Shakti 389. ep.,Somija brani Prito i želi da je spoji sa Harmanom!
Malo kasnije, Harman se seća svega. Ljut je i steže pesnicu kad se seti šta je sve Prito radila i smišljala protiv Somije i njega. On izusti: ,,Dosta je…”
Harman ulazi u sobu gde sedi Prito. Prito ga vidi i ustaje, te slabašno kaže: ,,Harmane…”
Harman joj priđe malo, ali je besan i ne gleda je u oči. On joj kaže ljutito: ,,Dosta je bilo. Saslušaj me.”
Prito gleda.
Harman sklapa ruke i govori joj: ,,Molim te… Preklinjem te… Ako si me ikada imalo volela i svojim sinom smatrala, poslušaj me danas. Molim te… Napusti ovu kuću i Gurdaspur (mesto gde žive) zauvek. Zauvek idi odavde, Prito. Molim te. Idi odavde i nemoj uništavati moj i Somijin srećan i miran život. Preklinjem te. Ako me imalo voliš, poslušaćeš me danas. U redu?”
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sestre - Shakti
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor: