Indijske Serije,  Mala Nevesta

Mn 21.10.2015,(2032 epizoda),Kamli ne daje Harki hranu!

pagePuškar daje plato Harki i govori joj da jede.Kamli dolazi i vidi kako Harki jede.Govori joj da joj je donela hranu.Pita je da li vidi Puškarevu dobrotu, govori joj da on ne zna o ljudima, ali zna šta je humano.Govori joj da razmisli o Nimboli i kako ju je držala celu noć i ceo dan gladnu.Govori joj da je Nimboli samo dete, a ona…Harki joj kaže da joj ona nije dozvolila da jede.Puškar joj kaže da jede.Haarki mu kaže da ide.Kamli odvodi Puškara.Harki kaže da neće jesti hranu koju joj je on doneo.Puškar kaže Kamli da je Harki gladna.Kamli mu kaže da je ona zna i da će ona jesti,neće ostati gladna.On je moli da pogleda preko prozora.Oni vide da Harki jede.Kamli se moli da njena majka postane dobra žena i ispravi svoje greške.

Nidhi grli Anandi i kaže da je srećna što je dobila nazad svoju kćerku.Anandi je pita ko joj je to rekao, da li joj je rekao Šivam.Nidhi kaže da nije.Anandi pita da li joj je rekao otac.Nidhi kaže da jeste zbohg njenog velikog insistiranja i obećava joj da nikome neće reći.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Nimboli donosi sliku i govori Šivamu da je zaboravio u Abhijevu sobu.Šivam kaže da je to njegova Nandini.Nimboli ga pita da li mu je ona sestra.Šivam kaže da je sada sigurno porasla i da je njenih godina.Pita je koliko ima godina.Disa kaže punih 10 i uzima 11-u.Šivam kaže da i on ima toliko.Anandi su oči pune suza.Nimboli pita Anandi da li je našla svoju kćerku i govori joj da je traži.
Nastavak na sledećoj strani

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

8 Komentar(a)

  • Princess Peach

    ma ”jadna” harki. teško joj palo gladovanje. koliko je puta ona glađu kažnjavala nimboli. e neka joj sad. a disa pretjeruje. ništa nije bolja od harki i akire. je da voli ali to je neispravna i sebična ljubav.

  • michel

    dok sam jedva cekala da se Anandi sretnesa Nandini, sada me sve toliko i nervira……mnogo otezu sa Disom, ona je sada verc postala bezobrazna, neostvarena je kao majka i ne moze da oseti Anadinu bol i ceznju, zeza je u njenoj kuci, sve mi je to glupo……..Disa ne preteruje, nego je zesce odvratna, valda cemo docekati i ono normalno, cudi me samo Kaljani da moze tako dugo da cuti….

  • Sara

    Dokle ce vise da Anandi sve to trpi i zar se pravi malo glupa i naivna? Ne moze uvek biti dobar, Disa ce oduzimati njenu cerku zahvaljujuci Anandinoj dobroti i naivnosti… Ali mislim da ce Kaljani reagovati na sve uskoro, ali sto pre, ako Bog da… Nemam vise strpljenja! Sto se tice Harki, rekla sam vec da imam osecaj i sve mi se cini da ce se Harki promeniti vremenom pa i promenice se 100%.. Ne svidja mi se to, ali sta je tu je… Idemo dalje.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!