Mn 28.03.2016,(2147 epizoda),Nimboli dolazi da poseti Manglu!
Sledećeg jutra Anandi dovodi Nimboli u bolnici za mentalno obolele i objašnjava joj sve, kaže joj da posećuje Manglu dok Mangli ne bude dobro.Anandi joj govori da će Mangla pre ozdraveti ako je bude posećivala.Starica drži Nimboli za ruku i ponaša se loše prema njoj.Nimboli je uplašena.Anandi joj kaže da joj se ništa neće desiti i da podje.Nimboli vidi mentalno obolele ljude.Nimboli govori Mangli da je ona Nimboli.Mangla joj kaže da je njena Nimboli sa njom i kaže Nimboli da ide.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Puškar obaveštava Kamli da je Anand Maharaj otišao iz Jhalra.Kamli kaže da i Harki i Kundan nisu kući i pita se gde su otišli.Kaže da će pozvati policiju.Upravo tada dobija poziv.Harki joj se javlja i kaže joj da su otišli u teetra yatra.Kamli kaže da su i oni otišli i da su ona i Puškar usamljeni.Harki pita gde je Mangla.Harki prekida i obaveštava Akiru da je Mangla otišla u Jaitsar.Akira je srećan i kaže da će sada biti još više zabavno.
Deenu posećuje ljude iz Jaitsar sela i zahvaljuje im što su dodelili lepu kuću Anantu Maharaju.Jagijeva kola se zaustavljaju i inspektor ga obaveštava da je stigao Baba Anant u njihovo selo.Akirina kola dolaze i on krije svoje lice sa maskom na nosu i ustima.Jagi ne vidi Harki i Kundana jer oni kriju svoja lica.
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

3 Komentar(a)
Maya
Ova Anandi me strašno nervira,a što se kočnica tiče mislim da će se svi spasti i ostati živi.
Maki
Anandi je glupa i iritantna!
Niki
Nisam bas dugo pratila seriju i rekoh ajde da vidim imali sta novo kad ono katastrofa…Upravo procitah da Toral,Radjesvari(Disa)i Surekha napustaju seriju i sledi skok od 15 godina.Disa i baba umiru a jos nije potvrdjeno sta ce biti sa Anandinim karakterom.Posto i Toral napusta moguce da je opet zamjene sa novom glumicom ili ce i njen lik da ubiju,ne zna se sta je gluplje,pise samo da nije jos potvrdjeno sta ce biti sa njenim likom
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!