Novinari izveštavaju o Mitinom boravku u bordelu!
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 381.ep.) 19.05.2014. – Novinari izveštavaju o Mitinom boravku u bordelu!

Akaš je ugledao Miti
Akaš je ugledao Miti
Miti je napeta
Miti je napeta

Akaš je ljut na novinare i hoće da podenese krivičnu prijavu protiv TV stanice. Pavitra ga savetuje da ne radi to jer će to doprineti da izađu na loš glas, Miti je bila u bordelu. Miti je silazila niz stepenice sa Kađri i čula to. Obe iznenađeno stanu. Akaš se iznervirano okrene da joj kaže da ućuti, kad ugleda Miti na stepenicama i šokira se. Svi isprate njegov pogled i iznenade se.

U sledećoj: Miti kaže Akašu da zna da on ima puno poverenje u nju i njen karakter. Uzima svetu knjigu i stavlja ruku na nju. Kaže da to radi zbog porodice. Na taj način se kune da se, za dve noći, koliko je provela u bordelu, nije desilo ništa što bi joj ukaljalo telo i dušu. Niko je nije ni dotakao, i nije se desilo ništa što bi ostavilo mrlju na njoj, njihovoj vezi i porodičnom prestižu. I dalje je čista, kao što je i bila ranije, i uvek će biti njegova Miti. Niko joj se nikada neće moći ni približiti.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

15 Komentar(a)

  • Lana

    Dve tetke usedelice kao znaju ko je čist,ko nije,jaooo,pa njih niko nije hteo “tako čiste”.Ovaj Juvi je i pored onog samara od Mukte(od pre) u stvari lud za Muktom,al džaba se nada..Baš me živo zanima kako će njega razotkriti..da sam ja na njegovom mestu i da gledam kako svi vole Miti možda bi i meni bilo krivo..Pa i on je Daminin unuk..(znam šta je radio,da ne zaslužuje..al on je Ičin i Virov sin)koga niko nije voleo kad mu je ljubav bila najpotrebnija..Sad mi deluje jadno u svom tom pokušaju da se pokaže,a zloba viri na sve strane..Pa da li on voli Muktu ili se i dalje sveti? Čini mi se i jedno i drugo.

    • Tempesta

      Ja mislim da se se ona njemu samo fizicki dopada i to je to, nema sanse da je voli. I naravno, mora da se osveti pa to ti je! Ali, polako. Platice on, sad je uspesan, al ne jos zadugo.

  • ina

    možda se i popravi, nikad se ne zna… možda bude doživeo neku nesreću i neko ga spasi pa se tako popravi 😛 recimo Miti ga spasi 😛 ja bi stvarno volela u ovoj seriji da vidim malo ljubavi brata i sestre 🙂 mislim da bi bilo jako lepo da brat čuva sestru, a sestra brata….

  • Volim serije

    bas mi je zao Miti a ne razumem Tapasiju prvo kad je osamarila damni rekla je da se trudnice ne samaraju a sad kaze kako slobodno moze da je osamari a Juvradj je djubre

  • Anastasija

    Ma,je li se to Gomti pojavila?!
    Kako niko ne nalazi da je ćudno što se jedan šef toliko brine o svom radniku? Te joj donosi cveće,te je teši,grli,daje krv i danonoćno bdi u bolnici nad Višnuom?
    Inače se pogodilo da baš ničija krv ne odgovara do krv Muktinog požrtvovanog šefa!

    • Tempesta

      Jeste vala, ona i Pavitra se pojave samo kad treba da ogovaraju i huskaju nekoga. Za bolje i nisu.
      Pa da, to niko zivi ne primecuje. Pogotovo me to cudi od opajdare Nani koja toliko vodi racuna o tradicionalnom vaspitanju!

      • Anastasija

        Da,isto kao i Nirbaj kad treba da ubije. A,da,tetka ga je bacila u reku,ako me pamćenje dobro služi..
        Nani primećuje ono što joj odgovara… A Juvana,pardon,Juvrađa, neće oni provaliti još duugo. Ako ga Akaš i prepozna,Mukta mu neće verovati. Imam pitanje. Gde su Gunvanti i Umed?

  • Karina

    E super je sve, samo nemoj toliko da komentarišeš toliko po zagradama, ne bih da uvredim, ljude zanima šta će se desiti u seriji a ne tvoje mišljenje. Dok pročitam to po zagradama smorim se

    • Teodora

      Sto se mene tice,Tempesta,slobodno pisi,mene zanima i sta ce se desiti u seriji a i tvoje misljenje. Pozdrav. 🙂

      • Tempesta

        Hvala, Teodora! 🙂 :-* Svoje misljenje cu i dalje pisati, sto krace, naravno, i drugim fontom, jer Karina je donekle u pravu, znam da to moze da smori ljude, ne voli to svako…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!