Odbačena (1 518.ep.) 02.12.2014.
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 518.ep.) 02.12.2014. – Nandini preti Miti da će joj uzeti Akaša!

download

Ovo je “muzički” post! Šta to znači? Da možete slušati muziku i čitati sadržaj epizode! Kako? Na vrhu stranice kliknite na “play” dugme (crvene boje). Danas na našoj playlisti pesma “O Re Piya”! Uživajte!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Nandini tera Miti da joj pusti ruku. Miti joj kaže da će je pustiti kad ostavi sindur jer nema prava na njega. Nandini joj na to oholo odvrati da će joj ona oduzeti njeno pravo/sindur. Miti se iznervira i gurne je. Potom joj ljutito priđe i kaže kako bi je izbacila iz kuće sada, ali neće to uraditi zbog Rani. Verovala joj je i pružila joj dom, a ona želi da joj uzme njenog Akaša. Nandini uzme zajedničku sliku iz škole i pokaže je Miti. Kaže joj kako je to srećna porodica i za nju tu nema mesta. Miti odgovori da je ona tu u zabludi, jer Akaš voli samo nju i samo za nju ima mesta u njegovom srcu. Nandini je zajedljivo upita zašto je onda Akaš nosio plavi sako koji mu je poklonila i neka pogleda koliko blizu nje stoji na slici. Doda kako Akaša nikada nije zaboravila, i čuvala je Rani od onog sveta u kome je živela. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

175 Komentar(a)

  • Tempesta

    Ne znam da li ste gledali epizodu, ali jako su mi bili simpa Akaš i Miti, Tina zamalo da poljubi Mrunala u usta xD nego se on “srećom” snašo pa okrenuo obraz na vreme xD

  • sonja

    Zato mene ovaj nazovi izazov tako nervira. U sta je Akash to pretvoren, u objekat bez mozga i osecanja ? Sta kaze Cameli daj mi ga ili cu ti ga sama uzeti . Ovaj jadnik se nista ne pita . Cameli je vrlo svesna zasto je Akash stajao tako blizu nje na slici, zna vrlo dobro da je on zeleo da sa njim podje Miti u skolu, da je i tad njom manipulisala, da je Akash ne zeli ali ona ce ga uzeti. I ova guska umesto da joj kaze sedi tu i cuti ako mislis da budes uz cerku i da i dalje imas krov nad glavom, ona prihvata takmicenje. Ja ne znam da li se to samo meni cini da je Miti nekorektna prema Akasu . Iskreno ne znam kako bih ja reagovala da saznam kakav dil sklapa moj sadasnji sa bivsim. Tj.znam, ja bih obojicu oterala u …..

  • Juvraj Veer Singh Bundela

    Dame i gospodo,ko ce pobediti Miti ili Cameli,pobednik dobija Akasa kao nagradu.Ako zelite da pobedi piti napisite broj 1 a ako ipak zelite da pobedi Cameli onda napisite broj 2 😀 Glasanje traje dva dana 😀

    • sonja

      Juvi , ja bih ako mozes da uvedes i opciju 3 . Da ih Akash obe otkaci , Chameli da kaze jok samo tebe cu cekati sve ove godine a Miti , pa imam ja citav repertoar sta bi trebao i njoj da kaze:-)

        • sonja

          Ima toga dosta, ali najbitnije je poverenje i dogovor koji njih dvoje imaju da nista nece kriti jedno od drugog.Akash njoj nije ispricao za Chameli da je nekad postojala u njegovom zivotu i to smo mu svi uzeli kao tesku gresku. Ali to je bilo pre braka, mnogo je godina proslo, on je iskreno zavoleo Miti, mozda je kao sto je i sam rekao zaista i potpuno zaboravio na taj deo. Ali ima mnogo stvari koje ni Miti nije njemu ispricala, da li joj se neko svidjao, bila zaljubljena, sta se desavalo zbog toga izmedju nje i Mukte u tom periodu. i OK, sad su u braku ali svaku stvar koja se desila Miti je odlucivala sama, poput odlaska u bordel da spase Kadjri, ne moze da ga saceka, odlazak sa Ratoreom da spasu Muktu iako je obecala Akashu da se nece baviti Juvanom, izgubila je bebu i sve je to njoj Akash prastao. Sad njegova ljubavnica zivi sa njima na njeno insistiranje, shvata kakve su joj namere i ne samo da mu ne govori tako krupnu stvar nego opet ulazi u tu borbu sama a trofej bi trebao da bude on. Pa pita li se on nesto ?

