Mn 21.10.2015,(2032 epizoda),Kamli ne daje Harki hranu!

Nidhi grli Anandi i kaže da je srećna što je dobila nazad svoju kćerku.Anandi je pita ko joj je to rekao, da li joj je rekao Šivam.Nidhi kaže da nije.Anandi pita da li joj je rekao otac.Nidhi kaže da jeste zbohg njenog velikog insistiranja i obećava joj da nikome neće reći.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Nimboli donosi sliku i govori Šivamu da je zaboravio u Abhijevu sobu.Šivam kaže da je to njegova Nandini.Nimboli ga pita da li mu je ona sestra.Šivam kaže da je sada sigurno porasla i da je njenih godina.Pita je koliko ima godina.Disa kaže punih 10 i uzima 11-u.Šivam kaže da i on ima toliko.Anandi su oči pune suza.Nimboli pita Anandi da li je našla svoju kćerku i govori joj da je traži.
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






8 Komentar(a)
Princess Peach
ma ”jadna” harki. teško joj palo gladovanje. koliko je puta ona glađu kažnjavala nimboli. e neka joj sad. a disa pretjeruje. ništa nije bolja od harki i akire. je da voli ali to je neispravna i sebična ljubav.
Princess Peach
eh anandi anandi dobru priliku si propustila da kćerki kažeš istinu. kad se vrtila oko slike ma glupača jedna.
michel
dok sam jedva cekala da se Anandi sretnesa Nandini, sada me sve toliko i nervira……mnogo otezu sa Disom, ona je sada verc postala bezobrazna, neostvarena je kao majka i ne moze da oseti Anadinu bol i ceznju, zeza je u njenoj kuci, sve mi je to glupo……..Disa ne preteruje, nego je zesce odvratna, valda cemo docekati i ono normalno, cudi me samo Kaljani da moze tako dugo da cuti….
Princess Peach
a vidiš da se i ona boji i dise i nimboline reakcije
michel
pa vidim ja to…….ali malo je glupo, Nandini vise nije mala da joj se ne da objasniti, bez obzira koliko su joj trpali mrznju godinama, sve se da objasniti a tu bi mogla da joj pomogne Disa koja se za sada pravi blesava…..ona moze da resi taj problem s obzirom da mala njoj mnogo veruje……
Sara
Potpuno se slazem sa Vama, gospodjo Michel!
Princess Peach
disa ima jako loš utjecaj na nimboli
Sara
Dokle ce vise da Anandi sve to trpi i zar se pravi malo glupa i naivna? Ne moze uvek biti dobar, Disa ce oduzimati njenu cerku zahvaljujuci Anandinoj dobroti i naivnosti… Ali mislim da ce Kaljani reagovati na sve uskoro, ali sto pre, ako Bog da… Nemam vise strpljenja! Sto se tice Harki, rekla sam vec da imam osecaj i sve mi se cini da ce se Harki promeniti vremenom pa i promenice se 100%.. Ne svidja mi se to, ali sta je tu je… Idemo dalje.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!