Odbačena (1 521.ep.) 08.12.2014. – Nandini smešta Malviki!
Nandini se probudi (ruka joj je u zavoju) i pored sebe ugleda Miti koja je zabrinuta za nju. Pita je kako je. Nandini hoće da se pridigne, ali joj Miti kaže da nema potrebe da ustaje, neka se odmara. Povređena je i doktor je savetovao da odmara. Ako joj nešto treba neka je pozove, odmah će doći. Pođe, ali zastane kad se oglasi Nandinin alarm u 10h. Nandini prokomentariše kako je već 10h. Ustane iz kreveta. Kaže kako mora otići inače je Ekadiš neće poštedeti, izbaciće je. Počne da se sprema. Miti joj kaže da stane. Ne treba da ide u takom stanju. Rizikovala je svoj život da bi spasila Ekadiš. Neće je izbaciti iz kuće, može da ostane da živi tu.
Nandini počne da se smeje: “Miti! Zar misliš da bih rizikovala život da spasim majku? Izgledam li ti kao budala? Nije me briga ako ta stara umre danas ili sutra! (Miti ništa nije jasno.) Da ti objasnim? Zapravo, ta stara mi je juče rekla da će me izbaciti iz kuće i imala sam rok samo do 10h. Tako da mi je ostala samo jedna opcija, da napravim mesto za sebe u njenom srcu. Pretvarala sam se da joj spašavam život! (Pogleda na sat i uzme ga.) Jao, Miti! Vidi, 10:05h je (baci sat) a ja sam još uvek u ovoj kući! Majka me nije izbacila! Sad samo gledaj! Ima da me moli da ostanem! Sećaš li se šta sam ti rekla juče? (Miti se zamisli i priseti. Nandini joj pucne prstima pred očima i prene je.) Zar nisi šokirana? Miti, zašto ćutiš? Slušaj sad! Za ovo što sam uradila, skakanje u vatru i pravljenje mesta za sebe u ovoj kući, potrebna je hrabrost, zar ne? A ja tu hrabrost imam! Sad imam podršku te stare, a stvorila sam i saosećajnost u Akaševom srcu! Sad samo čekaj i gledaj! Uzeću ti Akaša!” (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







211 Komentar(a)
Tempesta
Ljudi, ubačen je deo epi od juče, toliko sam stigla i bila sposobna da prevedem, obzirom da sam se razbolela. Nastavak zaista ne znam kada će biti, možda sutra, a možda i kasnije. Pozdrav svima!
Hanni
Hvala Tempi ,de se ti nama odmori i popi jedan caj ,nece prevod pobjec .❤
Zlata Zlata
xvala brzo se oporavi
Goca
Ozdravite što pre jer mi stvarno nemožemo bez vas
Tempesta
Hvala vam na podršci devojke :-* <3
sonja
Ozdravi brzo , ne sekiraj se za prevode, stagod bilo da bilo, Cameli ce ubrzo puci, bitno je da nama Miti polako skuplja dokaze 😀
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Strpljivi smo mi ,samo se ti nama brzo oporavi.
Tempesta
🙂 :-*
Lana
E moja Miti,šta si tražila,to si dobila…Sama pala,sama se ubila…Do juče su joj svi od reda lepo govorili za Ćameli,a danas oni isti posle svega ne veruju Miti,ko je tu lud?
Zlata Zlata
culi ste da rani nije camelina cerka ,to je pogodila dada
Zlata Zlata
juce smo se toliko rastorokale a danas nema nikoga ,muk,verovatno sto smo iscrpeli temu
Goca
Zlato ovo je sve bez nekok posebnog komentara.Malo sam švrjlala po starim epizodama i došla do zakljucka da Akaš zna za Amana…..Posle požara u jednoj epizodi Akaš Miti uzima mobilni i zadržao ga je nekoliko dana.Au mobilnom bila je poruka od Amana. glasi::::—Ono što si videla nije tako kako izgleda.Nema više mesta za Muktu u mom srcu. Imao sam nešto da ti kažem, ali pošto si otišla, odlazim i ja iz grada da se sklonim od svega ovoga na nekoliko dana,.Možda cu ti se približiti ako se udaljim. Cuvaj se pozdrav Aman——Kad je Miti napustila Akaša i posle razgovora sa Damini. misleci da je Miti kod nje majci je rekao —ponekad je potrebno udaljiti se da bi se približio. šta kažeš
Zlata Zlata
goco puko mi internet nisam mogla ni da mrdnem,da za ovo sto pises secam se,aman je poceo da oseca nesto prema miti pa je xteo da razbistri glavu.Zato je otisao.MISLIM da ce se on pojaviti
Goca
Zlato nije bitno da li ce se on pojaviti , pa cak i oženjen Pakistanac koji se možda i razveo , jer Nilofer nije voleo . Poenta je u tome da Akaš shvati, da su je i drugi voleli, i da im je osvojila srce.A ko je njega voleo jedna devojka koja ga je ostavila da bi postala prostitutka. Ili Ambika koja nije volela da dobije šut– kartu. koga on ima još da je bio lud za njim.Može da se desi da je Aman zvao ili slao poruke dok je telefon njen bio kod njega. Zbog osvete cilj mu je bio da što više preko telefona sazna o njoj isve ono što mu je prestavljalo opasnot da uklono . Zato mi necemo znati da li je Aman nju zvao.
Hanni
Zabolile nas ruke tipkajuci :)*
Zlata Zlata
dali si se odmorila,ova vest da rani nije camina kcer menja sve u korenu.Kada mu miti to kaze nece poverovati ni u ludilu ,onda ce se miti naljutiti i napustice ga
sonja
Pa to je vrlo jednostavno dokazati , valjda zato i postoje DNK testovi. I sad mu ne govori nista jer nema dokaze a za ocinstvo je bar vrlo lako, dokaz zacas posla
Zlata Zlata
sto se tice DNKA pa to ce mozda uraditi kad bude izgubio miti
sonja
Ili pipkajuci, sta znam mozda si prebirala po posti, razvrstavala , provetravala ….:-)
Zlata Zlata
xani spava izgleda
sonja
Spava, Hanni je jedna vrednica, stize sve . Zato mora s petlovima da se budi a leze sa kokama 🙂
Zlata Zlata
staces srecnica neka su joj lepi snovi samo da nesanja zlobnu cameli
sonja
hahahaha nece sigurno, Hanni tacno zna sta treba i da sanja, programirale smo se mi jos na prethodnoj seriji koju smo gledale, samo slatki snovi dolaze u obzir:-)
Zlata Zlata
epa neka bude tako
Hanni
E da samo znas kako su moji snovi zlobni uh…
Hanni
Ja cekala i cekala ,nigdje nikog pa otisla petlu pravit drustvo.:)a veceras kasno stizem pa ako jos ko bude tu cujemo se.
