Shirti Ja/Ganga/odlazi iz Male neveste

Shirti Ja ,glumica koja tumaci lik Gange napusta Malu nevestu.
Prema informaciji koju prenose indijski mediji Shirti Ja vise nece biti u seriji.Mediji prenose da Sirti Ja nije zadovoljna karakterom koji njen lik tumaci i zato je donela ovu odluku.
Sirti J ace menjati glumica Sargun Mehta.Ona kaze: “Da,veoma sam srecna.Ovo je sou gde sam ja oduvek zelela da budem deo njega.Taj sou sam pratila jos od svojih studentskih dana.Nikada nisam mislila da cu da dobijem ulogu poput Gange u seriji.Veoma sam uzbudjena zbog mandata u ovoj seriji. “
Naredne epizode kako izvor prenosi prestavljace srecu u Ganginom I Jagijevom zivotu I zivotu Anandi I Siva.U seriji e se proslavljati I Diwai koji ce ponovo zbliziti Anandinu I Sivovu porodicu.Dokle su obe porodice zadovoljne,taj period ne donosi srecu za Sanci.
A se trudi da porodica ponovo prihvati Sanci.Da li ce Siv ponovo prihvatiti sestru Sanci?I kakve ce utiske nova glumica ostaviti na nas tumaceci lik Gange,ostaje nam da vidimo.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
30 Komentar(a)
BhAu
aa bas mi je krivoo za gangu,,sto ce je zamjeniti..stalno mjenjaju glumce,sto je prihvatila tu ulogu ako je mislila poslije par epizoda izac’..znala je kakva joj je uloga..procitala je scenarij valjda..jos samo da stave drugog jagdisa i etoo k’o druga serija..
ANITAA
ee bas su ovi na Coloru bezveze,pa tek vecina nas je ne tako davno prihvatila Gangu kao novg lika a ona vec odlazi ko je sljedeci,znaci ovo je konacno cim se vec zna i ko je mjenja bas mi je to glupo,pa koliko ce ovi da zamjene glumaca.
novembar
E, BAS BEZVEZE…
Nici
Bezveze mi je to sto svaki cas menjaju glumce,taman se naviknemo na jednu a oni dovedu drugu.To znaci da seriju jos ne planiraju zavrsiti inace je ne bi menjali..
Valjda cemo se navikniti i na ovu,kad smo prihvatili Toral mislim da cemo i ovu 🙂
ANITAA
da Nici naviknut ccemo se mi na svaku,ja sam rekla sve nek mjenjaju samo babu neka nediraju 🙂 a nece oni ima jos tu jedno 400 -500 epizoda 🙂
BhAu
vise mi se ni ne gleda ova serija,,kad stalno mjenjaju glumce,stalno neki događaji,raspleti..kad ce zavrsiti vec jednom..
ANITAA
Bhau gurat ce oni na 2000 kako su i zamislili kada bi sve glumce promjenili oni ce izgurat do kraja,nepotrebno su sa Sanci snimili preko 100 epizoda tako ce naci jos par tema oduzit po par mjeseci i izgurat ce na 2000,ali kavalita serije vise nije ista.od glumaca do radnje i scenrija sve je ravno 0
VERICA
Znate sta devojke, sto god oni uradili, mi cemo gledati. Postali smo mazohisti.Ja sam vec sto puta odustajala, pa hocu-necu, pa nema ovoga pa onoga, bas me briga, KOGA NEMA BEZ NJEGA SE MOZE! SAMO DA SU PRETERALI JESU. Ovoliko dugo ni ljudski zivot ne traje, mislim u seriji, posto ne prikazuje dan za danom. To ce taman biti 2034. godine, kako smo mi i predvideli. Svi ce se promeniti SAMO KALJANI NECE. Uvek ce imati isto godina, a unuci ce stalno pristizati, a ona nikako da se popne zlatnim stepenicama tamo gde ide vec pet godina.
Ova nova glumica mi simpaticna, cak mislim da je umiljatija od Gange. Ganga mi vise muskobanjasta. A STA JE SRITI OCEKIVALA OD ULOGE? MOZDA DA GLUMI DADISU? Sad joj se pruza prilika, pa nek glumi sta hoce (ako je budu hteli).
