Odbačena (1 537.ep.) 30.12.2014. – Rani svima govori istinu o Ćameli, Ambika i Sankrant se vraćaju!
Prevod: Sonja i Tempesta
Cameli trazi Rani da bi joj dala jabuku da da Miti sto ce rezultirati Mitinom smrcu, kako bi ceo imetak biti prepisan na njeno ime (sto je jos jedna od nebuloza, ne znam kako je to samo zamislila ), a za to vreme Rani trazi idol u vrtu.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Ambika i Sankrant su na aerodromu, vratili su se sa medenog meseca. Ambika želi da pre nego što ode kući, prvo poseti ginekologa. Dugo su bili na medenom mesecu te o nekim stvarima nije vodila računa. Sankrant nema ništa protiv i predlaže da idu zajedno. Međutim, Ambika ne želi, kaže mu da će ići sama, neka ide on kući. Neka se kući pravi da se ona nije vratila, pa će ona kasnije doći i iznenaditi sve. Sankrant se čudi što ona hoće sama kod lekara. Ambika odgovori da samo ide na kontrolu, a i bilo bi je sramota da o nekim stvarima razgovara pred njim. Žena ne može da priča pred mužem o određenim stvarima. Zatraži mu nešto novca, pa kaže da će otići kod lekara, a potom se vratiti kući taksijem. Sankrant se složi.
Mukta je sa Miti i Akasem, Cameli silazi, a Mukta joj kaze: Cameli, upravo pricamo o tebi. A onda se ispravi i oslovi je sa Nandini, Nandini Caterdji, to je ono sto si sanjala da postanes. Ne mogu da verujem da si ti ona Cameli koju sam srela prvi put i koja mi je dala svoju celu ustedjevinu da bi mogla da pruzim bolji zivot njenoj cerki. Sada kada se to desilo, kad je dobila porodicu, kucu, roditelje, ti je koristis upravo protiv Miti. Cameli nije zainteresovana da je slusa, ali Mukta je zaustavlja i kaze joj: ja jos uvek govorim, nasta Miti kaze Mukti da pusti to jer nema nikakve svrhe govoriti Cameli. Medjutim, Mukta kaze da je ona razlog svemu ovome, da je sve zapocelo zbog nje, ona je dovela Cameli u njen zivot. Cameli nezainteresovana za ono sto Mukta prica, govori da oni ne znaju sta je ona sve pprezivela, to je bio pakao. Posle toliko godina dobila je sansu da zapocne zivot ispocetka, da zamisli novi zivot sa nekim koga voli.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







125 Komentar(a)
Lana
Ova Nandini je retardirana,pričaš joj,pričaš,ona ništa…..A Ambika( e moj Sankrantu),opet nešto petlja..Ja mislim da ona ni nije trudna,zato i neda S.da ide sa njom,a pošto će uskoro kraj,kako kažu,i njeno će se okončati..Drage moje,svima želim ispunjenje svih želja u Novoj 2015.g.Lep provod i sve najbolje 🙂
Tempesta
Ma kao da pričaš zidovima….
Lanić, sve najlepše ti želim u Novoj godini, od srca! :-**** <3
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Srecna vam svima nova godina.
Pa ja verujem u Ambikinu trudnocu posto je rekla Malviki da je trudna kad su bile same.
Nju ne bi lagala.
Ako je stvarno trudna ja bih volela da rodi,dete nije krivo a ona nek umre na porodjahu ako treba.
Opet ako nije trudna ne razumum cemu ta scena izmedju nje i Makvike.
Opet mozda dete nije Sankrantovo ?
Ja sam najvise da tu ponove Surbi i Kana pricu.
Volela bih da se dete rodi ali Ambika mora doziveti neku kaznu.
Mislim ne zasluzuje kraj kao Miti i Mukta.
Nego hoce li biti neka galerija za nas koji preferiramo Muktu i Tapasju?Ambiku ne volim ali mi je glumica predivna.
Od muskih volim RECITE DA NISAM NORMAlNA :Satju,Asgara(taj mi je ebozovan),Nirbaya (ona vatra u ocima) i Juvraja.
Zlata Zlata
svim sajtovcima zelim srecnu i bericetnu novu godinu,puno zdravlja i lepe snove da vam se ostvare.Uzivajte, pa se kuckamo dogodine.Veliki pozdrav
Marijana Lazic
hvala i tebi srecna nova godina i sve najlepse
Tempesta
Hvala Zlato, srećna i tebi Nova godina, najviše ti zdravlja želim, pa sve ostalo! Pozdrav!
