MN 25.02.2014,Jagi je ljut na Gangu
A dolazi kod Siva I donosi mu vodu.Siv joj zahvaljuje.A kaze nadam se da cu ubediti Sanci da ce pobediti na sudu.Kaze Sivu da preduzme nesto,jer je Sanci depresivna I slomljena.Kaze Sivu da pogleda u njene prazne oci.A kaze da je ona bespomocna.Siv kaze da je ponosan na nju jer u svakoj situaciji upravlja pozitivno.A mu kaze da spava I odlazi.
Ganga se seca kako je J vikao I ulazi u kucu.Iznenadjena je sto vidi natpis na kome pise zao mi je.J trazi oprostaj.Ganga uzima bebu.J joj gestikulise da mu oprosti.Ganga spava I izgleda uznemireno zbog njega.
Sanci se priseca sudskog postupka tokom noci.Oseca se lose zbog svega sto njena porodica trpi zarad nje.Ona ustaje iz kreveta.A I dalje u krevetu cvrsto spava.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Gledacete//Sanci stoji na terasi I izvinjava se porodici za sve greske koje je pocinila.Ona kaze da ne moze vise da podnese I zeli da presece vene nozem.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2
7 Komentar(a)
michel
malo je monotona epizoda, ali dobra je, ima interesantni scena…..mnogo mi se svidela scena kada se Jagi izvinjava Gangi, gotovo po celoj sobi je razbacao izvinjenja,cak i na bebu….a ona kao neumoljiva….lep o je videti i Anandi i Siva bar malo nasamo….nije nikakva intima, ali cisto da se zna da su zajedno….luckasto je to sto ona spava sa Sanci….gospode, pa gde je tu Ira….mada je ona bila najpribliznija istini o DNK-a…kada je rekla da je mozda podplatio radnika u labaratoriji…..Sanci se opet latila noza, nadam se da ce Anandi stici na vreme….necemo je valda opet gledati u bolnici….nema Amola, gde se on denuo….???
ALEKSA
Sanci me je iznenadila sto je sve priznala porodici i sto je uvidela svoje greske.
Ako hoces da se ubijes mozes i otrovom, haha.
Valjda ces postati odrasla, zrela, odgovorija i sposobna osoba, a ne da si neka devojcica.
Zelim da Amol dobije malu seku, ali ne usvojenu vec rodjenu.
Hajmo devojke, komentarisite i diskutujte…
Zelim da opet bude 100 komentara kao nekad!
Pusa!
😉
radici
Dobro vece,
Konacno smo docekali da nam se Sanci unormali,nadam se da nece opet napraviti glupost i isjeci vene ,ovaj put joj namjere nisu lazne ,nego iskrene.
Jagi i Ganga djetinjasti ,ali interesantni,ocekivala sam tako nesto trenutnu ljutnju pa gladjenje situacuje.
Anandi i Siv ,slatki sa onim rukama ,nekako mi to ide uz njih , uvjek standardni i brizni za svoje bliznje,od Anandi se i ocekuje da je bliska sa Sanci i da joj bude podrska.
visnjicka
O divota saci Treba da se leci opet nozevi a jagdis bi za promenu trebao da smanji dozivljaje nema ganga sto ruku pa da moze da stigne na sve atrane a golupcici mislim na anandi i siva nikad ne propustaju priliku da jedno drugom pokazu koliko se vole
Lelita
Najzanimljiviji deo epizode bio je kada baba razgovara sa Jagijem,da smiri napetu situacju,Vrlo zanimljivi su bili Jagi kada pokusava da se izvini Gangi,a ona ga ignorise.A Anandi i Siv spavaju odvojeno.Bas sam se nasmejala.Ima Sanci majku.Amola nema nigde ,kao i malog Manu.Nesto iz zaboravili scenaristi ili jos ne znaju sta ce dalje sa njima.Najava,Sanci je glavni lik opet ce ona da reze vene,ali sada se nece pretvarati,kao kad je sekla zbog Jagija.Novi zaplet i drama su na pomolu.
Joksi15
SPOJLER!!!
Sanći pokušava da skoči s terase kad se seti svog obećanja datog Anandi. Ona odlučuje da se suoči sa Saurabom, tako što se nalazi s njim u govori mu da prihvati svoj zločin. Pored toga, Saurab joj kaže da će ona morati da plati cenu za to što su ga uhapsili.
Joksi15
JAGDIŠEV I GANGIN SIN IMA TUMOR!
http://tvkiduniya.com/ganga-and-jagyas-son-abhimanyu-to-diagnose-cancer-in-balika-vadhu/
O Bože, ne mogu da verujem! Ne znaju više šta da smisle, pa ’ajde udri po detetu i to ni manje, ni više, nego tumor! Aman!
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!