Hanni
Ma nesto mi kosa bila puna slame ,a i dok sam sve paketice otvorila,ho ho ho.:):)
Juvraj Veer Singh Bundela
Ode Malvika u zatvor 😀 Zeznu je njen piun kako ju je nazvala,ispade da je ona piun 😀
Hanni
Obrala je grozdje ,jedva cekam da vidim kako ce je istjerat iz kuce.Sto je zalosno od pocetka je imala samo jedan cilj,da se uvuce u gotovo gnijezdo uz korist jednog djeteta koje je smatra majkom.
Juvraj Veer Singh Bundela
Meni bi bilo sada zabavno,da se Ambika vrati sa putovanja i da sazna da joj je mama u zatvoru 😀 Sto bi bilo zabavno gledati Ambiku i Miti protiv Cameli 😀
Zlata Zlata
to se verovatno nece dogoditi jer ambiki odgovara da se miti i akas razdvoje a ona ce se sama i uz pomoc majke obracunati sa cameli
Hanni
Cekam Sonju samo da mi kaze da je bila u pravu,a moram priznat i ne pada mi tesko, sve ono sto je predvidjela za Camu sve je pogodila.
sonja
Esam ti rekla hahahaha. Sad sam usla u kucu, nisam se tako reci ni raspakovala odmah sam ko neki zavisnik teski bacila pogled ovde i imam sta i da vidim. Odoh da pogledam i epizodu
Lejla Vivianova. :)
Gataro jedna. Samo predvidjas buducnost. 🙂 Predvidi nam kad polazimo na put. 🙂
sonja
Tesko da mogu buducnost da predvidim ali karakter nekako mogu da ocenim. Mada sto se tice naseg puta predvidjam za Holi da cemo biti tamo 🙂
Lejla Vivianova. :)
Znači za holi za dvije godine. Tamam. 🙂
sonja
Lejlic, bitno je da smo mi odredile da ce to biti mart mesec , tad se Holi odrzava, sad da li ce to biti sledece ili za dve godine nije bitno, bitno je da od nasih snova ne odustajemo:D
Lejla Vivianova. :)
Tako je nema odustajanja. 🙂
Goca
Vodite li i nas, ili bi vam bili smetnja
Lejla Vivianova. :)
Naravno da vodimo. Što nas je više to bolje. 🙂
Lejla Vivianova. :)
Ne znam jesi li dobila odgovor sinoć sam ti pisala. Nešto me opet zeza internet. Vodimo naravno sve ko god želi. Što nas je više to bolje. 🙂
Zlata Zlata
Sada jedno veliko pitanje cija je Rani ili ce biti u fazonu sta nas briga nije ni bitno
sonja
Ne daj boze samo da je ukrala nekom dete .
Zlata Zlata
od prostitutke se moze sve ocekivati.Secas se da je cami obecavala Rani da ce ziveti u velikoj kuci,pa je tim obecanjem pridobila dete
sonja
Pa planirala je svasta ona ali ako je nekom ukrala dete to bi onda opet produbljivalo pricu i opet bi Miti patila jer bi dete morala vratiti pravim roditeljima. Zato ne verujem u tako nesto,ali sad se tajne brzo otkrivaju, saznacemo uskoro nadam se.
Zlata Zlata
ja mislim da je rani dete rodjeno u bordelu,mozda joj majka umrla,ko zna,u svakom slucaju miti je nju usvojila i neverujem da ce biti komlikacija oko toga.Koliko znam predvidjeno je da miti ima 5 oro dece
Zlata Zlata
sonja dali si zapazila gocin komentar juceu vezi amana ja mislim da ce se ipak on pojaviti kao njena bivsa ljubav,jer u odlasku joj ostvio poruku u stilu da ima nesto vazno da joj kaze, a to je da se zaljubio u nju
sonja
Jesam ali ne znam sta da mislim o tome, njena najveca ljubav je Akash i po cenu da ga i napusti ne vidim kakvu bi ulogu i svrhu imao u njenom zivotu a nema potrebe ni Akash da bude ljubomoran jer i ako uradi tu glupost sa Chameli on ce jaukati i opijati se kako Goca kaze ali ne zbog Amana vec zbog toga sto je uradio. To su samo pretpostavke i nagadjanja ali ponavljam ja licno ne vidim zasto bi se on pojavljivao. Po toj logici pre se trebao pojaviti kad je Miti otisla od Akasha a ovaj se polomio da joj dokaze da je voli i da se promenio nego sad.
Zlata Zlata
doduse ni ja nevidim poentu, jedino ako scenaristi zele da presyave kao ljubomornog akasa jer zasigurno ce akas morati ponovo da osvaja miti pa da bude malo interesantno
Zlata Zlata
draga sonja zelim ti laku noc i samo lepe snove
sonja
Draga Zlato posle 12 sati zakasnjenja da ti se zahvalim na zeljama za lepe snove, pukao mi net , posle je vec bilo kasno da ti odgovorim:D
Goca
Slažem se u potpunosti, V.racala sam se unazad nekako smešne su mi te epizode kad ga je jurila za svoj mobilni—Želela sam da na trenutke pobegnem iz ove napete situacije. Itako uocim da je Akaš iskoristi Amanovu recenicu. Hteo je preko mobilnog da sazna što više o njoj.
