Indijske Serije,  Mala Nevesta

MN 02.10.2013.,Jagi napusta Haveli

J dolazi kod G I Manua.G ga pita sta je bilo,ostavio si porodicu zbog mene.Ja ne mogu da prihvatim taj greh na sebi…ja nemogu da budem razlog tvog odvajanja od porodice.Ja cu se sama brinuti za sebe.J kaze bez  moje dozvole ne mozes da ides nigde…ne mozes da uradis nista.To je moje pravo kao tvog muza I tvoja obaveza kao moje zene.Zapamti,ne pomisljaj da ides dalje od mene.Ja postojim zbog tebe.Moj zivot si ti…ne bi bio u stanju da zivim bez tebe.J spusta svoju ruku na njeno rame okrece se I gleda kucu odlazeci.J,g,Manu odlaze.
Oni su u bolnici.J kupi svoje stvari.LS mu kaze da ne moze da ode tek tako,on je odgovoran za bolnicu,ljudi imaju puno poverenje u njega.J kaze odluka je donesena,nije moja,ali ako ne poslusam svoju porodicu bilo bi sramota.LS ga pita sta ima u planu.Dzaipur ili Mumbai.J kaze da ne ide nikuda od Dzatlasara,on nece dolaziti u bolnici I ziveti u kuci,ali zivece blizu kuce.LS mu kaze da mu da svoju tasnu.J pita zasto.LS kaze ziveces u Dzatlasaru I ziveces u mojoj kuci.J kaze iznajmicu kucu.LS kaze pored tvog prijatelja ne mozes ziveti drugde.J kaze ne radi se samo o meni,tu su I G,Manu I Kaka.LS kaze pa sta.J kaze snacicemo se.LS kaze G da mu objasni.G kaze J,dokle ne nadjemo mesto,mozemo biti tamo.LS kaze,pa vecina je na mojoj strani,zivece te sa mnom.J klima glavom.
Ira je sa Sanci,pokusava da je smiri.Ira kaze Sanci nisi u gubitku,J gubi. On je rekao jednu stvar tacnu, da se ti i on se ne mozete meriti . Gde si ti …a gde je on . On nije bio vredan tebe . Bog mora da je zeleo  boljeg zivotnog  partnera za tebe.. to je razlog zasto te je spasao od ovoga . Sanci kaze , ne ..

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

42 Komentar(a)

  • ANITAA

    danasnja epizoda mi onako,ode Jagdis sa svojom crvenom torbom,lijepi su mi on i Ganga kad su onako zajedno krenuli nekako mi ih i zaoo,a vranac ode u radnu sobu teba mu vremena,citam kazu Sanci ce da smisli novi plan kako da vrati Jagdisa,znaci sa njom jos nismo zavrsili,dali ce se desiti to vjencanje u hramu koje ce Bajron htjet da odrzi u prisustvu porodice,kako li ce Sumitra reagovati na sve to.

  • Nici

    Jadna anandi bas mi je bilo zao danas,ove dvije vjestice je iznapadase sanci je jod izbaci iz sobe na kraju,kao rekla joj da izadje hoce da bude sama sa majkom,i jos siv sa svojim ignorisanjem zacinio na kraju,idioti

  • dragica

    Koji je ovo put da Jagija izjure iz kućei bolnice ko mala djeca ,Andi bi trebala prestat plakat i ljepo sa svojim mužem pokušat rješit stvar ne plačom. Ove Sanćine kolegice baš je tjrraju i predlažu gluposti uopće nema ponos

  • Dicky76

    Dobro vece!Kakav god da je Jagdis,Sanci zajedno sa nulom od svog karaktera nije deostojna ni noge da mu opere!I sto je najgore od svega,umislja da je neko i nesto iznad svih pa ne dozvoljava da joj svako bude prijatelj.Fuj!To samo pokazuje kakva je ona rospija i karakondzula!A i Siv!Sto ga nece izbaciti iz serije,i onako mu je trenutno uloga na tacki zamrzavanja,bolje da se izgubi nego i dalje da se ponizava i razocarava gledaoce!Jadna Anandi,ovoga puta nije se ni u sta petljala,a najvise ce nastradati…

  • Dicky76

    Odavno se nisam ismejala necemu kao ovome Siv konjina!Kako ti samo to pade na pamet?Mogu ti reci da naziv odgovara trenutnoj situaciji…

  • Lelita

    Anandi je od onako mudrev i hrabre devojke postala slabic,koji samo place.Umela je i imala snage da se izbori sa daleko tezim problemima u zivotu.Ona sada ne vlada situacijom.Ona kao da ne vidi koliko je njen muz povredjen zbog raskida Sancine veridbe i jos vise on je nemocan da bilo sta promeni i to ga dodatno cini nervoznim i napetim.Ona umesto da razgovara sa njim,da mu sve isprica/kad nije kad je bilo vreme/da ga utezi,okurazi,ona samo cmizdri.Ona nikada nije bila takav slabic kao sada.Ona kao da ne primecuje njegovu bol.Definitvno i nju je scenarista napravio jednom obicnom glupacom,koja samo cmizdri,sagne glavu pred Irom,kao noj u pesak,izbeci se ,jer je uvek zacudjena i pocne da trepce.To samo rade slabici.Ona se sada upravo tako ponasa.

