Ambika se promenila, Rani dala Akašu USB!
Indijske Serije,  Odbačena

Odbačena (1 539.ep.) 2.01.2015. – Ambika se promenila, Rani dala Akašu USB!

download (3)

Prevod: Sinderella. Hvala!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Sankrant pusti video klip na njegovom laptopu. Oni vide kako Ambika razgovara sa advokatem Khatri. Ona govori o kauciji za njenu majku. Ona (Malvika) je optuzena za pokusaj ubistva Ekadish Chaterje. Sve optuzbe su lazne. Ne brinite oko novca. Svi su sokirani saznanjem da je Mauli odnosno Malvika Raghuvendra Pratap Rathore zapravo Ambikina majka. Sankrant rece Ambici kako je njena igra gotova. Istina je izasla na videlo. Shvatio sam da ste ti i tvoja majka dosli da kujete zaveru protiv svih nas. Mislila si da sam ja velika budala. Ekadish je nervozna jer taman rese jedan problem kad naidje drugi. Sankrant joj rece da to gleda kao ciscenje kuce. Uhvatili smo sve svoje neprijatelje na delu. Trebao sam da te slusam, snajo. Bila si u pravu. Ali to je u Ambikinoj prirodi. Ovog puta je dosla u kucu samo da nas prevari ili mozda postoji drugi razlog da njena majka dodje u kucu kao Mauli. Zasto ti (Ambika) cutis? Je l zato sto si uhvacena na delu ili smisljas neko lazno objasnjenje. Rekla si da ces ici direktno iz aerodroma do doktora. Ja sam se brinuo jer sam te pustio samu da ides. Cinjenica je da nisi isla tamo jer doktor nije radio taj dan. Gde si bila? Ona (Ambika) kaze da je isla u zatvoru da poseti majku. Istina je da je moja majka dosla kao Mauli u kucu da bi mi osigurala mesto meni. Slazem se da moje namere nisu bile prave. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

680 Komentar(a)

  • Sinderella

    Jos da se Juvi promeni i pojave jos neki vazni glumci. Npr Veer (mislim da bi on trebalo da glumi jednu od glavnih uloga) pa on je Mitin otac i trebalo bi da bude uz nju u teskim trenucia recimo kad je bila u zatvoru. Ovi scenaristi forsirase se na jedno a drugo ostave. Pa realno ko ce kom a nece svoj svom.

  • Zlata Zlata

    nesvidja mi se ovaj scenario za ambiku stvarno nema smisla.TO je u onom stilu majke mi nisam xtela ali eto desilo se ,a miti je mogla biti obesena.Zaista nema ni trunke logike

    • sonja

      Pa Zlato toliki idiotizam da nema dalje. Ambika je otisla da poseti Malviku, odmah optuzila Miti da je kriva sto joj je mama u zatvoru , kreveljila se dok joj je Moli govorila da je Miti dobra, odlepila sto je Sankrant zove, nece ni da mu se javi i odjednom covece totalna promena. Volela bih da znam kako neko ko toliko dugo gaji mrznju u sebi, zivi samo za osvetu moze tako lako, kao pritiskanjem na dugme da sva ta osecanja potisne i da postane skrusen, jadan, pun kajanja. Da su prikazali bar da se premislja malo na Malvikine reci o Miti, da se ponasala truncicu ljubaznije prema Sankrantu pa jos covek nekako i da svari, mada ja ne bih ni tad ali ovo….

      Evo opet protestvujem 🙂

      • Goca

        Ume ona da se pretvara to smo videli kad je htela da prica sa sestrom sva fina i ljubazna, a posle samo par minuta u nju uperila pištolj. Mi svi dobro znamo ko je Ambika i da je ovo samo njena gluma jer nema gde da ide Zlo i pakost ostaju uvek zajedno i vremena dosta treba da se to iskoreni, Ali cucace i dalje negde u njoj

        • sonja

          Hahahaha, tacno , nisam na to ni pomislila. Pa jeste treba joj oprostiti i u slucaju da opet podivlja, to su samo hormoni. A kad se porodi, pravdacemo je na postporodjajnu depresiju a i kad to prodje onda PMS sve do menopauze . E sad mi je lakse . Konacno sam shvatila koncept Odbacene i imacu vise razumevanja za moju mamu kad podivlja na mene…..ja do sad mislila iz cista mira , kad ono ….hormoni 🙂

  • sonja

    S obzirom da je naslov epizode Ambika se promenila iskreno se nadam da neka od sledecih epizoda nece biti Cameli se promenila, jer ako povucemo paralelu izmedju Malvika -Ratore i Cameli -Akash sta dobijamo, takoreci identicnu pricu sa malim nijansama.Malvika nije zelela brak, dete, htela karijeru manekenke. Godinama Ratore nije znao nista o njoj niti da mu je rodila dete. Cameli nije htela brak, najpre filmsku karijeru pa sve ostalo.,Akash nije imao pojma da je trudna i da ce postati otac.Obe propale u zivotu, obe zivele pod drugim identitetom a onda se vratile da na ovaj ili onaj nacin uniste srecne porodice i otmu ono sto im ni u kom slucaju ne pripada i cega su se jednom davno dobrovoljno odrekle. Obe zle, pakosne, spletkarosice, uzivaju u tudjoj nesreci i bolu, ne prezaju ni od cega. Malvika na kraju, posle svega uz svoje ime dobi postovano Malvika DJI i Mitin zahtev da je Mukta prihvati kao macehu. Zasto? Je l’ Tapu umrla ? Pitam se sta ce onda Cameli dobiti.

    • Dada

      A kako je Ambika otisla kod Malvike u posetu kad je ona cini mi se pobegla iz zatvora? Koliko se secam Malvika joj je pomogla da pobegne… Ili su je ipak pustili?

    • Tempesta

      Ma preteraše ga koliko se nalupaše… Kao, Ambi i Malvi TEK SAD shvatile da je Miti dobra… Miti je i ranije bila dobra, pa su joj se obe rugale baš zbog toga. A sad odjednom doživeše prosvetljenje! I logično bi bilo da nakon ovoga, bile njih dve iskrene ili ne, obe budu odbačene. Jer ne znam ko bi normalan tek tako mogao da poveruje u njihovu promenu tako na brzaka.

      • sonja

        Upravo to. Sam Sankrant joj je rekao, snajo bila si u pravu, njoj se ne moze verovati. I ja rekoh vec jednom odakle njoj pravo da se mesa da li ce je Sankrant oterati, tu mu brat, majka, on zreo covek a ona vodi glavnu rec. Stice se utisak kao da sve radi kontra . Kad je Ekadish dozvolila da Ambika ostane, Sankrant se borio za nju takodje a ona je Ambiki rekla da joj ne veruje nista, da se takvi ljudi ne menjaju i da nece dozvoliti da ponovo naudi ni Sankrantu ni porodici. To sto je Sankrant pokazao da ga je Ambi ponovo namagarcila nema veze.

        • Goca

          Ona je nju zaštitila najviše zbog bebe, da nije trudna mislim da se ne bi mešala, ali majcinsko nešto se pobunilo u njoj

          • sonja

            Pa znala je Miti da je ona trudna i kad joj je rekla da joj nista ne veruje , da se ne moze promeniti, da ce je drzati na oku i da nece dozvoliti vise da ih povredi.

          • Sinderella

            Pa kad je Ambika tad dosla odnosno kad je Sankrant vratio kuci Ambika se pretvara da je dobra. Cak je i Ekadish pomislila mladja snaha pokusava da se iskupi a starija kao da je ne slusa (jer Miti nije tada nikog slusala ono u vezi rani). E tad Miti nije verovala Ambici i rekla da ce je drzati na oku.