Joksi15
Ja pričala, meni niko nije verovao. 🙂 Gde ima dima, ima i vatre! 🙂
ANITAA
da Joksi ti govorila i to davno, i eto stvarno istina,sta mislis ko je sljedeci 🙂
Lelita
Da,i Ganga je dala jedan diplomatski odgovor, o svojim razlozima za odlazak,jer zasto seci granu na kojoj sedis.Toliko idiotizma,necovecnosti i neprofesionalizma u tom Colorsu ima.Sve sto vredi je oterano,na ovaj ili onaj nacin.
strelica
Aman vise sa tim zamenama.
Samo moram da kazem da oca glumica lici po malo na Sriti, i simpaticna je ovako. Videcemo je u toj ulozi kako ce se snaci. I kako ce to uticati na seriju.
Gangin lik jesto tapkao u mesto neko vreme ali evo sredjuju se, pokajace se sto je otisla isto kao predhodnica. Doduse Sriti je iskusna glumica mozda je vec ceka neki angazman.
Joksi15
Gledam slike nove Gange i na ovoj slici http://img.india-forums.com/images/600×0/172032-sargun-mehta-as-phulwa.jpg mi strašno liči na sadašnju Genu. 🙂
Nici
U PRAVU SI,PODSECA MALO NA GENU 😀
SAD GLEDAM SLIKE OD NOVE GANGE IMA SA PRATISOM NA JEDNOJ SLICI NA HOLI PROSLAVI
strelica
https://www.youtube.com/watch?v=jdit7lIbFyg
Sargun Mehta na delu. Prelepe scene…
ANITAA
lijepa je ova nova,nece joj biti strano glumiti maldenku ima tu i lijepih scena.a u prvu ste podjeca malo na genu meni se u pocetku ucinilo da malo podsjeca na Pratijusu,ali vise lici na genu. 🙂
Nici
Neno super su scene,cini mi se da dobro glumi,zna prenijeti emocije,tako mi bar ovde izgleda…
Srecica
Jaoo neka ide, i onako nisam mogla da je svarim, možda mi ova nova bude bolje odgovarala, ahahah jesam li ja jedina koja kaže “neka ide”
Interesantno, nedavno su demantovali odlazak, a ona ipak put pod noge…a što ode meni bi ovaj scenario odgovarao da sam na njenom mjestu, udala se za svok doktorsita, došla u haveli, nije to u pitanju, biće da je živko šutnuo 😆
ANITAA
haha opasan Zivko,kada li ce meni dati nogu 🙂
nego gdje nam je Zivko nema ga nikako 🙂
strelica
Oooo, pa ko je to meni dosaaoo… 😀
Srecica
OOO evo ja došla 😀
Ćuti voljeni, gde ti je ona roze kurta, oblači je ne igraj se sa životom ovaj krenuo sve redom da najuri 😀
Jao pa stvarno gdje je živko, tačno se brinem, ni traga ni glasa od nje…
ANITAA
oo pa Srecice zagubila se roza kurta nigdje je 🙂 istjera sve redom a ja sam sljedeci 🙂 sigurno :)Nego brzo cu ja bp cemo ja i ti u novu sezonu Bigg Bosa zajedno 🙂
strelica
samo nemoj da ti voljena ode dok ti dodjes 😆
ANITAA
ma neka mi ce mo u sljedecu sezonu 🙂
VERICA
TA KO NAM IDE, KO NAM IDE?
*GDE SI DUSO, GDE SI RANO, GDE SI DANCE MIO?
GDE SI SUNCE OGREJANO, GDE SI , DO SAD BIO? (BILA)
VEC NEDELJA DANA PRODJE, KAKO MI NE DODJE,
SUNCE ZADJE PADE TAMA, A JA OSTA` SAMA*?
TI KAD SE POJAVIS NA OVOME MESTU SRECICE, ODMAH FORUM MALO ZIVNE,
KAD` TI NISI TU, SAMO KURTOAZNI KOMENTARI, KAO DA SMO NA DVORU MARIJE TEREZIJE!?
Srecica
Zar je ona još tamo, tj. zar sam ja još tamo 😆 😆 😆
ANITAA
ma nemam poima negledam ti ja to,ma skupa cemo naredne sezone 🙂
Srecica
Dogovoreno 😀 To će biti događaj godine 😆
ANITAA
hhha hoce bit ce :)ja i ti skupa,nece vise ljudi htjet gledat MN samo big bos 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!