          • Goca

            Pitace se kad primi Camili u krevet zašto je to uradio šta mu je to trebalo, A Miti je bila sigurna u njegovu ljubav VEROVALA MU JE.Recice Ekadiš da ga je mnogo volela i da mu zato nikad nece i nemože oprostiti.OPIACE SE, dolazice pijan ,ali nju je baš briga , eAkaše Akaše hoceš zabranjeno voce, a na vencanju si se zakleo na vernost eto ti ga sad. Znate šta bih ja volela ako od ono 4 dece bude neko muško da mu da ime AMAN pa neka se pita ko joj je taj.Na krštenju njene dece sigurno ce biti i MUKTA

          • Goca

            ne on se ne pojavljuje više samo kažem bio je neko koga je Miti volela, Mukta zna o kome se radi , ida ga je bolesnog dovela u bolnicu platila mu lecenje. plesala uvek sa njim.

          • michel

            Goco, da li to sve sto iznosis tu nama pises po citanju neke knjige, jer vidim da si napisala da je snimljeno po istinitom delu zivota…a to mozes samo u knjizi procitati jer njihov scenario nije dostupan nikom, jer znali bi i mi sta ce se desavati …..nema mi logike da Akas pusti u krevet Camelu……da ga ucenjuje nema sa cim, znaci njegova ljubav prema Miti je toliko plitka da on to moze ladno da uradi u kuci gde mu je i zena cim ih ona zatice zajedno.ne to mi definitivno ne lici na Akasa……jedino da ga ova napije ili nadrogira….ali kako ako on ne prihvati nikakvo pice ili jelo od nje……….ne verujem da bi za trenutak slabosti reskirao ljubav koju oseca prema Miti ………i posle da ide pijan kao neka dzukela i moli za malo ljubavi…….ne , to je vrlo los scenario……..otkud onda tu i Mitina deca…koju jos nema………..pa koliko ce ova biti u kuci Bundelovi…………nista mi nije jasno……neke stavke koje si iznosila imale su logiku, a ovo spavanje………..to vec ne mogu da prihvatim…..

          • Goca

            Budi strpljiva i gledaj ne moraš da mi veruješ to sam citala pre 4—5 godina seriju nisam prepoznala , dok nisam videla da Camili drži Akaševu sliku iza sita. setila sam se I mojom drugaricama poznanicima sam rekla da je Rani Akaševa cerka. Ni oni mi nisu verovali, a sad me ispituju.Taj scenario sam od nekog dobila i procitala neznam od kogaSamo je bila njihova zajednicka fotografija.Između Akaša i Miti je stajala Rani,A ispred njih deca od oko3–4 god. Žena po cijem dnevniku je rađen scenario se zvalaSitija–Siti pa za ovaj lik su izabrali MITI.mOŽDA CE NA KRAJU SERIJE IONI SE POJAVITI. Mihel ne morate mi verovati ništa scenaristi znaju nešto i da dodaju, ali i epizode su jako kratke. Aako sam vas slagala iskritikujte me Zašto je on otišao u drugu sobu nemogu da se seti,a Camili je to iskoristila. možda je došao kasno i pijan ????

          • Tempesta

            Proverila sam, zaista se 2000.god. desila eksplozija u vozu za Đamu, Indija je okrivila Pakistan za napad…..

          • Goca

            u Indiskoj abasadi u Pakistanu isto dako može da se nađe žena bomba zvala se SITIJA ILI SITIKA zvali su SITI Žena scenarista je rekla da ce se lik u seriji zvati Miti . PROVERITE I TO. Znaci to se desilo iste godine ili naredne.Oni su snimani isto kao Akaš i MIti.MOŽDA MOŽE I TAJ SNIMAK DA SE NAĐE ,ja sam ga gledala u vestima jako su lepi.Siti i njen muž.

