Odbacena – 07.11.2013. Pocinje Muktina i Vishnuova veridba!


Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Tapu strogo pogleda Muktu, kaze Miti da joj pomogne u spremanju, pa odlazi sa Damini u hol. Miti pomaze Mukti u pripremanju, udeljuje joj komplimente i zadirkuje je.
Miti: “Budi uvek ovako srecna!”
Mukta zasluge pripisuje njoj, pa doda: “Zelim da se ovakav osmeh vrati i u tvoj zivot!”
Miti se uozbilji: “To se nece desiti.”
Mukta se nasmesi pa pomisli u sebi: “Desice se! Obecavam da ce se Akash vratiti u tvoj zivot! Ali zasto nije dosao? Gde li je?”

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






7 Komentar(a)
BhAu
dobra mi epizoda,,visnu i mukta predivni…akas kako gleda miti..smijesi se..
rohini smijesna,ona nani uvijek joj nesto fali,nikad joj po volji nije..
svi plesu ,uzivaju..
Tempesta
Jeste, cim pocnu sa tim njihovim veridbama i obicajima epizode su bas lepe, zivopisne, sve se sareni…
Lana
E gde ste društvo moje?:) Lepša nam epizoda no inače,al sad će nani,ili već neko da pokvari,ona (nani) prosto obožava da se dešava nešto,po mogućstvu negativno,pa još da je to Miti,Damini,ili nekada Iči…
Tempesta
Lanaaa! Tu li si 🙂 Sad kad je dosao Sankrant, meni je tu nesto sumnjivo… zbog onog clanka…
Lana
Ekadish je skinula maramu,bar na nešto liči,upristojila se od kada je došla u grad,Agart je kao divljak,nani se ne menja,čak je i podmladjena,Ratorea su malo namestili da izgleda starije,Tapasja je “kao” ozbiljnija,a ko vam je lepši Miti ili Mukta? Meni su obe slatke,ponekad mi je jedna simpatičnija,ponekad druga)
Tempesta
Uhhh, tesko pitanje vala 🙂 Stvarno su obe jako lepe… ‘Ajde ako moram jednu da izdvojim, neka bude… Miti! 🙂
Lana
Pa tu smo negde i meni je Miti,al ponekada one okice od Mukte budu vau,al kad sve zajedno pogledaš,onda Miti:))
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!