Goca
Možda dogodine kako razvlace ove kratke epizodice, mislim da su sve krace
Nanni
Da, to je vrlo moguće, meni je bilo sumnjivo to što ona nju ne zove mama nego Ćameli
Zlata Zlata
to sam i ja primetila jos pre nekoliko dana.Dete je uopste nezove po imenu a da je njeno dete valjda bi je zvala mama ili nandini
Tina
Ne mogu da verujem kako Ćameli laže,baš da vidimo kakvo je njeno pravo da ”ostane” u kući.
Zlata Zlata
sta si ocekivala od takve osobe sumnjivog morala.Radila je za novac i sve bi ucinila za njega,laze, krade otima
Tina
Kako bih volele da Miti vrati Ćameli u bordel.
sonja
Bilo je Chameli lepo u bordelu, ne bi to bila kazna za nju, ona bi trebala u zatvoru da zavrsi.Dozivotno.
Niki
Tako je sonja,baš sam isto to pomislila.Jos ako se ispostavi da je na ilegalan nacin došla do deteta.Zatvor joj ne gine
sonja
Hahahaha Niki, inace sam danas ustala na levu nogu, nesto mi nista ne polazi za rukom pa sam zvirnula malo ovde da opustim mozak i naravno oplela sam i po Akashu. Sad mi je lakse 🙂
Niki
Haha,e vala i neka si oplela 😀
sonja
Da sam na Mitinom mestu ja bih joj rekla hoces Akasha, uzmi ga i oboje put pod noge a konacno bih rekla i njemu pravu istinu sta je sve Chameli radila, ukljucujuci i sindur, sta joj je sve rekla pa da vidimo da li bi joj Akash poverovao. Ako ne bi onda bih zaista oboje izbacila iz svoje kuce. Kakav je to brak i kakvo poverenje vlada kad treba da se skupljaju najpre dokazi da bi bracnog partnera uverila da pricam istinu.Ovako Miti i dalje cuti o onom sto je bilo, Akash se ne pita zbog cega odjednom Miti govori protiv Cameli i sumnja na nju a do sada se jedina borila da ona ostane u kuci. I dalje sam misljenja da je Miti iskljucivi krivac za ovu situaciju ali sam znala da ce doci momenat kad ce i Akash poceti da me nervira. U redu je da oseca zahvalnost sto mu je Cameli spasla majku ali brate ukljuci malo mozak pa pitaj zenu zasto je odjednom tako drasticno promenila misljenje o Cameli pa slazi malo kockice i sam. Ovako, Ekadish bila u zapaljenoj sobi , nije joj nista , Cameli uletela da je spase, oprljila ruku a tetosi je kao da je zadobila opekotine treceg stepena po celom telu i izlece iz sobe kad njegova zena hoce da pozove policiju. Sto, zar mu nije bilo u interesu da sazna kako se zapalila mamina soba/ Mo’s misliti. Miti sad skuplja dokaze da razotkrije Cameli , ne veruje joj muz na rec WOW kakav brak. Tako je bilo i sa Ambikom pa je Miti stigla na vesala .Znam da sam zlurada ali volela bih da i njega sad Kana obruka pred svetom da zivi u istoj kuci sa prostitutkom . Aj brate vise, jesi musko ili papuca.
Goca
Sonja to sam i ja rekla on je glup muškarac Ne mora Miti da ih istera , dovoljno je da se spakuje i da ode stope bi jojonda ljubio. Jako brzo mu je oprostila od kako je Camili otkrila istinu o njoj i Akašu. trebao je još u policijskoj stanici da joj kaže da su odrasli zajedno i da mu je bila devojka. Tako treba da se ponaša covek koji voli svoju ženu i gde je izgrađeno poverenje.A ne on je odmah slagao kako je tek upoznao camili. I on igra kako violina svira PAPUCAR nego šta je.
sonja
Bilo kako bilo dobar brak se zasniva na poverenju , uzajamnoj podrsci . Akash se slozi sa Miti kad donese neku nebuloznu odluku poput ove da drzi Chameli u kuci, navodno se suprotstavi ali onako dosta mlako a kad njegova zeni promeni misljenje, ako kaze da je pogresila onda je ne ispituje zasto, koji razlozi su je naveli da pocne drugacije da razmislja vec demonstrativno ko razmazeno deriste napusta sobu zato sto je odlucila da pozove policiju protiv njegove odluke. Pa sto tako nije bio ljut kad je odlucila da Chameli ostane, mogao je i tad besno ”treskati” vratima. Kad je Miti bacila sumnju na Chameli da je podmetnula pozar njegova zelja je bila da se policija ne mesa u njihove porodicne stvari, kad je sumnja pala na Malviku uzjahao je na telefon da se sve ucini da Malvika bude kaznjena. Razocarao me isto kao i kad je Ekadish odlucila da zadrzi Ambiku a on isto tako demonstrativno napustio sobu sa recima da joj nikad nece oprostiti za ono sto je ucinila Sankrantu, znaci ono sto je ucinila Miti manje-vise ok. Ja uvek pokusam da nadjem opravdanje za njega ali nekako uvek me iznova razocara. Videcemo sledece epizode sta ce nam doneti ali ako bude situacija da on ne veruje Miti, ne cak ni to da provede noc svesno ili nesvesno sa Cameli, dakle samo zbog tog nepoverenja prema rodjenoj zeni a poverenja u jednu prostitutku, Miti bi trebala da ga napusti zauvek pa makar nosila sestorke. I da, u tom slucaju i ja bih jako volela da se pojavi Aman, Asfag, neko treci ali da ne trcim pred rudu. Prvo da vidim ovog maminog sincica kako ce se ponasati.
Goca
Sonjice slažem se sa tobom sve si u pravu .Videceš koliko ce on suza da lije za njom više nego kad ga je napustila petoduplo ce da pati. znam i zašto ali to necu da kažem jer neko ne želi da zna u napred.