          • Lunci

            Da li znate mozda sta ce da bude na kraju sa Miti i Akasem i sa Muktom i Visnuom?Da seriju Odbacena nisu prebacili na radnju Miti i Mukta,i da Ica nije rodila decu i da nije umrla,da je ostala.Onda bi taj dnevnik i knjigu koju je napisala indijka Siti kako ste rekli,snimili bi novu seriju od pocetka sa zenom po imenu Miti.Jer kad je serija pocela sa emitovanjem radnja je bila usmerena na Icu i Tapu.Mislim da znate sta hocu da Vam kazem. 😀 :*

          • Goca

            Piše na pocetku serije da se snima od 2008 god..Verovatno i taj prvi deo je sniman po izjavama porodica i verovatno Icino i Tapasjino odrastanje.Udelu koji sam ja citala prica se odnosila na Akaša i Miti.Kako je on nju oženio na prevaru rodila se ljubav.Kako su se uzeli isto je bila oko 3 meseca u kolicima , jetrva vešanje ,bordel gubitak bebe itd itd,ali ja to sve nisam prepoznala. Od skoro sam pocela da gledam seriju preko jutuba unapred,i tako stigla do sita i seriju sam prepoznala. Sad ne mogu svake sitnice da se setim. Zato gledajmo dalje.

          • Lunci

            Gledacemo dalje naravno,svakako hvala Vam na odgovoru.Normalno je da se sve vrti oko glavnih junaka.Hoce li Mukta umreti mozda,ne daj BOZE ili ce Visnu?Ako je snimana po dnevniku te indijke Siti onda bi vec trebala da se uveliko zavrsi jer vec punih i dugih sedam godina serija se emituje u Indiji,a kod nas tri pune godine.A samo da kazem takodje serija Mala Nevesta je snimana po knjizi koju je napisao reziser te serije inspirisan zivotom svoje majke,koju su roditelji udali kao malu,deciji brak tj postala je mala nevesta protiv svoje volje.Reziserova majka se udavala samo jednom i imala je samo jedno dete tj njega,nije usvajala.Na kraju je ostala da zivi sama sa svojim sinom i nije se pomirila sa svojim muzem koji je otisao u veliki grad na studije da postane doktor,kad je otisao u grad,nasao je drugu zenu i ozenio se,a njegovu majku je ostavio samu sa detetom i razveo se od nje,a ona je se vratila u svoje mesto odakle je bila.Vise se nije udavala,jer nije mogla da zaboravi i preboli njegovog oca.Moja komsinica je kupila knjigu.Dakle posle ulaska lika Sivraja u seriju pa sve nadalje je obicna izmisljotina scenarista.Majka od rezisera je bila uciteljica i sarpandj,ako sto je bila Anandi druga,kad su zamenili Anandi lik su skroz srozali i unistili.Kako su krenuli producenti,reziseri i scenaristi tako ce na veliku zalost da bude i sa serijom Odbacena a steta stvarno,i Mala Nevesta je skroz unistena kada je Pratisa Banerdzi napustila seriju ili kad su je otpustili,posle nje su svi polako poceli da odlaze,gledanost i popularnost serije opada krivicom producenata COLOR-sa.I da li je mala Rani stvarno cerka od Akasa ili je to izmislila Cameli? 😀

          • michel

            nisam rekla da ne verujem, nego sam te pitala da li si citala neku knjigu po kojoj je snimana serija………..zato sto sam ja citala od sestre Bronte ……..Emili i Sarlote…….orkanske visove i DZejn Ejer…….a posle sam gledala i filmove snimane po tim knjigama……….

          • Goca

            ne nije knjiga ,odštanpano na kompjuteru pa uhektano, na prvoj strani je bila njihova zajednicka fotografija u boji .Na kraju je žena scenarista objašnjavala pricala o zameni imena za glumce,za MITI— SITI sam zapamtila,a za njenog muža nisam….itd.. itd

          • Goca

            Kad je bila u braku sa Višnuom Akaš joj je rekao kad budu imali sina dace mu ime Mitu. Epa ona neka mu da ime da je pametna AMAN.Ako se Amana uopšte seca.

          • sonja

            Procitala sam to da si rekla da ce je primiti u svoj krevet . Znas li zasto ?I ako je to uradio svesno, ne znam ni zasto bi mu onda oprostila uopste.

