Simar ( 1 332. ep. ) 04.11.2015. – Staramajka, Đanvi, Sudžata, Pari i Kuši će ići u hram!

Indravati kaže Premu da sada ukloni sindur s ruke.Prem se priseti Simar i ukloni ga.Staramajka kaže da će ići u hram, a Sid i Amar će tražiti Prema, a ostalo će ostati u kući.Staramajka, Sudžata, Đanvi, Pari i Kuši moraju ići.Kuši kaže d aje to zastršujuće.Sudžata kaže da moraju da idu napred.Posle, Guru ji govori Staramajci, Đanvi, Sudžati, Pari i Kuši da je hram iza džungle.
Moraju da pređu sve prepreke.Zle sile će pokušati da ih spreče u tome.I ne smeju da gledaju nazad, ni slučajno.Zaglaviće se onda.Pari kaže da se igraju sa smrću.Sudžata joj kaže da se smiri.Staramajka se zahvali Guru ji-u, on ode.Staramajka kaže da pogledaju u krčage i da se sete šta su Roli i smar uradila za njih…
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Najava:Veštica pokušava da spreči Staramajku i ostale da pređu prepreku.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2






8 Komentar(a)
Anabela Kruz
Prevod je odličan. 🙂
Žao mi je što je Indravati zatvorila Simar u krčag, ipak je Simar bila tu čak i kad su svi odsustvovali. Samo me zanima kada će se Roli vratiti, već dosta vremena odsustvuje. Pročitala sam da će se vratiti u ulozi najmoćnije veštice, one od koje se Indravati plašila u prošlom životu.
Martina(EMDE)
Sve same vestice
Anabela Kruz
Meni se jako dopadaju 😀
Martina(EMDE)
Ja nemam pojima o cemu se radi odavno nisam pratila Simar ponekad kad sam slobodna bacim pogled na naslov
Anabela Kruz
Zanimljivo je, barem meni. Ja pratim, a od sad ću da komentarišem 😀
meera khan (melani)
onda i ja sam tu…nisam sama…
Anabela Kruz
Naravno da nisi, uglavnom su svi tu, ali se ne javljaju. Šteta, jer Avika se i dalje trudi prevodi ovu seriju. A i, meni su super zapleti, mogu ih svarim. : D
meera khan (melani)
hehe….da steta ali opet ne pada joj trud mi smo tu da procitamo njen prevod…..:D
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!