Zlata Zlata
kasnim ali i ja bix volela da akas dozivi sramotu, bas je zasluzio.onako slepa ljubav a ovoliko nepoverenje.Akas kao da je zacaran
michel
imam osecaj da mala Rani ima veze sa Akasevom porodicom…jer ona tajna sto mu cuvaju ujak i ujna jos nije otkrivena…….mozda je rodila neka od sestara….vanbracno, mozda je Sankratovo, jer on nikada nije bio kuci…….ne znam ali imam osecaj da je mala krvno povezana sa njima………..Camela joj nije mama, to smo saznali… a mozda je i setra Akasu i Sankratu……….kada im se i tata smucarao svuda,….jer Ekadis stalno govori kako je ona podseca na Akasa kada je bio mali……mozda ne zna za to njegovo vanbracno dete, …….valda ce nam brzo zadovoljiti radoznalost, dotle mozemo samo da nagadjamo…
Goca
Akašov otac je poginuo Miti se još nije rodila Mislim da je to ipak Camelino i Akaševo dete.Možda je Cameli pomogao Akašev ujak da se dete negde zbrine, a kad dođe pravi trenutak da se istina otkrije Verovatno je on nju isterao iz sela .
sonja
Mislis da Ratna bai laze da to nije Chamelino dete ?
Goca
Pretpostavljam da Ratna nezna nju je odgajala neka druga porodica i dete se samo pojavilo. Cameli i nije vezana za malu jer nije rasla pored nje.
Zlata Zlata
neznam zasto ali imam utisak da je to dete nirbajevo jer je on bio nasilnik a ratna je mozda pogresno obavestena.Nije nuzno da je to istina sto je rekla,mada bix volela da rani nije akaseva icamelina.Mozda postoji mogucnost da je akas spavao sa nekom lakom zenom pa je rezultat rani
Goca
A ko nebi voleo da to nije njegovo dete. Svi koji gledaju to i ocekuju i žele pa i ja naravno.ONA JE USVOJENA SAD JE NJIHOVA
Zlata Zlata
a mozda ce nas scenaristi opet razocarati i ostaviti nas u neznanju
sonja
Mozda je Nirbajevo ?
Ne moze biti od Akashevog oca jer je Icha njega odavno ubila ali i ja mislim da je mala nekako povezana sa njima. A postoji mogucnost i da su Ratna bai i Chameli sve radile u dogovoru pa sad Ratna navlaci Miti da bi izgubila sasvim poverenje kod Akasha . Miti recimo dodje sa ovom informacijom , Chameli uradi test i opa Miti ispade lazov , Chameli postigne cilj da izgube poverenje u nju, Ratna dobije lovu i tako….mi pogubimo zivce nacisto:-)
Goca
naravno pogubismo živce nacisto Miti je glupa ako to kaže Akašu i ponizi se, pa nije on jedini muškarac alo glupaco .Onda je baš glupa ta MITI
sonja
Pa nego sta je nego glupa i ona. Dozvolila sebi da se takmici sa jednom prostitutkom umesto da je sve u vencanici i sindurom u ruci odvukla najpre kod Akasha pa onda napolje. Onaj dan prica Akashu kako je Ekadish zatekla sa njegovom kosuljom i da se to Ekadish nije svidelo a i dalje cuti kako je ona licno zatekla. Sta joj je bio razlog da to precuti, da ne ispadne ljubomorna ili da i dalje bude ona fina pa mu ne isteruje bivsu ljubavnicu vec je to eto Ekadishina odluka a ona se samo slaze sa njom.
Goca
Pa vidiš da joj ništa neveruje rekla mu je za požar i ništa jlut izađe iz sobe.Da mu je rekla za vencanicu i sindur budi sigurna da taj šljam od coveka ni tad nebi reagovao, možda bi mu inpunovalo –rakao bi ajd gluposti– on je za mene šljam i jedva cekam da vidim kako pati.Nisam pakosna ali sam povređena kao da sam ja Miti -.a onda cu za nju da navijam . pusti ga miti neka vidi šta je imao, a izgubio neka ga neka lije gorke suze. Bolj nije ni zasluzio
Zlata Zlata
goco tako se i ja osecam kao da sam miti bas sam se uzivela kao da je stvarno
Goca
Mi emotivci tako i doživljavamo
Zlata Zlata
gledas li sada na prvoj odbacenu ,ja gledam i mislim da su tetke iscenirale sve da miti poveruje da nemoze da ima dece i da ode,podmetnule su lek.karton potplatili doktorku ,svestenika itd…
Goca
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Zlata Zlata
goco mene zanima ti detalji koje krijes ko nezeli nemora da cita ali sam sigurna da svakoga zanima.Sta ti znace ove nule
Goca
Epoludeo mi komp
michel
da u pravu si, kada sam vec pustila komentar setila sam se da ne moze biti od Akasevog oca, jer ovaj je mrtav preko 20. god. ali me mrzelo da ispravljam…….a moze biti i ta kombinacija sto kazes sa Ratnom…ipak su to prostituke….ma ko zna sta su sada smilsli..bice ono cega se najmanje nadamo…..
sonja
Tacno tako. Sad po ovoj epizodi Miti i Ratna su se srele slucajno, covek bi mogao da zakljuci da nema dogovora ali sto ti rece prostitutke su to, namestila joj se situacija:-) Kljucno je ovo sto Chameli govori Miti na kraju jer se Miti opet malo iznenadi.
Nanni
A sad kad dođe policija sigurno će naći kutiju šibica u Mitinoj sobi koju je Nandini tu stavila 😛
Tina
Ne našli su u Malvikinoj sobi i nju strpali u ćorku.
sonja
Devojke jeste li vi u ovoj epizodi odgledale najavu za sledecu? Ja nisam uspela a navodno kazu da u najavi Rani cuje razgovor izmedju Miti i Chameli.
Zlata Zlata
nije bilo najave
sonja
Nije bilo vidim i po Poojinom prevodu ali mi nije jasno odakle ovim devojkama sa IF da je Rani cula razgovor
sonja
Po ovom ukratko sto znam Kana je ubio svoju sestru radi imetka a Ratna bai je rekla Miti da je Cameli mnogo bogatih muskaraca napravila Raninim ocem, znaci da je malom Rani manipulisala odavno.
Tina
Ni ja nisam videla najavu za sledeću.
Goca
koji je dijalog na kraju između Akaša i novinara, povezano sa slikom
Tina
Ne znam,ali Kana koliko sam ukapirala je sipao nešto u piće novinaru.