Zlata Zlata
xvala tempi na lepim zeljama
Marijana Lazic
ne kapiram ako je po onome da miti treba da ostane trudna i tako to a kraj je veoma blizu pa onda ce oni to zbrzati nece ninasa liciti
Marijana Lazic
tempesta oces biti tu u dvanest sati?
Tijana Rankovic
Sad kad Ambika pojede jabuku 😀 😀 😀
Marijana Lazic
upravu si moguce
Lejla Vivianova. :)
Ćao drage moje. Drago mi je što je mala Rani rekla istinu o Ćameli, nekako sam to i predpostavljala jer djeca su ne iskvarena i ne znaju lagati. Sonja, prevod je odličan nemam riječi. Nadam se da ćeš nam i dalje prevoditi zajedno sa našom Tempy. Love you bouth. :* :* :* Ipak želim da vam čestitam novu godinu puno zdravlja sreće i ljubavi.
Tempesta
Sve najlepše Lejlić moja, puno zdravlja, sreće i ljubavi! Love you too!
Evo jedan Deda Mraz samo za tebe 🙂 :-*** <333
Lejla Vivianova. :)
Aaaaaaaaaaa hvalaaaaa lijepa moja. Baš si me obradovala. :* :* želim ti svu sreću ovog svijeta i naravno prije svega puno zdravlja 🙂 :*
Tempesta
:)) Hvala puno dušo draga! :-****
Lejla Vivianova. :)
🙂
Tempesta
Awww… ulepšala si mi veče…. :)))))) :-*****
Lejla Vivianova. :)
♥♥♥drago mi je.
Lejla Vivianova. :)
Ćao drage moje. Drago mi je što je mala Rani rekla istinu o Ćameli, nekako sam to i predpostavljala jer djeca su ne iskvarena i ne znaju lagati. Sonja, prevod je odličan nemam riječi. Nadam se da ćeš nam i dalje prevoditi zajedno sa našom Tempy. Love you bouth. :* :* :* Ipak želim da vam čestitam novu godinu puno zdravlja sreće i ljubavi.
Tempesta
Zaboravih, imate novogodišnju galeriju (na temu Miti i Akaš) na početnoj strani sajta, u slajderu :)))
Prats
Srećna Nova 2015..
Da je provedete u zdravlju, sreći i veselju. (:
Sve najbolje !
Tempesta
Takođe, sve najlepše! 🙂 Pozdrav!
Tina
SREĆNA NOVA 2015 GODINA!ŽELIM DA JE SVI PROVEDETE U ZDRAVLJU I VESELJU!SVIMA ŽELIM SVE NAJLEPŠE U NOVOJ GODINI!!!!POZDRAV SVIMA!!!!!!
Tempesta
Hvala Tinče, srećna i tebi, sve što želiš neka ti donese godina ova!
Tina
Hvala ti!Nek ti se ostvare sve želje!!!!!
Tempesta
Hvalaa!!
Hanni
Svima mojim sajtovkama zelim srecnu i veselu 2015 godinu
Tempesta
Hvala mila! Takođe, srećna Nova! :-*
sonja
Srce moje …….ovaj put se obracam tebi a ne Deda Mrazu 😀
Hanni
Duso moja
Niki
Danasnja epizoda je bas uzbudljiva.Ode Cameli konacno ali je i dalje jabuka tu,videcemo sta se tim biti..Cameli direktno iz kuce Bundela ode kod Kane ali je i on izbaci haha.Propala je nacisto..Sta je ovo Sankrant otkrio o Ambiki pred svima.Vidim da je ju je snimao kad je pricala sa nekim na tel i pustio pred svima snimak..Sad me zanima o cemu se radi na snimku,sta je to Ambika pricala
sonja
Otkrila je pravi Malvikin identitet, nju u Bundela kuci znaju kao Moli a ona je trazila pomoc za svoju majku samo sto je u policiju dovedena kao Moli a pravo ime joj je Malvika Pratap Ratore.
Tina
Sonja da li možda znaš šta je Malvika pričala Ambiki u zatvoru,pominjala je Miti???