          • Dada

            Znam da je tad rekla, gledala sam…ali sad je ona odjednom uverena da se ova kaje a nije je videla toliko, a cak ima i dokaz da je opet lagala…zato pitam kako je drzala na oku kad se nisu videle… 🙂

          • sonja

            Pa malo je levitirala dok je bila pod dejstvom crne magije, vidis da je stigla i kod Malvike u zatvor, sve je postizala:-)

          • Mica<3Veer

            E a znas sta sam ja razmisljala oni ovamo hoce kao da prosvete naciju i sta ti ja znam a ovamo im ladno serviraju crnu magiju

          • sonja

            Ne samo to vec u zemlji u kojoj inace ima toliko kriminala, silovanja, kradje, ubistava oni propagiraju kako je dovoljno pustiti suzu i odmah od ubice postanes andjeo

          • Dada

            Pa oni se pokaju i sve u redu, ili bar isfoliraju da se kaju… A ovi posteni nemaju zasta da se kaju pa im zato lose…

          • sonja

            Tako je . A zena koja je ubila u samoodbrani, Icha odsluzila 18 godina. Ceo zivot posvetila sreci i dobrobiti drugih , na ustrb sebe, svoje dece, svoje ljubavi a vratilo joj se tako sto je prerano napustila ovaj svet, jedno dete joj u zatvoru, kriminalac, drugo imalo hod po mukama druge vrste. Njena porodica totalno razbijena, a u njihovoj kuci zive oni koji su zapoceli taj krvavi pir. Pocelo od Akashevog oca, preko Ekadish pa na ovamo. I ljudska i sudska i bozanska pravda.

          • Zlata Zlata

            cista nebuloza kako nije sramota tih scenarisa da tako nesto napisu a jos vise prodaju .Uopste nije cudo sto je serija propala

          • Goca

            Onaj guru njihov sveštenik što im je bio u kucu je rekao da snaja od starijeg sina ce imati naslednika–e sad molim lepo

          • sonja

            Ali onda taj naslednik moze da bude upravo Rani, ja sam shvatila da ce joj stariji sin podariti naslednika, nije bilo receno snaja….ili se varam ? Mada bih ja zarko zelela da se Miti ostvari i kao bioloska majka a ovo ucestalo ponavljanje , pogotovu u ovoj epizodi da se nikad ne moze ostvariti u toj ulozi mozda nagovestava upravo suprotno. Ili cu ja zadaviti onog papagaja u Shimli koji joj je prorekao petoro dece jer me toliko dugo drzi u zabludi 🙂

        • Tempesta

          A i Sankrant tek tako da pređe preko svega, ejj! Znaš kako je reagovao prvi put kad je saznao da ga Ambi nikad nije volela, te depresija, te gleda njenu sliku, te nije mu do života… A sad se razgoropadio, nije bio preterano emotivan što ga drugi put zeznula. I sad će kao posle sveg amoći da joj bezuslovno veruje… Glupost!

          • Dada

            Posle njegovog ponasanja kad je otkrio da je lagala, cini mi se kao da se pomirio onda s njom da bi je proverio…nesto bas i nije bio tuzan kao prvi put…sad mi se cini da je on negde u sebi znao da se pretvara da se kaje ali da hoce da se uveri sam…

      • Zlata Zlata

        ja mislim da ce njih ratore staviti na njixovo mesto ja jos imam nadu da ambika folira za bebu i za sve ostalo,videcemo

  • Goca

    Sa prevodom odgledah opet ovu epizodu . Ambika i Sankrat se bar drže za ruke, a ovo dvoje se jedva i pogledaše u ovoj epizodi kao da su komšije . Miti brblja sa Ambikom i Mutkom. Akaš brblja sa Višnuom, A GDE su romantike jel su oni normalni sad ce kraj, a nikad nisu toliko bili razdvojeni. Ocekujemo svaki dan da budu malo sami i da se vole

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Još ako reši vratiti staro lice,mada mislim da ćemo mi doživeti NJOJNPOP.
    Ni J od Juvraja ni P od Promene.
    Neznam šta glumci (Juvradji) rade dal žele da snimaju odbačenu.
    Trebaju da se vrate i Čopra i Rashmi neće valjda Tapasja i Rator završiti tražeći Malvi širom sveta.
    Još da se vrati Vir i da Miti dobije fix ideju da venča njega i Malviku Ha ha ha.

  • Mica<3Veer

    sve sto ja imam da kazem jeste da bih bila najsrecnija na svetu kad bi mi bar na 5 min vratili starog vira da odmoram oci malo 😀

    • Tempesta

      Mi baš razmišljamo na koju seriju da se prebacimo kad se završi Odbačena 🙂 Inače, ispod svakog komentara imaš opciju “odgovori”, tako možeš direktno da se nadovežeš na nečiji komentar, biće ti lakše, a i mi ćemo znati kome se obraćaš.

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Nije da pravdam Ambiku ali Miti je optužena za ubistvo trudnice a Ambika samo za laganje na sudu što nije isto.

    • sonja

      Bice da je Ambika imala malo vise zlocina na savesti, visestruki pokusaj ubistva, laziranje sopstvene smrti, kradju tela i spaljivanje, da ne nabrajam

  • Nanni

    Ne razumem zašto sad na primer ne bi vratili Ratora, da bude zanimljivije. A njih dvoje su baš našli da napuste seriju kad je konačno najavljen kraj…. 😛

  • michel

    Ambika se nije promenila,…………..vuk dlaku menja, cud nikada………….ona je sa nekom namerom dobrica…….a Miti koliko je pametna ………od.šume ne vidi drvo……..toliko pameti imaju ovi indusi ,da su poceli da je izvoze kod nas u Srbiju……….a mi ne da smo prefarbani, nego i prelakirani……..sve gledamo i ne mozemo da verujemo sta nam sve serviraju…….drago mi je sto je i Mukta dobila malo prostora da otvori usta, inace u prosloj epizodi je dosla na posao samo da stoji kod Miti u kuci kao pozadinska slika, dok ova nije prestajala da blebece na Camelu…..

  • Hanni

    Zdravo drage moje ,malo sam dosla sebi ,zahvaljujuci vitaminima ,zeljama za ozdravljenje i naravno sredstvima za iznojavanje pa rekoh da vam se svima zahvalim.

  • Tempesta

    E koji sam ja lik, uporno čekam da izađe prevod nove epke na tellyup. pa kad videh da nema, rekoh daj bar da pogledam, kad ono, nema linkova. Pitam se da l možda ide neka druga serija umesto ove i naaapokon mi sine da je danas subota xD Damn!

          • sonja

            Zamolicemo ih da nam naprave galeriju, imamo mi jos oho-ho detalja iz serije da analiziramo, dok se ne okupimo na nekoj novoj seriji.

          • Hanni

            Super ideja ,treba se otvorit da glasamo koji su glumci naj bolji ,pa naj ljepsi dok ne nadjemo koju cemo seriju gledat.:):)*

          • Tempesta

            Da, kao što Sonjić reče, za početak ću nam napraviti galeriju, a razmišljam i da stavim neku anketu gde bi palo glasanje koju sledeću seriju da počnemo da pratimo. Jeca, recimo, ima neke ideje, predložila je 4 serije:

            1. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? – završena serija, oko 400 epi (glavne uloge Sanaya Irani i Sonjin voljeni Barun Sobti)
            2. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?…Ek Baar Phir – za sad su stigli do 400. epi.
            3. Geet – Hui Sabse Parayi – 470 epi. završena je
            4. ona serija gde Vivian Dsena glumi vampira – 331 epi., završena

          • Hanni

            2,3 i 4 mi pasu ,Geet sam gledala bez prevoda ali opet bi je gledala, a za Vivija da ti ne govorim znas i sama koliko ga obozavam .

          • Tempesta

            Meni se za sad gleda ova prva 🙂 Bacila sam pogled pre izbesnog vremena na romantične trenutke glavnih glumaca i svidelo mi se. Sećam se da je on nju nešto stalno gnječio xD

          • sonja

            Pa to ti kazem, ima toliko romanticnih i strastvenih momenata da ti pamet stane. Ima dosta i humora i naravno malo i negativnih likova, u stvari samo jedan negativac, ostali kad ih upoznas svi su pozitivci. Barun nije ono misici, zgodno telo ali toliko dobro glumi, toliko je sarmantan da ne mogu da opisem. A dobra je i prica, bas dobra.

