Mn 17.10.2015.,(2029 epizoda),Harki krade Urmilin nakit!

Epizoda počinje kako Nimboli odlazi u Kajljaninu sobu i moli se Devi ma.Nimboli je grli i pozdravlja je.Kajljani se priseća kako ju je Anandi kao mala grlila,smeje se.Ljubi je srećna.Govori joj da ustaje baš rano, pita je da li je dobro spavala.Nimboli klima glavom da jeste.Kajljani joj kaže da joj dodirne stopala i uzme blagoslov.Nimboli to radi.Kajljani je srećna.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Ganga dolazi u sobu, vidi da Jagi spava i smeje se.Jagi je hvata za ruku i pita je da sedne.Ganga kaže da ima mnogo posla.Jagi je pita da li ima tako mnogo posla i rano ujutru.Ganga mu kaže da bi bilo dobro da u sledećem životu on bude žena i da zna šta su ženska posla.Jagi joj kaže da se i ne seća kada su poslednji put bili bliski.Ganga ga podseća da je sinoć kad je došla on mirno spsavao.Jagi joj se približava.
Nimboli dolazi i pita ih šta to rade.Jagi i Ganga se pretvaraju da ih boli oko i uho.Nimboli im kaže da sednu na pod.Jagi kaže da je njegovo oko sada u redu.Nimboli ga moli da pogleda u nju i krpom mu brise oko.Jagi je dirnut i smeje se.Nimboli ga pita da li se njoj smeje.Jagi kaže da on otpočinje dan smehom.Ganga hvali Nimboli.Jagi je pita šta želi da kaže.Ganga mu kaže da očisti oko.
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
9 Komentar(a)
Princess Peach
ajde kalyani šta čekaš. unormali disu. prije nego napravi glupost. a sigurna sam da hoće jer želi nimboli za sebe pod svaku cjenu. kako joj je krivo da se djevojčica zbližila sa SVOJOM obitelji. kako dopuštaju toj ženi da se tako ponaša. baš sam ljuta.
Princess Peach
ajde kalyani šta čekaš. unormali disu. prije nego napravi glupost. a
sigurna sam da hoće jer želi nimboli za sebe pod svaku cjenu. kako joj
je krivo da se djevojčica zbližila sa SVOJOM obitelji. kako dopuštaju
toj ženi da se tako ponaša. baš sam ljuta. plakat će anandi opet za kćerkom vidjet ćete. ma glupa je.
Sara
Takva je Anandi a i namerno se odugovlaci serija… Disa ce tek praviti dramu i vrtice se stalno oko nje dok ce Anandi sve vise patiti ali bice mnogo gore kad bude Nimboli saznala ko joj je prava majka pa treba dosta vremena ili epizoda da prihvati nju. Osim toga, Nimboli mi je sve sladja…
Niki
Pa stvarno postaju dosadni.Disa prelazi sve mere.Danas u ovoj sceni sa frizurom je pokazala koliko je sebična a nastavlja se njena igra i u ovoj sedmici.Citala sam najavu za naredne epizode.Još će da nas smaraju sa Disinim igricama
Niki
Nimboli mi je veoma slatka,ali moram reci da ima iritantan smeh..Posebno kad pocne da se smeje na glas i drzi ruku preko usta.To mi stalno upada u oci.Sto se tice Dise sve vise ne nervira,juce je ponovo pokazala koliko je sebicna kad je pokvarila Nandini frizuru koju joj je Anandi napravila.Nije mi jasno kako Anandi nije nesto posumnjala jer je Nandini bila sretna pred njom zbog frizure,a kasnije je Disa rekla Anandi da je Nandini sama pokvarila frizuru jer ju je nervirala.Trebalo bi bar malo da bude sumnjivo to sto se dete pred njom ponasa drugacije u odnosu na Disinu pricu ali dobro ipak je to serija i moraju da prave dramu oko necega.Sve zarad gledanosti.
Princess Peach
meni je baš preslatka kad se tako smije. to je i anandi radila kad je bila mala. nje ni meni jasno kako nitko nije posumjao na disu. da li je moguće da su glupi toliko. mazga nedokazana. ko da je anandi svojom voljom njoj dala djete. nije pitanje hoće ii napravit glupost nego kad. baš me nervira. neka je tjeraju iz kuće kad je takva. moglo joj je konačno bit dobro u životu. sa nimboli koju voli. ljepo objasnit maloj prije nego disa to učini.
Niki
Bog zna kad ce Nandini saznati istinu,u ovoj sedmici ce biti sudjenje Akiri.Anandi,Disa i Jagi ce ici da svedoce..I adviokat ce reci Disi da mora dovesti Nimboli na saslusanje.Sad me zanima da li ce Nimboli saznati istinu na sudu ako bude neka prica o otmici.Ili ce mozda Disa nesto izmisliti da je ne dovede tamo.
sara
Mene samo zanima gde je jucerasnji prevod
Alisa
Ko zna sta ce biti?
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!