Mn 17.09.2015.,(2003 epizoda),Poja pokušava da se ubije!

Ganga odlazi kod Poje i izvinjava joj se.Kaže da se uvek loše ophodila prema njoj i krivila je.Izvinjava se ponovo.Poja plače i grli je.Anandi i Sarita gledaju.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Jagi kaže Kajljani da ide u bolnicu.Kajljani vidi da Ganga plače i pita je šta se desilo.Ganga kaže da se stidi svojih dela i da ne zna kako da se iskupi.Kaže da joj je Poja odmah oprostila.Kajljani kaže da će ona postati žena, ali ne i majka.Ganga kaže da je Manu možda počinio takvu grešku jer nije sin njihove kuće.Kajljani je pita kako se usudjuje da kaže tako nešto?Govori da je on njihov sin.Možda nema našu krv, ali je naš. Mi mu nismo pokazali pravi put.Ganga plače i grli je.Manu ih čuje i razmišlja da se pokori za svoja dela.
Gledaćete:Disa zove Jagija na kućni broj u haveli.Kajljani se javlja i kaže da Jagi nije kući.Disa prekida poziv i vidi Akiru kako stoji.Akira je pita sa kim je pričala.Disa kaže sa Harki.Akira kaže da Harki nema telefon.Disa gleda šokirana.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2
4 Komentar(a)
ALEKSA
Uvod da se klupko odmota 😀
Joj, ako bude jos 50 epizoda i kraj, SLAVIM!
michel
uopste im nisu bila potrebna ova decurlija, davnih dana su oni to trebali da zavrse, jos dok su svi Sekarovi bili u seriji…………..ovo je samo mucenje, ni nalik seriji u kojoj smo nekada uzivali,,,,,,vidim Disa pokusava da dodje do Jagija, valda ce se i ta nocna mora zavrsiti pa ce se Anandi i Nandini sresti….
Selim :D
Jeste
samo se vise zakuvava
ja bi stavio kraj. U 3epizode
anandi nailazi putem na Nandini.
Nandini se prestavi.
Anandi se prestavi.
I to je to odma bi ukovcala u glavi!
Anuska3
Ma od kad su ubili Siva serija je koma….u RH jos nije dosla do toga ,ali bude uskoro jer sad je zadnje prikazano ,kad je Anoop ukrao Anandi klijenta..I stvarno cekam kraj jer su pretjerali….
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!