          • sonja

            Bila je, ja sam je i odgledala sa prevodom ali moram potraziti taj link ponovo pa cu ti proslediti u kafic

          • Tempesta

            Važi, bez žurbe. Mada ne znam ima li onda svrhe prevoditi kad već čovek može da pogleda sve epi sa prevodom… :-/
            Ništa, odoh ja na spavanjac, pa se kuckamo. Good night! :-*

          • sonja

            Ajde , odoh i ja a dogovoricemo se sutra, odavno nisam tu ulazila, nesto su oni i ukidali taj sajt , mozda vise i ne postoji ali seriju vredi pogledati. Good night 😀

          • sonja

            Aaaaaaa kako sam ovo propustila , Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon sa Barunom Sobtijem i Vivianovu vampirsku Molicu lepo uvedite multiple vote system , ja glasam besomucno

          • Niki

            Od pomenutih serija jedino sam gledala Geet i dobra je serija..Ali opet mislim da je to serija koju je vecina nas gledala i znamo o cemu se radi..Po mome misljenju bolje je da gledamo neku novu seriju koju jos niko nije gledao..Bice zanimljivije..Ne znam kakva je ova prva serija “Kako da nazovem tvoju ljubav”,ako je dobra prica nemam nista protiv da nju gledamo.. 😀

    • sonja

      Ako je to ona latino serija cini mi se da je gledala moja sestra , zvuci mi poznato ali ja je nisam gledala, a ona me i navukla na one tree hill, doduse obe smo bile mladje kad smo je gledale

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Kada kažu naslednik,najviše misle na sina,nastavljanje dinastije (prezimena).
    Rani će se jednog lepog dana ako bog da udati i prestati da nosi pqezime Ćaterdji.

    Ja bi volela da sad Ambika rodi kćerku jer ako rodi sina tek će tad da poraste u Ekadišinim očima,postaće miljenica kuće itd.
    A to bi stvarno bilo previše,neka Miti rodi prva naslednika loze.
    Kasnije nek Ambi rodi i deset sinova ako hoće.
    Prvi nastavnik loze je miljenik,onaj kome su mladja braća potčinjena a ja bih volela da to bude Mitin sin.

      • Mahpeyker Eyshan Tezcan

        Hvala.
        Pa svakoj porodici je bitno da imaju sina jer ako ni Sankrant ni Akaš ne budu imali sinove nakon njihove smrti prezime Ćaterdji se gasi.
        Loze Takur i Rator su ugašene.
        Juvraj ima šanse da produži lozu Bundelinih.

        Kad smo već kod loza meni je glupo što Manava zovu sinom Takurovih,naslednhka Takurovih NANI uglavnom kad je mali Kašip.

    • sonja

      Pa ovo kako nam prikazase Akash je preuzeo nasledstvo Bundelinih i svi se otimase oko njega i Malvika i Cameli i Ambika. Ja sam jos odavno govorila kakve veze ima Ambika i njeno dete kao naslednik kad svo ovo bogatstvo kojim raspolazu i kuca u kojoj zive je Bundela a ne Caterdji. Prema tome, ovo bi mogla jedino da nasledi Rani kao Mitina cerka pod uslovom da ne rodi svoje, sto bih naravno jako volela(da rodi naravno ) a ostali nek nasledjuju u Atisgaru sta imaju.

      • Mahpeyker Eyshan Tezcan

        Pola kuće je ipak Ćaterdji Akaš ju je posteno kupio tudjim parama molim lepo.
        U kući su svi Ćaterdjijevi i tako će ostati valjda.
        Salu u kojoj ima istine na stranu.

        Akaš i Sankrant zaradjuju moći će obojica obezbediti nasledstvo svojoj deci.

        Što se tiče Ambike,ona ako Prva rodi NASLEDNIKA PREZIMENA ĆATERDJI,ne imovine bogatstva,kuće nego prezimena što je jako važno,postaće miljenica,vinuće je iznad Miti (Ekadiš) itd.

          • Mahpeyker Eyshan Tezcan

            Pare mu je pozajmio Rathor.

            Mada je meni to bilo glupo jer su Ćaterdjijevi na početku bili prikazani kao bogataši gospodari Atišgada.
            Nešto slično kao DM u Bandiniju u onom selu.
            A sad kao Akaš odjednom nema para.

          • Mahpeyker Eyshan Tezcan

            Da i to.
            I ono sa Sankrantom je nebuloza,on valjda ima platu ne radi dzaba u fabrici,mogao je obezbediti hotel ženi ali scenaristi moraju da zakeraju.

          • Goca

            Šta vredi ta nanogice sad kad su rasparene, jedna nanogica otišla kod njegove prve žene. sva sreca pa je kupio par da je kupio samo za jednu nogu osta Miti bez poklona. Ovako ostade joj pola poklona bolje išta nego ništa

        • sonja

          Da, da ovo ti je super, posteno kupio tudjim parama:-) Sad kad bismo usle u dubiozu pa pravile mi scenario na taj deo kuce koji je Akash posteno kupio Ratoreovim parama imale bi pravo i Ambika i Muku , po cetvrtku, taja dao pare. Znam nasta mislis kad kazes naslednik prezimena Caterdji i u pravu si, ali oni koliko vidim svi pricaju o bogatstvu, ne o prezimenu. Akash i Sankrant mogu da rade do sutra ali to nije njihovo vlasnistvo, inace ne bi Sankrant kamcio pare kad mu je trebalo da smesti Ambiku, toliko je bio sposoban. I bez obzira na sve to, kako je Ekadish uvek vise volela Akasha, tesko da ce Sankrantovo dete imati vece privilegije i od same Rani jer je ona Akasheva.

        • Goca

          Nece Miti rađa sina i 3 cerke ja vam kažem, a oni nek se puše za nasledstvo. Nasleđuje smo Mitin sin ja vam kažem, oni scenografi moraju mene da slišaju. i tacka. odnosno 3 tacke…-0

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Sad bi bilo fora da se Juvi vrati podobri i traži nazad svoju kuću.
    Mislim da ju kupi od Ekadiš i Miti.
    Zatim nek Ćaterdjijevi prodaju kuću u Atišgadu i neka kupe novu kuću ili kuće kako već.
    Sankrantu pripada bar pola kuće u A. Tako da i on treba dobiti pola od prodaje.
    Ambika je valjda nasledila kuću od Čobija jer on nema kome drugom ostaviti pa i to mogu prodati mašala.
    Još je sigurno čeka i neki deo Rator bogatstva.

    Mogu Sankrant i Ambika ladno kupiti sebi kuću ili se bar odseliti u onu Čobijevu.

    Mada se oni valjda svi vole držati zajedno a Juvi ako se i vrati ispašće da živi u kući svoje sestre i njene tašte.
    Jer kuća po zakonu ipak pripada njima dvema.

  • Marijana Lazic

    e zna neko mozda kada se zavrsi serija da li neko od glumaca iz serije da li ce snimiti neku drugu seriju valjda miti treba da snimi sta mislite?

  • Marijana Lazic

    e tempesta procitala sam na jednoj stranici fejzbuk da miti treba da snimi neki film sa glumcem sanom kan i jos nekim poznatim indijskim glumcima ako saznas nesto javi

    • Zlata Zlata

      sonjic dobar dan,i evo za pocetak imam predlog,a to je da neko ko zna engleski uzme nase najzesce komentare,prevede i posalje onim glupim scenaristima pa neka citaju ,da vide kakve gluposti su naciji servirali

      • sonja

        Bas tako. Toliko nas nekad iznerviraju glupostima koje nam serviraju, ljutimo se na scenariste, glavne junake, slebe sto gledamo a opet se vezemo za sve njih i bude nam zao kad dodje kraj.

        • Mica<3Veer

          neki smo se bas vezali za pojedince 😀 e ali ja ozbiljnooooooooooo nzm sta cu kad se serija i kod nas zavrsi… :/ smrc smrc smrc

          • sonja

            Nemoj sad razmisljati toliko unapred, imamo mi jos dosta da gledamo na Prvoj i uzivamo a dotle cemo valjda odluciti koju novu seriju cemo gledati zajedno pa ce nam neke nove price opet osvojiti srca.

          • Mica<3Veer

            u pravu si. evo sam na desi tashan-u ako nadjem nesto stize link u kafic pise nesto kraj odbacene tako nesto

      • sonja

        Da, ja cak mislim da je on namerno pravio ovakve face da bi pokazao kako je sve ok i da bi nju ohrabrio a imam utisak da bi i on zaplakao. Pa mi smo se saziveli sa njima a provedemo dnevno dvadesetak minuta koliko traje epizoda a zamisli oni koji toliko godina , toliko sati dnevno provedu zajedno. Ima tu svega u pauzi snimanja i sale i zabave i zezanja . Ne kaze on dzabe da su postali porodica, najbolji drugovi …

        • sonja

          Da i oni stalno pricaju kako su postali najbolji prijatelji, da se zaista postuju i vole kao prijatelji a ona licno je izjavila da ne bi volela da joj se partner bavi istim poslom kao i ona.

