidis,pamtis i rasudjujes.Vidis miu srednjim godinama mnogo zdravije od mladih.Zdravo zivimo,zdravo razmisljamoi nema za nas problema.

  • lilica

    LAKU NOĆ, POZDRAVLJA VAS VAŠ NESTAŠNI MANU.
    🙂
    TRAŽILI STE GLEDAJTE, HA HA
    P.S. NIJE MI BILO DOSADNO DA STAVLJAM SMAJLIĆE

    • Srecica

      Hehehe znam ja što ti samo smjaliće pišeš 😀 😀 Manu samo to i zna za sada, molim te ako sretneš Sanči uz put prilijepi jooj još jedan šamarčić 😀 😀

  • radici

    Manu nam bas bio vrijedan sve iscita i osmjehnu se kako kome ,neko dobio smjesak
    neko osmijeh Bravo za naseg LJUBIMCA
    Za sve veliki pozdrav

  • Joksi15

    Ćao svima! 🙂 I ja mislim da Anandi ima taktiku. Zna ona da se Sanći folira, a evo citata iz epizode od 13.jula koji to potvrđuje:

    Sanci se zahvaljuje njenoj drugarici sto je savetovala kako da se ponasa prema J porodici.Drugarica je pita sta je obukla za tu priliku.Sanci kaze strasnu tradicionalnu haljinu sta bi drugo.A prolazi tuda I cuje to.Zaustavlja se I slusa ostatak razgovora.Drugarica je pita sta ako I posle braka traze od nje da se oblaci tradicionalno.Sanci kaze da nema sanse.Ja sam vec impresionirala sve u kuci,ali ako me ne slusaju,recicu J da objasni svojoj porodici.Drugarica je pita da li ide da gleda film za odrasle.Sanci kaze zasto da ne…kaze da ne mora za sve da trazi dozvolu roditelja.Dodaje da je odrasla I da se udaje tako da moze da gleda filmove za odrasle.Drugarica joj kaze da nakon udaje morace da trazi dozvolu da izadje negde.Sanci kaze da nema sanse I da niko ne moze da diktira u njenom zivotu,jer ona zivi na svoj nacin.A odlazi,veoma je zabrinuta za obe porodice I za Sanci I J.Ne zna sta da radi.

    Pročitaj više na: Mala nevesta,13.07.2013. http://turske-serije.net/maal-nevesta13-07-2013/

    • Srecica

      Poslije toga je Anandi razgovarala sa porodicom i IRa je izgrdila, Sanči je čula šta Anandi misli i onda je počela još bolje da se pretvara, sve su napravili tako da izgleda da joj Anandi vjeruje, tako da se i ja nadam da je to njena taktika da je navuče na tanak led, zamislite da Sanči pređe u naviku pa da i dalje bude dobra, hahahah

  • Nici

    U prave ste,i ja sam pomislila da joj je taktika,ali videcemo sta su smislili s obzirom da se kod njih nikad nezna sta mozemo ocekivati

  • Sale085

    drage moje lepe moje,opet sam sama,al doro,navikavam se 🙂 . znaci sad je porodice na okupu 🙂 . imamo prats,babu,toral,sida,zivka r. ,jagdisa,tetku mini,manua,gangu, ostale uloge vesticara : sancu,ira, za sumi jos ima nade ,hahha!! odo sad imam neke obaveze,nadam se da cu vam pohvatati veceras. lepo sam sve procitala,od srca se nasmejala. samo dragana 🙂 znamo li se sa starog sajta il’ si nova drugarica 🙂 ? pozdravcic od mene,kako ono bese *kuckamo se kasnije 😛 * ps.nadam se da mi ne mutite iza ledja,dogovor je gomila,sendvic !!

