Rani veruje da joj je majka mrtva!
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 484.ep.) 13.10.2014. – Rani veruje da joj je majka mrtva!

download (5)
Miti: “Idem kod Rani.”
Malvika, Gomti i Ekadiš nisu zadovoljne razvojem situacije.
Malvika misli u sebi: “Šta je sad pa ovo? Majka joj je mrtva! Miti će ovo dete učiniti naslednicom porodice! Ne! Ne mogu to da dopustim! Nikada!”

Rani je u sobi, sedi pored kreveta. Priseća se srećnih trenutaka s majkom. Miti joj pokuca na vrata, traži joj da otvori. Pita je šta radi. Rani se priseti Muktinih reči da Ćameli više nema. Pogleda medaljon. Kaže kako njena Ćameli ne može da je ostavi. Miti je moli da otvori vrata. Dođe i Akaš.
I on zamoli Rani da izađe: “Znam da si povređena i ljuta, ali pažljivo me saslušaj. Tvoja majka te je mnogo volela. I dalje te posmatra gde god se nalazila. Ne može da podnese da je njena ćerka ljuta na nju. Ja sam izgubio oca kad sam bio još mlađi od tebe. Osećao sam se jako loše i bio sam ljut. Mislio sam da je ceo svet protiv mene. Pitao sam se zašto se to meni događa i zašto me je otac ostavio. I ja sam se zaključao u sobu, baš kao ti. Niko nije mogao da shvati zašto sam ljut. To se dešava. Ali, ponekad je neophodno da plačemo jer nam se bol na taj način umanji. Ne treba da zadržavamo suze jer to uzrokuje ljutnju u nama. Osećamo se bolje kad se isplačemo i zagrlimo nekoga ko nam je blizak. Moraš prihvatiti da tvoja majka više nije među nama, ali ona će te uvek gledati odozgore. Neće biti srećna gledajući te takvu. Jedna majka uvek želi da njena deca budu srećna. Jesi li me čula?”
Rani nikako da zaplače. Akaš odustaje, zove Miti da idu. Taman se okrenu da krenu, kad Rani otvori vrata. Suze joj klize niz lice. Miti i Akašu lakne kad je ugledaju. Uđu u sobu. Miti je upita je li dobro, zagrli je.
Rani plače: “Zašto me je Ćameli ostavila i otišla?”
Miti: “Nijedna majka ne ostavlja svoje dete svojom voljom. Ja sam uz tebe.”
Akaš krene rukom da dodirne Rani, ali se zaustavi i stavi ruku na Mitino rame. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

55 Komentar(a)

  • Lejla Vivian

    Kako su samo okrutni ljudi. Kakva god da ti je majka po Bogu reci gdje je, nećeš ponos izgubiti. Djete ima pravo da zna gdje joj je majka. Eto dobit će umapređenje ako sakrije istinu. Kad tad će se saznati. Bezveze se brukaju.

    • sonja

      E zato ce im uskoro Ambika pokucati na vrata. Mnogi od njih u sustini i nemaju obraz pa ne mogu ni da se brukaju.
      A ni pozitivni likovi nisu bas za razumevanje.Miti se veceras setila sta joj je Damini govorila za Icu,kako se borila za Kanu i to jeste delo za postovanje. Ali kako se kasnije borila za rodjenu decu, za Miti ? Tako sto je ostavila u uverenju da je mrtva ? Ili sto je krila ko joj je otac ? Ili sto se nije suprotstavljala nani koja je zatrovala i Muktu i Miti laznom pricom o odnosu izmedju nje i Tapu. Sta je poenta,za druge sam u stanju da ubijem, borim se kao lavica a kad su moja rodjena deca u pitanju onda su mucenice koje se povlace,placu,trpe ali cute.A deca, pate li ona?
      Cameli pogledao bog sa neba, poslao joj Miti,bogatu, uticajnu sa onakvim sposobnim muzem ,ona i pre ikakve borbe odlucila sta je bolje , da bude mrtva za rodjeno dete.A mutava Miti ne ume da kaze da je licno ona vec spasla jednu zenu iz takvog zla ,Kadjri. Nego ubedise se u par reci, reci da sam mrtva, ne mogu,reci da sam mrtva, tako je najbolje ,e pa dobro.Ma idi bre

  • sonja

    Indijci toliko stavljaju akcenat u svojim serijama na zene, one su zrtve, one su velike,one su sveznajuce, oko njih se vrti ceo svet, padaju im pod noge , isceljuju bolesne,mrtve dizu iz mrtvih, nevernike preobracaju u vernike,postene, ne lazu,stub kuce,stub porodice,stub i tudje porodice, govore samo istinu i nista drugo do istinu a opet ne znam ni za jednu njihovu seriju u kojoj mi upravo ti zenski likovi nisu digli pritisak na 300.
    Ne znam kako to bas Miti prihvata Camelin zahtev a ona sama kao dete prosla kroz slicno iskustvo . Kod njih ne postoji nikakvo drugo resenje,ni njihov novac,uticaj,zakon sudstvo da se pomogne na drugaciji nacin. Oooodvratne su mi bile veceras u kompletu i kao slag na tortu naravno Miti koja ne moze da kaze ni Akashu istinu. Zasto ? Napice se na nekom decjem rodjendanu pa ce se istrtljati nekom? Ili idiotkinja podsvesno zna da Akash ne bi pristao na tako nesto ?
    Tesko detetu objasniti da ce mama ostati malo duze na putu recimo a nije tesko reci da je umrla. Gde ce im dusa a opet se pitam sta ce im i muzevi