          • Hanni

            Tako i treba ,oni znaju kako treba poso i privatno da odvoje.Tolike godine su radili zajedno a da se nisu posvadjali ,to bas pokazuje njihove jake osobine.

  • Nanni

    Pročitala sam da su u Indiji završili snimanje poslednje epizode serije. Malo mi je žao, ali i jedva čekam, jer sam, od kada se završila Bandini zaboravila kako izgleda kraj Indijskih serija ^_^

  • DINA

    Svim damama koje prate Odbačenu a naročito Lejli, Sonji i Hani želim zdravlje , ljubav sreću i uspjeh u Novoj 2015. godini. Pa u to ime ŽIVJELI!!!!

    • sonja

      Dragoj Dini , nezaboravnoj ptici trkacici , sa manjim oscilacijama u kilazi i brzini ( naravno bez moje krivice hahaha) takodje zelim sve najbolje u N.godini , puno srece, zdravlja, ljubavi sa zeljom da nam se u N.godini pridruzi u gledanju nove serije i ponovnom druzenju . I naravno …..:-)

      • Zlata Zlata

        sonjic ima li neke slike ostalih glumaca ,nisu valjda zavrsili seriju samo sa visnuom i nani ili sa neke proslave.Valjda ce napraviti neku proslavu

      • DINA

        Ja se taman vratila sa rehabilitacije, a ti mene na led.Vidiš jedva sam našla put iz arhive. Šala – mala, bila sam malo u divljini na privikavanju na čist zrak, bijel snijeg, kretanje na otvorenom itd itd. Mogu ti reći da je dobro.
        Kada smo kod bhanga evo i od mene nešto vidi kako to oni u Indiji urede i to sa cimetom. Nije ni čudo što im je Holli sav u bojama.
        Pravila sam zimnicu pa da podijelimo..

        Nego o kakvoj novoj seriji govoriš?

        • sonja

          Odbacena nam se zavrsava 16-og januara, secas se vec smo to jednom prezivele sa MH i nije nam se razilazilo. Spusti se malo nize dok ne naidjes na Tempin predlog, dala je par serija koje bismo mogle poceti da gledamo. Naravno , nikakav uticaj nisam vrsila kao sto necu ni na tebe hahahaha ali u opticaju su izmedju ostalog moj voljeni Barun Sobti i Vivianova vampirska serija, Git i jos neka. Ne treba da ti govorim naravno da se zalazem za multiple vote i da cu glasati besomucno 😉 Lepo je da nastavimo druzenje ali i predlozi za serije su stvarno sjajni.
          Drago mi je sto si se nadisala svezeg vazduha a ja imam manjak istog jer mi je kraj godine bio ubitacan a slobodno vreme sam koristila za trk na Odbacenu.
          Za ovo sto si mi poslala naravno po obicaju moram refresovati stranu a ti dotle pogledaj ako uspes Tempin i Jecin predlog za serije.

          • Lejla Vivianova. :)

            Dobro sam radim nešto za akademiju šta ima kod tebe. Hvala takođe sretna nova i tebi 🙂

          • Lejla Vivianova. :)

            Lepa seko nemam ja vremena da to tražim šta god ti odabereš ja gledam 🙂 Vjerujem u tvoj izbor. 🙂

          • sonja

            To cemo morati ponoviti nasoj razrednoj kad dodje da ne misli Sonja ovo ono vrbuje hahaha. Salim se naravno, tako isto verujem i ja u tvoj izbor ali posto si ti sad zauzeta puno, opusti se ,ja cu glasati i za tebe i za mene 😀

          • sonja

            E taman nam to treba. Dosta smo gledali serije opusteno, bez nerviranja , sve teklo nekako glatko, potpuno logicno i opravdano tako da bismo sad bas mogle malo da se stresamo:-)

          • sonja

            Iskreno ja nemam nista protiv. Iskustvo me je naucilo da mnoge njihove serije zapocnu dobro, prate dobru ideju, ima i jako dobrih glumaca i glumica, meni licno je Ekadish vrh glumica, gledala sam je sa uzitkom ali neke serije, maratonske koje traju godinama kao da vremenom gube dah, odstupaju od glavne price, teme i sve postaje pomalo bljutavo. Zato nemam nista protiv bilo koje serije ali bih volela da odaberemo neku koja ima kraj. Pa onda mozda sledecu i tako ostati u Indiji koja moze jos mnogo toga lepog da pruzi .a izbeci ono sto nas nervira.A opet , prihvatam sta vecina odluci, naravno ako i bude uopste zainteresovanih za bilo sta.

          • Hanni

            Ja bih volila da izaberemo neku koja ne traje ovako dugo kao odbacena,u kojima ima i ljubavnih i smijesnih scena a ne samo negativno.I meni je Ekadis vrhunac .Ova serija sto ja pricam ima svega po malo ,jest da su malo pred kraj zabrljali ali se srecno zavrsava.Naravno sam zainteresovana i za ovu seriju sto si mi pricala ,ako ti kazes da je dobra onda vjerujem a pogotovu onaj ljepotan koji u njoj glumi.

          • sonja

            Pa vidi, ima i ona svega pomalo, humora, ima i teskih trenutaka ali glavna prica se vrti oko ljubavi i strasti. I pocetak je slican kao MH , on bogat, mocan, arogantan, ona siromasna totalno dugacijeg vaspitanja, stava, manira od njega. I pocinje borba izmedju njih dvoje gde u startu vidis da sevaju varnice i gde se automatski stavljas kao gledalac na njenu stranu ali vremenom kako upoznajes njegov lik i podpadas pod njegov sarm pocinjes da navijas za njega 😉

          • sonja

            Pa vidi, ima i ona svega pomalo, humora, ima i teskih trenutaka ali glavna prica se vrti oko ljubavi i strasti. I pocetak je slican kao MH , on bogat, mocan, arogantan, ona siromasna totalno dugacijeg vaspitanja, stava, manira od njega. I pocinje borba izmedju njih dvoje gde u startu vidis da sevaju varnice i gde se automatski stavljas kao gledalac na njenu stranu ali vremenom kako upoznajes njegov lik i podpadas pod njegov sarm pocinjes da navijas za njega 😉

          • sonja

            Ima ima strasti, ne bi verovala. Moram pronaci neke scene pa cu ti proslediti linkove da pogledas, samo mi daj malo vremena

          • sonja

            Znas kako sam ja nasu doktorku Ivu navratila da pogleda, posle toga je sve vise vremena provodila uz tu seriju a maanje na sajtu. U jeku njenih ispita kaze da sam joj poslala odmor za oci, naravno misleci na Sobtija. A i Tempi sinoc rece da je pogledala neke scene, kaze ima dosta pricvrljivanja i stiskanja hahaha

          • Goca

            Mislim da ce Ekades da umre naglo ce da se razboli pogotovo kad bude cula tajnu u kojoj su njen brat i muž bili krivci za uništenje 4 porodica tako je pisalo u dnevniku. Ali ima malo vremena i mislim da su taj deo izbacili… Znaci ni Kana ni nani ni Damini nisu spominjani samo Ekades pa videcemo Imeni je u poslednje vreme postala draga i simpaticna

          • Goca

            Ako MITI bude trudna ona ce se poroditi za 2-3 ili 4 epizode pa onda prošla godina pa umrla Ekades pa prošlo 2 godine i kraj

          • sonja

            Ona ce u jednoj epizodi zatrudneti i roditi a posto ona treba da da naslednika, Ambika ce jos uvek biti trudna:-)

          • Goca

            Reklamirali su na prvoj Indijsku seriju NEŽELJENE, ja sam je kratko gledala na obn pa su je iskljucili trebala bi i ona da se prikazuje na prvoj

          • Niki

            Emituje se na OBN ta serija i dosta je teska radnja.Imaju neki obicaji ubijanja zenske dece nakon rodjenja i nepravdi prema zenama..O tome ta serija i govori..Ima neka zena koja sprovodi te obicaje u toj seriji isto za nerviranje

          • Hanni

            Gledala sam nekoliko epizoda na OBN ali kako su dva lika umrla zbog koih sam je gledala nije me vise interesovala a i puno ima nasilja sto me veoma nervira.