  • Nena.S

    Jeste li pogledali spoiler koji je Nici postavila na starom sajtu? Meni se dopada, sve sto pise u njemu zvuci zanimljivo nadam se da tako i izgleda. MN nastavljaju tamo gde su stali. Sidovo takmicenje je jos malo gotovo. On pocetnik sa dve leve noge a ona Sonja je htela da od njega napravi vrhunskog plesaca, tacno se vidi promena odkad je promenio koreografa. Kad se to sve konacno zavrsi bice jos bolje.

  • dragica

    Jeste vidjeli kako Šiv ljepo pleše ovaj zadnji na ,…Andi and Shiv ..ima snimka sinpa su ,, sve je bolji vidi se da oće da uči …

    • ANITAA

      da postao je jako dobar,prosle sedmice sa novom koreografkinjom dobio je najbolje ocjene,da bi ove semice ponovo dobio dvije 8 i 7

  • dragica

    Meni se čini da je Andi najbolja kad rješava tuđe probleme,tu joj najbolje ležii tu se pokaže daje prava ,,dobro dase ovaj nije zaletijo koliko vidim ona bi njega izlupala …

  • Sale085

    JA SAM OVDE ZADNJA SUSA NEMA MENE KO DA POSLUSA 🙂 HAHAHHAHAHAH. SAMO CE TI SE KASTI 🙂 . ubo si ga,ko prstom u d*** 🙂 . svaka ti cast,haha.

  • Sale085

    DOK JE MENI MOJE BUBICE
    MOJE BUBICE
    I GOLUBICE ,AHHAHAHA. samo odletela ti u nepovratno 🙂 sad cak ni na star tv 🙂

  • dragica

    Najbolje da otvorimo želje čestitke i pozdrave sa pjesmama ,genijalni ste ,,vi mene samo oraspoložite neka vas sviju…

  • Sale085

    ej naopako,hahahha,pa sta nam je sa srecixom,osladilo mu se 🙂 .malo-malo on bi da se igra 🙂 .eeeeeeee covece ,hahha/

    • ANITAA

      hahah jesi vidjela,ma nasli oni prolaz do zbunica,potkresali ga,nema smetnji,pa sada ucestili,valja sve to odrzavat 🙂

  • Srecica

    A tu ste, ja pišem na starom, sve čekam da izađe prevod ovdje, čini li mi se ili je baba tražila od Anandi da razmisli o imenu za bebu, ma sigurno će da bude Toral, hahhahahahaahha

  • Lelita

    Pozdrav svima. Od najavljene romantika A.i S.osta trala,lala.Lov u mraku.Ulovice valjda nesto.Zao mi Mahija,zaljubio se ali odleprsala mu Asima za London.Sanci ponovo stupa na scenu.Sumi je obozava/istopila se od srece dok je sa njom pricala preko telefona/Ganga se krije kao najveci zlikovac,jer Sumi ne moze ocima da je gleda.Zato je onako u najavi dreknula na Jagija.Opet ljubavni tougao.Pocinju da smaraju sa tim.

  • Nena.S

    Siv cuo da su ga prozvali mlakonjom pa poceo da pokazuje silu. Prosli put ju je povukao za ruku, umalo da je obali, i stisnuo za polovinu. A sada je povukao za rame kao “ma hajde dolazi ovamo”. Ili se on to jako uzeleo??

    • VERICA

      Znas sta Nence bre. Nas ljubimac naucio da bude sto Misel kaze smekerica u JDJ, vidis kako brise patos s partnerkama, pa ko veli, mogu i kod svoje kuce, sa svojom zenom, u svom povelikom krevetu, a i da stavi do znanja ko je glavni u kuci. Dosta je bilo femkanja, ko seljacka mlada se stidi, al` nema vise kec-mec kod kolektora. Ima deca da se prave, vreme je.

    • Nena.S

      U pavu si, Verice. Ako colektor sahab zeli decu, colector sahab ima da dobije decu! Ako, ako valja se da se zna ko u kuci nosi kurtu a ko sari.

