MN 03.06.2014.Dadisa kritikuje Jagija

Dadisa kritikuje Jagija
Epizoda pocinje kako K kaze P.A da kaze Shyamu da moze da ode I zavrsi svoj posao I kada se J vrati ona ce mu reci.P.A se slaze,ali upravo tada dolazi J I iznenadjen je sto ga vidi u svooj kuci.P.A ga pozdravlja I J ga pita otkud on ovde.P.A. kaze da ga je Shyam poslao da mu donese slatkise u znak zahvalnosti sto mu je pomogao da dobije zemlju za izradu fabrike.J se smeje I kaze da cestita Shyamu u njegovo ime.P.Akaze naravno I trazi dozvolu da ide.On odlazi,J krece u svoju sobu,ali ga K zaustavlja I trazi da razgovara sa njim.J je pita o cemu se radi.K kaze da ce to on njoj da kaze,jer se cudno ponasa poslednjih par dana.J je zbunjen.K mu kaze da se ne pravi da ne zna o cemu se radi.K kaze ako sledeci put slomis srce mojoj Gangi,nacinicu od tebe petla I ucinicu da trcis kroz ceo Haveli.Gena slusa razgovor I smeje se.J I dalje ne zna o cemu se radi.K mu kaze da je nakon braka zeni muz sve,I da ako on ne slusa svoju zenu I odlazi od nje cim se naljuti,kako se onda ona oseca…Ja znam da ti imas obaveza na poslu,ali u kuci ti nisi zaposleni radnik vec muz,otac,sin,unuk,stariji brat…Ako ne ispunjavas svoje obaveze ja cu te izvuci za usi,mozda ti Ganga tolerise,ali ja ne mogu.
J sada shvata I kaze znam o cemu pricas Dadisa.Nisam trebao onako da razgovaram sa Gangom,ali ona ne razume neke stvari,njene sumnje su samo pretpostavka I ne mogu na osnovu njih da donosim odluku.Ja nikada ne mogu da slomim Gangi srce ili da je povredim na bilo koji nacin I ona to zna vrlo dobro.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
K kaze kako si mene tako lepo ubedio,idi I ubedi I nju.J odlazi.
Nastavak na sledecoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
4 Komentar(a)
FRAJLA JUCA
Ju slatke moje, nije valjda zaistinski ovaj kolektor zaskocio onu svraku? Ta ja znam da to nije mozno. Taka curka ne bi ni mom petlu stala na rep a ne vako lepom coveku. Samo mu je malo njena da prostite ruka opipala ono sto nije mislio da ce. Zato je nako koluto ocima i omace mu se ko mom Lali kad sam brezobrazna.Volem ja to, ondak se zna da je musko u kuci. Onaj njen sonja, jos i poverovo da mu zena ima zlatnu znacku, malo nize okacenu, pa svi ko ludi navalili da joj znacku kalaisu. U nasem selu ima jedan sokak zovemo ga pi*kovac, tamo zividu take ko ta Rasljika i primadu musterije. I moj Lala kreno, a ja ko Nanandi za njim! Uvatim ga na delu, a on takoj nekoj zaosljari jednu vaspitnu ko da sam mu poverovala. Tako ce i oni. Krevet sve pomiri. Neka tuga me uvatila, za onom lepom bas lepom serijom, ovo sad sra*e kroz gusto granje. Ajd zbogom slatke snajke i devojke.Zove Lala mozno nesto sade i uradi
Nakuša
e moj sive..u sta se uvali.. 😛
dobro sto je rasiki dao otkaz..a radnici samo tracaju ko kakve babetine..
izgleda da ce se cijeli ovaj tjedan i dalje odvijat radnja o rasiki i sivu
michel
kako vreme odmice, epizode sve gore i bez nekog konkretnog dogadjaja…..ovaj Rasikin muz je bas…..SUPAK….nema taj mozak koliko i jedna tuka, umesto da sakrije svoju bedu i sramotu, on hoce da udarana sva zvona….ona laze ko kuja, a om je sve podrzava….Ganga raskrinkala matorog politicara, nema u ovoj seriji imamo za sada tri Anandi….ako se ne rodi jos koja….epizoda …….ocajna….
Nakuša
rasikin muz ,kao i svaki muz,vjeruje svojoj zeni vise neg’ ikome drugome..
a ona je vragulja,mota ga oko malog prsta..
a siv,eto mu sad..
kad mu nije bilo tesko da je tjesi,nek gleda sad sta ce mu prirediti..
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!