Akaš i Miti u stilu Rama i Lile!


Mrunal je izjavio: “Fotografisanje je urađeno iz čistog hira. Dok sam surfovao internetom, naleteo sam na filmski poster Ranveera Singa i Deepike Padukone, pa sam poželeo nešto slično. Izabrao sam Tinu ne zato što je ona moja koleginica u seriji ili prijateljica, već zato što nju nikada nisu videli u tom izdanju. Umesto seksi devojke, pomislili smo, zašto da ne dovedemo nekog ko izgleda slatko i nevino?”
Što se Tine tiče, ona je 15 dana pred fotografisanje išla na dijetu: “Bila sam baš uzbuđena jer nikada ranije nisam uradila ništa ovako smelo.”
Zar se oženjeni glumac ne brine da bi hemija koja pršti između njega i Tine mogla da prouzrokuje tračeve?
Mrunal na to kaže: “Čak sam i ja na to pomislio dok sam gledao slike, čovek bi se zapitao da li se nešto događa među nama, ali, Tina je sjajan ortak!”
Tina dodaje: “Mi smo jako dobri prijatelji, s Mrunalom o svemu mogu da pričam!”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kao što se vidi na slici, Tina i Mrunal izgledaju zadivljujuće!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Odbačena
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2






17 Komentar(a)
Natasha-Aditya
Vauuu bas su superr 🙂
Anastasija
Divan su paar<3 Šteta što nisu i privatno zajedno nego samo dobri prijatelji..
Tempesta
Ali smesan mi je ovaj deo: “Umesto seksi devojke, pomislili smo, zašto da ne dovedemo nekog ko izgleda slatko i nevino?” Sta ti to hoces da kazes, Mrunale, da nasa Tina nije hot?? 😀 Ali dobro, bar je rekao da je slatka i da izgleda nevino 😀
Natasha-Aditya
Hahahha tempesta , dobra si 😉
Tempesta
😀 Steta sto nam ozenise Mrunala, on i Tina su mi lep par…
Tempesta
Steta sto nam ozenise Mrunala, on i Tina su mi lep par…
atv
zaista bi bili divan par baš su slatki.
michel
lepa fotografija….mada mi se ovaj prvi par mnogo vise dopada…
Mina
Ko su rama i lila
Mina
I kada ce mukta porooditi
Mina
Meni je Tina lepsa sa Nandisem mada i za njega je stteta sto je ozenjen sa Rasmi
Natasha-Aditya
ne,tina je ljepsa sa mrunalom..nandis mi je spram njim nikakav..previsok za tinu,sav neki mrsav žgoljav,,ima ruzan nos..bezzee
Mina
Nandis nije ruzan nemoj da te cuje Rashmi inace cete razbiti na komade
Mina
Tina i Nandis imaju vise slika zajedno
Mina
Nandis kralj indije Tina kraljica
nnn
Meni je Nandish mnogo lepši od ovog Mrunala, on baš liči na gipsija a Nandish je visok i lep i ima stila. Jeste da je mnogo viši od Tine ali opet bolje mi idu njih dvoje.
Mina
i meni
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!