Goca
Pa videla si da ga je otrovao sam bog je spasao Akaša jer bi i njega i Miti sigurno otrovao
Tina
Da u pravu si, krivo mi što nema prevod da vidim šta Miti i Ćameli toliko pričaju.
Zlata Zlata
goco bas me zanima sta je rani govorila miti u vezi one flasice, dali je cameli namerno dala
da bi dala miti ili je mala sama nasla
sonja
Rani je nasla u basti i posla da je baci u kantu jer bi mogla da se polupa i neko se povredi kao sto su ih ucili u skoli da treba da rade i da je sigurno Chameli zaboravila jer je ovih dana potpuno odsutna u mislima i onda joj isprica kako se sudarila sa Chameli i sta je ova imala u rukama
Goca
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
sonja
Otprilike je novinar objasnio Akashu kakav je Kana, ubacio je u Mitini torbicu USB sa dokazima protiv Kane a inace je ubio sestru i porodicu radi imetka.A novinar je sa slike prepoznao Miti, zato joj je i ubacio taj USB
Zlata Zlata
ja sam imala utisak kao da je bio protiv miti jer je snimao miti krisom
a u stvari on je pomogao ubacivsi u torbicu usb,mislim na novinara
sonja
Tako je a uspeo je i da joj kaze da isprica Akashu da je otrovan. Sad jos Miti da otkrije taj USB ali valjda ce ukapirati da taj karmin u torbi nije njen i da se u njemu krije USB.
Goca
Predpostavljam da je tražio da i ona dođe da bi joj dao onaj ruž da ne bude upadljivo, zna on ko je Kana
sonja
Procitaj gore iznad ukratko sam napisala Zlati jer je rekla da joj nista nije jasno pa da malo pomognem dok nam Tempi ne prevede detaljno. Posle kafica su trebali da idu i na romanticnu veceru mo’s misliti 🙂
Zlata Zlata
ova epizoda me nesto neinspirise nije bilo puno scena a i dosta prevoda fali pa nemogu da povezem
sonja
Zlato ukratko, novinar je ispricao Akashu za Kanu , rekao mu da ima dokaze protiv njega koji se nalaze na USB a za uzvrat trazio je da ga Akash skloni iz zemlje jer ga Kana nece postedet. Dogovorili su se da se nadju u kaficu blizu aerodroma, video je Mitinu sliku sa Akashem, pohvalio je a Akash je rekao da ce povesti i nju na taj sastanak, zato je Miti u tom kaficu, ostalo si u videla,Akashu se pokvario auto pozvao Miti , novinar otrovan ali uspeo je da ubaci dokaze u njenu torbicu i da joj kaze da poruci Akashu da je otrovan. Kana je trazio taj dokaz, shvatio da ga ima Miti i naredio banditima da je uhvate. U medjuvremenu Miti je rekla Akashu sta se desilo a on joj rekao da bezi odatle. Miti je tako dospela kod Ratne, Ratna joj rekla da nije ni svesna kakvom olosu je pomogla a Miti joj odgovori da nije imala drugi izbor jer je Rani cerka njenog muza nasta se ova zasmejala i rekla da je Cameli u stanju i kuce da usvoji ako ce posluziti njenom cilju , da mora da je njen muz bogat i da to Chameli radi sa svakim bogatasem a da je i ona sama verovatno izgubila racunicu koliko puta je to do sada uradila . Miti se suocava sa Chameli, kaze da se srela Ratnom , Chameli je uznemirena ali Ratnu naziva lazljivicom jer je ljubomorna na njenu srecu i da su sad svi prihvatili da je Rani njena cerka ukljucujuci i Eadish i Akasha i sve ostale i da je nije briga ko sta prica.Miti joj naravno govori da sigurno nece sedeti skrstenih ruku , pita je sta ona u stvari hoce a ova joj odgovara da hoce da zauzme njeno mesto i postane Akasheva zena. I da,, mala Rani je rekla Miti da je naletela na Chameli i da je ova imala sibicu i bocu u ruci .
Zlata Zlata
xvala sonja bas si bila detaljna pomoglasi mi a znas li kada ce prevod,znam da je tempi bolesna zar nema neku zamenu
sonja
Ako govoris engleski izasao ti je prevod na desitvbox a Tempi inace saceka i epizodu sa engleskim titlom ali to izadje jako kasno.
Zlata Zlata
nazalost neznam engleski sta cu nego cekati
sonja
Pa da li te nesto konkretno interesuje , mozda mogu da ti pomognem ?
Zlata Zlata
uglavnom sam povezala citajuci komentare,evo reci mi zasto je miti opet ostala otvorenix usta na kraju ,sta je cameli rekla
sonja
Chameli je rekla Miti da je nije briga ko sta kaze a Miti joj je odgovorila da zna da je nije briga nizasta ali s obzirom da je ona zapocela tu igru lazi da ne misli da ce i ona sedeti skrstenih ruku, da ce dokazati da Rani nije njena i da je ona zapalila vatru , da je Malvika platila ceh a sad nek ceka da vidi kako ce ovo uticati na nju . Verovala joj, a ona je zapocela da se poigrava sa clanovima njene porodice. Miti joj kaze ne razumem sta ti hoces a ova joj odgovara da zeli da zauzme njeno mesto u ovoj kuci i da postane Akasheva zena.
Sad pretpostavljam da tu ima mozda jos nekih detaljcica ali ovo je prevedeno, a videcemo i taj prevod sa engleskim titlom.
