Indijske Serije,  Mala Nevesta

MN 18.10.2014.(1717 epizoda), Pripreme za Diwali

Svi učenici krase učionicu za Diwali zajedno sa K. Nastavnik dolazi i želi im srećan Diwali, proba hranu koju su studenti doneli. Deca planiraju kako da proslave Diwali. K kaže da će ona proslaviti sa njima.

Nandu pali lampu pred Vasantovom slikom, razgovara sa slikom i kaže da mu mnogo nedostaje, kaže da mu ništa nije potrebno, odrastao je i zreliji je. Niranjin ga čuje i oči su mu pune suza. Nandu se okreće i vidi ga. Dodiruje mu noge i uzima njegov blagoslov. Nandu ga pita jel je krenuo u školu. Niranjin kaže da. Nandu kaže da i on danas ide i pita ga da se vrati ranije. Niranjin razmišljada je samo još danas tu i da će pokušati da više vremena provede sa njim. Obećava da će brzo doći i grli ga.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Gledaćete- Palaš dolazi i kindapuje A na Diwali dan. Šiv čuje A vrisak i vidi da je Palaš na silu odvodi. Šiv kolima prati Palaša.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

5 Komentar(a)

  • nevenka

    Siv ce zbog svoje naivnosti i sporosti ostati bez Anandi, a i ona ovog puta naivna,bice oteta,da je bila mudrija kao nekad… bilo bi sve drugacije,oprez joj ovog puta nedostaje…

  • michel

    ja samo mogu da prokomentarisem najavu………..zesca glupost……..usred belog dana pored svih Sekarovi Pikaso je uspeo da dograbi Anandi………samim tim nam je upropastio celu seriju………ko-kanda da cu vrlo brzo reci ZBOGOM ovoj nekada predivnoj seriji……..odose moje 3. god. gledanja do vraga…….

    • Niki

      Sad citam da se Pikasova prica uskoro zavrsava.Siv ce uspeti da spase Anandi,Pikaso zavrsava u zatvoru zbog otmice i tu je kraj njegove price…Sta onda sa ovim najavama od ranije koje su pisali da ce deda imati nesrecu,izgleda da su se scenaristi predomislili i odlucili da sve dobro zavrsi…Pise nesto i za Anupa u toj najavi a to je da cemo u narednim epizodama videti promene u njegovom karakteru.Baba tetka ce poceti da mu puni glavu kako treba da trazi svoj udio u vlasnistvu inace ce Alok dobiti svu imovinu..Tu dolazi do sukoba medju bracom..Prica sa Palasom zavrsava ali zato baba-tetka nastavlja.Uzasno me iritira ta zena..

      • michel

        mozda su citali komentare sa njihovih sajtova i videli nezadovoljstvo u kom pravcu ide serija pa su se predomislili……..dobro je ako ce tako biti, jer bez ta dva lika stvarno ne znam kako bi funkcionisali……ipak je ona najglavniji lik u toj seriji………bar tako bi trebalo da bude………….a sto se tice Anupa ………..ja sam citala da ce se i glumac menjati a ne samo njegov karakter, on je vec postao malo ne zadovoljan i nervozan……

  • Lelita

    Zaista ovo je tragi-komicno sta nam prikazuju.Odista scenaristi nemaju nikakvih kreativnih ideja.Prica sa Genom i muzicarem,preslikana,kao sa Sivom i Anandi.Nista novo.Baba hoce uporno da ih spoji i sve cini u tom pravcu.Prica Sanci-Vivek je realna i lepa,ali je malo zastupljena.Ujka slikar i njegova tetka muza i tetkin zbunjeni muz su vise nego smesni i glupi.Siv slikaru na telefon kaze da ce ga prijaviti za uzmeniravanje.Sta je do sada cekao,slikar mu usao u kucu i odvukao Anandi.,a on nista nije preduzeo.diotski.Anandi,zena bez mozga,koji samo koristi da se uzasava.U startu je imala pogresan pristup prema slikaru,kao i SIv.Oboje naivni i glupi.Sta ona ima sa njim da prica na telefon.Mogla je da promeni broj,a ne da urla na slikara,ne shvatajuci da njega to bas uzbudjuje,jer je opasan i lucidan covek.Jos otmica u sred dana na ocigled svih.Kakva glupost.Verovatno zele da naprave ogromnu dramu,kako bi makar malo podigli jako losu gledanost serije.Gluposti u neogranicenim kolicinama,to je jedina osobina ove serije.Po tome je prepoznatljiva.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!