MN 12.09.2014,1686 epizoda,Dadisa krece u skolu
Dadisa krece u skolu
Epizoda pocinje kako Siv vice na Subhadru sto je A davala drogu.Subhadra se pravda da u pocetku nije volela A,ali je kasnije zavolela.Zela je da vidi njihovo dete.Siv je pita zasto ona brine za njih.Subhadra kaze da je posetila Vaida i da joj je on dao Kolarist Basam da A ostane trudna.Siv vice na nju.Subhadra kaze da je to uradila za njeno dobro,da postane majka.Subhadra place.
A kaze trebala si da mi kazes.Subhadra kaze da je bila uplasena i da je mislila da ce odbiti ako joj kaze.Siv kaze mi cemo sami odluciti kad ce da osnujemo porodicu.Ko si ti da se mesas u nas licni zivot.A ga zaustavlja.A joj kaze da su njih dvoje odlucili da nemaju dece dok Amol ne prohoda,jer je Amolu potrebna njihova ljubav i podrska.Subhadra kaze da zna to.Bila sam zaslepljena da vidim brata srecnog.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Siv kaze sada je sve gotovo,Dadu ce doneti odluku.A zaustavlja Siva i kaze Subhadri da ono sto je uradila nije humano i nije vredno njihovog postovanja.Kaze da joj ne moze oprostiti.Rizikovali si moj zivot i stavila zivote ukucana u opasnosti.Da se nesto desilo onog dana Daduu zbog mene,umrla bih.A kaze Sivu da ne govori nikome da je Subhadra drogirala jer bi to povredilo sve.Kaze mu da to sakriju od svih.
Nastavak na sledecoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
3 Komentar(a)
michel
DADISA je bila i ostala legenda, krenula zena u skolu……….obukla uniformu , ponela knjige i unuci je vode na opismenjavanje.mali Nandis samo sto nije pukao od smeha, a i jeste smesno, ma nema Sureka je stvarno dobra glumica i umetnica……Anandi po obicaju…………prasta, svojstveno njoj…..to me nervira, jer to su stvari koje se ne prastaju…….kako ona moze sa njom pod istim krovom a zna da je ova drogirala….ja mislim da ce ipak deda nekako saznati za taj dogadjaj, samo hoce jos malo da nas pate…….
Marizza
Meni ovo sa bakicom i skolom pravi sou, mogli su ia otvore i neku vecernju za odrasle, ali hajde ovako je zanimljivije 😀
Ko bi rekao,zakleti neprijatelj skolovanja zena, a i dok je bila mala ni sama nije htjela da uci 😀
Cujem da dolazi taj Genin ucitelj, pa neka su moji stavovi konzervativni,ja sam protiv toga da se ona zaljubi i uda za bilo koga, to bi mi bilo nepravedno i neposteno prema Vasantu.
Ivana
Napokon sam doćekala davidim babu u skoli.uniforma joj stvarno dobro stoji ,tko kaze da nemreju stari ljudi ići u skolu evo nam primjera. A ova anandi idemi na zivce sa svojim oprastanjem.samo se nadam daće doći kraj babi.pozdrav svima
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!