Zlata Zlata
xvala sonja ,ex pusti camelini snovi,ona bi ali nije informisana da druga strana nece pa ce sav bes i otrov istresti na kanu i eto cama ode tamo odakle je dosla
Goca
Ovo je ne cuveno ma treba da dobije šut u d..e Treba Miti da joj kaže evo ti Akaš pa ga vodi u vaše selo . Jer ovo je moja kuca , i firma ukojoj radi Akaš je mog oca , ja sam jedina naslednica Bundelovih. Nije on jedini muškarac
Goca
Mašala bice igranka bez prestanka. hvala
Zlata Zlata
vidis li camelinu facu spremna je i da ubije samo da istera zacrtano,sada kada je skroz ogoljena plan ce joj biti akas u krevetu.Uskoro to gledamo ,mozda vec u petak
Goca
Ko zna da nebude dogodine.Obradovala sam se da se setio ženu da izvede na veceru, a ono od toga ništa pokvarila su mu se kola kao da ne postoji taxi
Zlata Zlata
ajde molim te kazi mi jos neki detalj jako me to zanima ono krupno cega se secas
Goca
Zlato još se ništa nijo ostvarilo od onoga što sam rekla glupo mi je da sad o još necemu pišem, a i ovi scenaristi ili menjaju scenario ili dugovlace, a i epizode su kratke daj da se desi da on spava sa Cami i da se sazna da je Miti trudna Desice se nešto posle porođaja.RECICU TI—idem Zlato da gledam od 21 9 2012 kad je izbio požar u diskoteci kad se miti napijala,Akaš je spašava
Zlata Zlata
pa do sada sve ide u tom pravcu,eto opet cu da mastam sta ce se desiti ,bas bix volela da raskantaju mitin brak sa akasem jer stvarno nije zasluzio da bude sa njom i da nadje dobrog dasu a deca da budu bundela naslednici.akas je lagao varao i xteo je da je ubije i taj karakter negde cuci u njemu
Zlata Zlata
jos sam se necega setila,negde sam procitala mislim na fejzbuku,da ce se ica pojaviti,da je njena nesreca bila nesporazum,.ica je nastradala ali nije umrla vec je pala u komu,a u isto vreme je jos jedna osoba nastradala i ta osoba je bila donor tapasiji,secate se da je doktor najavio da imaju donora ali malo kasnije rekose da neodgovara,zato sto je miti prodisala i pala u komu a sarije i nakit su zamenili greskom.JOs nesto, kada je djogi gledao tetovazu na ruci nikako nije bila icina jer sam je dobro zapamtila a djogi je bio potresen pa nije zapazio detalje.A sta kazes
Goca
neverujem
Zlata Zlata
ok videcemo
Goca
kad spomenu tetovažu gde jr ona tetovaža na Akaševoj ruci . ispisano Miti za ceo život
Zlata Zlata
goco nisam ni ja primetila tu tetovazu na njegovoj ruci ,to je bilo vazno tada a sada nije vazno
Zlata Zlata
dobro je da je zakasnio ,da nije mozda bi bio povredjen a i miti
sonja
hahaha opasno si ljuta na Akasha. Zvao je drugi auto da dodje po njega ali vidis minute su odlucivale. Meni nije jasno samo kako je ona propalica Kana znao da ce novinar biti bas u tom kaficu, da stigne da se preobuce u konobara i sve ostalo. Jedno je sigurno , jako je opasan jer ne preza da ubije pa cak i sad a mogao je poslati bilo koga od svojih placenika da sipa otrov.
Goca
Cinimise da njega jedino Cami može da sredi ili da ga ubije ili rani ona je maher za njene ljubavnike. Vidiš da je Kana lud za njom.
Dila
kako me ova Cameli nervira :S
Zlata Zlata
a koga ne,svakoga ko je pogleda u zmijske oci
Dila
Ja bi nju izbacila odmah iz kuce kretenusa
Zlata Zlata
bice i to uskoro ali napravice veliku stetu
Dila
Bice uskoro ali nama ce se pokidati zivcii
Zlata Zlata
nas dobrovoljni izbor
Meethi
i mene nervira cameli
Goca
Hajde da se udružimo svi skupa i da je izbacimo. nama ne može ništa , nismo mi glupi kao Miti neka
Zlata Zlata
odgovori mi na komentar molim te bas me zanima sta mislis
Dila
U pravu si treba mi da izbacimo Nandini tj Cameli… Danas je bila jako tuzna kad je Miti odlazila 🙁 :'(
sonja
Dila nesto mi sizi net pa sam morala da ulazim na naslovnu stranu i tako vidim da trazis neku pesmu. Onaj link sto si ostavila je za celu epizodu, mrzi me da gledam ali mi nije jasno na koju pesmu mislis , da li na onu muzicku pozadinu sto ide ili ima neka pesma u epizodi. Ako je tako , naznaci od kog minuta, mozda mogu da pomognem, da pitam neku od mojih Indijki sa IF.
Dila
Hvala ti puno ja sam napisala od 14:00 bas mi se dopada ta pesma 🙂
sonja
Ups sta je ovo, razredna nam se razbolela a devojke odmah pobegle sa casova:-) Nema Hanni, Lejle, Michel , Nikki, Dade, Mah , svima cemo podeliti neopravdane 😉
Zlata Zlata
ma ispucale se juce a najvise prekjuce pa odmaraju prste
michel
na casu sam, samo malo vise koristim ……veliki odmor………..smaraju sa Camelom i tom temom, nikako da je zavrse, sada jos vise zakuvavaju…sada nagadjamo cija je Rani…………
Lejla Vivianova. :)
Ti si mi uzoran učenik. 🙂
Hanni
Ej moja Sonjic,sabralo se racuna ,dok sam sve paketice otvorila pa i ovu slamu iz kose povadila,,hahaha.Ipak sam nasla malo vremena da pregledam seriju i procitam vase komentare,i sta reci na to sve ,Cameli se sepuri po kuci kao da je vec zauzela mjesto gazdarice.Malo sam ova dva dana vremenski ogranicena cucemo se 🙂
Dada
Ma tu sam ja nego moram preko fona, pa ne mogu da gledam preko desitvbox-a nego you tuba a tamo tek sutradan stavljaju novu ep…pa se ja nerviram…ludim…
Zlata Zlata
dado ti si pogodila da rani nije camelina kcerka, imas li jos nesto da ti se javlja,mozda ce cameli da uceni miti sa onom informacijom sto ima da bi spasila akasevu reputaciju i da se oslobode opasnosti zvana kana
Dada
Sad mi se ne javlja nista…jer nisam vise toliko u toku posto ne mogu preko fona da gledam na desitvbox-u pa kasnim malo…
Jovana
Gledala sam epizode za 8. i 9. decembar,i Akas pocinje puno da me nervira.Zgadilo mi se kad sam videla da se Cameli pravi da ce da se onesvesti,a Akas odmah za njom.Miti ni da zucne.Uzgred pozdrav,ne volim puno da pisem ali redovno citam vase komentare..
