Indijske Serije,  Mala Nevesta

Mn 29.07.2015.,(1960 epizoda), Manu i Poja su konzumirali brak!!!

Poja govori Manu da im Anandi ne bi učinila nikakvu nepravdu. Manu je pita šta želi da kaže. Kako da budemo razdvojeni dok ne napunimo 18 godina. Poja mu kaže da će biti u Jaitsar i posećivaće se. Manu je pita šta je sa njihovim osećanjima. Poja kaže da moraju da ih kontrolišu. Poja mu kaže da je lagala svoju majku da nisu konzumirali brak. Manu joj kaže da je ispravno postupila. Manu se slaže sa Pojom da prihvate odluku svojih porodica.

Izlazi i saopštavaju im svoju odluku. Anandi im kaže da su doneli ispravnu odluku. Sarita odvodi Poju. Manu je gleda.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Disa i Chagani tužno sede. Disa kaže da ne može da učini ništa za Urmilu. Nimboli dolazi i kaže da je upozorila Kundana da se ponaša dobro prema Urmili.

Gledaćete-Harki vidi krv ispred Disine sobe. Chagani misli da Disa pokušava da izvede neki trik. Akira odlazi u haveli i pozdravlja Kajljani. Kajljani pokušava da se seti gde ga je već videla.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

13 Komentar(a)

    • Niki

      I ja mislim da ima oko 15.Danas je Shashanku zadnji dan snimanja za MN.Napisao je na svome twitteru da mu je danas zadnji dan na setu

          • veer

            bogami mislila sam da on nikada nece napustiti seriju.Jos je samo kaljani ostala u seriji od 1 ep strasno ko druga serija uopste ne lici na onu iz pocetka sve su likove razbacali

          • Niki

            Snimao je 5 godina.Dobro je on i izdrzao.A citala sam negde da je on izjavio da napusta seriju jer zeli da glumi uloge svojih godina i da je mlad da bi glumio ulogu od 50 godina haha,kao Jagdis bi trebao imati toliko godina u seriji

          • Niki

            Da,znam ali pise da je tako Shashank izjavio..Zato sam se nasmijala..Inace,uskoro ulazi novi lik u seriju.On je otac Anandine ucenice kome je brak pred raspadom,i Anandi ce pokusati da mu spasi brak.Ne zna se jos dalji tok desavanja.Sta mislis hoce li se on zajlubiti u Anandi ili ce se prica zavrsiti samo na tome da mu Anandi spasi brak?

          • veer

            Taj glumac je glumio gl lika u seriji kukavica(zamenio je prvog glumca)koja je bila jos davno kod nas na pinku.Po meni bolje da vrate sve stare likove sve rese i zavrse seriju

          • Niki

            Slazem se,bolje da zavrse..Izasle su neke novosti da se Shashank sprema za novu seriju koja se zove “Jaana na dil se door”.Prica je o dva polu-brata,jedan bogat drugi siromasan..Shashank ce glumiti tog bogatog..Nema jos nikakvih detalja,samo to pise..

  • Nevena

    Ja mislim da ce Pudza biti trudna.. Manu i Pudza imaju 16 god, Sivam i Nandini (Nimboli) imaju 12 god, Abi ima 13 god, a Kundan i Urmila imaju 18 god

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!