Indijske Serije,  Odbačeno siroče | Slomljena krila |Udan

Odbačeno Siroče 913. epizoda – Surađ radi kao kuvar da bi zaradio!

Čakor kaže da će biti loše ako nešto krene po zlu. Čovek daje narudžbine. Čakor pita da li može to napraviti. Čovek pita da pravi brzo, narudžbine kreću. Surađ misli da neće uspeti. Čakor ga pita da prekine. Surađ je uhvati za stomak i pita bebu da li misli da odustane. Beba se ritne. Povrće padne. Surađ reši da pravi samo jedno jelo. Pita čoveka da kaže da je to jelo specijalno danas. Počinje da kuva i peva. Ode. Čakor dodaje so u to. Daje mu jaknu da obuče. Poželi da se svima svidi pulao. Mušterija pita šta je to. Odbijaju da jedu. Čakor pita da probaju jednom, ako im se ne svidi ne moraju da plate. Čovek pita da li će ona onda platiti. Surađ odgovori da nemaju novca. Čakor je ubeđena da će platiti. Mušterije probaju i svidi im se. Naruče još. Čakor i Surađ se nasmeju. Mušterija plati. Čovek daje novac Surađu. Ako bude stalno radio, daće mu još novca. Surađ i Čakor se smeju. On kaže da se čovek uplašio kada je lagala o Bhaiya ji-u. Čakor pita da li bi u budućnosti mogao postati kuvar. On je pita da ne misli, boriće se sa svakim problemom, zna da mu je odgovornost porasla. Čakor ga hvali. Kažu jedno drugom da se vole. Čakor je rešena da naprave novi dom. Surađ hoće da saznaju ko je hteo da ubije Čakor i zašto.

Najava: Bhaiya ji dodaje otrov u kheer. Čakor jede kheer i onesvesti se. Kasturi viče njeno ime. Imli se smeje.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Komentar možete ostaviti ovde:

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Ja sam vasa nova moderatorka,Nina!Nadam se da cemo se lepo druziti kako smo to radili i do sada.