Silsila Badalte Rishton Ka – 37. epizoda – Rađdip se igra Nandininim osećanjima kako bi se osvetio!
On uzima neke tablete i konzumira ih. Nandini vikne njegovo ime i vikne uplašeno “ne”. Ona vadi iz ormara svoju mangalsutru i odlučuje da mu se vrati!
U sledećoj epizodi: Nandini krišom napušta kuću. Kunal i Moli se brinu za nju i traže je pitajući se gde je ona. Moli je sigurna da je Nandini kod Rađdipa. Nandini kaže da ne mogu da puste Nandini da bude sa Rađdipom sama. Nandini dolazi u Rađdipov stan i zatiče Rađdipa onesvešćenog!
Da li se Rađdip u nagonu besa zaista ubio?
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!