Indijske Serije,  Mala Nevesta

Mn 07.01.2015.,(1786 epizoda),Sanči se vraća sa odmora!

J razgovara sa roditeljima učenika škole Vasant Niketan i govori da želi da pričaju o Kusum-Soni.Traži od njih da dozvole da Sona radi u školi ponovo.Kusum dolazi.

Roditelji odbijaju jer smatraju da će to uticati na njihovu decu.Direktor kaže uznemirili smo mnogo ljude zbog jedne osobe.Kusum su oči pune suza.Ganga dolazi i spušta svoju ruku na Kusumino rame u znak podrške.Ganga kaže sigurno ste videli na tv-u da je Kusum odbila da krene sa Shirvastavom kad ju je to pitao.Ona govori da je Kusum želela da napusti mesto, ali ju je J nagovorio da ostane da radi u školi da bi povratila svoj indetitet.Ona podseća da kada je A otvorila školu želela je da svaka žena uradi nešto.Ona ih pita da daju šansu Kusum i da preispitaju svoju odluku.Roditelji se slažu.Kusum im je zahvalna.J,Ganga i Kusum se smeju.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledaćete-Doktorka obaveštava Šiva,Anandi i Menu da A nosi blizance.Svi su srećni.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

5 Komentar(a)

  • Marizza

    Promijenili su tolike glumce, i sada odjednom Šivov lik treba da umre, o.O
    Možda će se pojaviti nakon 20 godina živ kao Anup.
    A taman sam izmolila ove blizance nakon 2 godine, Odvratni su mi…

  • Niki

    Vadhu: Storyline to take a five-year leap

    Balika Vadhu is all set to take a five-year leap in the month
    of March. According to sources, after Sidharth Shukla’s character dies
    on the show, Toral Rasputra’s character , Anandi, will be shown as a
    single mother, bringing up her twins.

    “The death of
    Shiv (Shukla) was planned around three months back, after we dropped the
    plan of taking a 20-year leap. It was a major high point that was
    planned. The show will be completing 1,833 episodes in the first week of
    March, a record which was earlier held by Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu
    Thi. Post the 1,833rd episode, the show will take a five-year leap,” our
    source says. Before this leap, the show had another leap of five years,
    after which Anandi and Jagya were introduced in the show as grown-ups.
    …………………………………
    Ovde pise da planiraju vremenski skok od 5 godina u martu mesecu,Anandi ce biti prikazana kao samohrana majka..I pise da su Sivovu smrt planirali jos pre tri meseca kad su hteli da uvedu skok od 20 godina..Ali tad im je propao plan..

  • gordana koviljac

    Najnovija vest :SIV UMIRE!
    Evo kako ce biti :
    -Pre nego sto se Anandi porodi,Siv umire i ona ce sama odgajati decu.A posle Sivove smrti ,ocekuje nas skok od 5 godina. Naime,.Siv ce se boriti sa jednim teroristom i obojica padaju sa zgrade.
    Sta kazete? Bas tuznooo 😉 !

  • michel

    danasnja epizoda od 8. januara ……je mnogo dobra……….bezobrazluku indusa nikada kraja, zar ovakve lepe trenutke nisu mogli i pre da prikazuju,…….malo romantike, malo intime.Anandi i Siva,…..nego sada kada se spremaju da ga liferuju iz serije…..mnogo su neozbiljni i neodgovorni……nikada mi vise nece pasti na pamet da gledam …………indijske serije, ………..samo da se zavrsi MALA NEVESTA….i ODBACENA koja samo sto nije zavrsila………ne vredi ljudi prosto ne znaju da pisu ispod hiljade komada epizoda, cesto menjaju glumce , nerealni dogadjaji…..sve to nije lepo a ni korisno……naravno da cu seriju gledati do kraja, jer je gledam od 1. epizode…..ali to vise nece biti to……….Anandi je u toj seriji imala jako tezak zivot i pored svega kada smo mislili sada ce biti srece…ono cvrc……postaje udovica i samohrana majka, ……..nije im bilo dosta sto je bila “mala nevesta”.pa ostavljena od prvog muza ………eee sada kad treba da uziva u svojoj deci, gubi muza……..ja mislim da ce i oni izgubiti gledanost i to podebelo, sva sreca nemaju jos oko 200. epizoda,,,,,,,samo sta ce tu strpati i cije cemo zivote pratiti pokazace vreme a i epizode……

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!