Goca
Uopšt mi ga nije žao što je u jucerašnjoj epizodi radio onu puđu Tako je i ona jadnica nosila kofe vode iz bunara da bi zalivala statuu po onom suncu i pala u nesvest. Dok je on posmatrao sa majkom i smejao se. Sve se vraca sve se placa i to duplom merom
Zlata Zlata
xoce li biti uskoro prevoda narode ,ubise od cekanja bas sam nestrpljiva
Goca
Odgledah i ovu epizodu. Ošiša Miti malu Rani sad treba da ošiša i muža da uradi dnk test, a kako ce to da izvede videcemo
Tina
Jel znaš možda šta je to Ćameli videla na laptopu,nešto u vezi Kane.
sonja
ona je dosla do USB koji je novinar ubacio Miti u torbicu kao dokaze protiv Kane.
Tina
Nadam se da Ćameli neće ništa smestiti Miti.Jedva čekam da vidim Ćamelin izraz lica kad budu otkrili da Rani nije njena ćerka.I da je KONAČNO izbace uz kuće.
sonja
Ja opet mislim da hoce ovo iskoristiti na neki nacin. Mozda sklopi dogovor sa Kanom da mu ona to preda a on zauzvrat pomogne da se resi Miti . Nagadjam ali ovo ce joj u svakom slucaju dobro doci. Vidis da je Miti danas pokopala u svemu sto je pokusala.
Tina
Bar da Rani kaže Miti da je dala Ćameli USB.
sonja
Pa ocigledno ne zna. USB je bio sakriven u karminu, izgleda da ga je Miti dala Rani, ovoj ispalo kad se sudarila ali videcemo
Tina
Nadam se da će sve biti dobro,a kad će Miti roditi četvorke?
sonja
To treba pitati Gocu , ona zna te detalje:-)
Goca
Dušice drage vec sam o tome pisala.Kad Cameli bude provela noc sa Akašem, tog dana se saznaje da je Miti trudna.Pozvace njene da dođu po nju spakovace se. Tad Akaš isteruje Camili hahaha.Ali tad gubi Miti koja nece da cuje za njega itd itd itd .Cekamo tu noc, a onda i njihova razdvojenost iako su u istoj kuci.
Goca
vajda posle 9 meseci, a dok bude trudna svašta ce se dešavati.Otkrice se tajna
Zlata Zlata
i ja se tome nadam,mozda ce miti uci u sobu pa vidi na kompu
Zlata Zlata
naravno da ce iskoristiti samo se nadam da ne povrede miti. mozda akasa uceni
sonja
Pa ako bi njega ucenjivala onda bi se otkrila ko je i sta je.
sonja
Ja mislim da ona blefira Chameli ne bi li ova pokupila prnje i otisla sama , Namerno sve radi pred njom . I onaj bolnicar sto je dosao i kosa i sve ostalo. Takoreci sad Miti uspeva u svemu ali nazalost dokazi protiv Kane padose noj u ruke, sad ce joj biti sigurno sredstvo da dodje do cilja.
Zlata Zlata
miti nije sposobna da blefira ona nezna da nekome smesti ona je tako iskrena sta misli to i kaze
sonja
Ma da ali secas se kad je rekla Chameli da se do sada borila sa finom Miti, Akashevom zenom ali da ce joj sad pokazati ko je sluzavkina cerka i da ce provesti vreme u strahu, da joj je bolje da kucu napusti sama.
Zlata Zlata
sada sam se setila takoje.Niko ne komentarise rani kad je cula razgovor izmedju miti i cameli,mora da je rani prixvatila mitino objasnjenje .Na kraju epizode i akas je podrzao miti samo sto ja nemam pojma u cemu
sonja
Miti joj je objasnila da se one samo tako sale , Chameli i ona , da se zadirkuju svakog dana , Rani joj je rekla da ne voli takve sale ali ujedno je ovo Mitino objasnjenje dobro posluzilo kad je Chameli sedeci u basti razmisljala ko bi mogao da joj pomogne jer joj je Miti dala ultimatum od 48h i kad je Rani naisla , ona se kao napravila tuzna i rekla joj tvoja Miti ma hoce da nas izbaci a mala se nasmejala i rekla Miti ma mi je objasnila da se vi tako stalno salite, ova je nastavila da prica kako Miti mozda nije tako bas dobra i slicno ali naisla je Ekadish i rekla joj zbog cega okrece Rani protiv Miti. Chameli je pokusala prvo Ekadish da ubedi da Miti hoce da je izbaci iz kuce jer pokusava da dokaze da Rani nije ni njena ni Akasheva i da je cak poslala neki test da se uradi. Naravno Miti se napravila nevinasce rekavsi da naravno da je poslala Ranine uzorke ali samo zato sto oni nemaju nikakve podatke da li je Rani primila uopste bilo kakve vakcine i tako u tom smislu a onda ovi dvoje Ekadish i Akash napusili Chameli, ona se okrenula da podje a Akash je zaustavio i rekao nisi se izvinila Miti. Eto ukratko.
Goca
A gde je vecera Kad ce vec jednom ,da izvede svoju ženu negde.Kako li to oni žive u Indiji. da li docekuju novu godinu kao svi mi, da li izvode svoje žene.
Lejla Vivianova. :)
Jesi li dobila sinoć moje komentare?
Goca
nisam
Lejla Vivianova. :)
Dva sam ostavila helem vodimo te u Indiju nećeš smetati. 🙂
Goca
Super, da pakujem, kofer kao danas Miti samo da nedođe do eksplozije voza, pa da i mi završimo u Pakistan. nije loš ni Pakistanac.
