Simar – 30.04.2016. – Vjenčanje Prema i žene iz bisera je u stvari Simarina iluzija!
Amar se slozi, ne mogu to ignorisati. Sid veli da oni imaju neprijatelje, svako to moze uraditi. Staramajka kaze da su oni sve saznali. Prerna u sebi zakljuci da je sigurno Simar nazvala. Chanda se pita ko to moze uraditi, da to nije Simarina igra. Oni izadju napolje. Amar kaze da tim za slucajeve za bombama stize u svako doba. Prerna: “Moram zaustaviti ovo vencanje. Postoji samo jedan nacin da se to uradi.” Ona ode do Guru ji-a i govori mu da mu zeli nesto ispricati. Kaze mu da to ne obavi sa vencanjem sutra. On veli da je sutra dobar dan. Policija sa jos nekim timom stize, oni provere unutrasnjost. Simar veli da nisu mogli uraditi nista vise od toga, doda da je Prerna dobila njen znak. Ovi govore Staramajci, nakon sto provere, da nema bombe. Sid veli da je to bila lazna dojava. Prerna moli Guru ji-a. Staramajka naredi Amaru da sazna ko je bila osoba koja je nazvala. Chanda kaze svojoj zeni da proveri gde je Guru ji. Simar pita ko je ta osoba sa zenom iz bisera. Pita se sta ako ugleda Prernu kako razgovara sa Guru ji-jem. Staramajka: “Izvinite, Guru ji.. Nasi neprijatelji su svuda. Recite mi koje je savrseno vreme za sutra.” Guru ji: “Nema savrsenog trenutka za sutra.” Staramajka i svi ostali su zapanjeni. Chanda mu veli da bolje pogleda. Staramajka govori da oni sutra moraju biti vencani, kaze mu da uradi nesto za sutra.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







3 Komentar(a)
Maya
Zanimljiva epzoda.Želim da svim pratiocima ovog sajta(i ove serije)poželim srećan Uskrs. Hristos Voskrese.
Anabela Kruz
Vaistinu Voskrese, srecan i tebi Uskrs, Mayo! 🙂 <3
Anabela Kruz
Epizoda mi je dobra, samo zbog Prerne i Simar! Prvo Simar, a sada se i Prerna najvise trudi zbog porodice, koja cak nije ni njena. Svaka cast devojci, a i Simar koja je moj omiljen lik u celoj seriji.. Nadam se da ce ovi uskoro izaci iz iluzije, mada nisu nesto pametniji ni van iluzije, sem Staramajke. Pozdrav svima, Hristos Vaskrse! Srecan Uskrs!
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!