Mn 13.04.2015., (1868 epizoda),Akira nalazi mentalno poremećenu osobu za svoju kćer!
Akira kaže ženi da se spremi i da mogu doći u bilo koje vreme.Kundan dolazi i kaže da dolaze sa velikim autom.Akira kaže Harki da ide.Nimboli gleda preko prozora.Akir Sing ih pozdravlja. Gopal ih vidi i krije se. Mladoženjina majka insistrira da mladoženja izadje iz auta. Mladoženja odbija. Svi čekaju da vide kako mladoženja izgleda.Mladoženja izlazi.Kundan je šokiran kad ga vidi.Akira se smeje.Harki je šokirana kada vidi mentalno poremećenu osobu.
Gledaćete-Nimboli razmišlja da će mladoženji dati dobru dobrodošlicu i baca žitarice uz pomoć cevčice na mladoženju. One padaju na Harki.Akira joj kaže da sedne, on se izgovara i izlazi.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2

3 Komentar(a)
michel
ne mogu da verujem da ce udati kcer za tog mentalno zaostalog decka……..kakvi su to roditelji?…….epizoda je tu i tamo raznolika, malo ddobra, malo dosadna……..sve u svemu novi likovi mi nikako ne leze, bas ne mogu da ih prihvatim, niti su mi interesantni, samim tim i serija je vrlo dosadna……sada ispade da mu Nandini nije zena…..da li su oni to rekli da bi je zastitili zato sto je jos mala, ili zato sto su je iz inata udali za njihovog sina, samo zato sto im je Anandi u neko davno vreme pobrkala racune i prekinula vencanje sa onom devojcom…….
Lana
Zar ih nisu venčali još dok je Nandini maltene bila beba? Možda im više ne odgovara jer nisu dobili ništa za nju,nema miraza,pa je ostala kao sluga i jedva čekaju da je otkače,a moguće je i ovo drugo,da im je A.pobrkala lončiće ..Sve u svemu,ovo je Mala nevesta 2,nastavak serije sa likovima dece,Manu,mali Šivam,Nandini i njihovo odrastanje i nikad kraja…
michel
to je Lana veoma, veoma losa kopija …….male neveste 1. deo…meni se tu nista ne dopada, samo prelistam epizodu…..gledam zato sto sam uporna i sto zelim da vidim susret Anandi i Nandini kada saznaju jedna za drugu……..
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!