          • Hanni

            Gledala sam nekoliko epizoda na OBN ali kako su dva lika umrla zbog koih sam je gledala nije me vise interesovala a i puno ima nasilja sto me veoma nervira.

          • Tempesta

            Ni meni se ta serija ne dopada…. Ona Amaji mi se na mozak popela. I što rekoše Niki i Hanni, tema je teška i glavni glumci umiru. Bzvz. Mislim da je jedno vreme išla na Pinku.

          • sonja

            E zato mi volimo Odbacenu. Nani jedan od glavnih likova al zilava sunce ti, dozivece i Manavovu svadbu u zdravlju i veselju.

          • sonja

            E a ja sve hocu da te pitam da mi ne saljes neke viruse:-), ti prehladjena, mene hvata, ti problem sa netom, ja isto , samo propadam nesto. Naci cu valjda komentar a ti odmori, ‘ku noc P.S.ako mi sad proradi net znaci da je ipak do tebe hahaha

          • Tempesta

            Ma toliko smo opuštene bile, uopšte nam u određenim trenucima nije padalo na pamet da uskočimo televizor, da ga gađamo nečim, Goca nije pretila da će ići da isprebija scenaristkinju i tako… taman posla xD

          • sonja

            Tako je, ja sam bila bas smirena dok sam gledala, opustena, to se videlo i kroz moje komentare, dodjem, napisem eventualno rec-dve, sve onako nonsalans, niko mi nije dizao zivac . E jedino sam pukla malo na onog papagaja iz Shimle sto je proricao sudbinu , nekako sam se najvise uzdala u njega da me ne izneveri, ali boze moj pa samo sam se jednom iznervirala:-)

          • DINA

            Vidjela sam dole, Ti vjerovatno navijaš za onog svog “Sobita”.
            Ne znam šta bi ti rekla….. Geet sam gledala , ima je sa prevodom.Radnja joj je super i nema onog beskraja na indijski način. Ko je nije gledao rado bih preporučila. Vivi vampir – romantična priča, više vuče na tinejdžersku radnju tu sam pred kraj ostala bez prevoda i voljela bih odgledati samo je pitanje da li ćemo imati okupljanje jer neki ne vole priče o vampirima. Jednom sam pokušala gledati tog tvog Sobita ali sam zalutala u tri druge serije, vjerovatno se sjećaš. Vivi izgleda počinje snimati nešto novo i najavio je da se vrača uskoro tj. veoma brzo. To nam obećava već 4 mjeseca pa sam ga stavila u teglu da se ne bi pokvario. Malo sam u nedoumici.
            Vidjela sam prijedloge a gdje se glasa?

          • sonja

            To su za sada samo predlozi, kad se zavrsi serija Tempi ce nam otvoriti galeriju, ima tu dosta jos o cemu se moze pricati, naravno ko bude zeleo ali ima dosta sajtovki koje zele da nastave druzenje a onda ce verovatno pasti i dogovaranje sta i kako cemo. Sto se tice Vivija , sad po zavrsetku ove serije vidim da je ono cuveno I’ll be back with a bang izgleda uobicajena fraza za sve njihove glumce kad jedan projekat privedu kraju. Upravo to je porucio i Mrunal iz Odbacene svojim fanovima. Naravno da i dalje iscekujem novu seriju sa Vivijem ali mislim da ce jos mnogo vode proteci, no kad god stigla dobrodosla i ne sumnjam da ce opet biti sjajan. Dotle mozemo jos neke lepe serije pogledati, nikad ne znamo sta nas moze iznenaditi, naravno pozitivno.
            Sto se tice tvog lutanja u 3 druge serije nisam zaboravila kao sto nisam zaboravila da te moj S O B T I neodoljivo podseca na hobita pa odatle verovatno i Sobit hahaha. A veruj mi treba mu pruziti sansu, znam da te ne bi razocarao 🙂

          • DINA

            Sada sam vidjela da pišete o nekakvom kraju Odbačene. Trebalo bi zakonom zabraniti izbacivanje više od 300-400 epizoda. Raja prisvoji likove kao članove porodice pa upada u depresiju kada sve to nestane. Ja se nisam mogla uključiti niti u Simar niti u Odbačenu – suviše je odmakla radnja i brate dragi razvukli su i otišli u krajnosti u kojim se gubi svaki smisao. Svo vrijeme čekam da krene nešto novo i da sam na početku, takođe bi voljela da to bude nova serija koju nisam gledala. U ovoj pauzi sam odgledala dosta indijskih filmova i proširila vidike kako o Indiji tako i o Boliwoodu.
            Znači ima još vremena da se odlučimo.I ja ću svoje Madhubalovke obavijestiti. Evo šaljem ti Betmena i Robina, ovo su čuvari našeg foruma

    • Lejla Vivianova. :)

      Dinoooooooooo hvala puno na lijepim željama. Želim ti puno zdravlja i da ostaneš vesela na forumu kao i prije. :* :* : * Želi ti ovaj deda mraz sa slike. 🙂

    • Hanni

      Draga nasa ptica trkacica ,drago mi je sto si nam malo dotrcala sa tako lijepim zeljama ,naravno i tebi zelim puno srece ,ljubavi i veselja u novoj godini i da nam ponekad dotrcis.

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Ne mogu koristiti Reply baguje mi.
    Vidim da predlažete nove serije nakon Odbačene.

    Moja sestra gleda na Netu neku gde glumi Višnu ,kaže da je on tu valjda negativac.
    Jel znate koja je i kakva je to serija.?
    Zatim sam u Novelama (ako ne lažu) čitala da Sreejita paralelno s U. snima još neku seriju.

    • sonja

      Ja znam da je glumio glavnu ulogu u nekoj seriji, ne znam nista o njoj ali znam da je on sad za razliku od drugih kolega iz Uttarana-a, trenutno ovih koji su ostali do kraja serije vec dobio 2 nove ponude .

      • Mahpeyker Eyshan Tezcan

        Valjda je to ta serija,ali je moja sestra valjda iy par scena videla u njemu negativca.
        Kod Srejite i Vidvithe ništa novo?

        Nego jel žena koja glumi Ekadiš ,koristi masku ili je stvarno ošišala kosu?
        Ona mi je za klasu iznad svih glumica.
        Njoj nisu bili potrebni tona šminke i nakita ,sjajni sariji da bi ju ljudi primetili.

        Tina i kad se setim noktiju na nogama šta će to njoj.
        Ko da je u pitanju devojka iz pećine a ne moderna žena.

        A Sreejiti jedna ruka nalakirana druga ne.

        Inače mi se jako dopadaju one njihove mindjuše.

        I ja se pridružujem ekipi PRAVDA ZA JUVRADJA!

        On nije ni malo gori od Ambike i ostalih negativaca,što ne žnači,ŠTO NE ZNAČI da je bolji.
        Ali kad se oprostilo njoj TEK TAKO može i njemu.

        Zatim Akaš/ Ambika.
        On jeste bio djubre i sve ali on je da bi dobio oproštaj od Miti morao proći kroz Tantalove ,Prometejeve i Sizifove muke da bi dobio drugu šansu dok su Ambici oprostila nakon jedne jedine rečenice .
        A Ambika ju nije ništa manje povredila od Akaša.

        • sonja

          Za ovu seriju sto me pitas za Vishnua znam zbog IF foruma jer one naravno imaju svoje omiljene glumce pa onda prave topice posvecene iskljucivo njima i tu diskutuju o svemu vezano za njihove karijere. Ja tako kad cunjam po IF i kad mi nesto privuce paznju udjem pa prelistam kao dnevnu stampu:-) a kad si clan IF imas jednu opciju da izaberes pa IF postane prosto caroban, prepun slika , staticnih i pokretnih sa njihovim ljubimcima i ja mogu dosta i iz toga samo da saznam, ubace citave scene iz neke serije u jednoj slici koja se pokrece. Inace oni koji nisu clanovi IF ne mogu ni da udju u svaki post bas ili da vide sve te slike ili da pogledaju epizodu sa engleskim titlom . Mogu da se zainteresujem i da pitam za tu seriju.
          Ovo ostalo sto si pisala sve se slazem sa tobom, narocito za Ekadish, meni je njena gluma vrh. Inace osisala se za potrebe ove serije.