Lejla Vivianova. :)
Samo polako ima vremena. Nećemo mi poginuti to će nas zaobići. 🙂
Goca
Javite mi kad krecemo da budem spremna
Lejla Vivianova. :)
Ok. 🙂
Zlata Zlata
goco veceras odgledax miti kako napusta akasa bas sam bila na ivici suza bilo mi je veoma tesko da gledam.Poenta akas je uvek nekako povrsno razumeo miti .Nisam ga nikad 100 posto prixvatila kao mitinog partnera.Nesvidja mi se njegov karakter
Zlata Zlata
tek sam sada uspela opet da sednem za komp.Bas ti xvala sada mi je jasnije
Zlata Zlata
sonja mozes lionako ukratko opisati epizodu pa da mozemo dakomentarisemo
sonja
Ne mogu Zlato i ja gledam po indijskom forumu sve ove koje bih mogla da pitam nesto nisu na forumu trenutno a nije ni na engleski izasao prevod. Cim nesto saznam , jaavljam ne brini.
Zlata Zlata
ok .Dali znas kako je tempesta xoce li skoro da ozdravi
sonja
Ja se nadam uskoro, najpre zbog nje same a onda ide i N.godina treba se pripremiti za najludju noc a zatim sto nam svima puno nedostaje:D
Lejla Vivianova. :)
Heloooo nadam se da ćemi ostati komentar. Onima koji ma sam pisala nadam se da su ga vidjeli. Vidiš Sonja da sve od tebe poprimam što ne treba. Prvo internet onda da mi nestaju komentari. Mislim neću ovakvu sličnost. 🙂 Javi ako si dobila komentar da znam.
sonja
hahaha Lejlic evo dobila sam ali tek sad sam videla. Dzabe sto ti neces ovakvu slicnost mada znam kako ti je , ja sam sizela tih dana secas se ali ne bi ti bila moja Gori Didi da nismo slicne:D
Lejla Vivianova. :)
Lepa seko ja šizim. Kod mene je internet kao semafor sad ga ima sad ga nema. Sinoć Goci odgovorila na komentar kad sam se vratila nema ga. Pitala je da li ćemo i nju povesti u Indiju. Dva sam komentara ostavila i nijednog.
Goca
Nece ona nauditi . Akašu, Ja predpostavljam ako je isteraju iz kuce da ce nauditi gosn.Kani.Predpostavljam da ce ga teško raniti, i otici u zatvor. To je moje mišljenje
Zlata Zlata
dali mi se cini ili je stvarno ekadis protiv dnk-a ali mislim da je miti dobro obrazlozila pa se situacija smirila
Goca
00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
sonja
000000000 Goco je l’ ti ovako izrazavas odusevljenje na danasnju epizodu hahahaha. Salim se malo, ocigledno imas problema sa kompom, proba da ga restartujes.
Goca
Vidiš i on se buni pa ništa nerazume on i ja samo gledamo slike svi su slatki kao da sam u galeriji slika. šta cu nemogu sve jezike da znam.Da sam znala šta me ceka odavno bih naucila Indijski ovako blejim ko tele u šarena vrata. kao da mi prikazuju nemi film
Zlata Zlata
ex goco i ja se tako osecam, upravo sam to komentarisala
sonja
hahahaha i ja znam poneku rec pa se onda uhvatim te reci kao da sam bog zna sta razumela ali dobro mi dodje prevod na engleski kad izadje ili nekad pitam nesto Indijke sa foruma ako mi bas gori pod nogama. Dosta kasno izadje i ovaj engleski ali Tempi nam prevede bas sve , samo stvarno je smesno sto kazes, blejimo ko tele u sarena vrata al ne odustajemo:-)
Goca
Jaoj kad bi mogle pošto si sa njima u kontaktu da prevedu jedan insert iz prastara vremena.Sa you tuba 12 oktobar 2012. Gde sede Akaš i Miti na onom kamenju ona mu se valjda žali, a on spomenu Amana. NJen telefon je bio kod njega nekoliko dana . Mora da je Aman zvao ili slao poruke . on je nju rsatavio od Amana K o zna kako nažalost nema prevod. sigurno mu je slao negativne poruke.
sonja
Pa mogu ali moras da navedes tacno odakle te interesuje od kog minuta i da mi ostavis link u kaficu
Hanni
O gdje si Sonjic ,ja ti dole ostavila komentar sa objasnjenjom zasto bjezim sa casova ,nemam vramena pregledati ep.pa nemoguni komentarisat ,cujemo se sutra.
Zlata Zlata
i ja odgledax .Evo u najavi cameli je dobila u rukama sredstvo za ucenu.Verovatno ce ucenjivati akasa
Tempesta
Pozdrav svima, ubacila sam nastavak za ovu epi.
Goca
Hvala super dali ste nam bolje malo.
Tempesta
Nema na čemu, vi ste verovatno koliko toliko već upoznate šta se dešava. Sad radim na prevodu sledeće epi. :-*
Hanni
Cao Tempi ,drago mi je vidjet da ti je malo bolje,posto vidim da si nam vrijedna iako si bolesna zasluzila si da ti dodje djeda mraz.
Tempesta
Nadam se da ću uskoro sasvim prezdraviti, mrzim kad sam bolesna. Mada, ko pa i voli da bude bolestan….
Hvala Hannić što misliš na mene, fin ti je ovaj gdin Deda Mraz :))) :-*
Zlata Zlata
bas mi je drago sto ti je bolje tempi, izvini na mojoj nestrpljivosti, moram da te pitam dali da cekamo prevod epizode od 9-og veceras,jer veceras i nema neke diskusije
Tempesta
Hvala 🙂 Evo, upravo sam ubacila prevod za 9ti.
Lejla Vivianova. :)
Šaljem vam sliku od unuka deda mraza. Ovaj liči na akaša samo da znate. 🙂 Hanni će se obradovati kad ga ugleda. : )
Hanni
Joj Lejlic ,poslije napornog radnog dana nisam mogla dobit bolji poklon ,samo trebala sam ga malo zagrijat hladno mu je .
Lejla Vivianova. :)
Sladak je. 🙂
michel
gospode, alal je ovaj Akas glupav, on vise veruje jednoj prostitutki, nego li svojoj zeni……….pa ovde niko nikome ne veruje a svi se uzajamno vole………..ccc……………da ne poverujes…….
Tempesta
Evo i ovde: ubačen prevod za 9ti 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!