Sherdil Shergill – 22. epizoda – Manmit odvodi Rađa u bolnicu!

Lekar obaveštava Manmit da Rađ nije u ozbiljnom stanju, ali da će joj moći reći više nakon pregleda.
Bairav krišom naredi svojim ljudima da odu na Manmitinu adresu i provere da li je Rađ tamo i da ga dovedu kući ako jeste.
U bolnici, medicinska sestra traži od Manmit da potpiše formular za pristanak jer treba da započnu dalju proceduru. Neka potpiše pošto je ona pacijentova žena, zar ne. Manmit žurno potpisuje kako bi što pre započeli dalji medicinski tretman. Ubrzo, Rađa dovedu u sobu a lekar je informiše da ima samo spoljne povrede i da će do sutra biti na posmatranju, sutra može biti otpušten iz bolnice. Manmit priča sa Rađom koji je bez svesti i kaže da njen život pre njega jeste bio težak, ali da zbog njega sada živi kao na filmu. Ubrzo zaspi na sofi čekajući da se on probudi. Rađ se tokom noći probudi, traži od nje da ga uštine kako bi se uverio da ne sanja. Ispriča joj šta se zbilo. Manmit ga pita zna li uopšte koliko se zabrinula. Insistira da o ovome obavesti g. Jadava (Bairava). (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!