Mn 01.01.2015.,(1781 epizoda),Anandi je trudna!!!

Doktorka potvrdjuje Anandinu trudnoću i čestita joj.Svi su srećni.Doktorka joj kaže da se brine o sebi i da će ona dolaziti redovno da je pregleda.Anandi želi da se sagne da uzme Daduov blagoslov, ali je on zaustavlja.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

7 Komentar(a)
ALEKSA
Srecna vam od ♥ Nova 2015. godina svim mojim dragim prijateljima Verici, Tempesti, Radojki Ilic, michel i svim ostalim fanovima indijskih serija i zelim vam svima vama koji ste zamislili Novogodisnju zeljicu da vam se i ostvari, a vama koji niste puno zdravlja, srece i para u 2015. i da puno napredujete u svom poslu.
Da malo prokomentarisem epizode… Jedan veliki lajk za naslov! Konacno! Anandi je trudna i sta god da rodi bice mi drago. Zapamtite, nikad u zivotu ne treba biti uporan kao reziser Male neveste! Zasto? Zato sto covek moze da pukne, izgleda kad je Odbacena objavila da zavrsava seriju i ovi ubrzali da je privode kraju, tako da mislim da ce do kraja ove godine da se zavrsi nasa Anandi. Bilo je i vreme, pa nije vam valjda ova sapunica smisao zivota? Ne znam, da je period recimo iz 2010 ili 11-e godine razumio bi da je tad bas bila dobra serija, sad je dosta jeftina i dosadna. Kad se setim perioda kad su se takmicili koja je bolja serija Pratisina ili Tinina, svi su rekli Pratisina, a sad je obrnuto.
Tempesta
Hvala puno Aleksa, srećna i tebi Nova godina, da uvek imaš zdravlja, ljubavi, sreće, para… ♥
Radojka Ilic
Hvala ti Aleksa na pozdravima , Neka ti je srecna Nova godina i sve naredne. Kako si krenuo da nam se javljas na sajt jedanput mjesecno , malo je tvojih 12 komenrara za godinu dana,Mogao bi ti i malo cesce da se javljas
michel
drago mi je sto su se setili i Kazana, a ja na proslom komentaru vec kritikovala da su zaboravili na njega, babetina je izgubila poverenje kod Anandi i Siva………tako treba, a mali Nandu dosao sebi……….najzad je prihvatio muzicara……..lepa je epizoda, desavaju se zanimljivosti, gledala sam i Sivov maler sa policijom, mora da je malo popio ili brza voznja cim su ga zaustavili……ustvari gledala sam jos juce snimak, to je bilo u novogodisnjoj noci……….
Niki
Epizoda je dobra,ima desavanja..Ne znam da li sam ja ovo pogresno cula ili je Nandu rekao Niranjanu “tata”..A cini mi se da je jeste,rekao mu je “bapusa”..Mislim da to znaci tata..Drago mi je da tu dramu privode kraju,jos samo da zavrse sa baba tetkom i bice dobro..Ona je unela najvise tenzija u seriju..Dace bog da brzo ode pa da i Sekarovi malo odahnu a bogami i mi..Anandi i Siv su odlicni,bas su sretni kao buduci roditelji a Siv divan muz brine o svojoj zeni..Lepe su epizode ovih dana,samo neka tako nastave..
Marizza
Ljudi moji, ja se obradovala kao da mi je rod rođeni 😀
Napokon 😀 😀 Jupii 😀 Hoće li biti blizanci ♥
Sad će Nandu konačno da prihvati Nirandžana.
Nadam se da Buva neće sada da počne da truje Anandi, dabogda cipele naopako obula, kako je više ne otjeraju, dosadila je i bogu i narodu.
Radojka Ilic
Epizode su dobre, drago mi je da se Nandu dozva pameti ,i da je sam shvatio svoju gresku bez velikih pritisaka porodice.Dobro decko glumi i super je placko ,pa i mene veceras rasplaka dok je dozivao novog Bapusu
Svim posjetiocima sajta srecna Nova godina i pozdrav od mene
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!