          • Goca

            Zbog dece draga zbog dece, ali bih volela da i on bude ljubomoran. Za Višnua mu je na stanici priznala da su se pretvarali da ce se uzetu.Secaš li se da se davno u diskoteci napila sedeci za šankom zato što nije došao AMAN. A, Akaš je izazvao požar da bi je spasao.Ona je bila pijana, volele je Amana tada. Sa Amanom se isto vozila na motoru. raznosili su zajedno pice,plesali na svim proslavama. On je nestao neznamo šta je sa njim.

          • sonja

            Pa to i ja kazem, nije ni ona njemu rekla sve iz svoje proslosti, ako je on otisao korak dalje i bio intiman sa Chameli, pa muskarcima je to i lakse nego zenama. Poenta je da su oboje bili zaljubljeni pre braka. To sto sam rekla zasto bi mu Miti oprostila sto je primio Chameli u krevet svesno u stvari nije ni bilo pitanje nego vise konstatacija ali mi ti nisi odgovorila na pitanje koje jesam postavila. Zasto ju je Akash primio u krevet? Ne lici mi na coveka koji bi to svesno uradio, jos u istoj kuci gde mu zivi zena a onda ocekuje da mu oprosti pa se nesrecan opija .

          • Goca

            to ni ja neznam, samo znam da ce voditi ljubav sa njom… Miti ce je videti kako N.asmejana izlazi iz sobe Krevet spavanje to ce se desiti ove ili iduce nedelje jako blizu. Desice se i da ce se mnogo kajati to je jedino što se secam. i da ce je kad bude video da je Miti saznala oterati Camilu sa recima da više nikad nece videti njega i rani.

          • Goca

            Znaš li ti kako je opisan njihov susret u Pakistanu.Da su se ljubili 10-15 minuta bili zalepljeni jedno uz drugo ida su svi troe plakali Šta ovde prestavlja filmski poljubac ljubljenje ruku, ili poljubac u celo.Bolje da su dali da to snime Ameri bilo bi dirljivih trenutaka jer oni su se jako cesto ljubili TO JE ISTINITA PRICA .NJihovu sliku sa decom sam videla.Oni su prelepi nezna se ko je od njih dvoje lepši..KAD JE POTPISALA RA ZVOD MITI videla sam da piše 2002god znaci eksplozija voza i žena bomba moda može da se nađe jer je to bila udarna vest 2003 do 2005god

          • Goca

            I ndijka po cijem dnevniku su radili scenario zvala se SITIJA—SITI pa su odlucili da ovaj lik bude MITI samo su prednje slovo zamenili. NJenom mužu sam zaboravila ime

          • Hanni

            Moguce je da ce Cameli nesto napravit tako da ce izgledat da su spavali zajedno ,kako smo vidjeli nesto je vec ubacila u hranu ali da Akas sa njom dobrovoljno spava to nevjerujem da ce napravit ,taman kad bi neznam kakve zavodnicke vjezbe pred njim izvodila,jer za njega samo jedna zena postoji i to Miti.Ako se budem prevarila kao sto sam mislila da je Cameli dobra osoba onda ja stvarno odustajem ……

          • Goca

            Hani gledajmo videcemo nešto tu postoji Ja samo znam da je bio sa njom kako ne mogu da se setim,,, jer Mitina ljutnja trudnoca sve je to povezano sa tim .Moram da priznam da i mene interesuje, a ne mogu da se setim Samo se secam da je išao pijan kroz kucu i da je vikao MITI MITI oprosti mi.

          • Hanni

            Sve mi je to jasno ali jednostavno nemogu da vjerujem da ce bilo sta sa Cameli uraditi dobrovoljno a ko zna zbog cega je trazio oprost,jer svemu ovome sto se desi je Miti kriva sto je dozvolila da Cameli ostane u kuci ,i sto nije Akasu kazala da je se opkladila sa Cameli koja ce pobijedit u borbi za njega.

          • sonja

            Tako je Hanni, za sve sto se bude desilo apsolutni krivac ce biti Miti. Jos od samog pocetka svi su joj govorili da ne treba da drzi Cameli u istoj kuci, Djogi nudio i smestaj a ona glumi ludilo i sad kad je definitivno spoznala ko je Chameli i nasta je sve spremna ona se igra sa njom . Zar je brak igra ? Cokce malo jezikom, malo stipne Chameli za obrascic , malo joj namesti kosicu , pokaze ko je gazda i koga Akash voli ali nekako uvek bude Chamelina zadnja a Miti ostane zamisljena. I sta sad, Chameli ne preza ni da sipa nesto u hranu, kome , za sada se ne zna ali isto tako moze izdrogirati Akasha da ovaj pojma nema sta radi. Narocito jer su je godine provedene u bordelu sigurno naucile kojekakvim trikovima da osamucuje i opljacka klijente.

