Mn 25.06.2015.,(1931 epizoda),Manu i Poja beže zajedno!
Manu: Još uvek ne zna za nas, ali će uskoro saznati.Trebali smo da sidjemo u neko selo pre.
Sarita dolazi kući i govori Anandi da je Poja otišla negde.Kaže da nema njene torbe i odeće.
Jagi stiže u Manuovu školu i želi da ga iznenadi. Anandi poziva Jagija i pita ga gde je Manu. Govori mu da Poje nigde nema.Jagi pita jednog Manuovog druga o Manu i saznaje da Manu nije dolazio u školu. Anandi kaže Jagiju da oseća da su Poja i Manu zajedno. Jagi se pita gde bi mogli da odu. Poja i Manu silaze iz busa i ulaze u Jhalra gde živi Nimboli sa Akirom i porodicom.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Nimboli kaže da je nesrećna jer je nisu poveli. Poveli su Chagani, a ne mene. Disa joj kaže da treba da budu srećne zbog toga. Pravi planove za ta dva dana. Nimboli je srećna i grli Disu.
Gledaćete-Nema prevod za najavu.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
3 Komentar(a)
Niki
Sta reći na sve ovo.U ovoj seriji ne znaju nista drugo nego da prave dramu..Po ko zna koji put gledamo poteru za odbeglim parovima,još će i da se vencaju i konzumiraju brak.Premladi su za to.Procitala sam da ce Manu i Pooja živeti u istom selu gde živi Nimboli.Možda skontaju da je ona Anandina kcerka,bar se nadam da hoće jer ovo je stvarno smor.
michel
bas bi trebalo da zavrsavaju, sve ovo vise nema smisla, vidim ono dvoje pobegose sto nije nista novo……..u jednom promo snimku vidim da su Kundana ozenili sa drugom devojcicom,……lepa je……..na vratima ih docekuje Nandini, ..ako stvarno Manu i POja budu u tom selu,….mislim da ce POja provaliti zagonetku o Nanndini jer ipak trebala bi da prepozna ako nikog drugog onda onog matorog…..ne znam kako se zove , jer njih skoro da i ne gledam …….
Lunci
Puja je bila jako mala skoro pa beba tako da se sigurno ne moze secati Akire i njegove porodice.Anandi je glas razuma a Ganga je skot idiot.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!