SiddhiVinayak – 90. epizoda – Sidi i Vin su pronađeni!
SiddhiVinayak – 90. epizoda – Sidi i Vin su pronađeni!
Vin i Sidi se gledaju. Ide “Na jiya zindagi” pesma. Vin se pita gde su se to zaglavili. Manu ga pokušava dobiti na telefon. Kaže kako su i njegov i Ridin telefon van dometa i pita se gde li su to mogli otići. Vin pokazuje Sidi sveću – kaže joj da se to zove sveća i da je ona može upaliti svojim pogledom. Sidi ga pita da li je završio sa šalom i da ne misle svi kao on. Sigurna je da će naći šibice. Nađe ih i pokaže mu ih. Upali sveće. Vin gleda plamen preneraženo i seća se kako je Sidi u požaru dozivala u pomoć. Bolno skrene pogled. Uzme da popije vodu iz svoje flašice. Vin joj prebaci da je mogla i njega da pita hoće li vodu. Ona ga bocka oko njegovih pravila. Na kraju mu da vodu. On popije ostatak i kaže joj da je trebalo da kupi veći flašicu. Sidi počne jesti čokoladni kolačić. Vin ogladni, ali odbije kad ga Sidi ponudi. Ipak, poželi da uzme kolačić, ali shvati da je ambalaža prazna. Sidi viče u pomoć. Vin mrmlja kako je Ridi ipak mogla da mu da kolačić. On zadrema. Sidi sedi. Neki čovek proverava ima li koga na setu i kaže Manbiru kako nema nikoga. On se i dalje pita kuda su mogli otići Vin i Sidi. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