  • Srecica

    Dobro donekle je logična Sumitrina reakcija, ne mogu da kažem da griješi u potpunosti, jeste njena netrpeljivost prema jednoj Gangi prevršila svaku mjeru, ali gledano sa druge strane, nije lako gledati sina koji je vjeren sa drugom kako ide kod druge žene kući,i to kakve žene-razvedene zbog koje su imali problema, to je i dalje konzervativna Indija a ona pazi na svoj ugled i na kućno vaspitanje, a Sumi je planula u najavi jer je Jagi valjda rekao da će on da joj dostavi rješenje o razvodu, što znači da on zna gdje se nalazi. tako da ne mogu ja nju skroz da krivim, ali mi i dalje ide na živce da se razumijemo ne podržavam ja nju u svemu, nego eto gledano objektivno činjenice su činjenice…

  • Nici

    Epizoda nista posebno,smaraju sa Sanci,Asima pobjegla u london,mozda< se pojavi sa bebom kasnije hahaha….Zamislite ona i anandi ostanu trudne i rode upar 😀
    IAKO JA MISLIM DA aSIMA NEBI NI REKLA MAHIJU ZA BEBU AKO BI SE DESILA

    • Srecica

      S obzirom da je ona navikla d ase skriva ne bi me čudilo da tako bude, a sve nešto mislim dda bi je u tom slučaju Anandi pronašla…

      • Srecica

        Ne sviđa mi se 🙁 Mahi zaslužuje da zna da ima sina/ćerku 🙂
        Tako da ako je ostala trudna nadam se da će oni to riješiti na najbolji način, neće valjda i to uprskati, i dalje mi jejžao što nisu spojili Mahija i Guli…

        • Nena.S

          Ne svigja se ni meni, ali kazem da je moguca kombinacija.

          Sto se tice Mahija i Guli, oni bi tek bili savrsen par. Kuca Sekeravih bi bila puna smeha svaki dan. A pored Asime samo vene zbog neuzvracenu ljubav.

          • Srecica

            Jeste, njih dvoje su baš oboje pozitivni i veseli, kako se scenarista nije toga sjetio,nek on lijepo ženi Guli a nek mu Ašima pošalje dijete u paketu 😀 super bi se slagala sa Anandi, i sve bi bilo ok, ona mi je najslađa u seriji što se tiče ženskih likova…

          • ANITAA

            haha ona bi bila gora od Anandi kad se tek udala za Siva,vjecito neraspolozena,zivi pod istim krovom sa voljenom osobom a spava u dr.sobi..ma nebi bio fer prema mahiju da asima bude sa njim a jos voli siva,

    • Lelita

      Nici to za Asimu je vrlo moguce.Ona je prikazana kao devojka modernih shvatanja.Pitanje je da li bi uopste i rodila dete kad bi nekim slucajem ostal u drugom stanju.

    • ANITAA

      haha nici pa mogle bi zajedno da budu trudne,u blizini obje su obavile posao mislim da su dvije tri noci razmaka :)haha onda zajedno Siv i Anandi,Mahi i Asima imaju bebice

  • dragica

    Ovdje kodnjija legneš samo jednom odmah stižu djeca,, a kod Andi i Shiva ništa izgleda njima treba duže da nešto naprave …

    • Lelita

      Nekima od prvog puta da li planirano ili ne planirano,a nekima nesto nece odmah.Tako A.i S.nesto im se ne da jos uvek.Oni stalno treniraju,ali jos nisu sve ozgleda,dobro savladali.Pitam se zasto kriju G.kao da je zlikovac.Jedino,to je moja pretpostavka da bi sad napravili zbog nje novu dramu kod Singovih,jer ce se Jagi i Sumi svadjati zbog G.U sve to sad ce Sekarovi sa Sanci na celu u selo da cestitaju Geni i Vasantu kcer.Uh,kakvih ce tu sve jos zavrzlama biti.Moraju komplikovati,da bi trajali sto duze.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!