Ćameli konačno ode iz kuće,ali ipak je ostavila jabuku ne znamo šta će dalje biti(malo mi je žao Ćameli što je otišla na ulicu ispališe je svi čak i Rani njena voljena ćerka,pa Kana………).
sonja
Pa Ambika je naravno opet rekla da je sve to zbog Miti jer je ona dovela Cameli u kucu a Malvika joj odgovorila da nije tacno, da su pogresno procenile Miti, da je ona jako dobra i da je jedina stala u njenu odbranu i jedina dosla i da je poseti u zatvoru nasta Ambika naravno prevrce ocima.
Tempesta
Omg, zar Malvika to da kaže.. unbelieveable!
sonja
Pa jedno prosvetljenje smo morali doziveti, bolje i Malvika nego Ambika , ONU tek da ne pominjem 🙂
Tempesta
E red je bio da i Sankrant malo počne da koristi mozak…. Samo što su sad to zbrzali inače ko zna kad bi i kako Sankrant saznao istinu…
sonja
Da, sad bas ubrzavaju ali dobro je jer mi inace bukvalno pripala muka kad je jedno zlo izaslo na vrata a drugo uslo.( mada moze biti da sam malo i mamurna hahahaha) Ali neverovatno je da Sankrant posumnja samo na osnovu toga sto je skapirao da ga laze za doktora !?
Tempesta
Ahahaha, nadam se da si se lepo provela 😀 Drago mi je da sad neće razvlačiti oko toga… Čoveče, još samo 2 nedelje… nekako ne mogu da verujem….
Tina
Biće mi veoma žao,ali jedva čekam da vidim šta će se dalje desiti izgleda da neće Ćameli kod Akaša u krevet izbačena iz kuće.Glupo mi je na TV Prva nema Odbačena do ponedeljka(ko će izdržati toliko!!!).
Niki
Da,znam to da se predsavljala pod drugim imenom,bio je red da i to otkriju konacno..Nisam ni zamisljala da ce Sankrant biti taj koji ce otkriti sve to..Bravo za njega 😀
sonja
Srecna Nova 2015 god.svima
Tina
Hvala!Srećna i tebi Nova godina,želim ti sve najlepše u životu!!!!!!
sonja
I ja tebi Tince , sve naj naj naj najlepse i najbolje od srca:D
Tina
THANK YOU!!!!!!!
YOU ARE THE BEST!!!!
Tempesta
Hvala Sonjić, ja sam ti na prethodnoj strani čestitala jednim jako lepim Deda Mrazom 😀
sonja
Moja draga Tempi, lepsi poklon nisam mogla ni da zamislim ……da mi je nekako da ga nosim sa sobom na svaku novu stranicu , bar dok traju novogodisnji praznici 😀
Ko kaze da je napolju -10, ja gorim 🙂
Tempesta
Ahaha 😀 Drago mi je da ti se svidelo :))) :-****
Niki
Hvala Sonja,tebi takodje sretna Nova i sve najlepse u zivotu.Da ti se sve zelje ostvare u novoj godini 🙂
Zlata Zlata
gde je moja miti nema je na slici pih bas steta
sonja
Nema je tu Zlato al evo specijalno za tebe sta je rekla Tina kako ce provesti novogodisnje vece: Novu godinu cu proslaviti sa svojom porodicom, kao i svake godine ici cu u hram i molicu se da 2015 bude dobra godina za mene.Dekorisacu kucu, hram, obavicu molitvu, trazicu blagoslove a takodje cc ici da razdelim hranu siromasnima.
I svim svojim fanovima pozelela je srecnu N. godinu, da im bude ispunjena ljubavlju i radoscu.
I jedna njena slika sa kalendara za 2015-tu
michel
ja sam pocela indusima da se divim, koliko oni strpljenja imaju………pa to je neverovatno…….kakve gadosti sve mozes da uradis kod njih a da pri tome ne letis iz kuce, kako u ovoj seriji tako i u “maloj nevesti………ovde NANI.od samog pocetka, em sto zivi parazitski, em im svima pomera d*pe, a u maloj nevesti opet ona babetina kod Sekarovi………takvi likovi u mojoj kuci nebi ni kafu popili ,a ovde gotovo da vode glevnu rec..—a da ne spominjem Ambiku, Camelu .toliko losih likova da ti se slosi, Camelu su jedva izjurili iz kuce ……ja mislim da ce njoj Ambika doci glave, zato sto joj je mamu strpala u zatvor……..uzasni su, gotovo da nemaju nikakve karaktere, bar se meni ne svidja njihov nacin razmisljanja ili su suvise dobri (do savrsenstva) ..sto uopste ne postiji………ili su suvise zli (sto postoji )…….sredine kod njih nema, idu iz krajnosti u krajnost……..