          • Tempesta

            Slažem se. Ova će garant da drogira Akaša, Gomti verovatno njemu sprema posebnu hranu jer ne sme da jede začinjeno… Mada…. Možda je i Miti na tapetu, možda hoće da je onesposobi na kratko, ili eventualno da je otruje… Ali, nekako bih baš volela da se zezne pa na kraju ona to da pojede xD A u bordelu je garant naučila nešto od onog travara kog je pominjala…

      • Goca

        Naravno da ce Miti pobediti. ona je ta koja je ljuta i odbija ga ,a ne on.Zato ce još više on patiti naravno patice i ona, ali nece odmah da mu oprosti .NJIHOVA LJUBAV JE SUDBINSKA. NESECATE SE DOK SU BILI RAZDVOJENI DA SU MISLILI NA ISTO.On na sliku stavlja crveni prah ona se hvata za celo .ON DRŽI RUKU PADA KIŠA ONA DRŽI RUKU PADA SNEG…….A. secate li se kad se slikala sa Ašvagom da je njemu pala vencana slika jadan sav se isekao na staklice da je stavi u drugi ram.

  • Zlata Zlata

    Znate sta drustvo, kada miti bude rodila cetvorke i kada sazna ramira ki,dobice srcku pa cemo se napokon rastociljati njene licnosti

    • Juvraj Veer Singh Bundela

      Vezbam ja to 😀 inace GLASAJTE LJUDI GLASAJTE!!! Ako zelite da pobedi “pametna” Miti od koje je samo pametnija njena baka Damini 😀 napisite broj 1 a ako ipak zelite da pobedi Cameli koja je “dusa od coveka i ima puno pravo na Akasa” onda napisite broj 2.Vas Juvi 😀

  • Goca

    Akaš ce verovatno imati problema sa Kanom. napice se od muke jer ne može ništa da uradi.Docice kuci pijan i reci ce Miti da ide u drugu sobu da spava. Camili ce tp iskoristiti. mislim da ce tako biti

  • marija

    ova glupa nandini misli da ce preoteti akasa od miti nek se samo nada akas nikad nece ostaviti miti.ni u snu miti je lepsa od nandini””’

      • Tempesta

        De ningun modo 🙂 Pukla je vala, zatekla je kako njuška Akaševu košulju 😀 I zapela da je izbaci, a Miti se složila.

        • michel

          hahaha……njuska………..rasa KOKERKA……..iskljucivo jede samo banane zbog kvaliteta dlake…………ovo su reci iz”zikine dinastije”.da ne pomislite da sam vulgarna…..

    • Hanni

      Aha ,opali Ekadis Cameli samarcinu ,tako mi je bio uzitak to vidjeti i nadam se da nece samo na jednom samaru ostat.Samo koju budalu Miti glumi ,sad je mogla sve okrajcit .

  • Niki

    Odgledala sam danasnju epizodu..Neka je i Miti konacno odlucila da Cameli ode iz kuce hahaha.Kako sam shvatila Ekadis je rekla da ce ona otici i Miti joj je rekla da ne mora nigde ici i da ce uraditi ono sto kaze..Miti joj je rekla da joj treba vremena da se Cameli i Rani sretnu pre Camelinog odlaska i Ekadis joj dala vreme od 10h do sledeceg dana..Cameli se sad zabrinula jer ce je izbaciti i vidim u sledecoj ep da je nesto smiksala u hranu..Bog zna sta je naumila samo da ostane..

    • Hanni

      Jesil vidjela reakciju kad je Rani stigla iz skole ,sve joj jedno a mala se raduje da joj isprica kako joj je bilo ,vazno je da ima vremena za soje spletke ali mislim sto god je naumila da joj nece uspjet.