  • sonja

    E devojke ja moram sa vama da podelim sta sam procitala pre par minuta,ako je ovo istina onda stvarno sta reci.. tu se zaista vise ne zna ko je normalan, posten,ko laze, krije, ili definitivno ako takve stvari precutkuju jedni drugima onda su njihovi porodicni odnosi debelo truli.
    Naime kazu da ce sad u vreme onog njihovog posta karva chauth Sankrant doci sa Ambikom u kucu Bundelinih, da ce se ona onesvestiti i tako se otkriti ”tajna” da je trudna i da nosi naslednika te kuce ( nisam znala da su Bundelini u bilo kakvom srodstvu sa njima ali eto ) a da Cameli u zatvoru drzi sliku svog muza !?! a pretpostavljate na slici je Akash .

    More, ako sve bude ovako trebao bi onda da dodje Juvi i sve ih izbaci napolje , posto pretpostavljam da ce Miti prva potrcati da napusti kucu da se vec zbog neceg zrtvuje,pronacice vec ona sta,a ove idiote da ostavi u kuci.Pa kad su svi tako beskarakterni onda nek ih iz kuce istera jedan Bundela, kakav god bio.

      • sonja

        Na Colorsu. Oni su vec najavljivali veliki obrt u seriji, najpre ide ovaj
        Karwa Chauth, oni ga proslavljaju,prikazace nam romanticne scene Miti i Akasha a Ambikin dolazak ce vec biti u precapu sutrasnje epizode, a ubrzo posle toga najavljuju tu veliku dramu u Mitinom i Akashevom zivotu. Sad videcemo,prosto ne mogu da verujem da je Akash bio ozenjen,da to nikada nije rekao Miti i najvise od svega kako se on to onda poneo prema Cameli kad je ona trudna zavrsila u bordelu.

    • michel

      ja sam vam neki dan pisala da sam citala na jednom sajtu da je Camela u nekoj vezi sa Ekadis .samo nisam znala u kojoj………mislila sam da je mozda vanbracno dete od Avinasa, ni na pamet mi nije palo da je Akaseva zena i da ima dete sa njim……..gde je onda tu ljubav Miti i Akasa……….pa ljubav se zasniva na poverenju………ako je tako onda su stvarno cirkus majstori……….

      • sonja

        Strasno. Ja sam se nadala svim drugim opcijama pa cak i da je Cameli Ekadishina cerka, ali ako se ovo ispostavi kao tacno , onda su zaista vrhunski majstori da upropaste svaki lik.Ne znam koje bi Akashvo opravdanje uopste bilo moguce da taj ” detaljcic ” nije pominjao Miti nikad. Da podjemo od toga da mu je Ekadish totalno isprala mozak pripremajuci ga za osvetu prema Ici,ali sta je posle toga bilo kad je dosao sebi i zavoleo Miti ? I ako je osveta bila usmerena ka Miti , kako onda nagrabusi Cameli,kolateralna steta? Prosto odbijam da poverujem u ovakav razvoj situacije ali ako se slucajno desi da je Akash imao veze sa Cameli a nije rekao Miti da je u njegovom zivotu postojala neka druga zena, bez obzira koliko godina imao tad,bez obzira na razlog podrzacu Miti iz sve snage da ga napusti.

        • michel

          ovo je veoma krupna tajna koju sam videla u najavi ……..pa i Camela gleda Akasa kroz sito………to znaci da je ona ipak bila njegova,,… ne znam sta ali dete je zasigurnpo njegovo….ako je tu proslost precutao pred Miti onda je njegova ljubav sebicna i vise mi oni nece moci biti omiljeni par………jer preterao ga jje, ne bih ga izvadilo ni ono………bio je mlad, lud i pijan………..i pored toga trebao bi da bude svestan posledica…..bas sam se iznervirala kada sam videla tu scenu…………

  • Hanni

    Zdravo drage moje,internet mi nije radio pa se nisam migla javit .Sto se tice zadnje epizode samo bi mogla vristat i od huje i od zalosti.Jadna Rani ,misli da joj je mama mrtva a ona uopste nije daleko, kako neko moze tako nesto jednom djetetu da uradi ,zar nema drugog nacina da pruze pomoc nego da lazu .Kako moze Miti svog muza kojeg toliko voli da laze ,mogla je bar njemu da isprica istinu,citav zivot im se obrce na lazima i nije ni cudo da ih okolo gmizavci kao sto su Malvika, Ambika i Nani manipulisu.Sto se tice Akasa i mogucnosti da je Cemali bila njegova zena a Rani cerka i da on Miti nije kazo da je vec jednom zenjen to mu ni ja nebi mogla oprostiti da sam na Mitinom mjestu, ali kad bolje razmislim to je njegova proslost ,Miti njega sada laze kad su zajedno i to mu u lice gleda .Ekadis mi pocinje debelo da ide na zivce ,sta ona misli u cijoj je kuci.Takvu svekrvu nebi ni najvecem dusmanu pozelila

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!