Tina
U pravu si mislim da će Ambika očitati lekciju Ćameli,samo ne znam šta je to Sankrant pokazao na laptopu mislim sa kim priča Ambika???
sonja
Sa advokatom, da joj izvuce majku iz zatvora jer je lazno optuzena za podmetanje pozara
Zlata Zlata
sonja xoces li sazeti prevod molim te
sonja
Draga Zlato, ovaj put zaista mogu da sazmem jer se stvari brzo otkrivaju, najbitnije je da je Sankrant razotkrio Ambiku i rekao joj da moze da im daje kakvo god hoce objasnjenje, moze da laze, moze da bude cak i iskrena ali kucu ce napustiti svakako. Ostale detalje dace vam Tempi a videle ste da ona vestica ostavlja jabuku ne mareci ocigledno da je moze i Rani pojesti, uzas od zene. I mozda si procitala ono sto sam napisala Tini za Malviku da je promenila misljenje o Miti.
sonja
Michel moja draga srecna ti Nova godina 😀
Imam jednu informaciju za tebe posto znam da volis Shiva, tj. Sida. Decko je bio malo nestasan pa vozio pod dejstvom alkohola:-) Ima i snimak, ja ga pogledala, sve sve i policija i ostale vesti oko Sida ali meni u glavi bila samo jedna misao ” ala ovaj Sid dobro izgleda ” 🙂 Ako budes htela da ga pogledas, malo pripitog ( tako kazu ) razbarusenog i slatkog, ostavicu ti link u kaficu
Niki
Hahaha Sonja i ja sam bas danas gledala taj snimak i bas sam se nasmijala..Posebno mi je zapalo za oko to sto nije skidao telefon sa uha citavo vreme dok je bio sa policijiom 😀
Izgleda da je i njega uhvatila novogodisnja euforija pa je covek malo popio 🙂
sonja
Pa neka ga , nek je ziv i zdrav i on je ljudsko bice 🙂 Ali stvarno decko ne silazi sa telefona, ne znam da li zove konjicu u pomoc ili ga boli uvo za sve al da je dobar, doooobar je 🙂
Niki
Da u pravu si,odlicno izgleda 😀
Hanni
Telefon ne skida sa uha ,kao prica sa nekim samo da mu novinari nebi postavljali neugodna pitanja.:)
sonja
A i ti si pogledala hahahaha
ma volis ti da gledas ta dobra tela ih , ljubi te tvoja Sonja 😀
Hanni
Vidim da nesto spominjete ,pa kako da ja tako nesto propustim
sonja
ma sesto culo imas kad su ”tela” u pitanju 😉
Hanni
🙂
michel
Sonja, i ja tebi zelim sve najlepse u novoj 2015. god,………..dopadljiv mi je Siv ( mada je to piletina za mene ) ali mnogo je lep muskarac pogotovo onako lako obucen u trenerkama i razbarusene kose ………naravno ostavi mi lik u kaficu volela bih da pogledam taj dogadjaj…..to je bilo pre vise od mesec dana, citala sam……
sonja
Eto vidis, nisam znala da se desilo to jos pre mesec dana , sem ako nije bilo pre mesec dana i sad opet, mali nestasko , ali beskrajno mi je bio simpatican na ovom snimku. Naravno ne odobravam voznju pod dejstvom alkohola ali iskreno, meni ne deluje bas ni tako pijan, a novine valjda ko novine. Nije ni to bitno ali hocu da ti kazem da nije on bas tako ni piletina. Znam da si jednom prilikom pisala koliko ti sin i cerka imaju godina, pa da i Sida svrstavas tu negde. Ali Sid je vec zreo muskarac, dosta stariji od tvoje dece i uostalom zasto imamo oci nego da se divimo kad je nesto ili neko lep;-)
Idem da potrazim link i ostavljam ti ga
michel
ma naravno oci su za gledanje, ja mislim da on ima malo vise od 30.god. ……..opet moze da mi bude dete, jer moja deca sad imaju ….27 i 25 god……..ali da je dobar muskarac……dobar je kao dobar dan……vidi se da ide u teretanu , to znam po mom sinu a i mala isto ide…..