      • Niki

        Videla sam sve,znali smo vec da joj je dete samo sredstvo da dodje do Akasa..Tako isto moze biti i da nije njegova kcerka..Sto vise gledam njeno ponasanje nekako mi sve mirise na to..A jesi videla Visnua danas u razgovoru sa Kanom..Kana mu rekao da mu treba bas takav covek poput njega koji ce sve uraditi za novac,Visnu ga pita da li zeli da ubije nekog a Kana mu rece da zeli da unisti jednu osobu i oduzme joj sve sto ima..Kako vidim Visnu je veoma dobro svestan u sta se upusta cim ga tako ko s poslom pita:”Zelite da ubijem nekoga”..Strasno.Kao da je to najnormalnija stvar,posebno za njega tako principijelnog..

        • sonja

          Ih Niki pa bitno je da on ne radi kod familije jer bi pao sebi u ocima , a ovo drugo, varanje , unistavanje drugih ljudi , laganje koga stigne ukljucujuci najpre svoju zenu, to je sve sasvim u redu .

          • Niki

            Ma nije normalan nikako,dovodi svoju porodicu u opasnost..Mozemo pretpostaviti sta se desi kad se petlja sa mafijom,iz toga nema izlaska tako lako jer odma napadaju porodice i ubijaju.Nije ni svestan sta se moze desiti,samo da ne bude kasno kad shvati

        • Goca

          Izgleda da ga je stanje u kom je bio. odnosno koma promenilo. Pa sad je u stanju da radi sve .odleteše principi, daj da se živi.

  • Hanni

    Pocelo je biti veselo ,samari pucaju .Neznam sta ce se desiti u iducoj ep.ali sta god Rani je vidjela sta je mamica nosila u ruci i sta god bude Cameli napravila mogla bi je Rani na kraju otkrit,nije da nece samo Akasa dobit nego ce na kraju izgubit i cerku. Ali koliko vidim da je Rani momentano uopste ne interesuje tako da je manje vise vazna cerkicina skola ,vazno je da ona juri za Akasom.

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Principijelni spreman ubiti?
    Ića će oživeti samo da bi opet umrla.Što seljačina ne prihvati da radi s Ratorom pa ionako će sve to posle njegove i Tapasjine smrti naslediti Mukta i pretpostavljam Miti mada je ova i previše.
    Šta se sve dogadja još će ga ubiti i vratiti Juvija s najnovijim licem kao najveću dobricu i spojiti ga s Muktom.
    A Ćameli pa verovatno je sebi stavila nešto u hranu kako bi se razbolela i produžila boravak u Kuću Bundela-Čaterdji.Kako je pametna,inteligentna,genijalna treba za nagradu da dobija 85 -togodišnji boravak u “Lazi lazarević”.
    Treba Ćameli jedna Graciela iz LQLVMR da je stavi na njeno mesto.
    “Retardirana””Fali ti Isus””Oprosti sebi”!!!.
    Ili ono čuveno “U mom svetu Marije,služavke se ne udaju za svoje gazde!”
    Ovde bi to bilo “U mom svetu Ćamele,prostitutke,se ne udaju za tudje muževe makar sa gospodinom imale i ceo bataljon dece.

    • Lunci

      Svasta mozemo da ocekujemo od njih,ako odluce da ubiju lik Visnua onda mogu da vrate opet Juvija ali onog sto ga sad gledamo na PRVA TV ili da dovedu novog glumca da izadje iz zatvora i da postane dobar i spoje ga sa Muktom.Meni je mnogo lepsa i bolja Mukta od Miti,lepa je i Miti nije da nije,ali Mukta je Mukta.Miti se konacno dozvala pameti i sprema se da polako ali sigurno izbaci onog uljeza od Cameli usput treba i onu Malviku da izbaci i to kroz prozor.Sad da stvarno preterase ubacili Ambiku i sad je opet nestala.Show program sa celnicima COLOR-sa. 🙂

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Baguje mi odgovori.
    Strašno me Eki razočarala time što je ošamarila Ćameli.
    Mislim jel ona slepa il šta,pa zar ne vidi da koliko se ova “divna ŽMK” Cameli žrtvuje za njih šta ta Eki misli da je lako živeti u Tudjoj kući,na tudj račun,uvlačiti se tudjim muževima u krevet.Jadna Ćameli baš se napatila i još taj šamar da je totalno dokusure ;-( 😀 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!