MN 29.08.2014.,1674 epizoda,Anandi pred svima Sivu izjavljuje ljubav
Gena priprema parathas za Nandu.Nandu kaze da ne zeli to da jede.On trazi nesto drugo.Gena kaze da ima puno posla i obecava da ce 
Siv pravi pletenicu A.A se smeje.Subhadra razmislja da efekat vec pocinje.A ide u toalet.Alok kaze da pocnemo sa ritualom.Anup mu kaze da krene.Alok stavlja pletenicu od cveca na Irinu kosu,slede ga Anup i Hardik.Subhadra kaze da uziva.Pita gde je A.Siv kaze da ce videti.A dolazi trceci kao dete.Svi su iznenadjeni.Dolazi kod Siva i kaze mu da stavi gajra na njenoj kosi.A se okrece ka njemu i kaze da je tako dobar.Ponavlja da ga voli…grli ga.Siv joj kaze da ga pusti.Subhadra razmislja da A nije sva svoja i srecna je.Svi su u soku.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Gledacete//A se budi u 9 i pita za Amola.Siv kaze da je u skoli.A shvata da nesto sa njom nije u redu i zeli da poseti doktora.Siv kaze da je vec zakazao.A je napeta//
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2
5 Komentar(a)
nevenka
Prvi sajt je bio najbolji,sto vise mijenjate,gubite,isto kao indijsci sto mijenjaju glimice,glumce itd i serija gubi tako i autori sajta,nesto hoce na silu a ono sve gore.Pozdrav sajtovcima koji imaju nerve za ovo…
admin
Nevenka zbog cega ste ljuti?Autori sajta ne gube,vec pokusavaju vama da pruze najbolje,za razliku od Indica koji menjaju glumce i time narusavaju seriju,mi menjamo sajt i time poboljsavamo vas boravak na sajtu.U redu je ako vam se stara verzija vise dopada ili stari sajt,ali ovde ima i ljudi koji cene nas rad i koji hvale nov izgled sajta.U svakom slucaju pozdrav za tebe i prijatan boravak na sajtu ti zelimo.
Hanni
Ja da vam iskreno kazem da se meni ovaj sajt veoma dopada ali mi djevojke koje prate seriju Madubalu smo momentano nesretne sto se tice nasih komentara kako rekoste da smo puno pisale ,ali mi nemamo drugog izbora neko cekati i pisati komentare dok se serija ne nastavi .Ja se nadam da imate za nas razumijevanja da ponekad napisemo i nesto iz svakodnevnog zivota malo je zanimljivije i kad se malo posalimo ,zato vas zamoljavam da ako moze ovaj mali problemcic da se rijesi bez toga da nam se drustvo raspe ili mijenja stranu. Unaprijed hvala na vasem razumijevanju vasa Hanni :):)
Mila
Šivu je dosadilo Anandino ponašanje,pa joj je već zakazao kod lekara.. tamo će valjda da otkriju da je drogirana pa će posle povezati da je ona babetina u pitanju… nadam se da će je oterati iz kuće… samo da joj ne oproste jer je starija,tj.,ako se ona bude pozvala na godine…
michel
epizoda me je poprilicno iznervirala…..ona babetina nije normalna, ili nije svesna koliko moze da joj naudi………..Anandi se vec ne oseca dobro, tako moze da je predozira.ccc boze sta oni prikazuju……….pa kada to otkriju, ne da je isteraju iz kuce, nego nju nadrogirati da crkne kada nije normalna………jos pored svega treba i kucu da im digne u vazduh posto je ova zaboravila plin da iskljuci, ma bas ga preteruju….dobra je epizoda ali iritirajuca……..
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!