  • Dicky76

    Moze da prica ko sta hoce,ali ja prosto obozavam Pratishu!Kako je samo simpaticna na snimku iz VB,hvala za JA sto je postavila u kafotocje link!Sva je slatka,mlada,prirodna,pokreti dok igra su joj spontani i divni…

    • dragica

      Imene je privukla ta njena spontanost i karizmatični osmjeh i sva je topla prema ljudima , gledam je tamo neka cura se plakala ona je zagrli i tješi . prava je .

  • Dicky76

    Sta Indijcima smeta sto je usla u sou?Pa sta i ako se skinula u bikini,mlada je i ygodna,nece se celi zivot kriti iza sarija i ostale njihove odece…U VB vidim da se normalno ponasa,bez provokacija,za razliku od naseg soua gde se ne zna sta ko radi…

    • Lelita

      Usla je tamo jer su je u vise navrata ovi iz Colors molili un ubedjivali da im se vrati,posto su joj dali otkaz iz serije.Zna se kojoj grupici Indijaca navodno ne odgovara sto je ona tamo.To su njeni tzv*dusebriznici*,koji za nju imaju jedne standarde,a za drugu druge standarde.To je politika duplih standarda,a za iste stvari.To za bikini,opet se zna koja je to sacica servirala.Nista strasno u bazenu slika ,na kojoj se vide bikini do ispod grudi.To je politika duplih arsina,kod onih koji se jedu od muke i ljubomore,a zna se zasto,pa kad ne znaju sta ce oni se onda hvataju za ovako banalne stvari.

  • strelica

    4th October Friday
    Bhairon tells vasant and all that they will have to go to
    Mandir today for Navarathri arti.. Bhairon’s plan is to
    take the family to Jagiya’s wedding with Ganga..
    Anandi takes Jagiya’s side in front of Shiv.. She tells
    him how Sanchi bribed pandit and manipulated
    engagement and Shaadi dates.

    prevod:
    Bajron kaze Vasantu i ostalima da treba da idu u Hram za Naravatri molitvu. Njegov plan je da ih odvede na Jagdisevo vencanje. Anandi zauzima Jagdisevu stranu pred Siva. Kaze mu kako je Sanci podmitila Pandita i manipulirala datume za veridbu i svadbu.

    Sad znamo sta znaci “Anandi will take Jagdish side”. Eto konacno je otvorila usta. Mozda to dovede do prekid hladnog rata i tenzije izmedju AnSh.

  • Joksi15

    Neno, ti i ja kao telepatija. Ja prevela sadržaj i dođem ovde i vidim da si postavila za danas. 🙂 Da ne bude da sam džabe prevodila, postaviću i ja prevod za ova tri dana.

    3.oktobar 2013.
    Anandi pravi doručak za Sanći, ali joj Ira kaže da je ne bi trebalo da je uznemirava. Bajron sreće Jagdiša u hramu. Jagdiš otkriva da bi trebalo da odrade Pheras ritual (kada mlada i mladoženja idi oko svete vatre, prave 7 koraka ka braku). Bajron mu govori da ga podržava.

    4.oktobar 2013.
    Bajron govori Vasantu i ostalima da moraju da idu u Mandir danas za Navarathri arti. On planira da odvede porodicu na Jagdiševo venčanje sa Gangom. Anandi staje na Jagdiševu stranu pred Šivom. Ona mu govori KAKO JE SANĆI PODMITILA SVEŠTENIKA I MANIPULISALA DATUMOM ZA VERIDBU I VENČANJE!

    5.oktobar 2013.
    Sanćine drugarice dolaze kod Šekarovih. Jagdiš daje venčanicu Gangi. Jagdiš i Ganga su u hramu. Sanćine drugarice sreću Sanći i govore joj da ona ne može pustiti Jagdiša tako lako. Bajron i porodica stižu u hram. Jagdiš i Ganga idu oko vatre. Sanći je u dilemi šta da radi.