        • Tempesta

          Krutika (Ekadiš) je zaista ošišala kosu i to specijalno za ovu ulogu. Tim postupkom je postala i prva žena koja se tamo ošišala zbog uloge. Ponudili su joj masku, ali je ona osećala da to ne bi dobro izgledalo. Pitali su je da li bi se onda zaista ošišala. Rekla im je da će razmisliti i nakon 4 dana pristala. Šta reći, žena je profesionalac. U komentaru imaš i sliku dok je šišaju.

  • Milica

    Vidim pominjali ste seriju Nezeljene. Ja je pratim na OBN TV. Serija je vise nego dobra. Ima ovdje na sajtu 3 dijela ali nema kraj serije, Snimljen je i izasao je davno. Samo me zanima da li neko od vas mozda zna sta ce se desiti sa Karanomi da li ce Aditya i Tanisha biti zajedno. Unaprijed hvala. Sto se tice Odbacene,jedva cekam vidjeti sta ce se desiti na kraju,

    • Hanni

      Tanisha je trudna i bit ce zajedno ,ali ce Amaji biti istjerana iz kuce od sina i brata tako da ce se vratiti u selo ,nebi ti volila previse reci samo to da ce joj unuka biti glavna u svima buducim dogadjajima.

      • Milica

        Da, odgledala sam poslednju epizodu, i znam da ce Tanisha roditi djevojcicu pa me interesuje joce li na kraju Tanisha i Aditya biti zajedno, to nigdje ne mogu da nadjem! Unapijed hvala!

          • Milica

            Ee, hvala punoo! Samo mi je to nekako zao. Voljela bih da su ipak na kraju Tanisha i Aditya zajendo. Ali sta ces! Vama hvala punoo!!!

  • Milica

    Vidim pominjali ste seriju Nezeljene. Ja je pratim na OBN TV. Serija je vise nego dobra. Ima ovdje na sajtu 3 dijela ali nema kraj serije, Snimljen je i izasao je davno. Samo me zanima da li neko od vas mozda zna sta ce se desiti sa Karanomi da li ce Aditya i Tanisha biti zajedno. Unaprijed hvala. Sto se tice Odbacene,jedva cekam vidjeti sta ce se desiti na kraju,

        • Hanni

          Bila sam bolesna sad je bolje .Posto sam Vivia skoro gledala a za ovu prvu mi je Sonja jos davno govorila da je dobra ,a naravno znas mene vazno je da ima stiskanja i pritiskanja pa bi se odlucila za ovu prvu.

          • Jeca

            Ja drugu i vampirka gledam, prvu i Geet nisam gledala. Druga je isto jako dobra, ali već ima 400 epi i nije završena još.

          • Hanni

            Geet sam gledala bez prevoda ,veoma mi se svidila ,Vivija sam cula da je dobra .Ja sam spremna za sve sto se odlucimo ,vazno da ne traju previse dugo i da se nastavimo ovako lijepo druziti.A ima i Rangrasiya i nju sam pregledala bez prevoda nije ni ona losa.Ali eto vidjecemo sta vecina odluci i ja sam za .

      • Jeca

        Soooooooooooooonjaaaaaaaa <3 Hvala, trudila sam se 😀 Pridružiću vam se u bilo kojoj koju izaberete. Odbačena me malo smorila pa sam prestala da je gledam.

          • sonja

            Pa znas mene, Viv i Barun Sobti uvek. Ali i ove druge sto si predlozila , njih nisam gledala ali sam cula mnogo pohvala, tako da cu se prikloniti sta vecina odluci. Serije me nece razocarati sigurno a ono cemu se radujem jos vise je nase druzenje.

          • sonja

            Ako moze obojica 😉 Saalim se, mozda bi ova sa Barunom bila malo ozbiljnija za ostale sajtovke zbog tematike, ne znam koliko ko voli taj malo nadrealni momenat u Vivovoj vampirskoj seriji mada je meni i ona odlicna.

          • sonja

            Onda Barun, i Sanaya Irani. Ima i u ovoj drugoj ljubavi i strasti ali ne znam koliko bi se drugima svidelo malo horora….sudeci po Miti i Odbacenoj tesko 🙂 Ali dobra je i ta serija , sasvim dobra i nema bas tako puno strasnih scena, vise se onako drzi tenzija jer u nekom momentu shvatis ko je on , ali i tu je osnova ljubav i strast. I lep zavrsetak.

          • Tempesta

            Ja sam čula za neku drugu Geet, serija se zove Love U Zindagi, glavna muška uloga je Sidart Šukla iz “Male neveste”… Gledala sam par njihovih scena, ima izgleda dosta smešnih. Na jednu sam se baš ismejala, on u krevetu polugo, a ona ne sme da gleda, pa pokušava da mu doda pantalone, a ni on nju ne sme da gleda pa ne mogu nikako da izvrše razmenu, slatki su bili xD Ona mi je nekako sva nestašna. Evo par slika u kom. Koliko videh na Wiki, završena je i ima samo 46 epi. što mi je prilično čudno… xD Pokušaću da ti nađem zanimljive klipove.

          • Niki

            I ja sam cula za tu seriju ali ne znam kakva je..Cula sam i za neku seriju “Nevesta sa oziljkom” u kojoj glumi Toral Rasputra,ona glumi sestru od te glavne junakinje.Serija je zavrsena i ima oko 400 i kusur epizoda.Ima i na wikipediji ukratko opis serije na engleskom..A orginalan naziv serije je Kesariya Balam Aavo Hamare Des..

          • sonja

            Moze, ostavi linkice kad pronadjes. Cini mi se kao kroz maglu sad kad pominjes tu scenu gde je on shirtless:-) da sam i ja nekad davno pogledala tu scenu, onako, cisto znatizelje radi da vidim glumacki talenat;-)

  • sonja

    Evo za Mah na brzinu, Vishnu je glumio u vise serija ‘Love story’, ‘Kumkum’, ‘Phulwa’, ‘Teri meri love stories ‘Lakhon mein ek’ bindaas champ’ Sujaata ,Junnon-Aisi nafrat tu kaisa ishq” i u nekim filmovima “Lets dance” i “Amras” ali u ” Phulwi” i ”Junnon-Aisi nafrat tu kaisa ishq” je imao glavne uloge i u ovoj drugoj verovala ili ne ime mu je bilo Akash :-)Pitaj sestru kako se zove u toj seriji koju ona gleda pa cemo znati o kojoj se radi.

      • sonja

        Ne znam zaista nista o toj seriji, samo sam malo preletela zbog Mah da joj dam neku informaciju po kojoj se mozda moze orijentisati koja je to serija koja je interesuje.

  • sonja

    I evo za laku noc da se jos jednom podsetimo kako su Mitidji i Akash u sreci i veselju ispratili Camu iz kuce 🙂
    Laku noc cure, cujemo se sutra

      • Tempesta

        Jao, ovom slikom si me podsetila na jednu pesmicu koju me je mama učila kad sam bila mala: sedi žaba sama na listu lokvanja… itd. itd. xD

        • sonja

          Da i mene je mama ucila , nadam se da cu i ja svoju decu jednog dana

          Sedi zaba sama

          Na listu lokvanja,

          Od zarkoga sunca

          Stitom se zaklanja.

          Da novine cita,

          To vam slika kaze,

          Al’ ne moz’ da nadjee

          Sto joj oci traze.

          Znate vec o cemu

          Zabe brigu vode:

          Hoce li se skoro

          Odseliti rode.

          Mi se iskreno nadamo da ce se rode doseliti u Bundela kucu , samo da nam se ne desi slucajno ova roda sa druge slike kakvi smo baksuzi 🙂

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Jedva čekam novu epku,premda ću ja gledati tek u utorak jer na YT. postavljaju dan kasnije.

    Ostalo je još tačno deset epizoda do kraja.

