Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 379.ep.) 15.05.2014. – Prerušeni Akaš, Ratore i Kana dolaze u bordel!

Maharani tera Miti da peva specijalnim gostima, ali ova neće. Ovaj joj preti da će u suprotom kidnapovati Kađri.

U sledećoj: Ratore, Akaš i Kana i Maharani su sa Miti u sobi. Akaš hoće da je dotakne, ali ona preti da će prerezati vene narukvicom. Kaže da je ona samo Akaševa i kao takva će i umreti, neće dozvoliti da je bilo ko drugi takne. Voli samo Akaša i sudbina joj je da bude samo sa njim, ni sa kim drugim. Akaš pokušava da je zaustavi, ali uzalud, jer ga ona ne prepoznaje. Ratore i Kana su napeti. maharani pokušava da smiri miti, kako ne bi naljutila i uznemirila “klijente”. Jedan od bandita dolazi i govori da su novčanice lažne.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

18 Komentar(a)

  • Anastasija

    Otkud Kađri u Ićinoj školi? Kađri natovari Maharanija na Akašev i Mitin vrat 😀 Nisam shvatila,ko je nju prodao? Smatra se da je Nirbaj mrtav,Ekadiš,Pavitra i Gomti su u Mumbaju,tako da je u onoj tvrdjavi ostao samo Agart,Ekadašin brat…
    Tempesta,efikasna,odmah prevodi. Najbolja si,prevodi su ti odlični. Čitam ja i na engleskom,ali to dobije neki poseban šmek tek kad pročitam prevod,sa sve tvojim komentarima!

    • Tempesta

      Hvala na pohvalama, draga Anastasija, puno mi znace! 🙂 Doduse, ponekad i nisam tako brza, ali, sta da se radi.

      Danasnju epi cu najverovatnije moci tek sutra (17.05.) da prevedem. Recicu samo da je Miti spasena i da je Maharani mrtav.

      Ne znam kakvo je stanje kod vas usled ovih poplava. Mi smo imali restrikcije struje, a ni vode nemamo.

      Pa da, izgleda da ju je prodao Agart… Nikad je nesto posebno nije voleo. Kakav lik, snaju da proda.. Ko li mu onda sluzi tamo? Verovatno Kadambari, posto je i ona sirotica zarobljena na tom groznom mestu.

  • rasya fan

    miti je ispala nevidjena glupaca isla sama da spasava kadjri i uvalila i sebe i ostale u opasnost kadjri treba da se vrati u bordel i da spasi miti kadjri je kriva za sve kad spase miti valjda ce da razmisljaju i o rasyinom braku i da vidimo romantiku jebala ih vise miti dosadila i bogu i narodu

  • Volim serije

    Pa kako su toliko glupi da stave lazne novcanice kao da je onaj maharani glup da nece da provali to bih ocekivala od kane i akasa
    ali rator nije toliko glup

  • michel

    prestala sam jedno vreme da pratim prevode ODBACENE…..bolje da ni sada nisam gledala…….sta sve oni nece smisliti…..sta ce Miti u bordelu ??? bog ih u sumu okrenuo, sta ta devojka nece sve preziveti…odavno sam rekla da je serija …bolesna, a njeni scenaristi….psihopate….na TV PRVOJ jos moze da se posnese gledanje, ali ovo sto citam u prevodima, neznam da li cu i gledati, bas preteruju……bolesnici….pozdrav Lani i Tempesti

  • kristina

    anastasija jel se secas onoga coveka kad je miti dolazila kod visnua i kad mu je taj covek dao kovertu sa papirima za prodaju miti.Miti ga je pitala zasta je taj dokument visnu je rekao da je za vencanje ali nije, taj dokument je za prodaju miti, njih dvojica ce se dogovoriti da ce je on ukrasti , a tada kadd je taj covek ukrade visnu ce doci i spasice miti i onda ce se praviti da se kao oni nisu dogovorili i pravice se kao da se nije nista desilo. A Kađri je dosla u Icinu sobu da kaze da je nestala i da ju je neko prodao

      • Lana

        Jao Tempesta,dok ti svima objasnis i odgovoris,svaka ti čast..Miti ko Miti,mora svima da pomogne,ali kao i u svim indijskim serijama,oni sve nesto kriju jedan od drugog,da ih ne uznemire i sl.pa zato i upadaju u nevolje..Mene brine ovaj Juvi,taj je bas naučio od babe da bude zao i nista da ne prepusti slučaju..Opasan kriminalac.Ko bi rekao da ga je Iča rodila,bas nista od nje i oca nije pokupio.Znači kad vaspitavate decu,džaba priča,ona sve vide i kopiraju,tako da geni ne igraju ulogu,kao ni razgovor..Tempesta nema poplave kod nas,al dole je užas..Kod vas kažeš nije bilo struje,a poplave da li ima ? Pozdrav za Mirjanu i tebe .

        • Tempesta

          U mom delu grada nije bilo poplave, ali u drugom delu jeste donekle, pa je evakuisano nesto ljudi. Opet, to nije nista u poredjenju s Obrenovcem i ostalim tesko pogodjenim mestima. Mi smo jos i dobro prosli. Nadam se da nam je i Mirjana dobro i na bezbednom.

          Zadovoljstvo mi je da odgovaram, samo neka ima sto vise komentara 🙂

  • michel

    Temesta,hvala sto se interesujes i za mene,u mom gradicu je za sada sve OK. Dunav je od mene jedno kilometar i pol….ja sam u samom centru….uopste nismo imali problema, bar ne za sada…za svaki slucaj spremila sam kupaci….hahaha…salim se malo, vec mi je muka gledajuci sta se to izdesavalo u toj nasoj Srbiji…non-stop gledam ne skidam sa PINKA….

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!