      • Joksi15

        Da, ali to mi se redovno dešava, da kad prevedem i dođem ovde da objavim, ti ili Nici ste već objavile i meni bude glupo da se trpam, ali s druge strane, toliko sam se namučila preko fona da otkucam prevod, pa se nadam da se ne ljutite ako i ja postavim posle vas. Čisto da ne bude da sam se džabe mučila. 🙂

    • ANITAA

      neka se oni vjencaju,a Sanci neka radi sta hoce kasnije,a Siv neznam dali ce odmah povjerovati Anandi mozda ode do svecanika pa ga pita,pa se tek tada uvjeri.

  • Nici

    Dobar dan,pitanje hoce li Siv poverovati anandi,sudeci po situaciji nisam sigurna,nekako imam osecaj da ce rat tek poceti,mozda i gresim videcemo 😀

  • Nici

    Odgledala sam epizodu,dobra je,anandi se sjetila majke bas dirljivo,Siv i danas KONJINA :D,dopao mi se ovaj dio kad je ganga stavljala boju na celo,isto mi se svidja kako je tetka zagrlila anandi na kraju,ona je izgleda jedina razumna ,najava odlicna,najbolja mi Sumitrina faca kad je videla jagijevo vencanje sa gangom 😀 😀

  • Joksi15

    U najavi, Sanći seče sebi vene?!!!! Nisam to očekivala od nje… Mada, ova najava će biti tek u subotu ili ponedeljak, pre ne.

  • Nici

    Da Joksi,kad su rekli da je ovaj put na sve spremna mislila sam da ce pokusati da se ubije,nije me iznenadio ovaj njen postupak,sad ce anandi jos vise ispastati zbog ovoga….

  • VERICA

    Bravo TETKA. Ti si ona prava. Ti si melem za Anandinu dusu. U ovim teskim za nju trenucima zamenila si joj majku (ako je to moguce), na koju je jadnica mislila i secala se dragih i srecnih trenutaka.
    Necu reci da odobravam Sancino secenje Jagdisevih inicijala, ali ako joj je to bio ventil da joj izadje *luda* krv, neka je, bice joj lakse, ali ako je to bio hir ostavljene *verenice*, onda bi bilo bolje da je malo bolje to secnula.

  • VERICA

    Sta reci za uvredjenog kolektora? Da li je vise brat, ili muz? Po svemu sudeci SIV JE SAV BRAT trenutno, a MUZ? Pluskvamperfekt. Ne vidim ni komadic muza ove uplakane zene koja ponovo prozivljava ono sto vec jeste sa Jagdisem, samo je drugi povod opet uz Jagdisevo ime.

  • Lelita

    Dobar dan.Epizoda solidna.Opet A.prica pred idolom i seca se svoje majke.Samo pokazuje kako je slabic i ne moze da vlada situacijom.Sad kad joj je tesko setila se umrle majke,a do sada?Opet zaboravila na svog bioloskog oca,koji je ziv.Odbojna mi je vise sa onim njenim plakanjem i prenemaganjem.Znala je da se izbori sa jos gorim situacijama u zivotu,a sada cmizdri.Manu,ocekivala sam da ce tako da reaguje i da poprica sa Anandi,koja opet samo place i jos joj kaze gde je to pogresila.Pa pogresila je ,ali jos uvek cuti.Kad nije rekla kad je bilo vreme,sad ce biti dosta teze.Napravila je svojim cutanjem probleme,jer se u njen i Sivov brak uselilo nepoverenje.Jagi i Ganga brzo se odvija radnja i to mi se svidja.Necemo cekati nekoliko meseci na to vencanje,to je bitno.Lal Sing,po ko zna koji put je pokazao da je Jagiju pravi prijatelj/primio ga je u svoju kucu i objasnio Singovima zasto je neophodno da Jagi bude u bolnici/.Najava samo pokazuje da je Sanci toliko glupa,da pokusava da na ovaj nacin pridobije Jagijevu ljubav.Samo gubi vreme i sebe i svoju porodicu uvaljuje u jos vece probleme.Sumi je sva izbezumljena od besa i muke kad vidi vecanje.Trebace njoj vremena da sve stvari postavi na svoje mesto.

  • dragica

    Baš mi drago što se Jagi oženi ,Ganga i Mani su sinpa ubiti baš se pašu ,Sanći po naviki za gluposti rođena , uopće nema ponosa , aza bračni par idu u dosadu nek više prestane plakat , i njoj treba malo nek ojača i razmotri sitoaciju. Sumitra baš se naljuti , kako joj scenaristi pokvariše lik. koja razlika od prošle godine i sad …

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!