    Vreme je vratiti Rashmi,Gaurava ,Vikasa i Juvija .
    Stvarno bi bilo glupo da Taps i Ragu završe tražeći Malviku po Dubaiju itd.
    A i volela bih da ga Tapasja nazove jednom Ragu ili Raguvendra a ne stalno Mrs Rathore ko da mu sluškinja.
    Vir,razumem ja bol zbog smrti žene ali potpuno zapostaviti kćerku.
    Gledam ono Miti na samrti (kad ju Ašgar upucao) njega nigde,Miti nestala njega nigde.
    Mogla je sto puta umreti pitanje dal bi došao na sahranu.
    Zatim posao je ceo predao Akašu ovaj ga može opljačkati samo tako da hoće.
    To tzv bogatstvo Bundelinih opstaje i uvećava se samo zahvaljujući Akašu.
    Da njega nema Fabrika bi najverovatnije pod ključ.
    Sad ako Vikas neće ili ne može da dodje da snima nek nadju drugog glumca.

    Juvraj pa ,volela bih da vrate prvog Juvija što nije nemoguće.
    U seriji Bandini Šašanka (zeta porodice) je glumio jedan glumac zathm je uloga data drugom glumcu da bi je na kraju vratili prvom.

  • Joksi15

    Jao Bože, čitam i ne verujem… Ambika odjednom postade dobra! A Sakrant odjednom postao pametan! 😀 Ahahahaha Pa, ovo je komedija… 🙂 Joj, Rani uzela jabuku… Nadam se da će biti dobro… 🙁 Ccc koliko je Ćameli puna mržnje, da nije pomislila da njeno dete može uzeti jabuku. Umobolnica teška!

      • Juvraj Veer Singh Bundela

        Sto je to bilo lepo vreme,samo kad se setim 😀 A posle mi se pojavi ona Ica i posla me u zatvor 🙁

          • Juvraj Veer Singh Bundela

            Ja cu ostati ionako do kraja u zatvoru,jer me je seka zaboravila 😀 tako da sad nema potrebe da se kajem 😀

          • Mahpeyker Eyshan Tezcan

            A kako mi da znamo da si ti u zatvoru?
            Prošli put kad smo mislili da si u ćorci ,ti lepo promenio lice,obogatio se,postao direktor holdinga,molim lepo.
            I sad te ja očekujem niodkuda.

      • Mahpeyker Eyshan Tezcan

        Srejita mi na ovoj slici gde drzu loptu dosta lici na Daninu Jeftic.
        Meni je Juvi imao super odnos sa Amalom i ona mi je jedan od drazih likova.
        A kako su imali materijala da naprave dobru pricu Juvi Mukta “Bitanga i princeza”.Bilo je dovoljno od njega napraviti mangupa koji se malo uvaljuje u probleme.
        Razmazen alibopet postuje oca.
        Na pocetku mu cilj odvesti ustogljenu streberku Muktu u krevet.Bez silovanja samo zavodjenje ali kasnije shvata da je ozbiljno zaljubljen ubMuktu i pocne joj dokazivati ljubav.Mukta takodje oseca nesto prema njemu ali ne zeli priznati te he hladna u njegovom prisustvu ali vremenom led pocinje da se topi.

      • Mica<3Veer

        koliko sam samo ja puta to rekla, kad se samo setim… ja se zbog serije nikad u zivotu rasplakala nisam, Icu sam bukvalno oplakala

    • Mahpeyker Eyshan Tezcan

      Kako meni Tina izgleda drugacije u faci ovde kao mlada Icka i sad kao Miti.
      Dal je u pitanju sminka,frizura,mimika neznam ali drugacije je.

      Jel moze jedan alternativni kraj?
      Ovako povodom rodjenja Mitine dece organizovana je zabava ,tu su svi likovi,Juvi se promenio itd.
      Svi igraju plesu onda odjednom vidimo jutro.
      Mislimo da se Miti budi ali zatim cujemo “Dobro jutro ICA! i ugledamo mladog Vira,
      Ispostavlja se da je to jutro onog dana kad je Icki saznala da nosi Miti i kad je ubila Avinasa.
      Tada shvatamo da je Icki sve to odsanjala i ubistvo i zivot svoje dece.
      Odluci da nagovori Vira da ne idu nigde nego da sede sa Kaanom kuci.
      Icki u svom monologu govori :Ako je Akas Mitina sudbina a Visnu Muktina oni ce se svakako sresti i zavoleti.Ako sudbina zeli da se Moja Tapu vrati kao iskrena priljateljica i to ce se desiti.
      Zatim baca pogled na Juvradja i kaze :Ali ako sudbina zeli da moj sin bude los covek suprostavicu joj se,boricu se protiv nje.”
      Dolaze Vir i mali Kaana grle se sa Icki i Virom KRAJ,

      • Zlata Zlata

        kazem ja, ovi nisu normalni nagradise zlo, jos uporedjuju sa icom koja je kao andjeo ,mislim na karakter ,stvarno je samo za povracanje od muke

        • Mahpeyker Eyshan Tezcan

          Koga uporedjuju sa Icki,Ambi,Malvi?
          Kako je Camistutka reagovala na to da joj je kci otrovana?
          Verujem da nece ici tako daleko da ubiju neduzno dete.
          Mislim onu babuskeru Nani nakon svega da ostave u zivotu ,kao postovanu Gdju a ovo dete ni krivo ni dizno da strada stvarno bi bilo bruka.
          Ako to zele napraviti da bi Akas i Miti imali samo svoju decu i da se nikad ne dovodi u pitanje voku li Miti vise biolosku decu od Rani onda dete nisu trebali ni uvoditi.
          Mada verujem da ce i tu glavnu ulogu odifrati neka krvava Pudja ,Mitina molitva,ili dobijanje Ickine snage itd,
          Tina je nagkasila srecan kraj a covek kom dete umre pabjos i kao dete ne moze biti srecan.

    • Goca

      Stoji mi knedla u grlu pa i da hocu da povracam ne mogu, Kao da sam ja pojela tu jabuku stomak me boli od gađenja. Muka mi je više od njihovih nebuloza, ništa konkratno nema. Jedva sam cekala ovu epizodu i ceo dan mislila na nju i dobili smo veliko ništa,Šta reci smatrajmo da je to kraj i jedno veliko ništa.oooooooooooooooooooooooo———–Sad mi se više ne gleda ni na prvoj jedno veliko S…E

  • Zlata Zlata

    Epa veceras mi je doslo da puknem .Scene sa ambikom, kako se sa majkom uvijaju kao zmije ,kao kaju se a kakve namere su imali a ambiki skoro i da se ostvari ,fuj .Cama likuje i nezna da joj je cerka otrovana.Nesvidja mi se sto uopste nije fokus na sredjivanje mitinog zivota jos se bave magijom ,i tenzijom.Uovoj epizodi uopste nisam uzivala

  • Tina

    Ova epizoda mi je stvarno odvratna.Jadna mala Rani otrovana,a guru ma odmah zove Ćameli da javi dobre vesti.I konačno Kanu strpaše Kanu u zatvor.

  • sonja

    E epizoda nas je tako nokautirala da niko ne trazi prevod niti nas uopste interesuje kakve su ovde mudrosti padale, jedino sto Malvika ispade najnormalnija na kraju. A Miti ma i Mukta ma u silnoj zelji da oproste, da prostru crveni tepih pred Malvikom , da je svecano kao sveticu izvedu iz zatvora ostavise devetogodisnje dete da cuva bebu. Imale su preca posla, da idu u zatvor, delegacija za oprastanje. S obzirom da su ovi scenaristi definitivno sadisti i prikazuju muke kroz koje prolazi ovo jadno dete, ne znam kome to moze da prija da gleda, cudi me da nisu prikazali i Manava da je liznuo jabuku ili recimo pao sa kreveta. Neverovatno je takodje kojom brzinom se kod njih ljudi koji provedu vek u mrznji, smisljanju osvete , nasladjivanju tudjoj patnji osveste i dobiju oreol sveca, kojom brzinom ovi postojeci sveci Miti i kompanija oproste ”gresnicima” i okupe svoje zabludelo stado a nikom ne proradi kliker da je Cama pala preko stocica, oborila ciniju sa vocem na kojoj je gle cuda stajala jabuka koju je opet gle cuda Rani uzela kao jedini obrok tog dana. Ekkadish se misli, misli, misli ali nikako da se smisli posle 55 doktorkinih pitanja sta je Rani jela tog dana i 55 puta dobila odgovor samo jabuku. O zemljo Indijo

  • sonja

    Hahah cure citam vam komentare ispod mojih slicica. Ako se vama usijao komp sta mislite kako je mom . Jesam zapalila vatru, a ?