sonja
Ima vise Michel samo sto je i on poceo izgleda da krije svoje godine. Secam se vrlo dobro proslogodisnjeg intervjua sa njegovog rodjendana kad su ga pitali koliko je napunio a on rekao : 35, eto jeste konacno zadovoljni , a sad ispade da ima 34 , cccccc lagi malo i Sid, poceo da racuna unazad:-)
michel
hvala Sonja na linku, odgledala sam , pa to su oni njega nahvatali izgleda nocas vidis da je snimak izasao danas….a ono sto sam ja citala pre mesec dana je bilo ozbiljnije mislim da je malo odlezao u bolnici…..izgleda da voli brzu voznju , mada sam citala da uziva da vozi motore i ima dosta slika na njima……svidja mi se njegov stajling……oblaci se opusteno…..ne izgleda tako pijan, ………gledala sam ja njega za praznik DIWALI…….tu se našeširao nije licio na sebe i onada je dohvatio Tina Dutu i bacio je u bazen sa bojama…….devojka posle bila prehladjena….. a on je bio kao morka pijan, jos muu novinar uzimao intervju, a on sve zaplice jezikom koliko je bio oduzet od alkohola …….
sonja
Evo sta kazu . U ranim jutarnjim casovima, oko 3:30 presrela ga je saobracajna policija. Bio je sam u kolima, u pijanom stanju a vozio je ka Juhu beach, aktuelnom mestu za proslavu novogodisnje noci.Kaznjen je sa 2000 rs a auto i dozvola privremeno oduzeti.A bogami u cetvrtak ce svoje bajno telo morati dovuci u sud:-)
michel
ljubi ga majka, umislio je da je zvezda i moze kako hoce………..a ako ima stvarno toliko godina ja ne znam sta ceka sto se ne zeni……vreme mu je….ili je ne daj boze GEJ…….jer stalno ga vidim sa muskom populacijom…..eto vidis i sada je bio sam ! gde je tu devojka za novogodisnje praznike ? malo je on meni sumnjiv sto se tice (da izvines) .seksualnog opredelenja……
sonja
Hahahaha pa da ti kazem iskreno svasta se pisalo i na tu temu po IF , narocito kad je dobio uloge u ona 3 filma . Dok je ucestvovao u JDJ jedan od sudija koji je reziser i za koga tvrde da je gej ga je navodno zapazio i dao mu te uloge nadajuci se necemu jel’te. Pisalo se da je taj reziser svojevremeno isto tako probio u svet filma jednog drugog Sidarta koji je lep kao bog. Ako bude Tempi dozvolila postavicu njegovu sliku jednom, decko je , bar meni , prelep. Pa su se onda ove Indijke po IF salile kako jedan Sid zamenio drugog. Medjutim ja bas u to nesto i ne verujem. Vise sam sklona da pverujem u onu drugu pricu da Sid-Shiv voli starije zene,pa ne bezi ni od onih udatih 🙂
Tempesta
Tempi dozvoljava i to još kako 😀
sonja
Hahahaha znaci znas o kom Sidartu se radi 😀
Tempesta
Pojma nemam, ali čim kažeš da izgleda ko Bog, pa to mora da se vidi! 😀
sonja
Pa meni izgleda ali nije meni bas ni verovati. Volim ja i Viva i Baruna Sobtija …. :-).odoh da nadjem sliku
Hanni
Pozuri trazi ,to i ja moram vidjet.
Tempesta
Hannić dušo, jedna čestitka i za tebe, da ne misliš da sam te zaboravila :)))
sonja
ufff sto me srce nesto streca 🙂
Tempesta
Haha, ne sumnjam Sonji 😀
Hanni
Nemoj molim te ,ko ce ti davat umjetno disanje i masazu srca .
Hanni
Hvala Tempic ,sad mi je ova nova godina sretna.Idem jos da vidim sta nam je Sonjic pripremila ,eh ima da sanjam do zore .
