Simar – 28.09.2013. – Shaurya kaže Janvi da je voli!
Svi plešu oko Pari i Arava. Simar uzima Arava, ali se Archa umeša i uzme Arava od Simar. Simar se oseća loše. Prem dolazi kod nje i smiruje je.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Janvi stiže u bolnicu i sve je veoma tiho. Ona se pita gde su svi i krene ka dekanovom kabinetu, ali je neko presreće i kaže da ju je dekan zvao u sobu na odeljenju. Taj čovek odlazi. Janvi je zbunjena.
Ceremonija je završena. Cela Bharadwaj porodica sedi u dnevnoj sobi i pije čaj. Staramajka kaže da su Pari i Archa u svojoj sobi, pa da im tamo odnese čaj. Svi pitaju za Janvi. Sudžata kaže da je otišla u bolnicu i da je htela da pođe sa njom ali je ona odbila. Nastavlja da je rekla da će se ubrzo vratiti, ali još je nema.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:









7 Komentar(a)
ja
bezveze epizoda dosadna postaje ova serija
VERICA
Draga moja mala Daco, serija je odavno dosadna i nemoguca za gledanje, ali zahvaljujuci Roli Sidu, Simar Premu i ponekad i dogadjajima, unese malo veselja u tmurnu svakodnevnicu ove bez veze seije.
ja
a sta znam prije je bila zanimljivija meni je sad najbolja serija Madhubala xDD
ja
a sta znam prije je bila zanimljivija meni je sad najbolja serija MAdhubala xDD
Lana
U ovoj seriji se stvari dešavaju meteoretskom brzinom,začas se svadjaju,pomire,zaljube,…slažem se da je odavno postala dosadna i izgubila prvobitnu priču,al sad mi žao da ne znam šta će do kraja biti sa Rolli i Simar..zaslužuju da budu srećne,bar njih dve.
VERICA
Pa to me Lano i drzi uz seriju, inace bih je davno zaboravila.
Volim one lepe trenutke kada su samo Roli i Sid, unesu mi pozitivne energije do naredne epizode, a da nije toga? Svi ti mracni dogadjaji kao da nisu ni bili!
ja
SLazem se
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!