Indijske Serije,  Mala Nevesta

MN 23.05.2014,Sumitra i Bajron dobijaju poziv za Ameriku

Suman i Roshan raspravljaju o svom planu.Sanci dolazi sa cajem i moli da pozovu Sauraba(jer ne zeli da mu caj nosi u sobu).Suman govori Roshanu da se Sanci ponasa kao princeza.Necemo to tolerisati. Popucace mi zivci.
Jagi govori Nandu da mora da razmislja o poboljsanju Dzatlasaru. I da radi na tome.Nandu pita,kako ces to uciniti sam?Jagi kaze,Govt ce uraditi sav posao.On govori o timskom radu.Nandu razume.Shamer dolazi I kaze da Nandu ima njegove kvalitete.
Ira pita Anandi da donese vodu za Siva.Anandi donosi vodu za Siva.Daddu hvali Anandi Anandi zadirkuje Siva za Rasiku.Ira kaze Anandi da zadirkuje SivA u sobi.Alokse takodje Sali..Svi se smeju.Anandi ih pita da ne zadirkuju Siva.Daddu hvali Rasiku jer Ce sigurno jednog dana da bude dobra zena.On pita Siva da je pozove na veceru sutra.Siv kaze,mi ne treba da radimo to Rasika je ipak moja radnica, (a kao sto znamo Siv ne voli da mesa privatnost I posao ).Ira zadirkuje Daddua.Daddu ide u setnju sa Alokom.
Ira pita Anandi o Amolu.Anandi kaze,on će doci uskoro.Amol dolazi.Anandi kaze,cekala sam te.Amol kaze,veoma sam gladan.Anandi mu daje hranu.Amol proba hranu I kaze da nije ukusno.Subhadra dodje i kaze ja cu dodati zacin u hranu.Amol se uplasi i kaze da je veoma ukusno.Subhadrom mu ocima preti I odlazi.Amol se jos vise uplasi i kaze ja ne zelim da jedem.Anandi je zabrinuta.

Gledacete//Suman pita Viveka da krene iznova ako Sanci moze da zaboravi sve.Vivek pita Sanci,da li zaista zeli sve da zaboravi I krenu iznova,ili je njegova majka forsira na to.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

9 Komentar(a)

  • strelica

    Ponovo se setili baba-tetke iz Amerike. Mozda se nadaju da ce jednog dana Sumi i Bajron da se vrate, pa su ih zato poslali kod tetke.

    Anandi je sumljivo Amolovo ponasanje, nadam se da ce uskoro shvatiti sta je u pitanju i izbaciti onog olosa iz kuce.

  • NICI

    Od citave epizode najbolja mi je najava.Anandi konacno uhvatila ovu babetinu,nadam se da se nece izvuci uz neki izgovor.Jedva cekam da je izbace iz kuce.Ostatak epizode nebi da komentarisem,sve ovo sa Sanci mi postaje prilicno dosadno i iritantno.Cak ni radnja kod Singovih nije nesto a oni su mi uvek bili interesantni.

  • michel

    i danasnja epizoda je onako….nema se tu sta komentaristi….najava je dobra, Anandi je najzad viidela da babetina maltretira Amola….bar da je isteraju da nas vise ne nervira….

  • Lelita

    Citava situacija u kuci kod Viveka je totalno haoticna.Da Sanci zivi po istim krovom sa siledzijom je bas nerealno.Mogli su scenaristi nesto realnije smisliti i pokazati.Ovako je sve ovo degutantno.Kod Singovih je najsmesnije da Sumitra i Bajron odlaze u Americu.Kakva budalastina.Kako to odjednom oni idlaze,a nista u prethodnim epizodama nismo videli.Nisu nas gledaoce uveli u tu pricu da oni kao imaju neki posao u Americi.Tako odvratan i krajnje glup nacin da pokazu da oni odlaze iz serije.Ovaj dedica,politicar kao da ima nadprirodne moci.Ne znam zasto,ali imam osecaj da ce pomoci babi da se oslobodi svoje nocne more-krvavih ruku.U najavi vidimo da se zlocesta baba-tetka polako otkriva.Ne ocekujem da ce je ubrzo izbaciti iz kuce,tacnije iz serije.Jos ce ona da pravi smicalice.

  • Srecica

    Čudno mi to da oboje odlaze iz serije u isto vrijeme,istekao im ugovor sigurno, i neće da ga produže, šteta,al’ brate ja ih razumijem, 6 godina snimaju isto, dosadi čovjeku… Buva još tu 👿

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!