  • Sinderella

    Ako nekoga zanima evo ukratko prevod pa ce vam Tempesta sigurno prevesti.

    Vishnu i Aksh vide Aslamov video, u cemu on faje dokaz protiv Kane i govori da je Kana ubio svoju sestru i celu njenu porodicu. Vishnu je zahvalan Rani za resenje njihovi problema. Trebamo ovo ostaviti u policijsku stanicu. Obojica odu.
    Meethi dolazi da razgovara sa Muktom. Secas se kako si bila ljuta kada su ti rekli da delis samnom sobu prvi put? Mukta se priseća kako je ona bila ljuta tada. Imali smo mnogo nesporazuma tada. To je konfuzija kada si volela nekog a zapravo to ime je bilo povezano samnom. svi ti nesporazumi su obrisani i počeli smo se da se volimo kao prave sestre. Mukta rece kako je to ona, ne Ambika. Ti si deo nase porodice. Ne mogu da prihvatim Ambiku, niti njenu majku ikada. Miti je podseca da je ona cerka Tapasje. Mi smo istorijat Tapsjinog i Icinog prijateljstva. Tvoja majka je mrzela moju majku godinama, ali na kraju se to promenilo u ljubav.njihovo prijateljstvo je ojacalo. One oboje nisu mogle jedna bez druge. Danas srce moje majke kuca unutar tvoje majke. Njihovo prijateljstvo je jako. Moramo voditi računa o tim odnosima, to nije samo nasledstvo. Odnos(prijateljstvo) izmedju cerke sluzavke i cerke vlasnicke porodice je tako jaka. Ovo je nas ideal. Moramo da naucimo da prihvatamo od nasih majki. Mi smo cerke Iche i Tapasje. Šta smo naučili od naših majki, ako nemoze da oprostimo nikome? Zar ne mislis da bi trebalo da uradimo nešto što će učiniti naše majke ponosne na nas. Prikazuju nam zagrljaj male Iche i Tapasje.
    Slično, Meethi i Mukta takođe dele zagrljaj. Akash i Višnu su u policijskoj stanici. Kana takodje dolazi tamo. On misli da je policija uhvatila Vishnua( zbog kriminala koji mu je namestio). Da li si doveo svog prijatelja (Akasha) ovde da ti pomogne? Okrene se prema inspektoru. Ne treba poštedeti takve kriminalce. Vishnua treba kazniti za to sto je uradio. Inspektor se slaze sa njim. On pridrzi Khanu i udari ga. Vishnu objasni da on nije kriminalac. Ti (Khana) si kriminalac ovde. Khana govori inspektoru da ga pusti ali Akash mu rece da se smiri. Ovo je policijska stanica. Vec si optuzen za jedan zlocin i drugi ces nagomilati ako nastavis da vikas ovako. Khana je zbunjen. Akash mu pokaze USB. Za ovo si ubio Aslama. Inspektor objasnjava Khani zasto je ovde. Vrlo brzo cemo naci i Aslamovo mrtvo telo. On kaze pozorniku da stavi Khanu u pritvoru. Khana vice na Akasha i Vishnua da ih nece postedeti. Nista se nece desiti ovim hapsenjem.
    Zapamti Akash Chatterjee, Nandini će vas uništiti! Akash se nasmeje i daje USB inspektoru kao dokaz. Mukta grli Ambiku. Nani je zabrinuta za nju. Nadam se da ne pravis gresku . Mukta poriče. Ovo je ono sto su moja majka i mama Icha uradile- odrzavali su odnose stalno. Ja radim istu stvar. Ambika obecava Miti i Mukti da nece ponoviti greske napravljene u proslosti. Ja ću izneti svoje dete sa vasim vrednostima. Rani je gladna. Ona odluci da pojede jabuku i uzme je sa sobom na spratu. Malvika zagrli Ambiku. Kako si me izbavila iz zatvora. Ambika joj rece da vidi ko su sve dosli. Malvika se iznenadi kad vidi Miti Muktu i Nani. Ambika zna da nije lako poverovati, ali se sve dogodilo zbog Meethi. Nani kaze ka deca prihvate jedna drugu i mi cemo otvoriti svoja srca takodje. Bila si supruga Raghuvendre. Ja njega mnogo postujem i zato te prihvatam. Od danas pa nadalje ti si deo ove porodice. Malvika im se zahvali,ali ja mislim da ne zasluzujem da zivim sa vama. Nemam nikakav problem sa odnosima ali ne zelim da uticem na Ambiku ili Muktu na pogresan nacin. Zelim da Ambika shvati svoje greske, razume razliku između onoga što je dobro i loše, i postane dobar covek kao Miti. Ako ostanem sa vama proslost ce zakucati na nasa vrata s vremena na vreme. Ne želim to. Okrene se prema Miti. Kad god vidis svog tatu reci mu da mi je zao zbog svega sto sam uradila. Ako je moguće, oprostite mi. Izvinjavam se svima, posebno Miti. Mislila sam pogresno o tebi. Sad sam se promenila i shvatam koliko si zapravo dobra. Malvika place Ambika joj govori da ne place. Necu dozvoliti da me zaboravite. Dolazicu u posete. Zagrli Miti pa Ambiku.
    Rani donese Manava u svoju sobu. Daje mu sve igracke a onda sedne da jede. Rani uzme zalogaj jabuke osetu nesto cudno ali nastavlja da jede. Krv odmah poce da joj curi iz nosa. Ona je šokirana, pokušava da ustane, ali pocinje dejstvo otrovne jabuke. Zove mamu Miti ali onda padne u nesvesti.

    Meethi i Mukta dolaze tamo. Sokirane su kad vide decu u takvom stanju. Mukta uzima i tesi Manava koji place dok Miti pokusava da probudi Rani ali uzalud. Zove Akasha na telefon ali on ne odgovara. Na kraju konacno pozove doktora.
    Doktorka proverava Rani. Dala sam joj inekciju. Upita: sta je jela? Miti pokaze jabuku koja je jela Rani. Ne znam kako je izasao krv i kako se Rani onesvestila. Ekadish je u dubokim mislima. Miti je zabrinua za Rani koja se upravo tada probudi. Sta mi se desilo? Meethi joj uverava da je ona savršeno u redu. Mozda si se umorila i zato onesvestila. Nemoj nista da brines. Doktorka je pita jeli jela nesto drugo sem jabuke. Rani porice. Doktorka ode. Meethi govori Rani da još jednom razmisli. Da li jos nesto drugo jela. Rani odmahuje glavom. ne brini ja ću uskoro biti u redu. meethi klima glavom. Ona je potapse po glavi tako da se uspava. Miti i Ekadish razmisljaju.
    Sledeće jutro, Ekadish se moli da ne kazni Rani za njene grehe. Spasi je. Akash dolazi tamo da je uteši. I Bog i ja dobro znamo da si se promenila. Zašto razmišljaš o prošlosti? Ti mi uvek govoris da mislim o sadasnjosti i buducnosti. Sada ce biti samo srece u nasoj buducnosti. Rani ce se uskoro smejati i igrati. Ekadish klimne glavom. On je zagrli da je utesi. Nandini ima problema sa spavanjem zbog komaraca. Guru Ma je zove. Nandini se nervira, njena crna magija je beskoristna. Guru ma joj govori da bude oprezna ali joj Nandini rece da govori brzo. Nemam vremena za gubljenje. Guru ma je pita da li je dala voce Miti. Nandini joj kaze da je izbacena iz kuce. Guru ma ima znak koji kaze da je Miti pojela jabuku. Tvoj posao je zavrsen. Nandini je sretna. Sada cu spavati mirno. Guru ma gleda u crnu ruzu u njenoj ruci. Rani se probudi ali opet ima bolove. Zove mamu Miti dok vice u bolovima. i na kraju padne na pod.
    U najavi: Rani je u bolnici. Miti i Akash razgovaraju o Raninom stanju sa doktorom. Doktor im govori kako su 48 sati naredna teska za njih. Ekadish je u mislima.

    • Tempesta

      Hvala ti, ali već sam im prevela. Inače, nama su potrebni prevodioci sa engleskog, pa ako si zainteresovana da prevodiš neku seriju, javi nam se.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!