Indijske Serije,  Odbačeno siroče | Slomljena krila |Udan

Odbačeno Siroče 929. epizoda – Prolazi pet godina, Čakor izlazi iz zatvora!

Oni se ponovo romantično zagrle. Policajac dolazi tu i kaže Čakor da brzo dođe. Čakor je tužna. Oni se gledaju… Njena marama se odveže i spadne. Čakor se okreće i tužno i nemoćno hoda ka zatvorskim ćelijama za policajcem. Surađ je posmatra kako ide i viče za njom: ,,Čakor, čuj me sada! Dolaziću svake nedelje ovde da se vidimo! Dovešću celo selo i stajaćemo ispred zatvora, čekajući te da izađeš! Neću nikada zaboraviti na ovo! To ti je moje obećanje!”
Čakor sluša to dok hoda i plače bespoćno. On vidi na podu deo njene marame pocepan i uzme ga u ruke. On pomiriše to i zagrli. Svi seljani se vraćaju nazad i smeškaju kad vide tu veliki Čakorin idol/statuu. Novinari su došli, sve to već uveliko snimaju i posmatraju celu ceremoniju. Imli gleda to besno i komentariše u sebi: ,,Da novinari nisu ovde već bih slomila ovu bednu statuu!” Ona steže besnicu ljutito, ali zastaje i suzdrži se. Kišor izjavi: ,,Napravili smo ovu statuu zajedno. Uvek ćemo se sećati naše Čakor. Spremamo se od ovog dana da joj priredimo divan doček kući za pet godina.”
Neka žena doda: ,,Paki nam je dala ovu ideju. Danas ćemo pamtiti ovaj dan! Svi će ga pamtiti! Danas nas je Čakor oslobodila od zla hrabro. Od danas ćemo slaviti ovaj dan kao dan Boginje Čakor! Ona je za nas Boginja. Ovaj dan zvaće se “Chakor Divas”. Živela Čakor! Živela!”

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Komentar mozete ostaviti ovde:

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6

Ja sam vasa nova moderatorka,Nina!Nadam se da cemo se lepo druziti kako smo to radili i do sada.