MN 13.06.2014,Ganga snima Shamala

G se vraca kuci.Kaze J da je isla u Shamalovu fabriku I govori sve.
J kaze da je to mozda nersporazum.Ganga pokusava da pokaze snimak,alit el.ne radi.J kaze verujem ti,ali Shamel je dobar covek.On joj obecava da ce pokrenuti istragu protiv njega ako nadje neki dokaz.Kaze joj da ne rizikuje vise.
A odlazi u sobu kod Subhadre da joj se izvini.Subhadra kaze da je luda sto ih voli.Dadu kaze da ona misli da je kod njih samo gost,ali oni je ne gledaju tako.Ovo je I tvoja kuca.On kaze A je uradila pravu stvar,to nije zlocin,zasto je bilo potrbno onaj bhagan/molitva.Kaze joj da ponovo ne radi to.A kaze treba nam tvoja podrska u ovoj borbi.Subhadra klima glavom.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
G razmislja o Shamelovom razgovoru sa svojim zaposlenima,zatim o J recima.Ona se pita kako da ubedi J DA Shamal nije dobar covek.Razmislja ko joj moze pomoci u tome.
Gledacete//Siv I A dolaze u policijsku stanicu.Inspektor kaze moram d ate uhapsim.Siv je sokiran,inspektor mu pokazuje nalog za hapsenje.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2






4 Komentar(a)
michel
jos veca glupost….ja mislila popio otkaz, a oni njega hapse, pitam se samo na osnovu cega…??? na osnovu reci jedne lude zene…ccc pa valda tu trebaju i neki dokazi, ala se kod njih lako ode u zatvor…..budalastine, a juce razgovarao sa glavnim i on mu rekao da zna da nije kriv ali ipak mora da se dokaze…..a danas ga hapse ….boze sacuvaj im bar malo pameti….
Lelita
Toliko kontradiktornosti ima.Siv je sav spetljan,mumla kada prica.Prosto ne zna sta ce.Na osnovu cega ga hapse?Nema nikakve logike za to.Anandi se izvinjavaa baba-tetki.Zasto?Pitam se.Ona je sve glupsa i glupsa i sve vreme je u soku.Jagdis toliko naivan i glup.Gangi i dalje ne veruje.Uporna je ona i jako pametna i svom muzu ce pribaviti dokaze protiv Shamela.Toliko nelogicnosti ima da je apsurdno i nabrajati ih.
Nevenka
Ipak se danas nesto raspetljava,Ganga ubijedila Jagija,zajedno se uvjerili,a Sivov radnik se pojavio sa istintom pricom u policiji.Rasvetlice se podlosti.Takav je inace zivot,malo oblaka i kise pa sunce pa i ova serija,da je previse idilicna bila bi dosadna.
michel
svidela mi se danasnja epizoda….Anandi kao i uvek dobra i pozrtvovana supruga stala je uz svog muza i pomaze mu da izadje iz tog problema sto bez bolnije, pametno, otisla je sama kod Rasike da prica sa njom…vidim da se ni u jednom momentu nije pokolebala ….ne znam bez prevoda tok razgovora, ali predpostavljam da joj je rekla da ce stvar otici na sud…a pojavio se i svedok cini mi se u Sivovu korist, koji je video kada je ovaj uleteo zapaljen u zgradu….Ganga ne odustaje, na kraju je video i Jagi, drago mi je zbog toga…matori je bas kriminalac i svercer….Vansat je dobar, zgrabio je tandzaru i ode negde…verovatno je Jagi u problemu ako su ih nahvatali…
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!