Tempesta
Nema na čemuu 🙂 :-*
sonja
evo evo kad me pozurujete, ovo su ”rani radovi” ali ima i boljih 🙂
michel
imas dobar ukus,lep je decko, samo na ovoj crno-beloj sliki ima frizuru nakostresenu kao Visnu…….ili je to kod njih u trendu……..
sonja
Jel da je sladak a za frizuru ……sta da ti kazem na to sam obratila paznju tek kad si mi ti rekla hahahaha
Hanni
Sonjic mi kao da imamo telepatiju,ja taman Michel odgovorila kad vidim da i ti nisi obracala paznju na frizuru:)
sonja
Pa bas sad sam ti rekla nisam, ja se zablenula u naocare za sunce, zensko ko zensko , samo modni detalji me interesuju hahahaha
michel
Sonja……..nekada davno kada sam ja bila devojka,prvo sto sam primetila kod muskarca ….to su zubi.volela sam lep i zdrav osmeh………..morao je imati crnu kosu i da jos nesto bez toga nije mogao da prodje cenzus kod mene , morao je da ima (sada izvini sto tako kazem ) lepu guzu……te tri stvari nisam odvajala…….
Hanni
Michel gdje ti gledas,da nisi spomenula frizuru ja je ni vidila nebi:-)*
sonja
Znam i ti si ko i ja gledala ove cvike za sunce hahahaha
michel
frizuru sam odmah primetila…..sta cu kada ja to sve temeljno pogledam….
Hanni
Eh ako od ovih ima jos boljih ,Sonjic redaj Tempi ti je odobrila !!
michel
pozuri cekam……
sonja
Evo malo dole se spusti , dovela sam ga
TINAA
Kad ce prevod
sonja
Devojke da li je nama pozadina sad nesto drugacija ili je meni crveno pred ocima ili sam tek sad primetila ?:-)
Tempesta
Da da, pozadina nam je promenjena, u duhu praznika :)))
sonja
Pa da , vidis kako je lepo ali iskreno nisam bila sigurna da li sam ja jos uvek pod utiskom …..praznika 🙂 ili smo se zaista ponovili. Bas je lepo i svecano i galerija nam je divna samo sto jos nisam stigla nista da prokomentarisem. Svaka cast na trudu !!!!
Tempesta
Thanks sweety! :))) :-*
Zlata Zlata
svaka cast prelepo je
Tempesta
Ee, za to imamo da zahvalimo adminki 🙂
Hanni
Sta li si ti sinoc pila i pusila
sonja
bhang bhang bhang 😉
Hanni
Hahaha
sonja
Hahaha, mozda zato ne mogu da nadjem prevod a Tempi rece da ga ubacila
Hanni
Moguce je ,ili ti je zao napustit ovu stranicu ,ja sam ga nasla .
sonja
Hanni, moje srce je ostalo na prethodnoj stranici gde mi je Tempi napravila novogodisnji paketic, ja se u stvari sunjam tamo a ovde samo malo svratim 🙂
Tempesta
Cccc, Sonji kvariš omladinu, propagiraš travu i alkohol xD
sonja
Ma ne , naprotiv, to su propagandni plakati u borbi protiv stetocina svakakve vrste 🙂
Hanni
🙂
Tempesta
Stigao deo prevoda današnje epi. :-*
Hanni
Ja tek sad pregledala epizodu ,brza si 🙂
Tempesta
Aha, danas sam se malo ubrzala 🙂
Hanni
Dobro ti je ova nova godina pocela:)
sonja
Taman sam se vratila na sajt na vreme 😀 Inace sam gledala novu sezonu Grey’s anatomy
Hanni
Joj Sonjic i ja sam tu seriju pratila ,samo sam u zadnje vrijeme puno epizoda propustila,dobra je.
sonja
Dobra je , narocito kad pocnem da se preispitujem da li nemam slucajno iste simptome 🙂
sonja
E sad stvarno, ja ne mogu da nadjem prevod:(
Tempesta
Gledala si u slajderu, na početnoj?
Tempesta
Evo link, pa ću da izbrišem: http://turske-serije.net/odbacena-1-538-ep-1-01-2014-cameli-odlazi-sankrant-hvata-ambiku-u-lazi/
Hanni
Tempi pusti Sonju kraju ,zamaglile joj oci ovim dole slikama pa nista drugo ne vidi.
sonja
Jes, a sta ti radis onda na ovoj strani jos uvek kad je Tempi izbacila prevod pre sat vremena 🙂
sonja
Nasla i ostavila komentar. Posto smo sad u svetu bajki ja ko Ivica i Marica , ostavljam tragove da nadjem put 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!